Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio III etapas. Šešuolių (Ozo) g. - Ukmergės pl.

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  [VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio III etapas. Šešuolių (Ozo) g. - Ukmergės pl.

  Apie tą greitkelį kalbama jau kelis dešimtmečius
  Savivaldybės puslapyje yra keletas dokumentų.

  VILNIAUS MIESTO TARYBA
  SPRENDIMAS Nr. 646 2002 07 03
  DĖL PRITARIMO VILNIAUS MIESTO BENDROJO PLANO SPRENDINIŲ TIKSLINIMUI IR VILNIAUS MIESTO VAKARINIO GREITKELIO BEI GRETIMŲ TERITORIJŲ RAIDOS PROGRAMAI

  Visas tekstas: http://kristoforas.tic.lt/VA/doc.aspx?id=21033374
  Iš to nutarimo (atkreipkim dėmesį į datas) - keletas techninių detalių

  PAGRINDINIAI DUOMENYS
  BENDROJI DALIS
  Vadovaujantis Vilniaus miesto valdybos 2001 03 15 Sprendimu nr. 467V, leista Miesto plėtros departamentui rengti teritorijos prie Vilniaus miesto vakarinio greitkelio detalųjį planą.
  Planavimo organizatorius -Miesto plėtros departamentas.
  Planuojama teritorija -apie 100 (vieno šimto) ha teritorijos prie Vilniaus miesto Vakarinio greitkelio trasos.
  Planavimo tikslas -vakarinio greitkelio ribų ir statybos reglamento nustatymas, šalia esančių sklypų ribų pakeitimas, į greitkelio teritoriją patenkančių sklypų reglamento pakeitimas, Savivaldybės reikmėms perimamų teritorijų nustatymas.
  Plano rengėjas - savivaldybės įmonė “Vilniaus planas”.

  ŽEMĖS NAUDOTOJAI
  Surinkti duomenys su sklypų ribomis bei koordinatėmis, įregistruotomis žemės ir kito nekilnojamo turto kadastro registre.
  Į vakarinio greitkelio raudonąsias linijas patenka 29 sklypai, kurių plotas sudaro 18.8 ha.

  PAGRINDINIAI TECHNINIAI PARAMETRAI
  Vakarinio greitkelio trasos ilgis – 9 km.
  Gatvės kategorija - A1;
  Eismo juostų skaičius – 4juostos (perspektyvoje – 6 juostos);
  Važiuojamosios dalies plotis (4x3.75+2x2.75+0.5x2+0.25x2) –viso 22.0m;
  Vidurinė skiriamoji juosta – 3.0m;
  Gatvės raudonosios linijos – nuo70.0 iki 110.0 m;
  Dviračių takas – nenumatomas;
  Visuomeninio transporto maršrutai (stotelės įvažose) – nenumatomi;
  Reguliavimo tipas sankryžose – dviejų lygių;
  Šaligatviai – techniniai.


  P.S. beje, kol vyko planavimas, šis "aplinkkelis" atsidurs miesto viduryje ir, ko gero, prireiks dviračio takų bei visuomeninio transporto stotelių

  Planelis


  Šaltinis: http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.php?open=512

  #2
  Ir geros naujienos, ir blogos. Geros, kad gal nelauks pietinio a. nutiesimo pabaigos ir vakarinį pradės anksčiau. Blogos - vakarinis a. jau kiek metų suplanuotas, o tie veikėjai sugebėjo atiduoti žemės, per kurias aplinkkelis turi eit. Ar ne paprasčiau buvo žmonėms kompensuot žemėmis kitur, ar iš kart tartis dėl kainos?
  Tai tos blogos naujienos gali nusvert bet kokias geras. Jei tartis su žmonėmis ketina baigt tik po kelių metų, tai net jei pajudės darbai nuo Lazdynų link Justiniškių ir nuo Justiniškių link Ugmergės g, tai tą jungtį ties pačiomis Justiniškėmis baigs tik po 5-6 m.

  __________________________________________________ __________

  Greitkelio likimas parūpo ir ministerijai
  Savivaldybę išgąsdino idėja išskaidyti miesto aplinkkelio projektą

  Vilius Mackonis
  „Sostinės“ korespondentas
  2006-10-31
  Prašys paramos aplinkkeliui

  Vilniaus vakarinio aplinkkelio projektas bus skaidomas į 3 dalis.

  Tokį sprendimą savivaldybei siūlo Susisiekimo ministerija.

  Ministro Algirdo Butkevičiaus teigimu, šitaip bus išvengta ir Europos Sąjungos lėšų užlaikymo, ir sumažės tikimybė, kad tiesiamo kelio trasoje pasitaikys kliūčių.

  Mat vakarinio aplinkkelio trasoje ties Justiniškėmis didelė dalis žemės pastaraisiais metais grąžinta ankstesniems savininkams.

  Šiuos sklypus dabar teks grąžinti valstybei. Manoma, kad žemė bus paimta visuomenės reikmėms, o savininkai gaus atlygį. Tam lėšų žada skirti ir Vyriausybė.

  Vakar savivaldybės, Vyriausybės, Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus apskrities viršininko administracijos atstovai apžiūrėjo būsimo vakarinio aplinkkelio trasą.

  Anksčiau pradės darbus

  Sušaukti kelių institucijų atstovų susitikimą savivaldybe paskatino tai, kad vakarinio aplinkkelio projekto Susisiekimo ministerija neįtraukė į 2007-2013 metais iš Sanglaudos fondo remiamų projektų sąrašą.

  Kaip sakė vicemeras Algimantas Vakarinas, šis faktas išgąsdino sostinės valdininkus – sąraše neradę aplinkkelio jie išsigando, kad projektas iš viso liks be paramos.

  Savivaldybė vakarinį greitkelį laiko svarbiausiu Vilniaus projektu 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo programoje.

  Susisiekimo ministras A.Butkevičius vakar patikino, kad greitkeliui tiesti lėšų iš Sanglaudos fondo tikrai bus prašoma.

  „Tačiau teiksime ne vieną, o tris paraiškas – projektas bus skaidomas į mažesnes dalis“, – teigė ministras.

  Ministras patikino, kad šitoks sprendimas turi keletą privalumų. Paraiškų teikėjams nereikės laukti Europos Komisijos pritarimo, kuris būtinas brangiems projektams. Taip pat bus galima greičiau pradėti darbus aplinkkelio trasoje.

  „Neišskaidžius projekto, tektų laukti, kol bus išpirkti visi greitkelio trasoje esantys privatūs sklypai. Tikriausiai iki 2010 metų net negalėtume pradėti darbų“, – kalbėjo A.Butkevičius.

  Jo nuomone, suskaidžius projektą, darbus bus galima pradėti jau kitais metais. Neišpirkta žemė atsidurs trečioje greitkelio atkarpoje. Tuo tarpu nuo Lazdynų tilto iki Pilaitės prospekto kelias aplinkkeliui laisvas.

  Pinigų prašo Vyriausybės

  Savivaldybė baiminasi ir naštos, kuri guls ant jos pečių, pradėjus grąžintų sklypų išpirkimo procedūras.

  „Pagal jau nusistovėjusią tvarką paruošti trasą privalome mes, taigi turime išpirkti žemę savivaldybės biudžeto lėšomis“, – pasakojo A.Vakarinas.

  Vicemeras mano, kad žemę išpirkti turėtų Vyriausybė, nes ji delegavo Vilniaus apskrities viršininko administracijai žemės grąžinimo funkcijas.

  A.Vakarinas teigė, kad savivaldybė, užuot skyrusi lėšų žemei išpirkti, verčiau jas leistų pačiam keliui tiesti.

  Ministro pirmininko patarėja Jūratė Juozaitienė patikino, kad Vyriausybė gali skirti paramą žemei išpirkti. Ji svarstė, kad savivaldybei galbūt iš viso neteks rūpintis nacionalizavimo procedūromis – šį darbą perims Vyriausybė.

  Kiek lėšų reikės išpirkti vakarinio aplinkkelio trasoje esantiems sklypams, A.Vakarinas nežinojo: „Sunku pasakyti. Šiandien yra vienos kainos, rytoj galbūt kitos“.

  Vakarinio aplinkkelio projektas iš viso vertinamas 390,5 milijono litų. Jis bus tiesiamas prie Lazdynų, netoli tilto per Nerį, ir eis pro Karoliniškes, Pilaitę, Justiniškes, Pašilaičius iki Ukmergės plento.

  Comment


   #3
   Rengiama teritorija Vilniaus vakariniam aplinkkeliui tiesti
   2006-11-15 Vilniaus m. Savivaldybės naujienos

   Siekdama užtikrinti sąlygas sostinės vakariniam aplinkkeliui tiesti, Vilniaus miesto taryba nusprendė išpirkti šio aplinkkelio statybos teritorijoje esančius nekilnojamuosius daiktus. Taip pat bus ieškoma galimybių dalį šioje teritorijoje esančių žemės sklypų ne išpirkti, o kompensuoti savininkams sklypais kitose miesto vietose – dėl sklypų mainų nuspręsta kreiptis į Vilniaus apskrities viršininko administraciją.
   Vilniaus vakarinio aplinkkelio trasos ilgis – 12 km. Į jo teritoriją patenkančių sklypų plotas iš viso siekia daugiau kaip 29 ha. Dėl vykstančio žemės nuosavybės atkūrimo sklypų duomenys nuolat tikslinami.
   Vakarinis aplinkkelis – vienas iš strateginių Vilniaus miesto susisiekimo sistemos objektų, sujungsiantis tarptautinį IXB transporto koridorių su Vilniaus–Panevėžio automagistrale. Kartu su pradėtu tiesti Vilniaus pietiniu aplinkkeliu šis aplinkkelis yra neatsiejama tarptautinio IX transporto koridoriaus dalis.
   LR Vyriausybės Strateginio planavimo komitetas š. m. vasario 14 d. posėdyje projektą „IX transporto koridoriaus trūkstamos grandies statyba – Vilniaus vakarinis aplinkkelis“ pripažino prioritetiniu.
   Atsižvelgdama į didelę Vilniaus vakarinio aplinkkelio projekto apimtį ir reikšmę tarptautiniam susisiekimui, sostinės Savivaldybė šį projektą laiko svarbiausiu Vilniaus miesto projektu 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Ekonomikos augimo veiksmų programoje.
   Dėl Vilniaus vakarinio aplinkkelio projekto įtraukimo į Lietuvos Respublikos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos, finansuojamos iš Sanglaudos fondo, remiamų projektų sąrašą, Vilniaus meras Artūras Zuokas prieš mėnesį kreipėsi į LR Ministrą Pirmininką bei Susisiekimo ir Finansų ministerijas.
   Parašas :)

   Comment


    #4
    1 etapas: 2007-2009m. bus rekonstruojamas Lazdynų tiltas. Investicijos - 31,5 mln. Lt

    2 etapas: 2008-2010m. bus tiesiama atkarpa nuo Oslo g. iki Pilaitės pr. Investicijos - 140 mln. Lt

    3 etapas: 2010-2013m. bus tiesiama dalis nuo Pilaitės pr. iki Ukmergės g. Investicijos - 219 mln. Lt

    Comment


     #5
     Parašė vytauc Rodyti pranešimą
     šaltinis?
     Iš "Vilniaus miesto savivaldybės tarybos ataskaitos vilniečiams, 2006m."
     Taip pat rašoma, kad bus pastatyta 11 transportinių ir 3 pėsčiųjų viadukai.

     Comment


      #6
      Rengiama teritorija Vilniaus vakariniam aplinkkeliui tiesti

      Comment


       #7
       Manau be keliu metu, vakarinis aplinkelis nepajudes

       Comment


        #8
        [VLN] Vakarinio aplinkkelio III etapas. Ozo g. - Ukmergės g.

        Vilniuje pritrūko pinigų aplinkkelio sklypams išpirkti


        Vilniaus miesto savivaldybė ketina prašyti Vyriausybės skirti lėšų žemės sklypams Vakarinio aplinkkelio teritorijoje išpirkti. Sostinės valdžia teigia, kad aplinkkelio trasoje esanti žemė iki šiol grąžinama savininkams, kurie už savo sklypus prašo milijonų litų.

        „Net ir po to, kai 2005 metais buvo patvirtintas aplinkkelio teritorijos detalus planas, šio kelio teritorijoje tebėra atkuriamos žemės nuosavybės teisės. Sugrąžintų žemės sklypų išpirkimas ne tik vilkina pasirengimo kelio tiesimui procesą, bet ir tampa šimtus milijonų litų siekiančia našta miesto biudžetui“, - DELFI teigė Vilniaus vicemeras Evaldas Lementauskas.

        Jo teigimu, po to, kai Vilniaus miesto taryba patvirtino Vakarinio aplinkkelio detalųjį planą ir tiksliai nustatė būsimo kelio teritoriją, joje savininkams buvo sugrąžinta dar 16 žemės sklypų, ir žemės grąžinimo procesas toliau tęsiamas. Miesto valdžia skaičiuoja, kad išpirkti visus reikalingus sklypus kainuos apie 153 mln. litų.

        DELFI jau skelbė, kad būsimo Vakarinio aplinkkelio teritorijoje sklypą turi ir sostinės savivaldybės tarybos narys liberaldemokratas Gintaras Kazakas. 60 arų žemės sklypą iš tarybos nario sostinės valdžia ketina išpirkti už daugiau nei 3 mln. litų.

        Vilniaus vakarinio aplinkkelio trasos ilgis – 12 km. Į jo teritoriją patenkančių sklypų plotas iš viso siekia daugiau kaip 29 ha.

        Aplinkkelį planuojama tiesti trimis etapais. Pirmajame etape bus rekonstruojamas Lazdynų tiltas ir Oslo gatvė bei tiesiama aplinkkelio dalis nuo Oslo g. iki L. Asanavičiūtės g. Antrajame etape numatoma tiesti aplinkkelio dalį nuo L. Asanavičiūtės g. iki Ozo g., trečiajame etape – aplinkkelio dalį nuo Ozo g. iki Ukmergės g. tiesimas.
        www.delfi.lt
        Trūksta žodžių.
        flickr >>>

        Comment


         #9
         Sostinės Savivaldybė sprendžia Vilniaus vakarinio aplinkkelio žemės išpirkimo klausimus

         2007-06-05
         Rengdamasi įgyvendinti Vilniaus vakarinio aplinkkelio projektą, sostinės Savivaldybė atkreipia dėmesį į aplinkkelio teritorijoje esančių žemės sklypų panaudojimo visuomenės reikmėms problemą. Savivaldybė apgailestauja, kad nepaisant 2005 metais patvirtinto aplinkkelio teritorijos detalaus plano, šio tarptautiniu mastu svarbaus kelio teritorijoje tebėra atkuriamos žemės nuosavybės teisės. Sugrąžintų žemės sklypų išpirkimas ne tik vilkina pasirengimo kelio tiesimui procesą, bet ir tampa šimtus milijonų litų siekiančia našta miesto biudžetui.

         Pažymėtina, kad po to, kai Vilniaus miesto taryba patvirtino Vakarinio aplinkkelio detalųjį planą ir tiksliai nustatė būsimo kelio teritoriją, joje savininkams buvo sugrąžinta dar 16 žemės sklypų, ir žemės grąžinimo procesas toliau tęsiamas. Šiai problemai spręsti artimiausiu metu Savivaldybė ketina kreiptis į Vyriausybę, prašydama skirti lėšų žemės sklypams aplinkkelio teritorijoje išpirkti.

         Vilniaus vakarinio aplinkkelio trasos ilgis – 12 km. Į jo teritoriją patenkančių sklypų plotas iš viso siekia daugiau kaip 29 ha. Dėl vykstančio žemės nuosavybės atkūrimo sklypų duomenys nuolat tikslinami.

         Aplinkkelį planuojama tiesti trimis etapais. Pirmajame etape bus rekonstruojamas Lazdynų tiltas ir Oslo gatvė bei tiesiama aplinkkelio dalis nuo Oslo g. iki L. Asanavičiūtės g. Antrajame etape numatoma tiesti aplinkkelio dalį nuo L. Asanavičiūtės g. iki Ozo g., trečiajame etape – aplinkkelio dalį nuo Ozo g. iki Ukmergės g. tiesimas.

         Šiuo metu baigiami projektuoti numatomi pirmo ir antro etapų darbai. Šiuos du etapus planuojama įgyventi 2007–2010 metais, trečią etapą – 2010–2013 metais. Teritorija pirmiesiems dviems etapams įgyvendinti jau yra parengta. Žemės nuosavybės teisių atkūrimo ir būtinybės išsaugoti aplinkkelio teritoriją visuomenės reikmėms problema iškyla tik dėl trečiajame etape numatomos tiesti aplinkkelio dalies.

         Siekdama sėkmingai ir laiku įgyvendinti Vilniaus vakarinio aplinkkelio projektą, sostinės Savivaldybė stengiasi užtikrint savalaikį aplinkkeliui būtinos teritorijos parengimą bei žemės nuosavybės klausimo sprendimą.

         Vakarinis aplinkkelis – vienas iš strateginių Vilniaus miesto susisiekimo sistemos objektų, sujungsiantis tarptautinį IXB transporto koridorių su Vilniaus–Panevėžio automagistrale. Kartu su tiesiamu Vilniaus pietiniu aplinkkeliu šis aplinkkelis yra neatsiejama tarptautinio IX transporto koridoriaus dalis.

         Projektą „IX transporto koridoriaus trūkstamos grandies statyba – Vilniaus vakarinis aplinkkelis“ LR Vyriausybės Strateginio planavimo komitetas yra pripažinęs prioritetiniu. Atsižvelgdama į didelę Vilniaus vakarinio aplinkkelio projekto apimtį ir reikšmę tarptautiniam susisiekimui, Savivaldybė šį projektą laiko svarbiausiu Vilniaus miesto projektu 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Ekonomikos augimo veiksmų programoje.

         www.vilnius.lt
         You might surprise yourself.

         Miestai.net FB

         Comment


          #10
          Man atrodo, kad mūsų šaliai pribrendo reikalas turėti kokį diktatroių, kuris griežtai pasakytų: "kas įsigijo sklypus kelio teritorijoje - konfiskuojami NEATLYGINAMAI".
          Tuomet pasibaigtų tos visos nesamonės, ir kiti sukčiai spekuliantai neberizikuotų.

          Comment


           #11
           Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
           Man atrodo, kad mūsų šaliai pribrendo reikalas turėti kokį diktatroių, kuris griežtai pasakytų: "kas įsigijo sklypus kelio teritorijoje - konfiskuojami NEATLYGINAMAI".
           Tuomet pasibaigtų tos visos nesamonės, ir kiti sukčiai spekuliantai neberizikuotų.
           Tiesiog pati valdžia dėl to kalta. Vieniems rūpi spekuliuoti, kitiems - aplinkkelis. Tiesiog reikėjo seniausiai uždrausti pirkti ten sklypus, o kas jau nuo seno juos turi - atlyginti už tokią kainą, už kokią žmogus nusipirko. O dabar kai kurie užsiprašo pagal rinkos kainą ir iškyla daugybė problemų. Bet kita vertus, paprasti ūkininkai irgi žmonės - kur jie kitą sklypą geroje vietoje susiras? Tad visada aplinkkelio šalininkai patenka į akligatvį, iš kurio išeiti galima tik per didelius pinigus.

           Comment


            #12
            Trūksta susikalbėjimo tarp Vilniaus savivaldybės ir Vilniaus apskrities višininko administracijos, taip pat įstatyminės bazės ir atsakomybės.

            Per žinias mačiau kuomet kalbėjo Apskrities viršininkas ir į klausimą kodėl jie dalina sklypus nors savivaldybė aiškiai pasakiusi jog ten bus aplinkkelis atsakė, kad jis elgiasi pagal įstatymus ir jam tai atrodo normalu ir priimtina grąžinti žemę applinkelio trasoje, o paskui ją išpirkti rinkos kaina. Tą jis ruošiasi daryti ir toliau, nes tai jam suteikia teisę įstatymai nepaisant logikos absurdiškumo.

            Norėčiau pamatyti sąrašą piliečių, kurie atgavo žemę aplinkkelio teritorijoje ir taip pat kokiais būdais jie tą žemę ten atgavo.
            Manau, didžioji dauguma turėtų būti sukčiai persikėlę žemę iš kitų rajonų. Reiktų, kad čia kokia Grinevičiūtė pasikapstytų. Bet vėlgi iš to jokios naudos, niekas nebus nubaustas ir pan. nes įstatymaims nenusižengta. Kas liečia žemę ir jos grąžinimą tai manau pati korumpuočiausia sritis Lietuvoje. Greičiausiai pranoksta ir statybų verslą, kuris yra korumpuočiausias pasauliniu mąstu.
            flickr >>>

            Comment


             #13
             Parašė deep'as Rodyti pranešimą

             Per žinias mačiau kuomet kalbėjo Apskrities viršininkas ir į klausimą kodėl jie dalina sklypus nors savivaldybė aiškiai pasakiusi jog ten bus aplinkkelis atsakė, kad jis elgiasi pagal įstatymus ir jam tai atrodo normalu ir priimtina grąžinti žemę applinkelio trasoje, o paskui ją išpirkti rinkos kaina. Tą jis ruošiasi daryti ir toliau, nes tai jam suteikia teisę įstatymai nepaisant logikos absurdiškumo.
             Tai gal jis tęs grąžinimą ir po aplinkkelio statybos pradžios? Kažkoks idiotizmas (įtariu - apsimestinis)

             Comment


              #14
              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Tai gal jis tęs grąžinimą ir po aplinkkelio statybos pradžios? Kažkoks idiotizmas (įtariu - apsimestinis)
              Manau, kad laikas baigti grąžinti tą žemę. Yra tokia patarlė: š****čių traukinys nelaukia. Tad, kam reikėjo, turėjo jau susigrąžinti, o ne sėdėti vietoje. Jeigu vyriausybė paskelbtų, kad žemė nebegrąžinama, tai būtų tinkamiausias sprendimas.

              Comment


               #15
               Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
               Manau, kad laikas baigti grąžinti tą žemę. Yra tokia patarlė: š****čių traukinys nelaukia. Tad, kam reikėjo, turėjo jau susigrąžinti, o ne sėdėti vietoje. Jeigu vyriausybė paskelbtų, kad žemė nebegrąžinama, tai būtų tinkamiausias sprendimas.
               Kiek suprantu, kai kurių "keleivių" traukinys pravažiavo net nesustodamas
               Kitaip tariant, paprastiems mirtingiesiems, netgi turėjusiems Vilniuje žemę nuosavybėje iki 1940m., ji po 1993m. nebuvo, nėra ir nebus grąžinta

               Comment


                #16
                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Tai gal jis tęs grąžinimą ir po aplinkkelio statybos pradžios? Kažkoks idiotizmas (įtariu - apsimestinis)
                Nei vienas toks veikėjas nėra kvailas ir viską daro sąmoningai tik kai reikia savo tokius veiksmus paaiškinti, kaip sakoma "įtrenkia durnių".
                flickr >>>

                Comment


                 #17
                 Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                 Nei vienas toks veikėjas nėra kvailas ir viską daro sąmoningai tik kai reikia savo tokius veiksmus paaiškinti, kaip sakoma "įtrenkia durnių".
                 Remiantis valstybės tarnybos įstatymu reikia "įtrenkti durnių" ir vežti tokį tiesiai į N.Vilnios psichiatrinę. Kol ligonis nepradės vadovautis sveiko proto kriterijais.

                 Comment


                  #18
                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                  Trūksta susikalbėjimo tarp Vilniaus savivaldybės ir Vilniaus apskrities višininko administracijos, taip pat įstatyminės bazės ir atsakomybės.

                  Per žinias mačiau kuomet kalbėjo Apskrities viršininkas ir į klausimą kodėl jie dalina sklypus nors savivaldybė aiškiai pasakiusi jog ten bus aplinkkelis atsakė, kad jis elgiasi pagal įstatymus ir jam tai atrodo normalu ir priimtina grąžinti žemę applinkelio trasoje, o paskui ją išpirkti rinkos kaina. Tą jis ruošiasi daryti ir toliau, nes tai jam suteikia teisę įstatymai nepaisant logikos absurdiškumo.
                  Apskrities virsinykas lddp, valdzioj municipaliteto irgi lddp. ''Vciom prablemy?''

                  Beje, idomu tasai virsinykas sake jo ''teise'' grazint, ar jo ''pareiga'' tai atlikt?
                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                  Comment


                   #19
                   Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                   Manau, kad laikas baigti grąžinti tą žemę. Yra tokia patarlė: š****čių traukinys nelaukia. Tad, kam reikėjo, turėjo jau susigrąžinti, o ne sėdėti vietoje. Jeigu vyriausybė paskelbtų, kad žemė nebegrąžinama, tai būtų tinkamiausias sprendimas.
                   Esmė tai kad tai ne tie žmonės nespėjo susigražinti žemės, o jiems negražino korumpuoti valdininkai.
                   Pasvarstykim kodėl būtent Vilniui ir Kaune granžinta mažiausiai žemių. Visų pirma todėl, kad dauguma sklypų, kurie buvo nacionalizuoti po karo, ya tose vietose kur dabar stovi gyvenamiejų namų mikrorajonai. Kita priežastis yra tai, kad pirmiausia buvo gražinama tiems kurie žemę persikėlė o ne tiem kurie čia ir turėjo ankščiau.
                   Taip, kad čia patarlė su traukiniu yra visiškai nevietoj.
                   Mano galerijos:
                   Flickr'e

                   Comment


                    #20
                    Nu ką, kadangi mano giminėj niekas žemių berods neturėjo gyvenu spakainas
                    O, kad "n" metų valdininkai žinodami, kad toje vietoje gali būti aplinkkelis toliau žemes grąžindavo kvepia otkatu (arba atsitiktiniu bukumu).

                    Comment

                    Working...
                    X