Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Idomu kodel siandien sugedo #1703 masina.

    Comment


      Šiandien sugedo ir 2696, atsilaisveno reaktivynės traukės, vos nepamete varomojo tilto.

      Comment


        1424 šią vasarą nedirba. 2582 irgi gatvėse nemačiau nuo birželio. Abu stovi savo parkuose. 2582 tokio pat 'gerumo' kaip ir 1568.

        Idomu kodel siandien sugedo #1703 masina.
        Nu sugedo, tai sugedo. Solariai dažnai genda. Pavyzdžiui, 2693 išvis visą vasarą nejuda iš parko, nes kažkas nepasijungia. Net technikinė nepraeita...

        Comment


          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
          1424 šią vasarą nedirba. 2582 irgi gatvėse nemačiau nuo birželio. Abu stovi savo parkuose. 2582 tokio pat 'gerumo' kaip ir 1568.
          ką norėjai pasakyt mano paryškintam tekste?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            1568 yra senas, aprūdijęs, 10 metų drožtas Slovakijos mieste Prešove, po to nurašytas ir parduotas Vilniui, kaip išėjęs iš galiojimo laiko, ir čia, Vilniuje, jau drožiamas 16-17metų.

            Taip pat galima apibūdinti ir 2582.

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              1568 yra senas, aprūdijęs, 10 metų drožtas Slovakijos mieste Prešove, po to nurašytas ir parduotas Vilniui, kaip išėjęs iš galiojimo laiko, ir čia, Vilniuje, jau drožiamas 16-17metų.

              Taip pat galima apibūdinti ir 2582.
              Kaip manai 1568, 1575, 2579, 2582, 2406, 2407, 2410, 2570, 2571 dar atlaikys kokius 1 metus arba 2 metus? Ar galų gale nurašys juos?

              Comment


                Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                Kaip manai 1568, 1575, 2579, 2582, 2406, 2407, 2410, 2570, 2571 dar atlaikys kokius 1 metus arba 2 metus? Ar galų gale nurašys juos?
                atlaikys visi #2571 gi planiniam remonte buvo. padoriai dar atrodo
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                  Kaip manai 1568, 1575, 2579, 2582, 2406, 2407, 2410, 2570, 2571 dar atlaikys kokius 1 metus arba 2 metus? Ar galų gale nurašys juos?
                  Jie visi buvo planiniam remonte. Tie, kurie nebuvo - jų jau seniai nėra. 2571 remontuotas vėliausiai, bet remontuotas padrikai, nelabai kokybiškai, dabar tikrai gerai neatrodo.

                  Manau, keletas jų gal ir atlaikys kokius metus kitus. Kita vertus, jau rugpjūčio pabaigoj bus nupirkta 13 naujų troleibusų. Nors jau dabar per paskutinius pora metų nurašyta turbūt daugiau negu 13 troleibusų, neabejoju, kad bus nurašoma dar kas nors. Faktas, kaip blynas, kad pradėti nurašinėti reikėtų nuo išvardintų troleibusų.

                  Aišku, gali būti ir netikėtų nurašymų. Pavyzdžiui, nesuprantu, kas ten per amžiaus krizės užklupo 2528 ir 2548. Stovi parke nulupinėtais šonais, lyg jau dabar būtų nurašyti...

                  Comment


                    Šiandien Konstitucijos prospektu važiavo 6 autobuso maršrutas. Čia vairuotojo klaida, ar pakeitė trasą?

                    Comment


                      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                      Jie visi buvo planiniam remonte. Tie, kurie nebuvo - jų jau seniai nėra. 2571 remontuotas vėliausiai, bet remontuotas padrikai, nelabai kokybiškai, dabar tikrai gerai neatrodo.

                      Manau, keletas jų gal ir atlaikys kokius metus kitus. Kita vertus, jau rugpjūčio pabaigoj bus nupirkta 13 naujų troleibusų. Nors jau dabar per paskutinius pora metų nurašyta turbūt daugiau negu 13 troleibusų, neabejoju, kad bus nurašoma dar kas nors. Faktas, kaip blynas, kad pradėti nurašinėti reikėtų nuo išvardintų troleibusų.

                      Aišku, gali būti ir netikėtų nurašymų. Pavyzdžiui, nesuprantu, kas ten per amžiaus krizės užklupo 2528 ir 2548. Stovi parke nulupinėtais šonais, lyg jau dabar būtų nurašyti...
                      man rodos, kad #2548 atliktas dalinis remontas [tik iš išorės perdažytas, o viduj liko originali troleibuso spalva beje, gal galima būtų sužinoti, kokie troleibusai bus perkami?
                      Parašė Malačius Rodyti pranešimą
                      Šiandien Konstitucijos prospektu važiavo 6 autobuso maršrutas. Čia vairuotojo klaida, ar pakeitė trasą?
                      dėl A. Goštauto gatvėje vykusių dviračių lenktynių 6, 40, 46, 73autobusai važiavo Konstitucijos prospektu
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        dėl A. Goštauto gatvėje vykusių dviračių lenktynių 6, 40, 46, 73autobusai važiavo Konstitucijos prospektu
                        Tiksliai. Visiškai buvau pamiršęs.

                        Comment


                          Parašė Malačius Rodyti pranešimą
                          Šiandien Konstitucijos prospektu važiavo 6 autobuso maršrutas. Čia vairuotojo klaida, ar pakeitė trasą?
                          6, 40 ir 73 link Lukiškių/Vilkpėdės važiavo per Konstitucijos pr., o 46 važiavo priešinga kryptimi (kaip seniau 43/43A).
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Rugsejo 1-12 dienomis Vilniuje 10 marsrute dirbs tik troleibusai Solaris Trollino 15AC. Del vyksiancio krepsinio ciampijonato.

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              man rodos, kad #2548 atliktas dalinis remontas [tik iš išorės perdažytas, o viduj liko originali troleibuso spalva beje, gal galima būtų sužinoti, kokie troleibusai bus perkami?
                              Pagal dokumentus,arba Bogdan arba Solaris.Nežinau ar Solaris sugebės padaryti troleibusą su visais pribambasais kuriuos užsakė VT už viso troleibuso kainą ~320 000 Euro.Jeigu ne tai lieka Bogdan.
                              Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.08.17, 07:57.
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                as tikiuos zuokas susitars su lenkais del solariu kokiu nors budu
                                Bogdanas budu per ziauru

                                Comment


                                  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                  as tikiuos zuokas susitars su lenkais del solariu kokiu nors budu
                                  Bogdanas budu per ziauru
                                  Reikia džiaugtis kad Vitovtas nepraėjo
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                    Reikia džiaugtis kad Vitovtas nepraėjo
                                    o ka dziaugutimetes ir juo toks novatoriskas dizainas viskas cypia, girgzda, uzia

                                    nors tas bogdanas kur buvo ir pas jus ir pas mus taip pat silpnai srinktas, tikiuos gamintojas atsizvelge i visas pastamas ir trukumus istaisys

                                    Comment


                                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                      o ka dziaugutimetes ir juo toks novatoriskas dizainas viskas cypia, girgzda, uzia

                                      nors tas bogdanas kur buvo ir pas jus ir pas mus taip pat silpnai srinktas, tikiuos gamintojas atsizvelge i visas pastamas ir trukumus istaisys
                                      Bogdanas tai ne Lazas,jis geriau klauso potencialų užsakovų Ka jau kalbėti apie BKM...
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                        o ka dziaugutimetes ir juo toks novatoriskas dizainas viskas cypia, girgzda, uzia

                                        nors tas bogdanas kur buvo ir pas jus ir pas mus taip pat silpnai srinktas, tikiuos gamintojas atsizvelge i visas pastamas ir trukumus istaisys

                                        Kokius trukumus ten galima istaisyti,jei jau pati konstrukcija yra netikusi. Atidarius priekines duris negalima pasukti ratu. Arba jei ivaziavai i stotele kampu ir priekiniai ratai lieka pasukti,tuomet daviklis neleidzia atidaryti priekiniu duru. slamstas ten ,o ne troleibusas. vasara dar vazinejo su atidarytu galiniu gaubtu,nes elektronika perkaisdavo....

                                        Comment


                                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                          Rugsejo 1-12 dienomis Vilniuje 10 marsrute dirbs tik troleibusai Solaris Trollino 15AC. Del vyksiancio krepsinio ciampijonato.
                                          10 maršrutu darbo dienomis dirba 9 troleibusai - labai jau teks skriausti kitų maršrutų keleivius. Nors kuo tas 10 toks ypatingas? Ten juk ir 5, 6, 11 važiuoja - gal dar ir jais tik Solaris paleisti reikia? Reikės tik 35 Solarių, nors 1 parkas jų turi tik 22.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X