Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Geležinkelių fotografavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Iš Lenkijos 2015 m. spalio 16 d. atvažiavęs traukinys SA133-019 Kauno geležinkelio stotyje.
    http://www.kaunas.lt/kaunas/m/m_imag...tica-48717.png

    Comment


      ER9M-381



      Motorinis vagonas 381-02.



      Ir jo interjeras.

      Comment


        Šiandien buvo priešpaskutinis reisas iš Gardino.







        Pavėlavai?

        Comment


          Kas tą baisuoklį (paskutinė foto) pastatė Vilniuje? Prieš kelis metus tokį mačiau Druskininkuose.

          Comment


            Ten naujas baras Peronas

            Comment


              Lentvaris.
              EJ575-002.



              ER9M-38? ir DR1AM-318.

              Comment


                Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                Lentvaris.
                (...)
                ER9M-38? ir DR1AM-318.

                Atvaizdas
                Tas ER9M tur būt atvažiavo iš Kauno? Eilinį kartą "lėtuoju" grafiku išvažiavo vietoje dviaukščio. Laikas tur būt 2015.11.22 ~12:20h?
                ER-9M tur būt kažkiek pavėlavęs sulaikė iš Varėnos atvažiavusį DR1AM?

                Comment


                  Parašė Vitas Rodyti pranešimą
                  ER-9M tur būt kažkiek pavėlavęs sulaikė...
                  Apie 15 min.

                  Comment


                    Nežinau kur dėti gal tiks čia:
                    Tauragė. Manau Pagrindinė pervaža:

                    Link Geležinkelio Stoties:

                    Paėjus toliau iš miesto dar viena mano manymu nenaudojama pervaža. Greičiausiai kokios nors įmonės. Tam rajone jų daug.

                    Dafuq?
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Vokės tiltas po remonto.







                      Comment


                        Trakai. ER9M-4013/4014.







                        Comment


                          Latvijos gelezinkeliu magistralinis silumvezis 2M62U-0087 su kariniu traukiniu, Meskuiciai.
                          http://www.litrailpics.fotopic.net http://www.youtube.com/user/kriupis

                          Comment


                            Parašė ivanivanov Rodyti pranešimą
                            Latvijos gelezinkeliu magistralinis silumvezis 2M62U-0087 su kariniu traukiniu, Meskuiciai.
                            Atvaizdas
                            Latvijoje tos pacios problemos su apsauga. Ir dar "spionu" isvadino...

                            "Военная техника НАТО прошла через Елгаву: Задержан «шпион»"
                            http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjes...jerzhan_shpion
                            Paskutinis taisė ivanivanov; 2015.12.06, 20:46.
                            http://www.litrailpics.fotopic.net http://www.youtube.com/user/kriupis

                            Comment


                              Kaip žinia, šį šaltą vakarą paskutinį kartą iš Vilniaus į Maskvą (nuo rytojaus - paskutinį kartą iš Maskvos) išvyko traukinys. Tad šiandien keli geležinkelių entuziastai (tarp kurių ir aš ) organizavome traukinio išlydėtuves.

                              Baltarusų TEP70BS su formavimu Vilnius-Maskva pasiruošęs išvažiuoti:



                              O čia kelios nuotraukos belaukiant traukinio išvykimo:

                              ER9M - 381, kuris šiandien važiavo Į KAUNĄ. Daugeliui forumo narių čia būtų WOW arba "jaunas mėnulis", bet man ši situacija yra žinoma, tad nenustebęs nufotografavau:



                              Pesa 620M - 018, važiuosianti į Keną (teko stotyje matyti Pesas, sukabintas po DVI):



                              Ir pabaigai "dragon'as", kuris atlieka manevravimą 2-jame kelyje : (atkreipkit dėmesį kiek šiame buvo sukabinta vagonų) (važiavo į Varėną):

                              Paskutinis taisė Arelis; 2015.12.11, 18:53.
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Kauno lokomotyvų depas praeitą ketvirtadienį.





                                Baigiami ruošti Vilniaus muziejui.

















                                Paskutinis taisė AutoLiet; 2015.12.12, 07:43.

                                Comment


                                  NU gražu, kažkada reikėjo tik gero spyrio ir daug zyzimo...

                                  Comment


                                    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                    Kauno lokomotyvų depas praeitą ketvirtadienį.

                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Baigiami ruošti Vilniaus muziejui.

                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas
                                    Būtų gražu įamžinti šių eksponatų "paskutinę kelionę" į Vilnių.

                                    Comment


                                      Kurioje pastotėje stovėjo?

                                      2M62K naudojami?
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Šiuo momentu pirmajame kelyje stovi pesa 630, važiuossianti į Keną. Man tai pirmą kartą tenka matyt tokį traukinį tokiame maršrute
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                          Kaip žinia, šį šaltą vakarą paskutinį kartą iš Vilniaus į Maskvą (nuo rytojaus - paskutinį kartą iš Maskvos) išvyko traukinys. Tad šiandien keli geležinkelių entuziastai (tarp kurių ir aš ) organizavome traukinio išlydėtuves.

                                          Baltarusų TEP70BS su formavimu Vilnius-Maskva pasiruošęs išvažiuoti:

                                          Atvaizdas


                                          O čia kelios nuotraukos belaukiant traukinio išvykimo:

                                          ER9M - 381, kuris šiandien važiavo Į KAUNĄ. Daugeliui forumo narių čia būtų WOW arba "jaunas mėnulis", bet man ši situacija yra žinoma, tad nenustebęs nufotografavau:

                                          Atvaizdas


                                          Pesa 620M - 018, važiuosianti į Keną (teko stotyje matyti Pesas, sukabintas po DVI):

                                          Atvaizdas


                                          Ir pabaigai "dragon'as", kuris atlieka manevravimą 2-jame kelyje : (atkreipkit dėmesį kiek šiame buvo sukabinta vagonų) (važiavo į Varėną):

                                          Atvaizdas
                                          Prašytume plačiau apie situaciją dėl Er9M į Kauną , nes jis stovėjo Kaune gruodžio 13d.(sekmadienį).
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X