Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savanoriškas geležinkelio fanų darbas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Na kad jau taip šnekam... Turiu du šviesoforus ir vieną ESU2a ... Gal kas norite prisidėti prie remonto? Ech, jei turėčiau laisvų pinigėlių, gal gaučiau ir ESU3a...
    Paskutinis taisė udrius; 2009.04.11, 13:19.

    Comment


      #22
      gal koki muzieju ruosies isteigti, udriau? neturi tokios svajones?
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #23
        kokie dar muziejai... aš neturiu milijonų

        Comment


          #24
          Parašė udrius Rodyti pranešimą
          kokie dar muziejai... aš neturiu milijonų
          Ne milijonų reikia, o tik labai didelio noro.

          Comment


            #25
            o kiek to esu2a remontas kainuotu? ka ten remontuot reiktu? o kiek esu3a kainuotu?

            Comment


              #26
              EUS3a gal būt pavyktų gauti už metalo laužo kainą, tik tiek kad nėra ten vežimėlių. ESU2a - darbo daug laukia, nes ten variklis ir visas korpusas likęs...

              Comment


                #27
                Atkelti susiję pranešimai iš temos: LG Lokomotyvai.
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  #28
                  Na siaurukas žada organizuoti talką stotelės tvarkymui. Kas norės prisidėti. Be to, yra tokia Siaurojo geležinkelių rėmėjų sąjunga. Gal kas norite prie šios sąjungos prisijungti?

                  Comment


                    #29
                    Parašė udrius Rodyti pranešimą
                    Na siaurukas žada organizuoti talką stotelės tvarkymui. Kas norės prisidėti. Be to, yra tokia Siaurojo geležinkelių rėmėjų sąjunga. Gal kas norite prie šios sąjungos prisijungti?
                    Na kad labai nekonkretu. Gal galima plačiau apie tai?
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #30
                      kokia stotele ir kada zada tvarkyti? gal pavyks prisideti?
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        #31
                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                        Na siaurukas žada organizuoti talką stotelės tvarkymui. Kas norės prisidėti. Be to, yra tokia Siaurojo geležinkelių rėmėjų sąjunga. Gal kas norite prie šios sąjungos prisijungti?
                        Kad ta sąjunga jau neveiksni. Paskutinis jos narių susitikimas vyko prieš gerus 2-3 metus ir jau tada buvo nutarta, kad greičiausiai jos veikla bus nutraukta (kuomet ASG išgyveno pakilimą).

                        Tačiau esant sunkmečiui, manau, reikės vėl iš naujo susiburti.

                        Comment


                          #32
                          Dėl to ir yra minčių šiek tiek atnaujinti sąjungos veiklą, kartu įliejant šviežio kraujo.

                          Comment


                            #33
                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            Dėl to ir yra minčių šiek tiek atnaujinti sąjungos veiklą, kartu įliejant šviežio kraujo.
                            udriau — konkrečiau. Pradžiai bent nuorodą prašyčiau.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              #34
                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              udriau — konkrečiau. Pradžiai bent nuorodą prašyčiau.
                              www.ngr.lt

                              reikia atnaujinti ne tik sąjungos veiklą, bet ir puslapį.

                              Comment


                                #35
                                Kuriamam Kauno apskrities viešojo transporto tinklapiui reikalingi žmonės, kurie prisidėtų prie tinklapio veiklos. Taip pat reikėtų, kad sutiktumėte įkelti į tinklapyje esančią fotogaleriją Jūsų darytas viešojo transporto nuotraukas. Tinklapis skirtas apskrities keleiviams, gyventojams ir visiems transporto entuziastams. Taip pat tinklapyje yra forumas ir fotogalerija, kuriuose priimsime visus kelių ir geležinkelio transporto entuziastus. Kol kas tinklapis dar kuriamas... Jei kas nors norite ir galite prisidėti, laukiu Jūsų asmeninių žinučių.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #36
                                  Kas yra tas esu2a?
                                  Не мы такиe, жизнь такaя...

                                  Comment


                                    #37
                                    Elektrostancija samochodnaja uzkokoleinaja. Šilumvežis su generatoriumi. Kartu gali būti kabinamas ir bėgių klojikas, o kartais ši mašinau naudojama kaip atskiras šilumvežis traukti vagonams

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                      Elektrostancija samochodnaja uzkokoleinaja. Šilumvežis su generatoriumi. Kartu gali būti kabinamas ir bėgių klojikas, o kartais ši mašinau naudojama kaip atskiras šilumvežis traukti vagonams
                                      Viename is pranesimu minejai,kad turi toki, tai is kur pavyko ji gauti? gal is metalo lauzo?
                                      Не мы такиe, жизнь такaя...

                                      Comment


                                        #39
                                        gaila, kad motoruose beveik zalias esu... o siaip, aplink udriaus drezina galetu klijuotis burelis savanoriu. gal ateity valdzia leistu priziuret pora siauruko stoteliu, butu kur drezinai pralekt!
                                        cia siokia tokia svajone,nezinau, kiek ji reali...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                                          gaila, kad motoruose beveik zalias esu... o siaip, aplink udriaus drezina galetu klijuotis burelis savanoriu. gal ateity valdzia leistu priziuret pora siauruko stoteliu, butu kur drezinai pralekt!
                                          cia siokia tokia svajone,nezinau, kiek ji reali...
                                          Tai niekas gi nevažinėja ten išskyrus užsakomuosius traukinius. Lakstyk kiek panorėjęs...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X