Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Stacionarūs greičio matuokliai ir greičio ribojimas miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Stacionarūs greičio matuokliai ir greičio ribojimas miestuose

    Perauklejimas ivyktu akimirksniu
    vilniui ir taip šimtas tų kamerų, ir kažkodėl nesugeba iki šiol pastatyt ten, kur priklauso... seniai taip reikėjo padaryt

    #2
    Parašė John
    Na kad transporto kameru Vilniuje nera tiek jau daug, nebent ju buvo paskutiniu metu daugiau primontuota.
    Apskritai, greicio kameru turetu buti visur ir kuo daugiau. Tiesiog gera prenevcija taisykliu pazeidimams.
    ir taip ju jau perdaug. butu mano valia is vis jas panaikinciau.

    Comment


      #3
      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      ir taip ju jau perdaug. butu mano valia is vis jas panaikinciau.
      Ir to priežastys būtų...?
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
        Ir to priežastys būtų...?
        ...Zuokas

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
          Ir to priežastys būtų...?
          Tai dvigubas smugis. Visu pirma sumazintas greitis iki 50, + dar ir kameros.
          O nauda is to tik keliu policijai kad surenka daugiau pinigu uz greicio virsijima, tiesa renka ir "uz ora"(jei vaziuodamas pro kamera iskeli pirstu kombinacija).
          vairuotojams nuo to tik blogiau. pirmas dalykas leciau nuvaziuoji iki ten kur reikia, 2 jeigu lenkdamas ar siaip truputi greiciau pravaziuoji jeigu tarkim kelias laisvas ir t.t., vistiek mokesi bauda jei kameros uzfiksuoja.
          naudos tai nematau jokios.

          Comment


            #6
            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
            2 jeigu lenkdamas ar siaip truputi greiciau pravaziuoji jeigu tarkim kelias laisvas ir t.t., vistiek mokesi bauda jei kameros uzfiksuoja.
            Dėl menko viršijimo kameros nefiksuoja. Fiksuoja kaip pažeidėja ir fotografuoja jei viršiji 15 km/h, bent jau taip teigia. O iš asmeninės patirties galiu pasakyt, kad jei viršiji 20km/h tik tada fotografuoja.

            Comment


              #7
              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              vairuotojams nuo to tik blogiau. pirmas dalykas leciau nuvaziuoji iki ten kur reikia, 2 jeigu lenkdamas ar siaip truputi greiciau pravaziuoji jeigu tarkim kelias laisvas ir t.t., vistiek mokesi bauda jei kameros uzfiksuoja.
              naudos tai nematau jokios.
              idomi mąstysena...

              Aš tai taip galvoju: geriau aš lečiau nuvažiuosiu ten, kur man reikia (tiesiog galima šiek tiek ankščiau išvažiuoti, ar ne?), nei koks vaikas su močiute apskritai nenueis ten, kur norėjo nueiti... Man tai kraupu buvo, kai Kaune viena savaitgalį "gezai" keletą vaikų "numušė" perėjose... Gal tu šiuose dalykose matai naudą?
              Paskutinis taisė oranger; 2006.11.16, 15:30.

              Comment


                #8
                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                idomi mąstysena...

                Aš tai taip galvoju: geriau aš lečiau nuvažiuosiu ten, kur man reikia (tiesiog galima šiek tiek ankščiau išvažiuoti, ar ne?), nei koks vaikas su močiute apskritai nenueis ten, kur norėjo nueiti... Man tai kraupu buvo, kai Kaune viena savaitgalį "gezai" keletą vaikų "numušė" perėjose...
                bet tada gaunasi, kad del tokiu gezu, visi kiti nukencia, kurie nekelia potencialios gresmes kazka partrenkt. nemanau kad sumazinus greiti ir pristacius kameru, labai jau maziau zmoniu buvo partrenkta.
                be to sumazintas greitis iki 50, dar ir didesne tikimybe susidaryti kamsciui.

                Comment


                  #9
                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  Tai dvigubas smugis. Visu pirma sumazintas greitis iki 50, + dar ir kameros.
                  O nauda is to tik keliu policijai kad surenka daugiau pinigu uz greicio virsijima, tiesa renka ir "uz ora"(jei vaziuodamas pro kamera iskeli pirstu kombinacija).
                  vairuotojams nuo to tik blogiau. pirmas dalykas leciau nuvaziuoji iki ten kur reikia, 2 jeigu lenkdamas ar siaip truputi greiciau pravaziuoji jeigu tarkim kelias laisvas ir t.t., vistiek mokesi bauda jei kameros uzfiksuoja.
                  naudos tai nematau jokios.
                  Įdomi logika. Šiaip tai jei yra greičio ribojimas ir tu važiuoji greičiau, vadinasi esi KET pažeidėjas, o pažeidėjus reikia gaudyti. Turi to ribojimo laikytis ir tu negali pateikti kaip argumento, kad, tavo nuomone, 50 km/h yra neteisinga
                  Ir visgi ne tam greitį miestuose sumažino, kad iš to galėtų labiau pasipelnyti. Be to, kaip deep'as minėjo, fiksuoja tik viršijus bent 15 km/h.
                  Beje, iš kur ištraukei, kad "inkilas" baudžia už nepadorią pirštų kombinaciją? Turėtų būti pakankamai pažangi technologija įtaisyta, kad atpažintų tavo pirštų derinuką. Fotografuoja gi automatiškai
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    bet tada gaunasi, kad del tokiu gezu, visi kiti nukencia, kurie nekelia potencialios gresmes kazka partrenkt. nemanau kad sumazinus greiti ir pristacius kameru, labai jau maziau zmoniu buvo partrenkta.
                    be to sumazintas greitis iki 50, dar ir didesne tikimybe susidaryti kamsciui.
                    Dėl manęs gali ir iki 30 greitį mažinti ir kiekvienam ant kapoto atskirą kamerą pastatyti, kad tik visokie asilai vaikų ir senelių nežudytų...
                    Paskutinis taisė oranger; 2006.11.16, 15:47. Priežastis: papildymas

                    Comment


                      #11
                      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                      Įdomi logika. Šiaip tai jei yra greičio ribojimas ir tu važiuoji greičiau, vadinasi esi KET pažeidėjas, o pažeidėjus reikia gaudyti. Turi to ribojimo laikytis ir tu negali pateikti kaip argumento, kad, tavo nuomone, 50 km/h yra neteisinga
                      Ir visgi ne tam greitį miestuose sumažino, kad iš to galėtų labiau pasipelnyti. Be to, kaip deep'as minėjo, fiksuoja tik viršijus bent 15 km/h.
                      Beje, iš kur ištraukei, kad "inkilas" baudžia už nepadorią pirštų kombinaciją? Turėtų būti pakankamai pažangi technologija įtaisyta, kad atpažintų tavo pirštų derinuką. Fotografuoja gi automatiškai
                      50 gal butu ir teisinga jeigu visada taip butu buve. bet juk iki siol daug metu buvo 60 tai ir galima lygint su tuo kas buvo.
                      as ir nesakiau kad sumazino tam kad rinkt pinigus, bet gaunasi taip kad vienintele nauda is to tik tokia ir tera.
                      o uz faku rodyma kad baudzia, esu nekarta per zinias mates.

                      Comment


                        #12
                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Dėl manęs gali ir iki 30 greitį mažinti ir kiekvienam ant kapoto atskirą kamerą pastatyti, kad tik visokie asilai vaikų ir senelių nežudytų...
                        idomu kiek zmoniu per metus miestuose partrenkia? nemanau kad ta statistika tokia baisi, kad reiktu tokiu radikaliu priemoniu. ir tie kas partrenkia ka nors, dazniausiai girti buna, prie do greiti virsija tikrai ne iki 60 km, o daugiau. taip kad tas 60 ar 50 pesciuju saugumui reiksmes manau neturi.
                        as kalbu tik apie miestuose partrenkiamus zmones, magistralese kita kalba.

                        Comment


                          #13
                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          50 gal butu ir teisinga jeigu visada taip butu buve. bet juk iki siol daug metu buvo 60 tai ir galima lygint su tuo kas buvo.
                          as ir nesakiau kad sumazino tam kad rinkt pinigus, bet gaunasi taip kad vienintele nauda is to tik tokia ir tera.
                          o uz faku rodyma kad baudzia, esu nekarta per zinias mates.
                          Baudžia ne už rodymą, o už greičio viršijimą.

                          Comment


                            #14
                            as maciau kad kalbejo butent apie rodyma. dar net rode nuotrauku kaip prigave kas rodo.

                            Comment


                              #15
                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              50 gal butu ir teisinga jeigu visada taip butu buve. bet juk iki siol daug metu buvo 60 tai ir galima lygint su tuo kas buvo.
                              as ir nesakiau kad sumazino tam kad rinkt pinigus, bet gaunasi taip kad vienintele nauda is to tik tokia ir tera.
                              o uz faku rodyma kad baudzia, esu nekarta per zinias mates.
                              Beveik visada žiūriu žinias ir dar tokio bajerio nebuvau matęs
                              O dėl greičio, tai nežinau, kažkaip juokingai čia skamba. Koks skirtumas, kas kada buvo, juk jeigu nesugebi prie to prisitaikyti - tai tik tavo problema, o ne kieno nors kito. Tikslios statistikos dabar nepamenu, bet buvo rašyta, kad po greičio sumažinimo nelaimingų atsitikimų skaičius gatvėse sumažėjo gerokai daugiau, nei greičio limitas.

                              idomu kiek zmoniu per metus miestuose partrenkia? nemanau kad ta statistika tokia baisi, kad reiktu tokiu radikaliu priemoniu
                              Nebūk ciniškas, kiekvienas žuvęs žmogus yra didelė netektis. Spėju kitaip kalbėtumei, jei taip būtų užmuštas koks nors tau artimas žmogus
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                Beveik visada žiūriu žinias ir dar tokio bajerio nebuvau matęs
                                O dėl greičio, tai nežinau, kažkaip juokingai čia skamba. Koks skirtumas, kas kada buvo, juk jeigu nesugebi prie to prisitaikyti - tai tik tavo problema, o ne kieno nors kito. Tikslios statistikos dabar nepamenu, bet buvo rašyta, kad po greičio sumažinimo nelaimingų atsitikimų skaičius gatvėse sumažėjo gerokai daugiau, nei greičio limitas.



                                Nebūk ciniškas, kiekvienas žuvęs žmogus yra didelė netektis. Spėju kitaip kalbėtumei, jei taip būtų užmuštas koks nors tau artimas žmogus
                                noretusi pamatyt ta statistika kiek gi jau ten sumazejo nelaimingu atsitikimu gatvese.

                                jeigu avarijoj zutu artimas zmogus, tai as kaltinciau ne istatyma pagal kuri greicio limitas buvo 60, o ta kuris partrenke, taip kad cia neargumentas, nes sakau zmones partrenkiami ne del greicio 50 skirtumo 60, o del konkreciai tu zmoniu kurie padaro tas avarijas.

                                Comment


                                  #17
                                  Deja, tokios statistikos po ranka neturiu.

                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  jeigu avarijoj zutu artimas zmogus, tai as kaltinciau ne istatyma pagal kuri greicio limitas buvo 60, o ta kuris partrenke, taip kad cia neargumentas, nes sakau zmones partrenkiami ne del greicio 50 skirtumo 60, o del konkreciai tu zmoniu kurie padaro tas avarijas.
                                  Kiek gi žmonių ką nors tokio padaro tyčia? Greičio sumažinimas yra skirtas sumažinti tokių netyčinių avarijų tikimybę.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    jeigu suzinociau statistika tada gal ir galeciau manyti kad sumazinus greicio limita, maziau zuciu buna. kolkas taip nemanau.

                                    gal ir gali buti viena nauda is greicio sumazinimo. gal maziau kaciu ir sunu butu partrenkiama, bet velgi as manau kad dazniausiai gyvunus pervaziuoja specialiai, retas kuris stabdo ir bando isvengti kliuties.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      gal ir gali buti viena nauda is greicio sumazinimo. gal maziau kaciu ir sunu butu partrenkiama, bet velgi as manau kad dazniausiai gyvunus pervaziuoja specialiai, retas kuris stabdo ir bando isvengti kliuties.
                                      Jei pats taip darai, nereiškia, kad kiti tokie patys
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                        Jei pats taip darai, nereiškia, kad kiti tokie patys
                                        kaip cia sita suprast? aceit as pats taip darau, bet pats esu pasipiktines tuo ka darau? pats supranti ka pasakei?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X