Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Uosto pramonė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Uosto pramonė

    Trupmas pasakojimas apie "musų gyvenimą"

    Čia mes gimstame.




    Čia mes išvystame pirmus saulės spindulius.


    O aš labai jau tėveliams esu brangus (80 mln.)
    Ir aš nebūsių ryžikas(nerudyjantis plienas)
    Ir jei busiu geras turesiu daug sesučių ir broliukų.


    Aš nors ir senas,bet patyręs.
    Va tuoj sulauksiu eilėje, ir daktarėlis vėl pastatys mane ant koju.


    Chee, che, o aš be eilės. Ir daktariukai aplink mane šokinėja. (karinis)


    Na va po medikų apžiūros, esu pasiruošęs kibt į darbą.


    vakar netekome seno gero draugo.


    Nežinau, gal kaip ir jūs ,žmonės, mes turime savo dangų,
    Laivų dangų.

    #2
    Čia tai geras, dėkui už pasakojimą
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Vot cia tai nuotraukos!
      Tikrai idomu buvo pamatyt kas ten istikruju dedas
      O tenta jachta, nauja ar remontuoja?
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #4
        Jooo.. ta 80 mln jachta tai rulez

        Comment


          #5


          Kas cia per jachta? Panasu i pramogine. Negi Klaipedoje ir tokias stato? Galvojau tik siaip visokius krovininius laivus.

          Comment


            #6
            Sveiki visi !!!jooo nuotraukos iš tiesų labai įspūdingai atrodo. Jėga. Man patinka.
            Paskutinis taisė Eimantas; 2009.05.03, 23:59.

            Comment


              #7
              Idomios nuotraukos. Cia tose Tomol nuotraukose "Baltijos" laivu statykla? Kiek zinau ji vienintele laivu statykla Baltijos salyse. Ar as klystu?

              Comment


                #8
                Parašė Edd
                Idomios nuotraukos. Cia tose Tomol nuotraukose "Baltijos" laivu statykla? Kiek zinau ji vienintele laivu statykla Baltijos salyse. Ar as klystu?
                Baltijos laivų statykla tikrai venintelė.Bet ir joje didesni laivai renkami tik sekcijomis.
                O mažesnius laivus sekmingai kepa ir vakarų laivų remonto įmonė.

                Comment


                  #9
                  Geležinis tarnas

                  Ar pamenate mane.
                  Čia aš pirmą kartą vistikliukuose...



                  To be continue....

                  Comment


                    #10
                    pasakele man ta patiko :] nuotraukos geros
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      #11
                      „Baltija“ pastatė laivą „Svitzer Menja“

                      Jelena Listopad

                      Šiandien AB „Baltijos“ laivų statyklos“ krantinę paliks dar vienas naujas laivas. Galingas jūrinis priešgaisrinis vilkikas „Svitzer Menja“ - septintasis laivas, kurį Klaipėdos laivų statytojai pastatė pagal didžiausios Danijos vilkikų kompanijos „Svitzer Wijsmuller“ užsakymą.

                      Dar vienos tos pačios kompanijos vilkikas į vandenį nuo stapelių bus nuleistas po savaitės. Iš viso danai „Baltijos“ laivų statykloje užsakė 10 šios serijos laivų. Pasak projekto vadovo Arūno Šakalinio, paskutinis jų eksploatacijai bus atiduotas kitų metų kovą.

                      Tokie 30 m ilgio ir 70 tonų traukos galios vilkikai, turintys šiuolaikišką gaisrų gesinimo įrangą, yra labai paklausūs. Kainuoja nepigiai – maždaug po 5 milijonus eurų.

                      Klaipėdoje pastatyti vilkikai darbuojasi Danijoje ir Anglijoje. Naujausiame vilkike bus iškelta Švedijos vėliava.

                      Priimdamas laivą, „Svitzer Wijsmuller“ technikos direktorius Michaelis Johansenas sakė tikįs, kad po kiek laiko tradicija bendradarbiauti su Klaipėdos laivų statytojais bus atnaujinta. Įvykdę šį užsakymą, laivų statytojai priversti neribotam laikui nutraukti kompleksinę laivų statybą „iki raktų“, kuri sudarė apie 25 proc. gamybos.

                      Kompanija „Odense Steel Shipyard“, kuriai priklauso „Baltijos“ statykla, ketina klaipėdiečių jėgas skirti konteinervežių korpusų ir laivų antstatų statybai. Jie užsakomi 2007-2008 metams.

                      www.klaipeda.daily.lt
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        #12
                        Nuo vakar pradejau rimciau dometis uostu
                        Stai ka radau apie Laivite:
                        Dabar apyvarta apie 40mln, jei apyvarta, kaip sakoma, padidintu 3-4 kartus, butu neblogai


                        Plėtros perspektyvos

                        AB "Laivitė" plėtros perspektyvos yra susijusios su gamybinių pajėgumų principine modernizacija, kuri ženkliai padidins darbų atlikimo apimtys bei kokybę ir leis įmonei vystyti laivų statybos sektorių.



                        Investicinis projektas, kuriam pritarė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto plėtros Taryba, numato:

                        1) Esamų prieplaukų (Nr. 19, 20, 21, 22) rekonstrukciją.

                        2) Naujų krantinių (Nr. 22a, 23, 25, 25a, 26) statybą.

                        Šio investicinio projekto realizacija leis per artimiausius 4-5 metus padidinti įmonės apyvartą 3-3,5 karto bei sukurti 800 naujų darbo vietų.

                        Įmonės planuose taip pat numatyta pereiti prie katerių ir jachtų serijinės gamybos bei toliau vystyti lėktuvų statybą.

                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          #13
                          Įmonės planuose taip pat numatyta pereiti prie katerių ir jachtų serijinės gamybos bei toliau vystyti lėktuvų statybą.
                          Lėktuvų?

                          Šiaip skamba neblogai, lauksime daugiau žinių
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Neblogos naujienos niekad nezinojau, kad jie ir lektuvus gamina
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              #15
                              http://www.laivite.lt/?lt=1101300120

                              Nu ne Boeing`ai bet vistiek
                              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                              Comment


                                #16
                                nors gal ir neblogai, kad isvis stato
                                Westside is the best ! :jura:

                                Comment


                                  #17
                                  "Laivitėje" senosios Klaipėdos pėdsakų likę...

                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    #18
                                    Pasiknisau po biski senesnes naujienas kurios cia nebuvo paskelbtos
                                    Idomesnes istraukos:

                                    "Klaipėdos kartonas" sparčiai didina eksporto apimtis

                                    Per pirmąjį šių metų ketvirtį "Klaipėdos kartonas" pardavė produkcijos už 21,1 mln. litų. Tai 4 mln. litų arba 26 proc. daugiau nei per analogišką parėjusių metų laikotarpį.

                                    Šiuo metu įmonė jau yra parengusi gamybos modernizacijos planą, kurio vertė beveik 100 mln. litų. Per kelis metus jį įgyvendinus bendrovės pajėgumai išaugtų maždaug du kartus. Projektui tikimasi gauti paramą iš ES struktūrinių fondų. Paraiška finansavimui buvo pateikta metų pradžioje.
                                    Paskutinis taisė Eimantas; 2009.05.04, 00:02.
                                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Gladiator
                                      Nelabai suprantu: jei yra Klaipedos laivu statykla, kuri stato laivus, tai kokio velnio uzsakineti Bulgarijoje?
                                      Kur pigiau stato ten ir užsakinėja. O Baltijos laivų statykla berods visai neapsiėmė tų keltų satyti, nes turi užsakymų porai metų į priekį.
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        #20
                                        Ji dabar laivu negamina, tik dalis man atrodo is kuriu paskui surenka laivus. Yra daug uzsakymu, todel turbut neapsiima su keltais dirbt.
                                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X