Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    legendos [pvz: 1575, 1568] stovi parke o ar šiems troleibusams bus atliekamas dalinis remontas?
    Na jei jau pradėjome nurašinėti 1988m. gamybos troleibusus, vietoj to kad juos remontuotume, tai nevalia žengti žingsnio atgal ir remontuoti tokius kadrus kaip 1568 ar 1575. Nors, kita vertus, ką gali žinoti, troleibusų parkas mėgsta juodą humorą...

    1577 jau senokai nedirba. Aš jo išardyto nemačiau. Perdažinėja? Užsikvatočiau iš juoko...

    1568 būklė dabar labai prasta.

    Rezervinių troleibusų sąrašiukas ne toks jau ir trumpas. Pas mane dabar susidaro apie 60 troleibusų.

    Comment


      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
      Na jei jau pradėjome nurašinėti 1988m. gamybos troleibusus, vietoj to kad juos remontuotume, tai nevalia žengti žingsnio atgal ir remontuoti tokius kadrus kaip 1568 ar 1575. Nors, kita vertus, ką gali žinoti, troleibusų parkas mėgsta juodą humorą...

      1577 jau senokai nedirba. Aš jo išardyto nemačiau. Perdažinėja? Užsikvatočiau iš juoko...

      1568 būklė dabar labai prasta.

      Rezervinių troleibusų sąrašiukas ne toks jau ir trumpas. Pas mane dabar susidaro apie 60 troleibusų.
      nu tai prašom tą sąrašiuką čia įmest
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        na, autobusų parko vairuotoja man sakė, jog už nutrauktą reisą [dėl gedimo] kažkiek % nuo algos minusuoja
        Ne visai teisinga. Už nutrauktą reisą dėl gedimo mokama pagal kitą tarifą, kuris dydžiu nenusileidžia valandiniam atlyginimui.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          32 ir 38 (čia 1 mašina 1 mėnesį, po to keičiasi) maršrutais važiuoja tie patys autobusai, nes čia gyventojai pasiskundė/pasiprašė taip. Kvaila, bet taip yra.
          Dėl 41 (igonuorajant praeivio sapaliones ir, neva, "tikrąją realybę") - čia tiesiog žmonėms patinka dirbti tuo pačiu maršrutu ir tiek. 41 yra tik dvipamaininis, juo dirba 764 su 3 vairuotojų brigada. Visi vairuotojai ten pastovūs. Kiti vairuotojai kaip tik patenkinti, kad nereikia miegot už vairo šitame maršrute.
          Kas dėl 15 - ties Bruknių stotele yra pensionas, iš kurio dienos metu važiuoja bobutės ir diedukai į parduotuves Antakalnyje, o ties Vaidilutės st. - reabilitacijos centras (kartą iki ten mačiau važiuojant žmogų vežimėlyje). Priežastis, įvardinta praeivio paaiškina ne žemagrindį autobusą (kur faktai?), o kodėl jis važiuoja nuo 6 iki beveik 22, kai ten nuo 17-18 val. keleivių praktiškai nėra.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Tiketinas daiktas, kad 1618 siandien isriedes i gatves.
            Koks likimas 1577?

            Comment


              Troleibusai, neturintys pastovaus maršruto:

              101, 106, 117, 124, 406, 421, 426, 428, 440, 442, 447, 450, 452, 464, 469, 470, 471, 475, 480, 481, 486, 487, 491, 493, 495, 497, 501, 503, 504, 505, 506, 510, 511, 514, 516, 519, 521, 524, 525, 526, 527, 529, 542, 543, 547, 554, 563, 565, 568, 569, 570, 571, 575, 579, 582, 585, 586, 592, 594, 596,, 610, 632, 668.

              Sąrašas - vasarinis, aišku, gali būti netikslumų. Šitam sąraše dar nėra krūvos rezervinių troleibusų, kurie šiuo metu neaktyvūs.

              Nuo rugsėjo sąrašas keisis iš esmės

              Comment


                Ar čia pirmojo, ar antrojo parko troleibusai? Ar iškart abiejų?
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Ar čia pirmojo, ar antrojo parko troleibusai? Ar iškart abiejų?
                  iškart abiejų parkų
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė rvr Rodyti pranešimą
                    Tiketinas daiktas, kad 1618 siandien isriedes i gatves.
                    Koks likimas 1577?
                    kuriame maršrute bus #1618? apart parką nieks nežino, koks likimas bus #1577
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      kuriame maršrute bus #1618? apart parką nieks nežino, koks likimas bus #1577
                      Šiandien dirba,berods 12 arba 13 maršrutu
                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                      Comment


                        Pirmajame parke #1577 nera.
                        #1421 siandien vel dirba 2 marsrutu.
                        #1640 kapitaliniame remonte.
                        Paskutinis taisė rvr; 2011.08.15, 15:43.

                        Comment


                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                          Šiandien dirba,berods 12 arba 13 maršrutu
                          berods prieš dalinį remontą dirbo 5maršrute po dalinio kažkiek laiko padirbėjo 5maršrute, paskui perėjo į 12maršrutą
                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                          Pirmajame parke #1577 nera.
                          #1421 siandien vel dirba 2 marsrutu.
                          #1640 kapitaliniame remonte.
                          negerą nuojautą turiu, kad #1577 bus nurašytas
                          #1421 greičiausiai pavaduoja kažkokį troleibusą, kuris greičiausiai yra kapitaliniame remonte [nors galiu ir klysti]
                          #1640 seniai jau reikėjo antro kapitalinio remonto [kaip anksčiau #1641]
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            #1641 po remonto neiskart buvo suverztas.
                            #1658 jau 3 savates dirba be galinio purvasargio. Tai tik dar vienas irodimas, kad #1658 vairuotojams yra nusispjaut ant ju masinos.

                            Comment


                              Gali buti, kad #1577 kapitaliniame remonte su kitais trimis troleibusais, bet tai mazai tiketinas dalykas.
                              Beje siandien sugedo #1703. Parke atrode gana geros bukles.

                              Comment


                                Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                #1641 po remonto neiskart buvo suverztas.
                                #1658 jau 3 savates dirba be galinio purvasargio. Tai tik dar vienas irodimas, kad #1658 vairuotojams yra nusispjaut ant ju masinos.
                                gal purvasaugio? kas per daiktas purvasargis? jei jiems nusispjaut ant šio troleibuso, tai tegul jama prastesnį. o šį troleibusą tegul pasiima geresnė vairuotojų brigada.

                                edit: gal su troleibusų stebėjimais lendam į "Vilniaus troleibusų ir autobusų eismo stebėjimai"?
                                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.15, 16:17.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Su tais galiniais purvasargiais yra problema, gana dažnai nukrenta, nes jų praktiškai nėr kur pritvirtint - viskas iškirmiję. Ne vairuotojų reikalas juos pritaisyt. Tai nėra lengvas darbas - 1658 reiktų dienai palikti parke. Jeigu jis kitų problemų neturi, tik dėl purvasargio palikti parke kažkaip per menka. Net neabejoju, kai jis turės apžiūros arba remonto dieną, bus patvarkytas.

                                  1618 prieš dalinį remontą daug metų dirbo 13-ame maršrute. Iškrito, kai ten atkėlė iš 17-o maršruto 1633 ir 1639. Toliau, kaip ir sakei. Labai realu, kad dabar grįš 1618 į 12-ą maršrutą.

                                  1577 paskutinįsyk mačiau 2-ame parke, kur stovi visi atvaryti troleibusai iš 1-ojo. Daugiau nieko nežinau.

                                  Comment


                                    #1424 nurasytas?
                                    #2582 troleibuso kokia bukle dabar?

                                    Comment


                                      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                      Su tais galiniais purvasargiais yra problema, gana dažnai nukrenta, nes jų praktiškai nėr kur pritvirtint - viskas iškirmiję. Ne vairuotojų reikalas juos pritaisyt. Tai nėra lengvas darbas - 1658 reiktų dienai palikti parke. Jeigu jis kitų problemų neturi, tik dėl purvasargio palikti parke kažkaip per menka. Net neabejoju, kai jis turės apžiūros arba remonto dieną, bus patvarkytas.

                                      1618 prieš dalinį remontą daug metų dirbo 13-ame maršrute. Iškrito, kai ten atkėlė iš 17-o maršruto 1633 ir 1639. Toliau, kaip ir sakei. Labai realu, kad dabar grįš 1618 į 12-ą maršrutą.

                                      1577 paskutinįsyk mačiau 2-ame parke, kur stovi visi atvaryti troleibusai iš 1-ojo. Daugiau nieko nežinau.
                                      tai tikriausiai 1618 savo karjerą pradėjo 13maršrute gal 1618 ir 1619 vairuotojų brigadai geriau dirbti 12maršrute, negu 5maršrute o šiaip daugiau troleibusų net nežinau, kurie iš vieno pastovaus maršruto būtų perėję į kitą
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.15, 16:50.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                        #1424 nurasytas?
                                        #2582 troleibuso kokia bukle dabar?
                                        #1424 atliktas dalinis remontas ir važinėja linijoj [bent jau paskutinį kart mačiau prieš ~1.5mėn]
                                        #2582 važinėja linijoj [nors jam reikėtų bent dalinio remonto, jeigu nenorime, kad jį nurašytų anksčiau laiko] paskutinį kart mačiau jį 16maršrute. rudenį važinėsiu į Lazdynus, tai parinksiu informacijos apie troleibusus
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                          Su tais galiniais purvasargiais yra problema, gana dažnai nukrenta, nes jų praktiškai nėr kur pritvirtint - viskas iškirmiję. Ne vairuotojų reikalas juos pritaisyt. Tai nėra lengvas darbas - 1658 reiktų dienai palikti parke. Jeigu jis kitų problemų neturi, tik dėl purvasargio palikti parke kažkaip per menka. Net neabejoju, kai jis turės apžiūros arba remonto dieną, bus patvarkytas.

                                          1618 prieš dalinį remontą daug metų dirbo 13-ame maršrute. Iškrito, kai ten atkėlė iš 17-o maršruto 1633 ir 1639. Toliau, kaip ir sakei. Labai realu, kad dabar grįš 1618 į 12-ą maršrutą.

                                          1577 paskutinįsyk mačiau 2-ame parke, kur stovi visi atvaryti troleibusai iš 1-ojo. Daugiau nieko nežinau.
                                          Vairuotoja/as turi defektu knyga i kuria yra rasoma visi gedimai nutika jam dirbant ta masina.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X