Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Geležinio Vilko gatvės pratęsimas iki Molėtų pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Pala pala, nekaltinu nei Jusų, nei dar kažko, kas visai dėl to nekaltas, BET buvo laikai, kai tam visai nebuvo lėšų, apsukrūs nekilnojamo turto ekspertai ir statytojai pagalvojo, kad visai neblogai pastatyt gyvenamųjų namų, žmonės piks butus, lia lia lia... ir tt..., ir visai matyt nepagalvojo, kad namus stato prie nebaigto svarbaus infrasktuktūros obejkto. Čia gi taip pat, kaip ir Ateities g. sujungimas su Laisvės pr., prisitatė Vistos ir Molleriai, galvojo kad dar ilgai nestatyts jungties, bet šast paėmė ir pradėjo. Jūsų atvejis, neišskirtinis.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      #42
      Ir dar, vat nelabai ten ir taip maloni vieta gyventi, net šaligatvių nėra, pėstieji visai nesaugūs, kelkraščiais vaikšto. Dabar bent kažkiek šaligatvių bus. Vistik maloniau ir saugiau.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        #43
        Neturiu nieko prieš miesto plėtrą, infrastruktūros gerinimą, saugų eismą ar panašius dalykus. Bet neturiu nieko prieš ir žolynus ar medžius.
        Tiesiog norėjau pastebėti, kad susižavėjimas urbanizacija dažnai baigiasi tada kai platūs keliai ir mašinų srautai atsiremia į tavo pačio namo sieną.

        Nieko nekaltinu ir akmenim nieko nesiruošiu užmėtyti. Radau čia tokią temą - tai ir parašiau apie ją iš savo taško.

        Comment


          #44
          Parašė klewas Rodyti pranešimą
          Neturiu nieko prieš miesto plėtrą, infrastruktūros gerinimą, saugų eismą ar panašius dalykus. Bet neturiu nieko prieš ir žolynus ar medžius.
          Tiesiog norėjau pastebėti, kad susižavėjimas urbanizacija dažnai baigiasi tada kai platūs keliai ir mašinų srautai atsiremia į tavo pačio namo sieną.

          Nieko nekaltinu ir akmenim nieko nesiruošiu užmėtyti. Radau čia tokią temą - tai ir parašiau apie ją iš savo taško.
          As tai galiu pasakyt kad cia yra daugiausia savivaldybes kaltes. Butu paruosti normalus bendrieji planai, juose is anksto numatytu kur turi buti tiesiami tokie keliai, Juolab kad jau daug kad buvo seniausiai planuota, o tada jau derint viska del detaliuju planu gyvenamiesiems pastatams, numatant ir apsaugines zonas ir kitus dalykus. Tuomet gal ir butu maziau tokiu skandalu. Is kitos puses ir patys buto tokiuose namuose kaip tavo pirkejai pries pirkdami galetu-turetu pasidomet kas ir kur planuojama statyt ar tiest kelius.
          Aisku galima suprast daugelio pasipiktinima, bet jie ir patys turi izvelgt savo kalte, kad laiku nepasidomejo kas ir kur bus.
          Mano galerijos:
          Flickr'e

          Comment


            #45
            Pasidomėti kas, kur, kada ir kaip ties vienokius ar kitokius kelius galima. Bet turbūt nevisada viskas taip paprasta ir elementaru.

            Na perku aš gūdžiais 2000 m. būstą. Žiūrim į 1998 m. patvirtintą bendrąjį planą:
            http://skelbimas.lt/kapitalas/vilnia...sis_planas.gif

            ir matom, kad atkarpa nuo Santariškių žiedo iki plačiojo Molėtų pl. yra pažymėta kaip "Naujos gatvės po 2005 m.". Nagi? Smagu tiesa? Sutvarkys, perasfaltuos, fanarikus sukabins. Juk liuks? Nors ir tada, ir dabar ši gatvė yra normali. Ne siaura, išasfaltuota, kiek įmanoma tiek tvarkinga.

            2005 m. žiūrim kas gi nuveikta pagal 1998 m. planus:
            http://www.vilnius.lt/I/BP_9_schema2.html

            ir matom ne ką tesiskiriantį vaizdą su vis dar planuojamu Geležinio Vilko g. tęsiniu iki Molėtų pl. ir šį kartą jau "Molėtų pl. rekonstrukcija":
            http://www.vilnius.lt/new/inv_versla...at1=735&id=432

            Aga ir štai dabar sulaukiam naujo plano, kuriame ši atkarpa ir lieka "rekonstruojama":
            http://www.vilnius.lt/bplanas/files/...20m50000_2.jpg

            o jos reikšmė įvardijama kaip "Pagrindinės gatvės ir keliai (B1 kategorija)":
            http://www.vilnius.lt/bplanas/files/...20m50000_2.jpg

            Taigis perku aš tais gūdžiais 2000 m. tą būstą. Studijuoju aš atidžiai visus planus ir poplanius, visus potvarkius ir brėžinius. Ir staiga apakintas dieviškos šviesos regiu viziją, kad ateis nelemti 2007 m., Molėtų pl. pradžia pavirs į pagrindinę gatvę, B1 kategorijos pagrindinę gatvę, iš žolės pasidarys asfaltas, o medžius nuneš velniop.
            Absurdas.

            Teigti, kad reikia domėtis yra labai paviršutiniška ir nepagrįsta.

            O esmė paprasta: visuomenei nuo praplatėjusio kelio gerai? Gerai. Man ir mano kaimynams nuo padidėjusio kelio, nuimto žolyno ir išpjautų medžių blogai? Blogai. Ar kam nors tai rūpi? Nerūpi.

            Pasikartosiu ką jau rašiau prieš tai: urbanizacija yra gerai iki tol kol paliečia tavo namo sieną.

            Comment


              #46
              Parašė klewas Rodyti pranešimą
              Pasikartosiu ką jau rašiau prieš tai: urbanizacija yra gerai iki tol kol paliečia tavo namo sieną.
              Tai as ir rasiau kad yra ir savivaldybes kaltes kad nunumato visko is anksto. Is pradziu leidzia uzstatyt namais o poto jau galvoja kaip tarp ju dar greitkeli ikist. Jei is anksto numatytu kad ten turi ir bus nutiestas kelias, numatytu kad turi but palikta kazkokia zona iki namu, tai nebutu viskas taip kaip yra dabar. Nebutu tiek nepatenkintu nes nestovetu namas prie pat tokios gatves.
              Aisku cia as bandau piest labai optimistini varijanta, kuris realybiai vargu ar gali but.
              Mano galerijos:
              Flickr'e

              Comment


                #47
                to Klewas: Stiprybes tau. Naivu buvo tiketis, kad su laiku nebus pratesta ta gatve. Juk kai pirkai buta, matei GV nebaigta gatve ir sklados kalna, bet turbut mintyse pagalvojai, ai surizikuosiu, gal po simto metu cia statys. Pa mane panasi situacija su vakariniu aplinkeliu, praeis gal uz kokiu 50 metru nuo namo. Pirkau, zinojau, su tuo susitaikiau.

                p.s. o siaip gal iseitu tarp namo ir gatves pasodinti kazkokiu medziu, kad ir klevu
                gera gyventi gerai

                Comment


                  #48
                  Galėjau tikėtis Geležinio Vilko prątesimo iki Molėtų pl. Galėjau tikėtis ir Mokslininkų gatvės sutvarkymo. Galėjau tikėtis ir to, kad tvarkys Molėtų pl. pačią pradžią, t.y. nuo Santariškių žiedo iki pačio tikrojo, plačiojo plento pradžios. Bet įsivaizdavau, kad toje atkarpoje nebus taip radikaliai aukojami medžiai ir žolynai. Klydau...
                  Nueinu, apžiūriu tuos raudonus iksus ant medukų, kuoliukus paspardau ir tiek. Bus smagu.

                  Comment


                    #49
                    Parašė klewas Rodyti pranešimą
                    kuoliukus paspardau ir tiek. Bus smagu.
                    Primena vandalizmą, svetimo turto naikinimą.
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      #50
                      Aš švelniai. Be pykčio Neraunu jų ir negadinu, tik šiaip pabaksnoju ir nueinu

                      Comment


                        #51
                        idomus protesto budas....
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          #52
                          Klausyk ar tu neturi ką pasakyti ar rašai tik tam, kad rašinėti?...
                          Juk aiškiai sakiau, kad nieko nelaužau ir nieko negadinu. Pasakymas, kad kuoliukus paspardau reiškia ne daugiau, kaip vaikštinėjimą aplink juos su savo šunėku ir mano žinutėje tai buvo parašyta sarkazmo forma. Ką aš dabar kaip idiotas eisiu ir laužysiu tuos pagalius? Taip tikėdamasis sustabdyti gatvės platinimą?
                          Tad būk mielas ir nepaistyk čia niekų visiškai ne į temą.

                          Atsiprašau, kad ir pats šita žinute floodinu..

                          Comment


                            #53
                            Galėjau tikėtis Geležinio Vilko prątesimo iki Molėtų pl. Galėjau tikėtis ir Mokslininkų gatvės sutvarkymo. Galėjau tikėtis ir to, kad tvarkys Molėtų pl. pačią pradžią, t.y. nuo Santariškių žiedo iki pačio tikrojo, plačiojo plento pradžios. Bet įsivaizdavau, kad toje atkarpoje nebus taip radikaliai aukojami medžiai ir žolynai. Klydau...
                            Nueinu, apžiūriu tuos raudonus iksus ant medukų, kuoliukus paspardau ir tiek. Bus smagu.
                            Na ten tie keli medeliai palikti tikrai tavo problemu neisprestu. Is kitos puses, reikia irgi galvoti vienu zingsniu i prieki. Aisku namo nepatrauksi kur nori, bet bent jau buta galejai pasiimti kitam gale namo, toliau nuo gatves. Suprantama, kad tavo NT kaina po siu statybu smuks zemyn, bet ivertinant tai, kad buta emei 2000m., kai dar nebuvo NT bumo, i minusa neturetum isokti.
                            Zodziu, pries traukini nepasokinesi, reikejo pries koki pusmeti stumti ta buta ir ieskotis sau kitoj vietoj. Dabar kai jau kuoliukai sukalti, nelabai rasi kvailiu kas ten pirktu. Teks susitaikyti. Zmones ir prie aerouostu ir gelezinkeliu gyvena.
                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              #54
                              Kaip žinia 2000 - aisiais naujų namų buvo tikrai labai mažai. O tiksliau jei lygintumėme su tuo kiek yra dabar vystomų NT projektų ir kiek buvo tada - tai tada buvo kaip lašas jūroj.
                              Šiuo metu mano namų kaina, lyginant su tuo kiek buvo mokėta tada, yra pakilusi apie 2,5-3 karto. Kiek šio būsto kainai atsilieps šio plento plėtra - sunku pasakyti. Na bet niekaip neįsivaizduoju, kad kaina gali bent per nago juodymą pasiekti tų laikų sumas. Utopija

                              Tad kas liečia galimą pardavimą - nenusimenu. Bet kas liečia mano gyvenimą čia - tai ne kas.

                              Tik teisybės dėlei reikia pastebėti, kad šiai dienai yra sukalti tik kuoliukai, o kai prasidės konkretūs darbai - tai ir žiūrėsim ar labai baisu bus ar pusiau baisu

                              Comment


                                #55
                                Gerbiamas Klewe, aš nematau naujų kelių statyboj didelių minusų jūsų gerovei. Naujoji G.Vilko trasa eina tolėliau nuo jūsų namų negu senoji Baltupio, kuria eismas nebus intensyvus ir kuri, tikiuosi, bus sutvarkyta. Automobilių srautas augti jau neturėtų labai žymiai, o kamščių, dulkėtų kelkraščių bei laukymių išnykimas reikštų geresnę oro kokybę.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Gerbiamas Klewe, aš nematau naujų kelių statyboj didelių minusų jūsų gerovei. Naujoji G.Vilko trasa eina tolėliau nuo jūsų namų negu senoji Baltupio, kuria eismas nebus intensyvus ir kuri, tikiuosi, bus sutvarkyta. Automobilių srautas augti jau neturėtų labai žymiai, o kamščių, dulkėtų kelkraščių bei laukymių išnykimas reikštų geresnę oro kokybę.
                                  Netiksliai supratai.
                                  Mano namo ir mano buto langai žiūri ne į Baltupio gatvę, o į Molėtų pl., t.y. tą Molėtų pl. atkarpą, kuri eina nuo Santariškių žiedo iki pasisukimo į platųjį Molėtų pl.
                                  Pro savo langus aš nematau Baltupio g. ir nematysiu naujosios Geležinio Vilko g. atkarpos.

                                  Aš matau Molėtų pl., kuris bus rekonstruojamas ir bus platinamas. Akivaizdu, kad bus daugiau juostų, pagal Bendrąjį planą bus ir dviračių takas. Nežinau ar bus asfaltuoti šaligatviai, bet manyčiau, kad taip.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė klewas Rodyti pranešimą
                                    Klausyk ar tu neturi ką pasakyti ar rašai tik tam, kad rašinėti?...
                                    Juk aiškiai sakiau, kad nieko nelaužau ir nieko negadinu. Pasakymas, kad kuoliukus paspardau reiškia ne daugiau, kaip vaikštinėjimą aplink juos su savo šunėku ir mano žinutėje tai buvo parašyta sarkazmo forma. Ką aš dabar kaip idiotas eisiu ir laužysiu tuos pagalius? Taip tikėdamasis sustabdyti gatvės platinimą?
                                    Tad būk mielas ir nepaistyk čia niekų visiškai ne į temą.

                                    Atsiprašau, kad ir pats šita žinute floodinu..
                                    Kas ne į temą? Kiekvienas turi teisę kažkuom būt nepatenkintas ir protestuoti, todėl taip ir parašiau, kad žymeklių paspardymas savotiška protesto forma ir nematau čia nieko nenormalaus, Jūsų žiniai. beje, po statybos tikrai bus apželdinta, tai kas buvo sunaikinta, aišku ataugs negreit, bet žaluma bus.

                                    P.S. jei labai nepatenkitas ir nori, gali kreiptis pvz. į žaliųjų judėjimą, ten gi visų Vilniaus projektų ingnoruotoja, gerb. Janina Gadliauskienė sėdi, gal padės kuom.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      #58
                                      Musiet reiks
                                      Nebesižodžiuokim

                                      Comment


                                        #59
                                        Tik aišku, vargu ar ką bepakeisit. Jum "Žaliesiems" svarbiau ne istorija, o gamta. Kas maloniau: Amžiam palikta dykinė, kurioje gatvė nebebus niekada pabaigta, ar savom, ne okupantų rankom pastatyta gatvė? Rusai paliko tiek visko, kad žala kur kas didesnė nei keli nukirsti medžiai. Čia kažkodėl labai primena Šiaurinės gatvės atvejį: "nuties gatvę, nebeturės, kur augintinis kakot, o aš atielkų mest, kurių niekas nepriima", "palikit mums gabalėlį tylos (kakot ir šiukšlint)"... Man medžių negaila, o ypač tokiose vietose, skaudu tada, kai visur prišikta ir primesta šiukšlių... Galvokit ką norit apie mano tokį post'ą...
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          #60
                                          to SPX: nusiramink ir nesikarsciuok, Klewas tikrai is zmoniskos puses daugiau pasiguode, nei priesinosi tam kas vyksta. Man, tau dar desimtim tukstanciu zmoniu tas kelias gerai, bet reikia suprasti ir tuos, kuriems kazkiek keisis gyvenimo kokybe nuo tokiu projektu.

                                          Diskutuokim, o ne pulkim zmones.
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X