Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[DE] Autobahn. Vokietijos keliai ir greitkeliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Jmcezaris Rodyti pranešimą

    Nes visi važiuoja kaip Vokietijos autobahnu. Ir net taisyklės tai ale toleruoja. Sustabdė nežymėta važiuojant 170 km/h sako liittle bit too fast, 50 eur. Manau už miestelyje tiek viršyta tai pasodintu. Čia tik mūsų sovietinei temidei yra vienoda bauda viršyti autostradoje ar pro mokyklą ant 100 kmh prasinest.
    Melas. Už +30km/h Autobahne yra nuo 150€, o už +50km/h - nuo 300€.

    Comment


      Parašė Jmcezaris Rodyti pranešimą

      Nes visi važiuoja kaip Vokietijos autobahnu. Ir net taisyklės tai ale toleruoja. Sustabdė nežymėta važiuojant 170 km/h sako liittle bit too fast, 50 eur. Manau už miestelyje tiek viršyta tai pasodintu. Čia tik mūsų sovietinei temidei yra vienoda bauda viršyti autostradoje ar pro mokyklą ant 100 kmh prasinest.
      Mmm? Man pasirodė, kad visi važiuoja 125 km/h pagal GPS. Pasitaiko reti lakstūnai, bet jų tikrai nedaug.

      Comment


        Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

        Melas. Už +30km/h Autobahne yra nuo 150€, o už +50km/h - nuo 300€.
        Spėčiau 2012 buvo kitaip arba aš labai fainas ir pritaikė nuolaidą. Mokant vietoje grynais buvo 50 na gal max 70, neradau fotkės kvito.

        Comment


          Parašė Jmcezaris Rodyti pranešimą
          Spėčiau 2012 buvo kitaip arba aš labai fainas ir pritaikė nuolaidą. Mokant vietoje grynais buvo 50 na gal max 70, neradau fotkės kvito.
          man kažkada labai senai Austrijoje išrašė kvitą sumai "kiek turėjau grynais", nes policija nesugebėjo nuskaityti kortelės. Gavosi ~60% nuolaida.
          -

          Comment


            Parašė alga Rodyti pranešimą

            Mmm? Man pasirodė, kad visi važiuoja 125 km/h pagal GPS. Pasitaiko reti lakstūnai, bet jų tikrai nedaug.
            Labai priklauso nuo lokacijos - kuo arčiau didelio miesto, tuo daugiau lekiančių.

            Comment

            Working...
            X