Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Geležinkelių fotografavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    fow, gal atsimeni, koks buvo to TEP70 su Kaliningrado - Sankt Peterburgo traukiniu numeris?

    Beje, vakar šio lokomotyvo brigada railfanus pamatė du kartus: prieš valandą šitą traukinį aš nufilmavau prie Rokų (Kauno aplinkelis).

    Comment


      Parašė robertas Rodyti pranešimą
      fow, gal atsimeni, koks buvo to TEP70 su Kaliningrado - Sankt Peterburgo traukiniu numeris?

      Beje, vakar šio lokomotyvo brigada railfanus pamatė du kartus: prieš valandą šitą traukinį aš nufilmavau prie Rokų (Kauno aplinkelis).
      Manęs šis TEP'as itin nemėgo. Tai Nr. 335 o gal 347. Tojie vietoje gal susiliejo.

      Aš mačiau vieną befilmuojantį Vilniaus gelž. stotyje beišvykdamas su 14:46 D649 Marcinkonių link II perone.
      Paskutinis taisė fow; 2008.12.14, 20:09.

      Comment


        Parašė fow Rodyti pranešimą
        Manęs šis TEP'as itin nemėgo. Tai Nr. 334.

        Aš mačiau vieną befilmuojantį Vilniaus gelž. stotyje beišvykdamas su 14:46 D649 Marcinkonių link II perone.
        Ačiū už numerį.

        Įtariu, kad tas TEP'as užriaumojo prieš pat tave Škia, vakar buvo aktyvi diena Lietuvos railfanams.

        Comment




          Comment


            Kažkada buvau publikavęs "parovoze", tad gal kas dar iš forumo dalyvių nematę...



            Kitoks požiūris.

            Comment


              Parašė robertas Rodyti pranešimą
              Ačiū už numerį.

              Įtariu, kad tas TEP'as užriaumojo prieš pat tave .
              Būtent. Pagal reikalavimus riaumoti turi pamatęs žmones pagelžkelėje. Vienok žiemą nekoks apšvietimas fotografavimui, nors ir saulėta buvo, visgi vakaras. Reikės į Kyviškes nulėkti, ten kontaktinio tinklo stulpai netrukdo

              Comment


                prasminga
                Drąsa, išdidumas, kova už savo teises – pagrindiniai girtumo požymiai.

                Comment


                  Parašė robertas Rodyti pranešimą
                  Ačiū už numerį.
                  Robertai, ko gero tai ne 334, nes tokio LG kaip ir neturi. Žiūrint vienu kampu man atrodo kad 335, o kitu - 347.

                  Comment


                    Parašė robertas Rodyti pranešimą
                    fow, gal atsimeni, koks buvo to TEP70 su Kaliningrado - Sankt Peterburgo traukiniu numeris?

                    Beje, vakar šio lokomotyvo brigada railfanus pamatė du kartus: prieš valandą šitą traukinį aš nufilmavau prie Rokų (Kauno aplinkelis).
                    Taip nudažytas berods tiktai TEP70-0347.

                    Comment


                      Parašė AB13 Rodyti pranešimą
                      Taip nudažytas berods tiktai TEP70-0347.
                      Tai greičiausiai ir bus. Dar namie peržiūrėdamas filmuotą medžiagą, pastebėjau, kad numeris 034x, o paskutinis skaičius taip ir gavos neryškus.

                      Comment


                        Suradau savo seną nuotrauką
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Baltarusiškas TEP 70BS 010 Vilniuje.



                          ČME-3M 6750

                          Comment


                            Penktadieni Vilniuje (12 diena)


                            Čia oro uosto stotelėje

                            Comment


                              TEM2 1037, Drobes g. Kaune

                              Comment


                                Į kokį (ar iš kokio) objektą važiuoja? chemikalai kažkokie.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Oho, kada fotografuota? Negalvojau kad ta atšaka vis dar eksploatuojama.
                                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                  Comment


                                    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                                    Oho, kada fotografuota? Negalvojau kad ta atšaka vis dar eksploatuojama.
                                    Tokios sudėties sąstatą per Šančius važiuojant kartais pamatau ...

                                    Comment


                                      As ir du tris kartus maciau Tik kas ten per gamykla gal kas zino
                                      - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                      - Rusija su Amerika kariauja.
                                      - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                      - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                      - O amerikiečiai?
                                      - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                      Comment


                                        hm, tarkime, kad čia jau istorija, - ypač tie baisūs bėgiai

                                        2006 m. vasarą geležinkeliavom aplink Panerius:





                                        įžiūrėjau, TEM-2 2955, jei taip gali būti:


                                        pyp:



                                        o ką tai reiškia, kad prieš posūkį būtinas garsinis signalas?

                                        stop:



                                        trūnėsiais ir kerpėm:



                                        KAS ČIA?



                                        mes žiūrim - ir jie žiūri. tiesa, jie dar ir duris atsidarę, ne vien langą...



                                        šiaip "mielas pavadinimas":



                                        taip, ten kartais kad pradės per garsiakalbį kažką šūkauti, silpnų nervų fotografas ir aparatą išmest gali



                                        dar vieni man nežinomi objektai:
                                        Paskutinis taisė anaiptol; 2008.12.20, 21:34. Priežastis: per dideles sukroviau:/

                                        Comment


                                          Viena mano mėgstamiausių vietų "ever". Dažnai ten išsiruošiu, nes:

                                          - didelis eismas (nėra kada nuobodžiauti);
                                          - graži gamta;
                                          - daug 2M62 (ir seniau būdavo 2TE10).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X