Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio II etapas L.Asanavičiūtės g. - Pilaitės pr.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pėsčiųjų viaduko ties V. Maciulevičiaus gatve bandymai

    Bandymai vyko spalio 11 dieną

    Statiniai bandymai. Tiltas apkrautas 33 tonomis:






    Vienas iš dinaminių bandymų:


    Poslinkių davikliai ties atramomis ir ketvirtadaliais:


    Vienas iš atraminių guolių:


    Pamenu, jog sakiau apie informatyvų fotoreportažą, bet nelabai ką ir yra čia daugiau parodyti, o paprastų nuotraukų tilto neseniai buvau įkėlęs

    Comment


      Parašė Aronas Rodyti pranešimą
      Dėkui represser už šaunų reportažą.
      Klausimas: Kas ten per raudonas kabelis išeina iš tilto, šalia atramų pirmoje nuotraukoje?
      Prašom. Ten laikina šlanga vandeniui nutekėti. Vėliau bus įrengti normalūs lietvamzdžiai

      Comment


        Dar pamiršau vieną įdomesnį dalyką paminėti. Po to, kai tiltas buvo nuslinkęs į šoną, buvo įrengtos papildomos atramos horizontaliems poveikiams perimti. Trumpai tariant jei koks kranas važiuos nenuleistas ir užkliudys tiltą, tai tiltas nenuvažiuos žemyn:

        Comment


          Parašė digital
          Kas nors perkelkit paskutinius įrašus ne visai į temą į "[VLN] Vilniaus aplinkkelių sistema" ir Šiaurinės gatvės temą.
          Ačiū už nuorodą. Perkelta

          Kolegos, prašom apie kitas gatves ar apie bendrą susisiekimo sitemą diskutuoti atitinkamose temose

          Comment


            Ką gi, keletas dienos shapshot'ų iš šiandienos

            Kelionė tradiciškai pradėta nuo Ozog. apendikso:





            Pilaitės viadukas:





            Pats Pilaitės pr. viadukas atrodo gana stipriai neužbaigtas - apačioje plikas betonas, nenušlifuota, nepravesti laidai apšvietimui, matosi didelės skylės elektros instaliacijai. tad, bent jau po juo, darbo - pakankamai.

            Kaustos daugiaukštis:



            Pralendam pro Pilaitės viadukais ir ten, kur buvo laikinieji apvažiavimai link centro pusės, vaizdas jau toks:











            Judam toliau ir sutinkam vietinį, kuris viršyja greitį:



            Einam per plytą:



            Link Gerbutavičiaus tilto:



            Čia po tiltu vaizdelis geresnis:





            Tačiau viršuje..





            Beje, pasirodė, kad labai siauras kelias gaunasi - net lengvosioms bus sunku prasilenkt.

            Vaizdas iš kitos pusės:



            Keliaujam link pėsčiųjų tilto:









            Ir vaizdai už jo, tolyn link Asanavičiūtės viaduko:







            Nuolatinės palydovės:



            *@!#!@rankiai:





            Kodėl padarytas šitoks žalios vejos pakilimas? kokia praktinė nauda?



            Grįžtant atgal...





            Duoklė lempyčių mylėtojams :





            ..ir - technikos mylėtojams:



            Na va, kaip ir viskas. nežinau ar beverta eiti dar kartą - vaizdas gražėja, vaizdai tampa monotoniškesni ir nebėra ką fotkint - technikos mažėja, žolė sėjama, daromi atitvarai ir pajungiami šviestuvai.

            P.S. Žinau, kad čia lankosi bent vienas foto vagiškius. Linkėjimai tau, ir dar kartą kur nors pamatysiu perpublikuotas mano foto, kaip savas, pažadu, kad visas čia esančias foto ištrinsiu, o pačiam - padarysiu gėdos užsienio forumuose tad geriau net negalvok vogt. Mano foto - mano intelektinė nuosavybė. Ir be mano sutikimo, nenoriu, kad jos būtų perpublikuotos.

            Comment


              Bravo, Grazvi - tikrai gera akis kompozicijai!
              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

              Comment


                Ne i tema klausimas; kiek laiko- vyksta betono stingimas išliejus viaduka ,ir po kurio laiko galima eksplotacija ?

                Comment


                  Parašė Rolis1972 Rodyti pranešimą
                  Ne i tema klausimas; kiek laiko- vyksta betono stingimas išliejus viaduka ,ir po kurio laiko galima eksplotacija ?
                  Savaitė.
                  Flickr

                  Comment


                    Normaliom kietėjimo sąlygom po 3 parų betono stiprumas pasiekia 33%, po 7 – 59%, po 28 – 100% savo projektinio stiprumo.

                    Comment


                      Parašė Grazvis Rodyti pranešimą
                      Kodėl padarytas šitoks žalios vejos pakilimas? kokia praktinė nauda?
                      Ten po velėnos sluoksneliu- keturi loviai su elektros kabeliais. Matyt tokie reglamentai elektros perdavimo linijoms, kad reikalui esant nesunkiai atkapstyti galima būtų.

                      Comment


                        Dar vienas klausimas ne i tema; kiek metu ,betonas išlaiko savo tvirtumo savybes,kitaip tariant,,, kiek teoriškai metu ,turetu tarnauti viadukai

                        Comment


                          Pagal STR 1.12.06:2002 "Statinio naudojimo paskirtis ir gyvavimo trukmė" tiltai ir viadukai, priklausomai nuo statybos produktų iš kurių jie pastatyti, privalo būti projektuojami, kad tarnautų ne mažiau kaip:
                          gelžbetoniniai - 80 metų;
                          plieniniai - 50 metų;
                          mediniai - 20 metų.
                          Mano supratimu turėtų būti dar įtraukti ir plienbetoniniai, bet gal užtenka vadovautis logika, kad amžius turi būti toks pat kaip plieninių - bent 50 metų.
                          Šiaip šis amžius yra ilgesnis sunkiau remontuojamiems tiltams, kurie virš upių ir yra ilgesni. Jeigu neklįstu Lietuvoje tokie projektuojami 100-ui metų (gelžbetonio atveju). Pavyzdys iš pasaulio - Akashi Kaikyo tiltas Japonijoje buvo projektuotas 200-ams metų. Tiltas yra plieninis.
                          Per plačiai atsakiau, bet gal neveltui

                          Comment


                            Darbai intensyviai vyksta. Prie Gerbutavičiaus g. viaduko dirba asfaltgraužis, ant paties viaduko jau vienas asfalto sluoksnis yra, klojamas kitas. Šaligatviai sukloti iki pat viaduko.
                            Iš apačios irgi darbininkų pilna - vieni tinkuoja, kiti stato užtvaras tarp eismo juostų. Jau atvežta krūva metalinių konstrukcijų - tikriausiai viaduko turėklams.

                            Nuotraukų nebus - fotoaparato nebuvau pasiėmęs, o telefonas išsikrovė.

                            Comment


                              Vakar grįždamas iš darbo, šiek tiek pakeičiau maršrutą, ir pravažiavau pro ozo kilpą. važiuojant nuo Viršuliškių, dešinėje pusėje po aukštos įtampos stulpais vykdomi kažkokie kasimo darbai, padaryta perkasa visos linijos pločio. Įdomu ar čiai šiaip kas kažką kapsto, ar kažkokie darbai pasiruošimo jau trečiam etapui, nes pagal brėžinius tai būdent ten ir turėtų būti kelias.
                              Tiesa su ta sankryža ties Viršuliškių skg. man įdomu kaip ji funkcionuos, nes bus tragedija ją kirsti.

                              Comment


                                Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                                Vakar grįždamas iš darbo, šiek tiek pakeičiau maršrutą, ir pravažiavau pro ozo kilpą. važiuojant nuo Viršuliškių, dešinėje pusėje po aukštos įtampos stulpais vykdomi kažkokie kasimo darbai, padaryta perkasa visos linijos pločio. Įdomu ar čiai šiaip kas kažką kapsto, ar kažkokie darbai pasiruošimo jau trečiam etapui, nes pagal brėžinius tai būdent ten ir turėtų būti kelias.
                                Tiesa su ta sankryža ties Viršuliškių skg. man įdomu kaip ji funkcionuos, nes bus tragedija ją kirsti.
                                Kokia sankryža? Pastačius trečią etapą aplinkkelyje vieno lygio sankryžų nebus.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Kokia sankryža? Pastačius trečią etapą aplinkkelyje vieno lygio sankryžų nebus.
                                  Kai pastatys taip, bet iki pastatant ją reikės naudotis.

                                  Geriau man apie tuos kasinėjimus gal kas papasakos?

                                  Comment


                                    Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                                    Kai pastatys taip, bet iki pastatant ją reikės naudotis.

                                    Geriau man apie tuos kasinėjimus gal kas papasakos?
                                    Ten bus prisijungimas prie lietaus bei buitinių nuotekų tinklų iš daugiabučių kvartalo www.justiniskiunamai.lt

                                    Comment


                                      Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                                      Vakar grįždamas iš darbo, šiek tiek pakeičiau maršrutą, ir pravažiavau pro ozo kilpą. važiuojant nuo Viršuliškių, dešinėje pusėje po aukštos įtampos stulpais vykdomi kažkokie kasimo darbai, padaryta perkasa visos linijos pločio. Įdomu ar čiai šiaip kas kažką kapsto, ar kažkokie darbai pasiruošimo jau trečiam etapui, nes pagal brėžinius tai būdent ten ir turėtų būti kelias.
                                      Tiesa su ta sankryža ties Viršuliškių skg. man įdomu kaip ji funkcionuos, nes bus tragedija ją kirsti.
                                      Aš irgi apie tai pagalvojau. Nuo Troleibusų parko atvažiuojant ten stovi ženklas, leidžiantis sukti tik į dešinę. Tuomet reikės pavažiuoti iki apsisukimo, esančio prieš sankryžą.
                                      O nuo Buivydiškių pusės jei irgi pastatys tokį patį ženklą, tuomet apsisukinėti teks balažin kur... Aplink viadukus apvažiuoti?

                                      Dar gali būti problema nuo Pilaitės pr. važiuojant į Sidaronių g. Ten kairysis posūkis gali būti problematiškas. Greičiausiai teks važinėti dabartiniu keliu pro tą šunkelį už Lukoilo.

                                      Ir dar neaišku, ką darys su buvusia jungtimi tarp Pilaitės pr. ir Šešuolių g. Dabar ten "plyta" stovi - kelias į niekur. Sujungti su Sidaronių g. būtų visai neblogai.

                                      Comment


                                        Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                        Aš irgi apie tai pagalvojau. Nuo Troleibusų parko atvažiuojant ten stovi ženklas, leidžiantis sukti tik į dešinę. Tuomet reikės pavažiuoti iki apsisukimo, esančio prieš sankryžą.
                                        O nuo Buivydiškių pusės jei irgi pastatys tokį patį ženklą, tuomet apsisukinėti teks balažin kur... Aplink viadukus apvažiuoti?

                                        Dar gali būti problema nuo Pilaitės pr. važiuojant į Sidaronių g. Ten kairysis posūkis gali būti problematiškas. Greičiausiai teks važinėti dabartiniu keliu pro tą šunkelį už Lukoilo.

                                        Ir dar neaišku, ką darys su buvusia jungtimi tarp Pilaitės pr. ir Šešuolių g. Dabar ten "plyta" stovi - kelias į niekur. Sujungti su Sidaronių g. būtų visai neblogai.
                                        Na aš ne ekspertas, tačiau dėl to šunkelio, nuo Buivydiškių pusės link, Pilaitės, tai manau jį naikins, nes jis tragiškas ir niekas nieko ten nedaro ir neremontuoja, nes greičiausiai ir numatyta jį panaikinti. Todėl ir nedaro nieko. Gali būti, kad nuo Buivydiškių atvažiuojant reikės sukti į dešinę, ir apsisukinėti per viaduką arba važiuoti tiesiai, na tokiu atveju didelės problemos nematau, daugiaaukštis apsisukimas nėra blogai. Geriau jau būtų taip nei tuo šunkeliu mašiną gadinti.

                                        Comment


                                          Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                                          Na aš ne ekspertas, tačiau dėl to šunkelio, nuo Buivydiškių pusės link, Pilaitės, tai manau jį naikins, nes jis tragiškas ir niekas nieko ten nedaro ir neremontuoja, nes greičiausiai ir numatyta jį panaikinti. Todėl ir nedaro nieko. Gali būti, kad nuo Buivydiškių atvažiuojant reikės sukti į dešinę, ir apsisukinėti per viaduką arba važiuoti tiesiai, na tokiu atveju didelės problemos nematau, daugiaaukštis apsisukimas nėra blogai. Geriau jau būtų taip nei tuo šunkeliu mašiną gadinti.
                                          Greičiausiai taip ir bus, nes jau anksčiau tas keliukas buvo nenaudojamas, prieš remontus.
                                          Taip, tai nėra pats blogiausias variantas po kelis šimtus metrų pavažiuoti į šoną ir apsisukti. Bet man vis tik įdomu, kam tas skersinis pravažiavimas paliktas, jei jau dabar nusimato didelė problema kirsti gatvę. Galbūt jis tik laikinas, kol dar neatidarė VA II etapo..?
                                          Su VA III etapu vėl viską išdraskys ir darys iš naujo turbūt.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X