Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keleivių vežimas Lietuvos geležinkeliais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John
    Kaip suprasti? Nusiperki bilietą DB puslapyje, sumoki kortele, atsispausdini lapą su nurodytomis sėdėjimo vietomis ir viskas čiki.
    Kai pasibaigia vietos, bilietų pardavimas NĖRA nutraukiamas - jie ir toliau pardavinėjami. Tuo labiau, bilietas (už įprastinę kainą be nuolaidos) nėra pririštas prie konkretaus traukinio.
    O Lietuvoje bilietas visada parduodamas tik konkrečiam traukiniui (net priemiestiniuose bilietuose nurodyta). Bet jeigu 3 klasės traukiniuose gali tilpti tiek kiek tilps, tai 2 klasės - ne daugiau sėdimų vietų. Nors galima būtų pardavinėti bilietus su nurodytomis vietomis, o kai vietos pasibaigia - be nurodytos vietos (tik, aišku, pigiau) - stovėk koridoriuje ar tambūre, kol vagone neatsiras laisvų vietų.

    Comment


      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      Kai pasibaigia vietos, bilietų pardavimas NĖRA nutraukiamas - jie ir toliau pardavinėjami. Tuo labiau, bilietas (už įprastinę kainą be nuolaidos) nėra pririštas prie konkretaus traukinio.
      O Lietuvoje bilietas visada parduodamas tik konkrečiam traukiniui (net priemiestiniuose bilietuose nurodyta). Bet jeigu 3 klasės traukiniuose gali tilpti tiek kiek tilps, tai 2 klasės - ne daugiau sėdimų vietų. Nors galima būtų pardavinėti bilietus su nurodytomis vietomis, o kai vietos pasibaigia - be nurodytos vietos (tik, aišku, pigiau) - stovėk koridoriuje ar tambūre, kol vagone neatsiras laisvų vietų.
      Pagal tokį apibūdinimą išeina, kad traukinys maršrute Vilnius-Šeštokai yra 3
      klasės. Per Kūčias važiavau juo iš Vilniaus į Kauną. Trivagonis, visi vagonai pilnutėliai (nėra laisvų sėdimų vietų), kiekviename vagone po 3-4 stovinčius. Kontrolė net netikrino bilietų (ta prasme nežymėjo datos ir maršruto numerio ant bilieto), tik paklausė, ar visi su bilietais. Tiesa, daug Vievyje išlipo, ir tada laisvų sėdimų vietų visiems užteko. Vadinasi, bilietų parduota šiek tiek daugiau, negu traukinyje yra sėdimų vietų.
      Beje, kiek žinau, vagono ir sėdimos vietos numeriai rašomi tik tarptautiniuose reisuose ir Vilnius-Klaipėda traukiniuose.
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        Kontrolė net netikrino bilietų (ta prasme nežymėjo datos ir maršruto numerio ant bilieto), tik paklausė, ar visi su bilietais.
        Tokiu dalykus turėtų sužinoti Keleivių vežimo direkcija. Kam tada tie konduktoriai reikalingi..?

        Comment


          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          Beje, kiek žinau, vagono ir sėdimos vietos numeriai rašomi tik tarptautiniuose reisuose ir Vilnius-Klaipėda traukiniuose.
          Vagono ir sėdimos vietos - taip, bet traukinio numeriai nurodomi visur, kas šiaip nėra labai patogu.
          Got sun in my face, sleeping rough on the road

          Comment


            Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
            Tokiu dalykus turėtų sužinoti Keleivių vežimo direkcija. Kam tada tie konduktoriai reikalingi..?
            Kadangi stovėjau paskutinio vagono gale, tai nugirdau šiek tiek daugiau nei statistiniam keleiviui derėtų Kontrolieriai susipyko/susibarė, lyg ir dėl keleivių bilietų tikrinimo. Vienas ragino kitą eiti ir žymėti, o kitas siūlė nesivarginti, nes kol visus apeisi ir sužymėsi, traukinys spės atvažiuoti į stotį ir nebeliks prasmės gaudyti „zuikių“. Žinoma, mano ausys — ne lokatoriai, galėjau ir ne taip nugirsti/suprasti...

            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
            Vagono ir sėdimos vietos - taip, bet traukinio numeriai nurodomi visur, kas šiaip nėra labai patogu.
            Matai, pvz ruože Vilnius-Kaunas važiuoja net 3 skirtingų kategorijų traukiniai, kas atsiliepia ir bilieto kainai. III klasės bilieto kaina 15Lt, II klasės — 17Lt, o važiuojant maršrutu Vilnius-Šeštokai, bilietas kainuoja 16,3Lt. Ir aš būčiau gudrus nusipirkęs V-Š bilietą lėkti dviaukščiu į Vilnių ar Kauną, nes į dyzeliuką neva nespėjau...
            O šiaip pritarčiau, kad perkant IIkl. bilietą (nes Ikl. nebėra, o galėtų būti), biliete nebūtina nurodyti išvykimo datos, laiko ar traukinio maršruto numerio. Pakaktų bilieto įsigijimo datos bei pastabos, kad šis bilietas šiam maršrutui galioja tarkim savaitę ar 3 paras nuo įsigijimo datos... Žinoma, tai būtų neįmanoma tarptautiniuose reisuose ir V-Kl, bet visuose kituose vietinio susisiekimo maršrutuose nematyčiau kliūčių...
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Matai, pvz ruože Vilnius-Kaunas važiuoja net 3 skirtingų kategorijų traukiniai, kas atsiliepia ir bilieto kainai. III klasės bilieto kaina 15Lt, II klasės — 17Lt, o važiuojant maršrutu Vilnius-Šeštokai, bilietas kainuoja 16,3Lt. Ir aš būčiau gudrus nusipirkęs V-Š bilietą lėkti dviaukščiu į Vilnių ar Kauną, nes į dyzeliuką neva nespėjau...
              Išsprendžiama problema. Galima būtų padaryt tvarką, kad važiuodamas su 3 klasės bilietu traukiniu, kuriame yra tik 2 klasės vietos, primokėtum konduktoriui litą ar du.
              Got sun in my face, sleeping rough on the road

              Comment


                O jei būtum įlipęs į tokį traukinį bilietu negaves, ir durnium apsimestum, sakytum, galvojai kad traukini parduoda, nes prie kasu dideles eiles buvo, butum nespejes? islaipintu? bauda duotu? kai paskutini karta pries kelis metus vaziavau is Varenos, tai stoti kabejo skelbimas, kad bilieta parduos konduktore. Ar jau taip nebedaroma?

                Comment


                  Kituose traukiniuose (dyzeliukuose ir elektryčkose) pardavinėja konduktoriai bilietus. Tik jei kasa veikia papildomai berods 5 litus nulupa. Į Vilnius - Klaipėda (ar tuo labiau tarptautinį kokį) nelabai ir įleis be bilieto.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                    Kituose traukiniuose (dyzeliukuose ir elektryčkose) pardavinėja konduktoriai bilietus. Tik jei kasa veikia papildomai berods 5 litus nulupa. Į Vilnius - Klaipėda (ar tuo labiau tarptautinį kokį) nelabai ir įleis be bilieto.
                    Nesąmonė, įleidžia į Vilnius - Klaipėda, jei turi laisvų vietų, be jokių problemų, neskaitant standartinės 5 litų priemokos.

                    Comment


                      Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                      Nesąmonė, įleidžia į Vilnius - Klaipėda, jei turi laisvų vietų, be jokių problemų, neskaitant standartinės 5 litų priemokos.
                      Bet tai juk visiškas bardakas. Šiaip jau privaloma pirkti bilietus kasoje - bet galima ir nepirkti... Garantuotas pasiteisinimas zuikiams = gerokai sunkesnė kontrolė.

                      Comment


                        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                        Jei kasa veikia papildomai berods 5 litus nulupa.
                        Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                        Įleidžia į Vilnius - Klaipėda, jei turi laisvų vietų, be jokių problemų, neskaitant standartinės 5 litų priemokos.
                        Kaip tik man kilo klausimas dėl tos 5 litų priemokos. Ar ji keliauja į konduktoriaus 'algos fondą', ar į bendrą LG kasą? Gal toks klausimas man ir nekiltų, jeigu ne menkutis nesusipratimas šių metų rugpjūtyje. Žmona buvo Kaune, aš Vilniuje, ir anksti ryte, dar prieš dienos kaitrą pasižadėjau pas ją atvažiuoti. Deja, šiek tiek pramiegojau, ir į suplanuotą električką nespėjau. Kitas traukinys — Vilnius-Klaipėda 6:45, po to vėl elektrinis Vilnius-Kaunas ~7:30. Vaikštau po tekančios saulės apšviestą Vilniaus GS peroną, ir girdžiu diktorės pranešimą, kad už 3 min. traukinys į Klaipėdą ir t.t., taigi kilo mintis. Priėjau prie simpatiškos traukinio palydovės ir paklausiau, ar priimsite mane be bilieto. Priėmė, tik įlipus nuvedė į kitą vagoną, mat tik kas antrame vagone yra galimybė parduoti bilietus (kodėl ir ar tikrai?). Kelionė iki Kaišiadorių kainavo ~9Lt, taigi netrukus konduktorė/traukinio palydovė atnešė man bilietą, kuriame buvo nurodyta kaina tik... tie patys ~9Lt. Ji pasakė kainą, ir tik prieš paimdama pinigus suabejojo. Atsiprašė, kad biliete išspausdinta ne visa kaina, grįžo į savo kupe, ir dar po kelių minučių grįžo su bilietu, kurio kaina jau buvo ~14Lt. Taigi klausimas — ar yra nors teorinė galimybė konduktoriui parduoti bilietą be šio 5Lt antkainio???
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          turetu buti, nes stotyse kur nera kasu neima tu 5 lt

                          Comment


                            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                            Kaip tik man kilo klausimas dėl tos 5 litų priemokos. Ar ji keliauja į konduktoriaus 'algos fondą', ar į bendrą LG kasą? Gal toks klausimas man ir nekiltų, jeigu ne menkutis nesusipratimas šių metų rugpjūtyje. Žmona buvo Kaune, aš Vilniuje, ir anksti ryte, dar prieš dienos kaitrą pasižadėjau pas ją atvažiuoti. Deja, šiek tiek pramiegojau, ir į suplanuotą električką nespėjau. Kitas traukinys — Vilnius-Klaipėda 6:45, po to vėl elektrinis Vilnius-Kaunas ~7:30. Vaikštau po tekančios saulės apšviestą Vilniaus GS peroną, ir girdžiu diktorės pranešimą, kad už 3 min. traukinys į Klaipėdą ir t.t., taigi kilo mintis. Priėjau prie simpatiškos traukinio palydovės ir paklausiau, ar priimsite mane be bilieto. Priėmė, tik įlipus nuvedė į kitą vagoną, mat tik kas antrame vagone yra galimybė parduoti bilietus (kodėl ir ar tikrai?). Kelionė iki Kaišiadorių kainavo ~9Lt, taigi netrukus konduktorė/traukinio palydovė atnešė man bilietą, kuriame buvo nurodyta kaina tik... tie patys ~9Lt. Ji pasakė kainą, ir tik prieš paimdama pinigus suabejojo. Atsiprašė, kad biliete išspausdinta ne visa kaina, grįžo į savo kupe, ir dar po kelių minučių grįžo su bilietu, kurio kaina jau buvo ~14Lt. Taigi klausimas — ar yra nors teorinė galimybė konduktoriui parduoti bilietą be šio 5Lt antkainio???
                            Žinoma, jog yra - antkainis konduktoriaus nešiojamoje "kasoje" - bilietų aparate yra užprogramuota kaip "papildoma funkcija", taip pat, kaip ir bagažo ar dviračio vežimas. Taip kad gali spausti, gali ir ne...nes kiekvienoje stotyje tikrai nepasikeičia programa pagal atvykusią stotelę Ypač tada, kai būna stotys, kuriose kasos tam tikru laiku dirba, tam tikru - ne (pvz. Matuizos - dirba nuo...iki, kitu metu pirk traukinyje BE ANTKAINIO).

                            Su bilietų pardavimu LG gyvena akmens amžiuje ir jeigu nesiruošia nieko keisti dėl pardavimo internetu, greičiausiai turi "slaptą" planą, jog kelių metų bėgyje keleivinio susisiekimo nebeliks, arba jis bus ne po LG sparnu, tad kam mest pinigus keičiant pardavimo sistemą į balą...

                            Comment


                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Bet tai juk visiškas bardakas. Šiaip jau privaloma pirkti bilietus kasoje - bet galima ir nepirkti... Garantuotas pasiteisinimas zuikiams = gerokai sunkesnė kontrolė.
                              O aš norėčiau pamatyti, kaip gerbiamasis pro traukinio palydovę prašokuosite be bilieto Mano atveju pirkimas kasoje nebuvo alternatyva, nes aš persėdimui iš Kaunas-Vilnius į Vilnius-Klaipėda turėjau neįtikėtinas tris minutes Kaišiadoryse. Kadangi sąžinė bėgti prieš traukinį neleido, tai sportavau per viaduką ir įšokau į jau pamažu judantį traukinį. Traukinio palydovė už parankės palydėjo iki traukinio vadovo, anas atspausdino bilietą (priminiau jam, kad 5 Lt paslaugos mokesčiui studentiška nuolaida negalioja ), atsisėdau ir nuvažiavau. Sakyčiau, visa sistema suveikė labai sėkmingai ir tiek man, tiek traukinio personalui per didelių problemų nesukėlė.

                              Comment


                                Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                Mano atveju pirkimas kasoje nebuvo alternatyva, nes aš persėdimui iš Kaunas-Vilnius į Vilnius-Klaipėda turėjau neįtikėtinas tris minutes Kaišiadoryse.
                                Tamstai dar pasisekė, kad traukinys iš Kauno dėl kelio remonto darbų ar dėl gamtos sukeltų kliučių (pvz užvirtusio medžio) nevėlavo
                                Protingiausia alternatyva būtų kauniečiams į traukinį V-Kl persėsti Jonavoje.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Nuotaikos eiti Jonavoje du kilometrus (jei ne daugiau) nuo autobusų stoties iki geležinkelio stoties eiti nebuvo

                                  Comment


                                    Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                    Nuotaikos eiti Jonavoje du kilometrus (jei ne daugiau) nuo autobusų stoties iki geležinkelio stoties eiti nebuvo
                                    Jonamos tam tirki miestiniai maršrutai priderinti prie traukinio grafiko - panašiai kaip Telšiuose.

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Kaip tik man kilo klausimas dėl tos 5 litų priemokos. Ar ji keliauja į konduktoriaus 'algos fondą', ar į bendrą LG kasą? Gal toks klausimas man ir nekiltų, jeigu ne menkutis nesusipratimas šių metų rugpjūtyje. Žmona buvo Kaune, aš Vilniuje, ir anksti ryte, dar prieš dienos kaitrą pasižadėjau pas ją atvažiuoti. Deja, šiek tiek pramiegojau, ir į suplanuotą električką nespėjau. Kitas traukinys — Vilnius-Klaipėda 6:45, po to vėl elektrinis Vilnius-Kaunas ~7:30. Vaikštau po tekančios saulės apšviestą Vilniaus GS peroną, ir girdžiu diktorės pranešimą, kad už 3 min. traukinys į Klaipėdą ir t.t., taigi kilo mintis. Priėjau prie simpatiškos traukinio palydovės ir paklausiau, ar priimsite mane be bilieto. Priėmė, tik įlipus nuvedė į kitą vagoną, mat tik kas antrame vagone yra galimybė parduoti bilietus (kodėl ir ar tikrai?). Kelionė iki Kaišiadorių kainavo ~9Lt, taigi netrukus konduktorė/traukinio palydovė atnešė man bilietą, kuriame buvo nurodyta kaina tik... tie patys ~9Lt. Ji pasakė kainą, ir tik prieš paimdama pinigus suabejojo. Atsiprašė, kad biliete išspausdinta ne visa kaina, grįžo į savo kupe, ir dar po kelių minučių grįžo su bilietu, kurio kaina jau buvo ~14Lt. Taigi klausimas — ar yra nors teorinė galimybė konduktoriui parduoti bilietą be šio 5Lt antkainio???
                                      Yra galimybė - vieną kartą traukinyje Vilnius-Klaipėda mūsų grupei šios priemokos nepritaikė.

                                      Comment


                                        Gruodzio 26d vaziavau is Kauno i Vilniu su dviauksciu traukiniu kuris isvyksta is Kauno 12val. Buvau pasibjaurejes konduktoriumi. Nuo jo taip dvoke prakaitu kad net bloga darydavosi kai jis praeidavo. Nejaugi to nepastebi jo virsininkai kad nuo jo kaip nuo sesko dvokia ir nieko jam nesako? Kitas konduktorius (toks mikciojantis) yra kuris taip pat dvokia prakaitu ir kas bjauriausia tai ant svarko po pazastimis balti plemai toks vaizdas kad druska aplipe butu. Negi jie nesiprausia ar nesinaudoja dezodorantu?
                                        Kiti konduktoriai normaliai pasitempe, pasipuose, pasikvepine. Tikrai malonu ziureti. Yra keli kurie kai ieina i vagona tai net visas vagonas pakvimpa gerais, maloniais nosiai kvepalais. O tie du daro gera visiems. BJAURU!!!

                                        Comment


                                          Parašė Tomukas Rodyti pranešimą
                                          Gruodzio 26d vaziavau is Kauno i Vilniu su dviauksciu traukiniu kuris isvyksta is Kauno 12val. Buvau pasibjaurejes konduktoriumi. Nuo jo taip dvoke prakaitu kad net bloga darydavosi kai jis praeidavo. Nejaugi to nepastebi jo virsininkai kad nuo jo kaip nuo sesko dvokia ir nieko jam nesako? Kitas konduktorius (toks mikciojantis) yra kuris taip pat dvokia prakaitu ir kas bjauriausia tai ant svarko po pazastimis balti plemai toks vaizdas kad druska aplipe butu. Negi jie nesiprausia ar nesinaudoja dezodorantu?
                                          Kiti konduktoriai normaliai pasitempe, pasipuose, pasikvepine. Tikrai malonu ziureti. Yra keli kurie kai ieina i vagona tai net visas vagonas pakvimpa gerais, maloniais nosiai kvepalais. O tie du daro gera visiems. BJAURU!!!
                                          Apie tokius dalykus tikrai reikia informuoti LG. Palyginimui - bala nematė apsidūmijęs, tepaluotas ir apmusijusiais langais D1, bet jau nevalyvas konduktorius tai pykina.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X