Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    HCR 890

    Comment


      Spaudžiant stipriam šaltukui - prie autobusų stoties:
      Paskutinis taisė rytis001; 2017.01.18, 17:01.
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Melnragėje.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Visi jau Klaipėdos dyzeliai jau mėlyni, vairuotojai dėvi uniformas?

          Comment


            Mieste mėlyni visi, su uniformom irgi pakankamai gera situacija, tik pas privatininkus kartais pasitaiko kad be.
            Užmiestyje autobusai raudoni arba neperdažyti, vairuotojai be uniformų.

            Comment


              Parašė dtb Rodyti pranešimą
              Mieste mėlyni visi, su uniformom irgi pakankamai gera situacija, tik pas privatininkus kartais pasitaiko kad be.
              Užmiestyje autobusai raudoni arba neperdažyti, vairuotojai be uniformų.
              Užmiestyje Raudoni arba neperdažyti arba Mėlyni kaip ir miesto.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Šeštadienio pavakarė prie stoties.

                Comment


                  Autobusų parkas





























                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Kas ten tokie 2 išardyti stovi (šveicarų Post Auto dažymo MAN ir Citaro Irvine)?
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Kas ten tokie 2 išardyti stovi (šveicarų Post Auto dažymo MAN ir Citaro Irvine)?
                      Ne tas pats http://fotobus.msk.ru/vehicle/586965/? (fotobuse jį reiktų į KlAP'ą permesti). Šveicaras MAN A20, pagamintas ne vėliau nei 2003.

                      Comment


                        Abu ant dalių parvaryti... Nereiktų nes niekada KLap nedirbo.
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Abudu priklauso KlAPui, tai turėtų būti prie jo priskirti.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                            Autobusų parkas

                            Atvaizdas


                            Atvaizdas

                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Kas ten tokie 2 išardyti stovi (šveicarų Post Auto dažymo MAN ir Citaro Irvine)?
                            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                            Ne tas pats http://fotobus.msk.ru/vehicle/586965/? (fotobuse jį reiktų į KlAP'ą permesti). Šveicaras MAN A20, pagamintas ne vėliau nei 2003.
                            Ar toje aptvertoje aikštelėje savo technikos nebestato autobusų pardavėjai – lyg UAB „Bus & Auto Wern Baltija“ (nuorodose ankstesnių metų pavyzdžiai iš to aptvaro)?

                            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                            Abu ant dalių parvaryti... Nereiktų nes niekada KLap nedirbo.
                            Dauguma švediškų dujinių (Säffle 2000 ir 5000) irgi niekada taip ir neišvažiavo į gatves, bet KlAP-ui jie visi priskirti

                            Comment


                              Liepų g.

                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                2017 Balandžio 13 // Mokyklos gatvė

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Mikrobas ten važinės. Autobusui nebus keleivių. Dauguma žmonių visgi rinksis pasivaikščiojimą iki muziejaus, o ne važiavimą.
                                  Štai toks "mikrobas" ten važinėja

                                  Comment


                                    +rep KlAP'ui, kad normalų autobusą siunčia, ne siurbelę!
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Atnaujinu temą savo nuotraukomis.

                                      Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis 40-am maršrute vienas iš penkių grafikų yra aptarnaujamas ilgu autobusu.
                                      Nuotraukoje - Mercedes benz O530G #36 Dituvos galinėje Vaškių stotelėje šeštadienį. Atkreipsiu dėmesį, kad švieslentė žalia, kai pagal konkurso reikalavimus turi būti oranžinė. Bet nemaišo ir žalia švieslentė.


                                      Įdomiausia, kad gatvė skaitosi Dituvos, tačiau pati Dituvos gyvenvietė yra kiek toliau (žiūrint link Klaipėdos - dešinėje pusėje). Realiai autobusas stovi Vaškių gyvenvietėje.


                                      Vienas iš keturių pirmadienį dirbusių trumpų autobusų - Mercedes benz O530 Citaro #13 personalinėje Smiltelės stotelėje, kurioje stoja tik 40 ir 42 maršrutai. Pabrėšiu, jog ši stotelė yra nuo neatmenamų laikų, kai Dituvos maršrutai nebuvo įtraukti į miesto bilietų sistemą.






                                      Antrasis - taip pat Citaro. Atstovos metu prie Big'o. Matomai grafiko jungimas su 42-u maršrutu, paskui darytas ratas 40-am maršrute.


                                      Tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais vienas autobusas turi grafiko jungimą su 42 maršrutu. Ryte pradeda darbą 42-am, paskui pereina į 40, tada maždaug nuo pietų iki pavakarių atstova, tada į 42, po to ratas 40-am ir į parką.


                                      Pabaigai - Man A23 NG313 #96. Paprastai šiame maršrute tvirtas pozicijas išlaiko 97-as. Nuotraukos darymo dieną (pirmadienį) 97-as stovėjo parke. Retsykiais į 41 maršrutą išvažiuoja ir 96-as.


                                      Tęsinys bus.
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2017.07.28, 22:07.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Buvęs "Gintarinio vairo", dabar priklausantis UAB "Setrabus" MAN SL202 eilėje į tech. apžiūrą, kurios nepraėjo dėl problemų su stabžiais ir farom


                                        Comment


                                          Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	250,7 kB ID:	1616457Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	133,1 kB ID:	1616458
                                          Paskutinis taisė Vidmantas3; 2018.02.03, 12:27.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X