Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keltai Lietuvos upėse

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    kiek bilietas automobiliui kainuoja pvz tuo ciobiskio keltu? zmogui?

    Comment


      #22
      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      kiek bilietas automobiliui kainuoja pvz tuo ciobiskio keltu? zmogui?
      Automobilis 10 Lt
      žmogus 2 Lt

      Comment


        #23
        O, artimiausias tiltas?

        Comment


          #24
          Vievis ir Jonava.

          Comment


            #25
            Birštono keltukas

            Comment


              #26
              Vilkija - Pavilkyjis - Lekėčiai - Novaraistis

              3. Keltas "Vilkynė" ir jo mažas padejėjas "Vilkis"















              Comment


                #27
                Vilkija - Pavilkyjis - Lekėčiai - Novaraistis

                4. Vilkija iš kitos pusės Nemuno atrodo fantastiškai!







                Comment


                  #28
                  Varnių tiltas 1983.
                  Atvaizdas
                  Apie 1982-83 metus esu ejes per dar statoma tilta i anapus Neri. Mano mama dirbo Tekstiles Institute, tai jai cia buvo arciausias kelias i Vilijampole. Paskutine atkarpa link desnio Neries kranto dar buvo neuzbaigta kloti ir kelione tiltu reikejo baigti placiais apvaliais vamzdziais
                  פוניקולאַר

                  Comment


                    #29
                    Parašė fui Rodyti pranešimą
                    Apie 1982-83 metus esu ejes per dar statoma tilta i anapus Neri. Mano mama dirbo Tekstiles Institute, tai jai cia buvo arciausias kelias i Vilijampole. Paskutine atkarpa link desnio Neries kranto dar buvo neuzbaigta kloti ir kelione tiltu reikejo baigti placiais apvaliais vamzdziais
                    Tėvai pasakojo, kad kol išvis nebuvo to tilto, tai ten valtele kursuodavo Idomu būtų pamatyt.

                    Comment


                      #30
                      Parašė McBain Rodyti pranešimą
                      Tėvai pasakojo, kad kol išvis nebuvo to tilto, tai ten valtele kursuodavo Idomu būtų pamatyt.
                      Tai, kad ne naujiena iki pat 1972 m. jeigu neklystu tai Nemune nuo Marvelės į semaniestį irgi valtelėm irstydavosi, nes tingėdavo per tiltą vaikščioti žmonės, tik nepamenu kiek už ta perplaukimą imdavo rublių.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        #31
                        dar atsimenu 2 oficialias perkėlas. viena buvo prie centrinės gelbėjimo stoties aleksoto pusėje ir keldavo į karmelitus, o kita nuo aleksoto uosto švyturio keldavo prie gaisrinės.
                        tai buvo didelės medinės valtys su suolais palei bortus ir rankena užvedamais dvitakčiais varikliukais.
                        bilieto kaina buvo 3 kapeikos, vėliau pabrango iki 5.
                        keltininkai buvo įdarbinti nemuno laivininkystės valdyboje, o valtys žiemą laikomos žiemos uoste.
                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                        Comment


                          #32
                          Sovietų laikais, žinau buvus šiuos keltus. Jei kokį praleidau pakoreguokite brėžinį. Per Nr.2 ir Nr.3 esu kėlesis pats apie 1980metus. Keltukai atrodė panašiai kaip dabartinis Birštono keltukas.(tik dėl būdelės nesu tikras) Atleiskite, kad keltuko nuotrauka ne iš Kauno, bet isivaizduoti galima.

                          Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                          www.airfoto.lt

                          Comment


                            #33
                            Parašė Ramūnas kns Rodyti pranešimą
                            Sovietų laikais, žinau buvus šiuos keltus. Jei kokį praleidau pakoreguokite brėžinį. Per Nr.2 ir Nr.3 esu kėlesis pats apie 1980metus. Keltukai atrodė panašiai kaip dabartinis Birštono keltukas.(tik dėl būdelės nesu tikras) Atleiskite, kad keltuko nuotrauka ne iš Kauno, bet isivaizduoti galima.
                            Pagal Ramuno klasifikacija - Nr 3.:



                            פוניקולאַר

                            Comment


                              #34
                              Nuostabi nuotrauka, apie šį keltą žinau tik iš tėvų pasakojimų. Žmonės juo kėlėsi į saloje buvusį pliaža. O medinių polių pakrantę, kuria teko slampinėti ir man, galime pamatyti tik "fui" dėka.
                              Kokiu metu zemelapis?
                              Jau yra siaurinis aplinkkelis su dobilu ir dar neisardytas gelezinkelis i Nemuno sala. Be to nematau Aleksoto aerodromo betoninio
                              1967m.
                              Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                              www.airfoto.lt

                              Comment


                                #35
                                plane 2 ir 3 perkėlos kaip tik ten kur atsimenu, bet tai buvo viena valtis tik ji taip kampais plaukiojo. dėl 1 ir 4, naudotis neteko, todėl ir nekomentuosiu.
                                buvo dar viena kuri plane nepažymėta, bet ją žinau geriausiai, nes ji buvo prie mano namų ir keltininku dirbo mano kaimynas mikas stankevičius (jau senokai miręs):
                                ji buvo dusios gatvės (ko gero gatvelės nebeliko) gale, o kitoje pusėje aukščiau girstupio žiočių.
                                o nuotraukoje esantis keltas per daug prabangus, nes kaune buvo naudojamos medinės valtys, o prieplauka paprasta lenta viename gale besiremianti į krantą o kitame ant medinio "ožio"
                                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                Comment


                                  #36
                                  Pritariu nepolitikui, kad buvo naudojamos medinės valtys. Dar viena tokia perkėla, maždaug Daukanto ir Mickevičiaus atkarpoje, keleivius plukdydavo į Karmelitų salą. Kiek paėjus link Nemuno, buvo pliažas.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                    plane 2 ir 3 perkėlos kaip tik ten kur atsimenu, bet tai buvo viena valtis tik ji taip kampais plaukiojo. dėl 1 ir 4, naudotis neteko, todėl ir nekomentuosiu.
                                    buvo dar viena kuri plane nepažymėta, bet ją žinau geriausiai, nes ji buvo prie mano namų ir keltininku dirbo mano kaimynas mikas stankevičius (jau senokai miręs):
                                    ji buvo dusios gatvės (ko gero gatvelės nebeliko) gale, o kitoje pusėje aukščiau girstupio žiočių.
                                    o nuotraukoje esantis keltas per daug prabangus, nes kaune buvo naudojamos medinės valtys, o prieplauka paprasta lenta viename gale besiremianti į krantą o kitame ant medinio "ožio"
                                    Gal galėtumėte nukopijuoti Ramūno sovietinį žemėlapiuką ir ant jo pažymėję praleistą kelto vietą- įkelti į savo atsakymą.
                                    Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                                    www.airfoto.lt

                                    Comment


                                      #38
                                      prašom



                                      perkėlą panaikino, kai įrengė pėsčiųjų takus ant geležinkelio tilto, ko gero tada neliko ir 4 numeriu pažymėtos perkėlos
                                      Paskutinis taisė Romas; 2012.10.11, 22:27. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės
                                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                      Comment


                                        #39
                                        Tai ši (5) perkėla ir parodyta Fui nuotraukoje (245žinutė).
                                        Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                                        www.airfoto.lt

                                        Comment


                                          #40
                                          o kas sovietiniais laikais buvo atsakingas uz perkelu darba? tarkim ciobiskio keltas priklause rajono kolukiui ir jie dalindavo bilietelius keleiviams, o cia kas? Nemuno laivininkyste ar kokia kita istaiga?
                                          פוניקולאַר

                                          Comment

                                          Working...
                                          X