Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
    Pralaidumas ekstremaliai sumažėtų jei atsirastų dauguma važiuojančių ratu pirmąja juosta.
    Normalus žiedo funkcionavimas yra kai: važiuojantis kraštine juosta išsuka artimiausiame išsukime. Važiuojantis antrąja juosta, kai pirmasis išsuka persirikiuoja į atsilaisvinusią pirmąją juostą ir tada išsuka jau jam atsiradusiame pirmąjame išsukime. Analogiškai rikiuojasi ir iš trečiosios (jei tokia yra) į antrąją.
    Tik tokiu būdu gali funkcionuoti tradicinis žiedas.
    Taip privaloma važiuoti tik tada, kai taip nurodo kelio ženklai.

    Kai atsiranda dundukai varantis ratu išorine juosta, žiedas lieka su viena juosta. Gal visas vidines apsėkim žolyte ir visi varykim ratu išorine juosta.
    Nuo kada žmogus važiuojantis pagal KET yra dundukas?
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      Nuo kada žmogus važiuojantis pagal KET yra dundukas?
      Nuo tada, kai vaziuoja tarsi vienas, nejaucia automobiliu srauto, nemato aplink saves nieko. Taisykles nedraudzia vaziuoti 40kmh greiciu kur leistinas 50kmh, pabandyk taip pavazineti, greit sulauksi pagyrimo.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Labai gera pamoka pamenu is savo instruktoriaus dar kai teises laikiaus, pravaziavom pirma diena vazinejimo per pirma zieda, sustabde masina pakelej ir isdeste tobula taisykle ziedu vaziavimui.

        Ivaziuodamas i zieda, jei sekanciam isvaziavime nereikia isvaziuoti, iskart neri i vidine/antra juosta ir vaziuoji ja tol kol sekantis isvaziavimas bus tavasis, tada persirikiuoji i pirma (bet tik tada kai pravaziuoji n-1 isvaziavima nuo tavojo) ir isvaziuoji is zeido.

        Pagal tokia taisykle vaziuojant niekada nepazeisi keliu eismo taisykliu, kad ir kokie zenklai butu sukabinti, kad ir kokie pakeitimia butu daromi. Ja vadovaujuos ir sekmingai vazineju iki siol. Zieduose jokiu problemu neturiu nei vienam.

        O siaip labai pritariu tiems kurie keikia tuos, kurie zeidu vaziuoja pirma eile. Pagal default'a pirma eile skirta manevravimui is/i ziedus, antra ir daugiau judejimui ziedu. Isskyrus atveju kai kazkurioje vietoje srautas prie vieno isvaziavimo buna labai didelis ir isvaziuoti leidzia ir is antros juostos. To pacio instruktoriaus pasakyti zodziai, kurie labai teisingi.

        Comment


          O kodėl manote, kad žmogus važiuojantis pirma juosta žiedu kuriame nėra tą draudžiančių ženklų nejaučia automobilių srauto ir nieko aplink save nemato?
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            O kodėl manote, kad žmogus važiuojantis pirma juosta žiedu kuriame nėra tą draudžiančių ženklų nejaučia automobilių srauto ir nieko aplink save nemato?
            Nejaucia srauto todel, kad nesupranta kad trukdo ivaiziuojantiems/isvaziuojantiems is ziedo.
            Ivaziuojantiems, kad neleidzia ivaziuoti i zieda pirma juosta, kad tarpe tarp isvaziavimu persuirikiuotu i antra jei neissuka pirmom isvaziavime. Isvaziuojantiems, kad neleidzia persirikiuoti i pirma kai nori palikti zieda.

            Nervina kai vaziuoji antra eile, nori persirikiuoti i pirma nes jau arteja tavasis isvaziavimas, o ten kazkas lygiagreciai tau varo pirma eile visa rata ir neleidzia...
            Jis taisykliu gal ir nepazeidzia, bet cia kaip vaziuotri ant 40 kur galima 70.
            Paskutinis taisė taspac; 2009.11.30, 13:21.

            Comment


              Parašė taspac Rodyti pranešimą

              Ivaziuodamas i zieda, jei sekanciam isvaziavime nereikia isvaziuoti, iskart neri i vidine/antra juosta ir vaziuoji ja tol kol sekantis isvaziavimas bus tavasis, tada persirikiuoji i pirma (bet tik tada kai pravaziuoji n-1 isvaziavima nuo tavojo) ir isvaziuoji is zeido.

              Pagal tokia taisykle vaziuojant niekada nepazeisi keliu eismo taisykliu, kad ir kokie zenklai butu sukabinti, kad ir kokie pakeitimia butu daromi. Ja vadovaujuos ir sekmingai vazineju iki siol. Zieduose jokiu problemu neturiu nei vienam.
              Vadovaudamasis šia taisykle Vilniuje (kur daugumoj žiedų pirma juosta privalai išvažiuot iš žiedo) rizikuoji būti apšertas fakais ir smarkiai apipypintas.

              Be to iš esmės atlieki du bereikalingus persirikiavimo manevrus, tik keldamas didesnę sumaištį.

              O siaip labai pritariu tiems kurie keikia tuos, kurie zeidu vaziuoja pirma eile. Pagal default'a pirma eile skirta manevravimui is/i ziedus, antra ir daugiau judejimui ziedu. Isskyrus atveju kai kazkurioje vietoje srautas prie vieno isvaziavimo buna labai didelis ir isvaziuoti leidzia ir is antros juostos. To pacio instruktoriaus pasakyti zodziai, kurie labai teisingi.
              Teisybė yra rašoma KET. O instruktoriaus interpretacijos tegu ir lieka jo interpretacijomis.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                O kodėl manote, kad žmogus važiuojantis pirma juosta...
                Todel kad jis trukdo kitiems ir ivaziuoti i zieda, ir isvaziuoti is jo.
                Paskutinis taisė Mørtã; 2009.11.30, 13:21.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Beje o daugelio cia eskaluojama taisykle apie ta ziedo nesusipratima, grindziama tuo, kad tau reikia praleisti pries ivaziuojant i zieda ABIEM eilem artejancimas masinas, o ne tik pirmaja. Aisku daug kas del laiko stokos to nesilaiko, ne visada laikaus ir as. Bet visada ivertinu tai kad ir jusu minimose zieduose.
                  Nes salia esantys ivaziavimas ir isvaizvaimas yra viena sankryza ziede, o ne atskiros. Tad taisykles nepazeidziamos ir logika nesikerta. Vaziuojantiems is ziedo yra zenklas kad isvaziuoti gali is abieju juostu ir nera zenklo kad ju kelias salutinis. O ivaziuojanties salutinio kelio zenklas nurodo praleisti bet ka atvaziuojanti pagrindiniu keliu, nesvrbu is kurios juostos.
                  Primenu, kad ziedas toks kaipo neegzistuoja teoriskai, tai yra tesiog ziedu isdeliotos sankryzos.

                  Comment


                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                    Vadovaudamasis šia taisykle Vilniuje (kur daugumoj žiedų pirma juosta privalai išvažiuot iš žiedo) rizikuoji būti apšertas fakais ir smarkiai apipypintas.

                    Be to iš esmės atlieki du bereikalingus persirikiavimo manevrus, tik keldamas didesnę sumaištį.
                    Kame as busiu apsertas fakais jei is zeido isvazineju tik pirma eile o juo judu vidinemis? Kur mano isdestyta taisykle kertasi su siu ziedu vaziavimo logika?

                    O manevrai, jei jie atliekami saugiai ir korektiskai, nekelia sumaisties ir nedidina eismo pavojingumo, nebukite pensininkai ar mergaites kurie bijo daryti kazkoki manevra, nes nepasitiki savimi ir bijo kitu veiksmu, jiem geriausia ko gero butu vien vaziuoti autostradom. Saugus ir logiskas manevravimas mieste yra privalomas, norint kad strautas judetu. Nieko nera baisiau kaip mergaite ar diedukas didelemis akimis is baimes pradeda panikuoti kai reikia rikiuotis tarp eiliu.

                    Comment


                      Parašė taspac Rodyti pranešimą
                      Nejaucia srauto todel, kad nesupranta kad trukdo ivaiziuojantiems/isvaziuojantiems is ziedo.
                      Situacija: tu stovi prie įvažiavimo į žiedą, o aš važiuoju antra eile žiedu. Man reikia išvažiuot sekančiame išvažiavime už to kur stovi tu. Tu įvažiuoji į žiedo pirmą juostą, o aš tau prieš pat nosį užkišu mašiną nes man reikia išvažiuot iš žiedo. Aš jau lėtėju, nes manęs laukia posūkis, o tu mini gazą nes nori šauniai pralėkt žiedeliu. Ir trenkiesi į mano auto galą. Patenkintas?


                      Nervina kai vaziuoji antra eile, nori persirikiuoti i pirma nes jau arteja tavasis isvaziavimas, o ten kazkas lygiagreciai tau varo pirma eile visa rata ir neleidzia...
                      Visų pirma tai jei vairavimas nervina, gal geriau tą dieną nevairuot. Bus saugiau ir tau ir aplinkiniams.

                      Antra - situacija aprašyta KET, jei nori persirikiuoti turi duoti kelią važiuojančiam juosta į kurią rikiuojiesi. Dėl to nervuotis nereikia, o bandyti atlikti persirikiavimo manevrą anksčiau, ne prieš pat reikalingą išvažiavimą.
                      Nespėjai - suki ratą ...

                      Aš žiedais važiuoju vadovaudamasis KET ir dėl to nesinervuoju
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        Situacija: tu stovi prie įvažiavimo į žiedą, o aš važiuoju antra eile žiedu. Man reikia išvažiuot sekančiame išvažiavime už to kur stovi tu. Tu įvažiuoji į žiedo pirmą juostą, o aš tau prieš pat nosį užkišu mašiną nes man reikia išvažiuot iš žiedo.
                        Va butent taip dundukai ir daro, o normalus zmones uzima pirma juosta isvaziuojant is ziedo pries ivaziavima, po kurio iskart ju isvaziavimas.
                        Aš žiedais važiuoju vadovaudamasis KET ir dėl to nesinervuoju
                        Matau, antra ziedo juosta ne tau skirta...
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Situacija: tu stovi prie įvažiavimo į žiedą, o aš važiuoju antra eile žiedu. Man reikia išvažiuot sekančiame išvažiavime už to kur stovi tu. Tu įvažiuoji į žiedo pirmą juostą, o aš tau prieš pat nosį užkišu mašiną nes man reikia išvažiuot iš žiedo. Aš jau lėtėju, nes manęs laukia posūkis, o tu mini gazą nes nori šauniai pralėkt žiedeliu. Ir trenkiesi į mano auto galą. Patenkintas?
                          Aiskinu situacija, tu atvaziuoji pagrindiniu keliu, as salutiniu. As turiu tave praleisti, nesvarbu, kuria eile tu atvaziuoji. Palaukiu kol tu pravaziuoji, ivaziuoju ziedu i pirma juosta. Tu man uzkisi ne pries pat nosi, nebent piktybviskai, o pravaziaves mano ivaziavima tad vietos yra abiem. As rikiuojuos iskart i antra, o tu i pirma. Tu sekmingai izvaziuoji is ziedo, o as toliau sekmingai vaziuoju antra iki savo isvaizaivimo. Taika ir ramybe

                          Comment


                            Parašė taspac Rodyti pranešimą
                            Kame as busiu apsertas fakais jei is zeido isvazineju tik pirma eile o juo judu vidinemis? Kur mano isdestyta taisykle kertasi su siu ziedu vaziavimo logika?
                            Pabandyk įvažiuoti pirma juosta ir iš karto "šokti" į antrą, kaip kad porino tavo instruktorius.

                            O manevrai, jei jie atliekami saugiai ir korektiskai, nekelia sumaisties ir nedidina eismo pavojingumo, nebukite pensininkai ar mergaites kurie bijo daryti kazkoki manevra, nes nepasitiki savimi ir bijo kitu veiksmu, jiem geriausia ko gero butu vien vaziuoti autostradom. Saugus ir logiskas manevravimas mieste yra privalomas, norint kad strautas judetu. Nieko nera baisiau kaip mergaite ar diedukas didelemis akimis is baimes pradeda panikuoti kai reikia rikiuotis tarp eiliu.
                            Srautą stabdo ne tik visko bijantys diedukai, bet taip pat ir visokie nardytojai iš juostos į juostą. Aišku tokie nardymai pas mus galimi, nes eismas nėra labai intensyvus.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Va butent taip dundukai ir daro, o normalus zmones uzima pirma juosta isvaziuojant is ziedo pries ivaziavima, po kurio iskart ju isvaziavimas.
                              Nuuu morta, per anksti... i pirma juosta rikiuojies tarpe tarp n-1 ir tavojo issvaziavimo. Taip laukiantys ivaziuoti is ziedo mato, kad tu ruosiesi is jo isvaziuoti ir tave praleidzia.

                              Comment


                                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                Va butent taip dundukai ir daro, o normalus zmones uzima pirma juosta isvaziuojant is ziedo pries ivaziavima, po kurio iskart ju isvaziavimas.
                                Ir gauni tą pačią situaciją lyg visą laiką būtum važiavęs ratu pirma juosta, nes trukdai kažkam įvažiuoti į žiedą.
                                Tai kam čia plėšytis maikes?

                                Matau, antra ziedo juosta ne tau skirta...
                                Klysti, važiuoju visom juostom pagal situaciją.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Pabandyk įvažiuoti pirma juosta ir iš karto "šokti" į antrą, kaip kad porino tavo instruktorius.
                                  Nu ir soku, turiu tam visa tarpa tarp manojo ivaiziavimo ir sekancio isvaziavimo. Vilniuje vazineju tikrai daug ir jokiu faku ar pypsinimu nei ant gelezinio vilko, nei prie forum palace ar pan nesusilaukiau. Puikiai visi vienas kita suprantam.

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Srautą stabdo ne tik visko bijantys diedukai, bet taip pat ir visokie nardytojai iš juostos į juostą. Aišku tokie nardymai pas mus galimi, nes eismas nėra labai intensyvus.
                                    Jei "nardytojas" tai daro tvarkingai, neuzkisinedamas, rodydamas posukius ir pan., tai jie tik gerina ta srauta.

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                      Ir gauni tą pačią situaciją lyg visą laiką būtum važiavęs ratu pirma juosta, nes trukdai kažkam įvažiuoti į žiedą.
                                      Tai kam čia plėšytis maikes?
                                      Morta bus siek tiek paskubejus su persirikiavimu i pirma juosta, ta reikia daryti po n-1 sivaziavimo pries tavaji Tad kur dar as trenkiuos i subine ar fakais esu apseriamas?

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Ir gauni tą pačią situaciją lyg visą laiką būtum važiavęs ratu pirma juosta, nes trukdai kažkam įvažiuoti į žiedą.
                                        Nea, tik penktadali ziedo, o ne visa.
                                        Klysti, važiuoju visom juostom pagal situaciją.
                                        Oj, nepanasu.
                                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                        Comment


                                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                          Nuuu morta, per anksti... i pirma juosta rikiuojies tarpe tarp n-1 ir tavojo issvaziavimo. Taip laukiantys ivaziuoti is ziedo mato, kad tu ruosiesi is jo isvaziuoti ir tave praleidzia.
                                          As taip ir parasiau. Iki mano isvaziavimo, lieka tik penktadalis ziedo, kurio vaziuoju pirma juosta.
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X