Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A21] Panemunės aplinkkelis ir tiltas per Nemuną

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #41
  Parašė Xedos Rodyti pranešimą
  Turite omenyje statant tilto atramas ? Vanduo tikrai nebuvo nukreiptas . Viskas atrodė taip:
  Vanduo neprasisunkia tokiu budu?Ar pastoviai pompuojamas yra?

  Comment


   #42
   Parašė Jopapa Rodyti pranešimą
   Vanduo neprasisunkia tokiu budu?Ar pastoviai pompuojamas yra?
   Čia jau reikėtų klausti nusimanančių šioje srityje, nenoriu spekuliuoti. Bet tik sukalus špuntą vandeniu atsikratyti, žinoma, būtina.

   Comment


    #43
    Mėnesio senumo naujiena.

    Kelių direkcija: Panemunės aplinkkelis eismui nebus atidarytas dar bent metus

    Lietuvos ir Karaliaučiaus srities susisiekimui svarbus Panemunės aplinkkelis su nauju tiltu per Nemuną eismui dar nebus atidarytas bent vienerius metus, nes Rusijos pusėje dar nėra baigti statybos darbai, teigia Automobilių kelių direkcijos atstovas.

    „Kaip ir priklauso pagal sutartį, birželio pabaigoje bus perdavimas eksploatacijai, o vėliau valstybinė komisija kažkur 20 dienų tikrins, tačiau eismui nebus atidarymo, nes savoje pusėje rusai nėra dar susitvarkę. Mes tik teoriškai viską atidarysime ir lauksime kol rusai susitvarkys. Iš principos dar gal metus nebus eismo čia (Panemunės aplinkkelyje - BNS)“, - BNS sakė Automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Petras Tekorius.

    Anot jo, Rusijos pusėje dar nėra pradėta statyti muitinės ir pasienio posto infrastruktūra, o Lietuvos pusėje iš esmės liko tik sutvarkyti jau esantį pasienio punktą. Be to, Rusijos rangovai vangiai teikia informaciją, kas jų pusėje dar nėra baigta.

    2013-ųjų vasaros pabaigoje pradėta aplinkkelio statyba turėjo būti baigta pernai spalį, tačiau ji vėlavo Rusijos rangovams laiku nepabaigus tilto per Nemuną statybų.
    http://1psl.lt/ekonomika/2015/06/kel...dar-bent-metus

    Comment


     #44
     Panemunės aplinkkelis baigtas. Bet iki atidarymo dar teks palaukti dėl užsitęsusių darbų Rusijos pusėje. Liepos mėnesio nuotraukos iš Kelių direkcijos.

     Tiltas per Nemuną su estakadine dalimi     Tiltas per Nemuno prataką žiūrint iš apačios     Tiltas per Nemuno prataką     Tilto per Nemuną estakadinė dalis     Tilto per Nemuną estakadinė dalis žiūrint iš apačios     Laikinas pasienio kontrolės punktas

     http://www.lakd.lt/lt.php/panemunes_...#content_14526
     Paskutinis taisė Xedos; 2015.08.13, 22:57.

     Comment


      #45
      Specialistai įvertino: Panemunės aplinkkelis atitinka visus reikalavimus ir yra tinkamas naudoti

      Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos sudaryta Statybos užbaigimo komisija įvertino Panemunės miesto aplinkkelio, esančio pasienyje su Kaliningrado sritimi, statybos darbus Lietuvos pusėje ir, neradusi jokių pažeidimų ar nukrypimų nuo projekto, išdavė statybos užbaigimo aktą.
      http://www.statybunaujienos.lt/nauji...akausko_idejos

      Comment


       #46
       Kitoje pusėje vietoje kelio tik žvyro pylimas. Dabar RU krizė, matyti ne iki kelių statybų.

       RU


       LT
       Paskutinis taisė Ramūnas kns; 2015.10.09, 20:00.
       Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
       www.airfoto.lt

       Comment


        #47
        2016 m. balandžio 22 d.

        Video: Panemunės aplinkkelis: statybos užliejamose Nemuno pievose

        Panemunės aplinkkelis, estakada ir tiltas per Nemuno senvagę suprojektuoti ir pastatyti plyname lauke, kur iki šiol driekėsi užliejamos Nemuno deltos slėnio pievos. Projektas unikalus tuo, kad jis statytas nuo nulio užliejamose Nemuno pievose. Kaip patys statybininkai sako – tokių statybų Lietuvoje jau būna labai retai. Daugiausia – tik esamų kelių, tiltų remontai ir perdarymai.
        Panemunės aplinkkelis, estakada ir tiltas per Nemuno senvagę suprojektuoti ir pastatyti plyname lauke, kur iki šiol driekėsi užliejamos Nemuno deltos slėnio pievos.
        Kai Rusija pabaigs statybas savo teritorijoje, nutiestas Panemunės aplinkkelis bus svarbi kelio A12 (E77) Ryga - Šiauliai - Tauragė - Kaliningradas ir transeuropinio transporto koridoriaus „Via Hanseatica“ dalis. Šiuo metu aplinkkeliu naudojasi pasienio tarnybos, o eismas pajudės tik Rusijai pabaigus tiltą ir abiejų kaimyninių šalių pasienio pusėse įrengus pasienio kontrolės postus.

        http://www.delfi.lt/video/verslas/pa....d?id=71069002

        Comment


         #48
         A21 Panemunės aplinkkelis
         Į Panemunės aplinkkelį galima parekti tik praėjus muitinės zoną.
         Tiiltą per nemuną statė rusai, o lietuviai nutiesė apie 4 km jungiamojo kelio su tiltais per apsemiamą teritoriją

         Žemėlapis ir nuotrauka iš oro orientacijai.
         Abiejuose pažymėta fotografavimo vieta

         Žemėlapis iš www.mapy.cz


         Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo 2010 metų potvynio nuotrauka iš oro

         https://www.15min.lt/galerija/Potvyn...ja/9541/162117

         Panemunės muitinė nuo kelio 4229 Bitėnai - Panemunė


         Vaizdas į pirmąjį nuo muitinės kelio A21 tiltą Lietuvos teritorijoje.
         Tolumoje - Tilžės (Sovietsko) pastatų siluetai


         Sprendžiant iš tilto konfigūracijos, tolumoje - kelio A21 tiltas per Nemuną


         A12 Panemunė - Mikytai

         Tiltas per Užlenkio ežerą
         Dešinėje matosi vienas iš kelio A21 tiltų per užliejamus plotus Lietuvos pusėje

         Paskutinis taisė Romas; 2018.03.29, 17:33. Priežastis: Kopija iš temos "A12/E77"

         Comment


          #49
          CVPP skelbimas
          Valstybinės reikšmės magistraliniame kelyje A21 esančio tilto per Nemuno prataką ir jo prieigų statinio ekspertizės paslaugos
          Sutarties sudarymo data: 2018-03-07
          Rangovas: UAB „Statybos projektų ekspertizės centras"

          https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2018-399203

          Comment


           #50
           BNS 2018.09.05
           Naujas Panemunės aplinkkelis – nekokybiškas
           26,25 mln. eurų kainavęs prieš trejus metus nutiestas ir iki šiol nenaudojamas Panemunės aplinkkelis pasienyje su Karaliaučiaus sritimi yra nekokybiškas, pareiškė Susisiekimo ministerija. Ministerija pranešė ketinanti kreiptis į kelio statytojus dėl akivaizdaus broko. Anot jos, prieš trejus metus nutiestas kelias vietomis įdubęs apie 1 metrą. Kelių direkcijos vadovas sako, kad po keliu yra 5 metrų durpių sluoksnis.
           „Buvo ignoruota aplinkybė, kad yra silpnas gruntas, buvo nuspręsta leisti statybas ir dabar turime tokias pasekmes. Projektuotoja bendrovė „Kelprojektas“ geologinius tyrinėjimus atliko dar 2002 metais, bet jie buvo žvalgomieji, neišsamūs, (...) pirminė jų ataskaita parodė, kad toje vietoje durpių yra apie 1,5 metro, bet dabar nustatėme, kad durpių gylis yra 5 ar net daugiau metrų“, – BNS pasakojo laikinasis Kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas.

           https://www.lrt.lt/naujienos/ekonomi...s-nekokybiskas

           Comment


            #51
            ELTA / 15min.lt 2018.09.18
            Byra Panemunės aplinkkelis – LAKD skyrė 2 savaites brokui ištaisyti
            Panemunės aplinkkelį projektavo bendrovė „Kelprojektas“, statė Latvijos ir Lietuvos kelių ir tiltų statybos bendrovės „Latvijas tilti“ bei „Kauno keliai“, o techninę priežiūrą atliko bendrovės „Kelvista“, „Taem“ ir Tiltų ekspertų centras. Anot E.Skrodenio, rangovai ėmėsi veiksmų stabilizuoti kelio dangą – išliejo papildomą asfalto sluoksnį, diegė kitas priemones.

            Pasak Latvijos kapitalo bendrovės „Latvijas tilti“ Vilniaus filialo vadovės, įmonė buvo pagrindinė projekto rangovė, tačiau kelių netiesė – buvo atsakinga už tilto ir estakados statybas. „Problemas mes matome ir kiekviena šalis turi atsakyti už tai, už ką ji yra atsakinga. Pagrindinis partneris buvo „Latvijas tilti“, buvome pasidalinę: mūsų darbai buvo tilto per Nemuną statyba ir estakadinės dalies statyba. Tiesiog kiekviena įmonė darė tai, ką moka geriausiai. „Latvijas tilti“ kelių nestato. Su tiltais ten tokios problemos, kaip parašyta ekspertizėje, kad jos lengvai pataisomos ir tilto techninė būklė yra gera“, – BNS teigė R.Barkauskienė. Pasak jos, Kelių direkcija apie situaciją aplinkkelyje žinojo, priimdama baigtą statyti objektą.

            https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...ti-221-1031518

            Panemunės aplinkkelio tiltų statybos nuotraukos iš "Latvijas tilti" AS archyvo

            Comment


             #52
             Rambyno pasienio punkto atidarymas – tik kitąmet
             Rusija Kaliningrado srities pakraštyje, prie Lietuvos valstybės sienos, esančio Dubkų-Rambyno pasienio punkto, statybos ir įrengimo darbų pabaigą kelia į ateinančius metus, nors juos baigti buvo numatyta iki šių metų vidurio...

             ...Iš pradžių planuota, jog naujasis pasienio punktas pradės veikti 2017 metų birželį, tačiau Rusijoje užtrukus darbams jo įkurtuvės atidėtos iki praėjusių metų vasaros, o vėliau įvardyti šių metų pirmasis ar antrasis ketvirtis. Rusijai teko keisti dar 2006 metais patvirtintą Dubkų pasienio punkto projektą, nes paaiškėjo, kad statiniams ir įrenginiams buvo parinktos tokios medžiagos, kurių praėjus beveik dešimtmečiui jau niekas nebegamino. Todėl prireikė laiko projektui pakoreguoti. Tai padarius nuo 2017 metų statybos darbai buvo atnaujinti.

             Lietuvoje 4 kilometrų ilgio Panemunės aplinkkelis nutiestas prieš ketverius metus. Bet daugiau kaip 26 mln. eurų kainavusio kelio ruože prie tilto per Nemuną jau pastebimas ryškus kelio sankasos brokas – ji sėda, atsirado dangos geometrinių pakitimų. Deformuoti kelio išilginis ir skersinis profiliai, akivaizdžiai matyti kitų elementų, apsauginių atitvarų, tvoros, apšvietimo tinklo defektų. Vietomis kelias įdubęs apie metrą, ir pagrindinė to priežastis – po juo esantis 5 metrų durpių sluoksnis. Į tai nei projektuojant aplinkkelį, nei jį tiesiant deramai neatsižvelgta.

             Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas „Lietuvos žinioms“ yra teigęs, jog šiuo metu kelio sankasos stabilumui grėsmės nekyla, tačiau tolesnės ilgalaikės dangos deformacijos – neišvengiamos. Jos dar labiau padidės pradėjus eksploatuoti kelią. Tiek projektuotojai, tiek statybininkai brokui taisyti turi laiko iki rugpjūčio.
             Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Gimtasis-kras...kitamet/287815
             © Lietuvos žinios
             Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

             Comment


              #53
              Ieškoma, kas taisys Panemunės aplinkkelio defektus https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...kelio-defektus
              Automobilių kelių direkcija ieško rangovo, kuris taisys prieš daugiau nei ketverius metus nekokybiškai nutiesto ir kol kas nenaudojamo Panemunės aplinkkelio pasienyje su Karaliaučiaus sritimi defektus.Panemunės aplinkkelį statė Latvijos ir Lietuvos kelių ir tiltų statybos bendrovės „Latvijas tilti“ bei „Kauno keliai“. Iki šiol jos nesutiko savo lėšomis pataisyti defektų, todėl Kelių direkcija nusprendė darbus pirkti iš naujo, o rangovams atsisakius apmokėti išlaidas, žada kreiptis į teismą. Skelbta, kad kelias vietomis įdubęs apie 1 metrą dėl po juo esančio 5 metrų durpių sluoksnio. Ekspertai prieš kelerius metus nustatė, kad ruože su tiltu per Nemuną pastebėta ryški sankasos deformacija – jos nesutvarkius, per 10 metų kelias nusėstų dar 12,5 centimetro.

              Comment


               #54
               Panemunės aplinkkelis pastatytas dar 2015 metais...

               Comment

               Working...
               X