Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    keista, kodėl 41 maršruto grafike nežymi žemagrindžių autobusų?
    Pas mus dažniausiai nežymimi žemagrindžio reisai tuose maršrutuose, kur kursuoja tik viena transporto priemonė. Tiesa sakant, nežinau kodėl.

    Išimtis yra tik 1, 15 ir 30 maršrutai. Dėl 1-ojo viskas aišku- jis kursuoja į Oro uostą, tai nežemagrindžiai laužai labai gadintų miesto įvaizdį. O kas dėl 15 ir 30- čia jau nežinau.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Pas mus dažniausiai nežymimi žemagrindžio reisai tuose maršrutuose, kur kursuoja tik viena transporto priemonė. Tiesa sakant, nežinau kodėl.

      Išimtis yra tik 1, 15 ir 30 maršrutai. Dėl 1-ojo viskas aišku- jis kursuoja į Oro uostą, tai nežemagrindžiai laužai labai gadintų miesto įvaizdį. O kas dėl 15 ir 30- čia jau nežinau.
      30maršrute žymimi žemagrindžiai todėl, nes šiame maršrute važiuoja pensininkai į Antakalnio klinikas. tas pats ir 15maršrute
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        teisybę sakai pastoviai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis 19maršrute dirba vienas ir tas pats vairuotojas dažnai pasirodo su vis kita mašina
        Jo ir aš senai jį pastebėjau kad tik svaitgaliais jisai 19 maršrutu dirba vienpamaininiu grafiku, bet vis su kituo autobusu. Įdomu koks jo autobusas išvis yra...

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          teisybę sakai pastoviai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis 19maršrute dirba vienas ir tas pats vairuotojas dažnai pasirodo su vis kita mašina
          Tai jau greiciau isimtys. Pasidomek 53 , 7 , 55 ir kitais panasiais marsrutais kas ten ir kodel dirba:-)

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Pas mus dažniausiai nežymimi žemagrindžio reisai tuose maršrutuose, kur kursuoja tik viena transporto priemonė. Tiesa sakant, nežinau kodėl.

            Išimtis yra tik 1, 15 ir 30 maršrutai. Dėl 1-ojo viskas aišku- jis kursuoja į Oro uostą, tai nežemagrindžiai laužai labai gadintų miesto įvaizdį. O kas dėl 15 ir 30- čia jau nežinau.

            15 juk vaziuoja i turniskes, del jo is vis atskira kalba. komunisto brazausko laikais is viso buvo nurodymas,kad i turniskes galima siusti tik tuomet naujus MB autobusus.

            Comment


              Parašė 1132 Rodyti pranešimą
              Jo ir aš senai jį pastebėjau kad tik svaitgaliais jisai 19 maršrutu dirba vienpamaininiu grafiku, bet vis su kituo autobusu. Įdomu koks jo autobusas išvis yra...

              Visi autobusai yra akcines bendroves ''vilniaus autobusai'' turtas,o ne azkokio konkretaus vairuotojo. todel su kuo jam pasake vaziuoti tokia komanda jis ir vykdo. Gal rytoj ji is viso ismes is darbo,o jus cia kalbate koks JO autobusas...:-)))

              Comment


                Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                Visi autobusai yra akcines bendroves ''vilniaus autobusai'' turtas,o ne azkokio konkretaus vairuotojo.
                Tai pagal tave su autobusais dirba autobusų parkas o ne parko vairuotojai?

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  na, kiek supratau, šis troleibusas yra rezervinis [jei tp tokius turi į kampą nustumtus kaip atsarginius]
                  Pataisysiu tave. 1421, 2440 ir dar kažkoks troleibusas yra mokomieji, juose privalo būti kabina. 1421 ir dar kažkoki troleibusą mokomaisiais neseniai padarė.
                  Kadangi yra 3 instruktoriai, todėl turi būti 3 mokomieji troleibusai. Va tep va.

                  Comment


                    Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                    Pataisysiu tave. 1421, 2440 ir dar kažkoks troleibusas yra mokomieji, juose privalo būti kabina. 1421 ir dar kažkoki troleibusą mokomaisiais neseniai padarė.
                    Kadangi yra 3 instruktoriai, todėl turi būti 3 mokomieji troleibusai. Va tep va.
                    kiek žinau, tai anksčiau pirmame parke mokomasis buvo #1447. greičiausiai dabar tik lenteles deda, kad mokomasis, o lipdukų ant pačio troleibuso neklijuoja
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                      Jo ir aš senai jį pastebėjau kad tik svaitgaliais jisai 19 maršrutu dirba vienpamaininiu grafiku, bet vis su kituo autobusu. Įdomu koks jo autobusas išvis yra...
                      greičiausiai jis neturi savo konkretaus autobuso iš pradžių tai jis turėjo "Karosa b741" #365. o dabar tas vairuotojas gauna įvairias mašinas: "Heuliez GX417" #873, "MB 0405G" #476, "MB 0405G" #527. ne per seniausiai vairavo "Volvo 7700" #707. o štai jau antras savaitgalis vairuoja "MB 0405GN" #056. čia pagrindinės mašinos, kurias jis gauna
                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.14, 13:44.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        kiek žinau, tai anksčiau pirmame parke mokomasis buvo #1447.
                        Tuom viskas ir pasakyta kad buvo 1447 be kabinos linijoje dirba.

                        Comment


                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                          Tuom viskas ir pasakyta kad buvo 1447 be kabinos linijoje dirba.
                          bet vis dar lieka mįslė, koks tas trečias mokomasis troleibusas greičiausiai 1447 bus naudojamas linijoje
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            bet vis dar lieka mįslė, koks tas trečias mokomasis troleibusas greičiausiai 1447 bus naudojamas linijoje
                            Man atrodo kad jisai rezervinis. Jis gali rezerve stovėti kuriam nors žiede, arba pačiam parke, sunkoka rezervinius troleibusus pagauti.

                            Comment


                              Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                              Man atrodo kad jisai rezervinis. Jis gali rezerve stovėti kuriam nors žiede, arba pačiam parke, sunkoka rezervinius troleibusus pagauti.
                              reikia susižinot, kokie troleibusai yra rezerviniai ir su sąrašiuku lėkt stebėt, gal pavyks vieną kurį nors pastebėt
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                reikia susižinot, kokie troleibusai yra rezerviniai ir su sąrašiuku lėkt stebėt, gal pavyks vieną kurį nors pastebėt
                                Nemanau, 1504, 1505 ir 1506 stovi pastoviai Žirmūnuose, Antakalnyje ir Saulėtekyje. Visuose kituose žieduose stovi 2-ojo parko rezerviniai troleibusai, kiti rezerviniai troleibusai stovi rezerve parke, arba parke stovi be darbo, kurnors patvoryje praleidžia dieną. Taip kad sunkoka labai būtu.

                                Comment


                                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                  Nemanau, 1504, 1505 ir 1506 stovi pastoviai Žirmūnuose, Antakalnyje ir Saulėtekyje. Visuose kituose žieduose stovi 2-ojo parko rezerviniai troleibusai, kiti rezerviniai troleibusai stovi rezerve parke, arba parke stovi be darbo, kurnors patvoryje praleidžia dieną. Taip kad sunkoka labai būtu.
                                  legendos [pvz: 1575, 1568] stovi parke o ar šiems troleibusams bus atliekamas dalinis remontas?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    legendos [pvz: 1575, 1568] stovi parke o ar šiems troleibusams bus atliekamas dalinis remontas?
                                    apie 1568 girdėjau daug. Jisai buvo labai gerai tarnaujantis troleibusas, netgi puikus, bet kai jį priskyrė į rezervą ji rezerve ir damušė. Nemanau kad 1568 ir 1575 remontuos, jie nusibaigs dirbdami rezerve ir juos nurašys.

                                    Comment


                                      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                      apie 1568 girdėjau daug. Jisai buvo labai gerai tarnaujantis troleibusas, netgi puikus, bet tai jį priskųrė į rezervą ji rezerve ir damušė. Nemanau kad 1568 ir 1575 remontuos, jie nusibaigs dirbdami rezerve ir juos nurašys.
                                      buvo laikas, kai šie troleibusai dirbo 17maršrute dažnai matydavau tame rajone, kai į būrelį važiuodavau
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        buvo laikas, kai šie troleibusai dirbo 17maršrute dažnai matydavau tame rajone, kai į būrelį važiuodavau
                                        Įdomu kodėl apart 1504, 1505 ir 1506 kiti troleibusai rezerviniai stovi parke, galėtų bent jau kas antrą dieną po kitą rezervinį troleibusą duoti į žiedą. O žiemą manau reikėtų žieduose po 2 rezervinius troleibusus atvaryti kad ir prastokus, bet visgi geriau negu nieko. Atai suges koks troleibusas atvažiuos į žiedą o rezervinis troleibusas jau paimtas kito vairuotojaus. O vairuotojui prarandamos valandos darbo, nebent jiem moka už prastovą, bet vistiek geriau jau normaliai atidirbti.

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          Įdomu kodėl apart 1504, 1505 ir 1506 kiti troleibusai rezerviniai stovi parke, galėtų bent jau kas antrą dieną po kitą rezervinį troleibusą duoti į žiedą. O žiemą manau reikėtų žieduose po 2 rezervinius troleibusus atvaryti kad ir prastokus, bet visgi geriau negu nieko. Atai suges koks troleibusas atvažiuos į žiedą o rezervinis troleibusas jau paimtas kito vairuotojaus. O vairuotojui prarandamos valandos darbo, nebent jiem moka už prastovą, bet vistiek geriau jau normaliai atidirbti.
                                          na, autobusų parko vairuotoja man sakė, jog už nutrauktą reisą [dėl gedimo] kažkiek % nuo algos minusuoja
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X