Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ŠIA] Šiaulių autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaune pres 10metu irgi margi buvo..

    Comment


      Prieš 10 metų atėjo pirmi Solariai.

      Comment


        Dėl Klaipėdos. Galu gale visi privatininkai prieis prie vienos spalvos. Dabar apie šitą dalyką eina nemažai kalbų. Tai kažkas turėtų pajudėti 2015-ais metais, kai bus organizuojamas naujas projektas pervežimams mieste. Bus konkursas ir ten bus surašyti visi reikalavimai dalyviams.

        Comment


          Oho, tikrai super gražiai atrodantis autobusas, dar kai bus geltona su raudona tai išvis pasaka ...
          Kokie Šiaulių maršrutai yra populiariausi? Trubūt jais ir važinės jis

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Tą patį galima pasakyti apie bet kurį miestą. Man tai kvepia rašymu vien dėl rašymo.



            Kaunas perka olandišką techniką, kurios remonto ir priežiūros patirtį jau turi.



            Kas čia per priekaištai? Fotobusą pildo žmonės, ne robotai.



            5-6 metai. Nežiūrint į tai, kad jis registruotas kaip 2010 m. gamybos, VIN numeris rodo, kad jis pagamintas 2008 m. Be to, nelabai realu yra 2009 m. Vilniuje matyti autobusą, kuris "pagamintas" 2010 - nuotraukoje tas pats autobusas http://fotobus.msk.ru/photo/113114/
            Ka jis veikė vilniuje ka???
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Sveiki, kelios nuotraukos iš Šiaulių.
              #1925

              #2125

              #1417

              #1002


              #1903

              #1022

              #1423

              #1017



              Tai mano pirmas fotoreportažas, tikiuosi patiks.
              Paskutinis taisė vincis123; 2014.05.01, 19:22.

              Comment


                Kitą savaitę planuoju padaryti fotoreportažą, į kurį patektų retesnių reisų autobusai, pvz., 8, 20, 23 - tokie akiai labai išskirtiniai

                Comment


                  Senesnes foto:
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Na, kaip tariau, taip ir padariau – atsikėliau pusę penkių ryto (vasara yra tam tinkamas metas) ir trims valandoms išvažiavau į šiokį tokį Šiaulių turą. Kitaip tariant, smalsumas nugalėjo – buvo labai įdomu savomis akimis pamatyti, kaip važinėja retieji autobusai, kokia publika juose ir t.t. Taigi 5.28 iš Dainų (Nuklono) žiedo išvažiuoju jau trečiuoju tą rytą 12 autobusu.

                    Kaip matote, pakliuvau į Connecto. Tiesą pasakius, asmeniškai man tie Connecto yra siaubingi: iš išorės nors ir gražūs, tačiau viduje košmaras su sėdynėmis lyg iš futbolo stadiono, o važiuojant duobėtais keliais visur barškančiais plastikais (beje, ten sėdint barškėti ir pats pradedi, kai trankaisi į sėdynę (jeigu posūkyje nuo jos dar nenuslydai)). Įprastą trečiadienio rytą žmonių gana daug, nors sėdimų vietų visiems užtenka. Kaip visuomet didžiausias įlipančių antplūdis Lyros gatvėje, o išlipantys pasiskirsto maždaug vienodai: centre, ligoninėje ir Vilniaus gatvėje. Paskutinėje atkarpoje iki Kuršėnkelio žiedo lieku vienas. Atvažiuojame ypač punktualiai, tad nerimauti dėl tolimesnių reisų netenka. Žiede dar yra proga nupaveiksluoti kelis vaizdus.


                    Pagaliau atvažiuoja pietinio rajono gyventojams turbūt sunkiausiai pasiekiamas 20 autobusas, važiuojantis iš Kuršėnkelio žiedo į Muitinę.


                    (Tiesa, dauguma nuotraukų padarytos jau nuvažiavus). Nenustembu, kad gana ilgą laiką važiuoju vienas ir jau apsvarstau idėją, jog taip vienas ir nuvažiuosiu, tačiau Vytauto gatvėje įlipa beveik visi šiuo reisu važiuojantys žmonės. Iš viso jų – 9, išlipantys maždaug tolygiai pasiskirsto Pramonės gatvėje, tad Metalistų gatve jau vėl važiuoju vienas. Iš tiesų, suabejojau, ar toks reisas atneša pelno turint omenyje važiuojančius vos 10 keleivių ir tai, kad atgal veikiausiai autobusas grįžta visiškai tuščias. Muitinėje persėdu į 8 autobusą (maršrutas susidėliojo taip, kad visur laukti teko ne daugiau 10 minučių).

                    Šiuo reisu važiuoju kaip atgaliniu, tad daug keleivių pamatyti nesitikiu. Taip ir yra, važiavome dviese. Į Gegužių žiedą atvykome geromis 5 minutėmis anksčiau, beje, ten laukia netikėtumas – kontrolė (neįprasta ją matyti galinėse stotelėse). Patikrina vienintelį keleivį – mane. Išlipęs laukiu 23 autobuso ir tuo tarpu spėju "paspotinti".







                    Atvažiuoja ir pats 23.


                    Vieninteliu Šiauliuose ekspresu važiuoju ypač patogiai – būtent tas autobuso modelis, kuris aptarnavo šį reisą, yra mano mėgstamiausias ir nurungia visus Connecto ar Irisbus kartu sudėjus. Šio maršruto nauda jau nesuabejojau ypač tuomet, kai vien Bažnyčios stotelėje įlipo bene 12 žmonių. Po to dar beveik tiek pat kitose stotelėse iki paskutinės pietiniame rajone prie teniso kortų. Išlipantys vėlgi pasiskirstė tolygiai, o į naująjį Savanorių žiedą atvažiavome dviese.

                    Grįžimui atgal pasirinkau 13 autobusą, tad teko ne pačiais maloniausiais šunkeliais paėjėti iki taip pat ne itin jaukaus Pakruojo žiedo.


                    Popietiniu 13 autobusu važiavau ne kartą, bet rytiniu – pirmą kartą. Žmonių nedaug, o visa Architektų gatve nuo viaduko dardėjau vienas. Galų gale, po pasivažinėjimo 5 autobusais nuo žiedo iki žiedo 7.50 grįžtu į pradinę stotelę.

                    Taigi išpildžiau savo įdomų norą ir pats pasivažinėjau rytinių reisų maršrutais. Visai įdomu ir tinkama smalsiai Šiaulių VT gerbėjo akiai

                    Comment


                      Ačiū už įdomų reportažą, tačiau nematome nei Connecto, nei kitų nuotraukų. Panašu, kad reikėtų nuotraukų albumą padaryti viešą ;-)
                      Paskutinis taisė Mettal; 2014.06.13, 19:12. Priežastis: Pašalintas citavimas (per ilga citata; galima ir be jos)

                      Comment


                        Dėkui už pastebėjimą, atitaisiau į viešą

                        Comment


                          Gaila, kad nepavyko užfiksuoti 22 maršruto. Bet reportažėlis geras!

                          Comment


                            22 maršruto autobusą pavyko pastebėti birželio 4 dieną Lyros stotelėje, mat teko anksti važiuoti į centrą ir laikas sutapo su tuo reisu. Gaila, neturėjau po ranka fotoaparato. Na, kažko įspūdingo nepamačiau, tik nustebino tai, kad važiavo ilgasis senas autobusas ("garmoškė"). Matyt, ją leidžia ir kiekvieną rytą. Žmonių neįtikėtinai daug: įlipo gal koks 10, o pro langus matėsi daug jau važiuojančių žmonių (manau, užpildymas 50 procentų kaip minimum). Tai tiek informacijos apie 22 autobusą

                            Comment


                              Busturo bandomasis miesto autobusas Iveco Crosway:



                              Paskutinis taisė vincis123; 2014.06.26, 21:31.

                              Comment


                                žinau nuotrauka mano sena bet tai tik testavimas ar pavyks padaryti didele foto.

                                pavyko!!!!!!!!!!!!
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Klausimas: Šiauliuose yra 2 autobusų parkai ar vienas, nes tai kur garažinis numeris parsideda 1 skaičium, kairur skaičiumi 2.
                                  My Flickr
                                  My Trainpix

                                  Comment


                                    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                    Klausimas: Šiauliuose yra 2 autobusų parkai ar vienas, nes tai kur garažinis numeris parsideda 1 skaičium, kairur skaičiumi 2.
                                    Vienas parkas. O pirmas skaičius tai kolonos numeris: 1- miestas, 2- priemiestis ir tarpmiestis.

                                    Comment


                                      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                      Vienas parkas. O pirmas skaičius tai kolonos numeris: 1- miestas, 2- priemiestis ir tarpmiestis.
                                      Pamirsai dar pamineti ir 0 kolona.
                                      0-tarpmiestis, uzsakomieji.
                                      Nors galbut, ta 0 kolona kaip ir neegzistuoja, tiesiog praleistas kolonos numeris2.
                                      Turetu buti pvz. 009>2009.
                                      Gal kas tiksliau galetu pasakyti?

                                      Comment


                                        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                        Gal kas tiksliau galetu pasakyti?
                                        Su šituo - į "skaičiukų-numeriukų" temą.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Su šituo - į "skaičiukų-numeriukų" temą.
                                          Gal Adminai perkeltu sia tema tikrai i skaiciuku skilti, nes pats to padaryti nemoku, ir negaliu jauciu
                                          idomu tikrai kaip su ta Buss Turo garazine numeracija ir kolonomis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X