Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PAN] Panevėžio eismas ir infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
  Mano klausimas gal pasirodys kvailas, bet kam čia šitas plytelių aerodromas skirtas? Tik nepulkit mėtyt akmenim, o isiklausykit į klausimą. Ne geriau čia kokį dviračių taką buvo nutiest? Žmonės šiaip labiau mėgsta vaikščiot prie pastato vitrinų. O čia tiesiog vat atnaujino plyteles ir nieks nekvaršina galvos kam.
  Gerai sutinku, kad platus, galėjo atskirti bent plyteliu spalva dviratininkams, nors kaip jie sako čia nėra dviračiu važinėjimo trasa. Dar nuo sovietu sajungos laiku, buvo garsi kavinė Linelis, tam pačiam name buvo kavinė, paštas, konditerija, Masiulio knygynas ir gal dar kažkas nebepamenu.....Tai dabartinėj mokomoj aikštelėj (žiurėti į foto) buvo autobusų stotelė, važiuodavo Ikarus autobusai Nr.6 ir dar kažkoks., tai va tie pakračiai buvo reikalingi ir žmoniu budavo nemažai, o tas takas nuotraukoj jis yra tik praeinamas, dėl ko platus toks nežinau, o šalia vitrinu taku mažai kas vaikšto, dabar ten įsikūrė vien Devėti rūbai. Nuotraukoj man užkliuvo ne dėl platumo, o dėl to ,kad tik nedidelę dalį atnaujino ir padarė dingau, nebent jie dar griš ir pabaigs savo darbus iki galo..

  Comment


   Pušaloto g. šaligatvių atnaujinimas. Panevėžy pirmą kartą dėjo tokias nedideles plyteles, medžiu nebus sodinami pakrašiuose.Jei sako,kad bus sodinama, tai negi ten kur šviestuvai??? Tada bus taip, užaugs medžiai suprastės matomumas, nes medžiu šakos užstos apšvietima, kaip pastoviai taip daroma......tai yra didelė klaida.

   Click image for larger version Name:	IMG_5858.JPG Views:	2 Size:	232,5 kB ID:	1713458
   Paskutinis taisė Audrys; 2019.04.10, 10:22.

   Comment


    Nuo Velžio kel. ir Pajuostės pl. sankryžos tvarkomas J. Biliūno g . šaligatvis , dedamas naujas LED apšvietimas.......gaila, bet labiausiai apleistas ir reikalingiausias kitapus šaligatvis nėra tvarkomas. Greičiausiai numatytas jis su Skaistakalnio parko ir jų prieigų tvarkymo projektu. Kolkas Skaistakalnio parko sutvarkymu nepavyksta laimėti konkursu, tad ar matysime šiais metais ka nors tvarkoma lieka neaišku.

    Click image for larger version Name:	IMG_5626.JPG Views:	2 Size:	236,3 kB ID:	1713589

    Click image for larger version Name:	IMG_5627.JPG Views:	2 Size:	225,4 kB ID:	1713590

    Click image for larger version Name:	IMG_5628.JPG Views:	2 Size:	231,0 kB ID:	1713591
    Paskutinis taisė Audrys; 2019.04.10, 10:22.

    Comment


     Parašė Audrys Rodyti pranešimą
     Pūšaloto g. šaligatvių atnaujinimas.
     Šiaip jau Pušaloto.

     Comment


      Parašė Audrys Rodyti pranešimą
      Pūšaloto g. šaligatvių atnaujinimas. Panevėžy pirmą kartą dėjo tokias nedideles plyteles, medžiu nebus sodinami pakrašiuose.Jei sako,kad bus sodinama, tai negi ten kur šviestuvai??? Tada bus taip, užaugs medžiai suprastės matomumas, nes medžiu šakos užstos apšvietima, kaip pastoviai taip daroma......tai yra didelė klaida.
      Čia gal 15x15cm? Tikrai neįprastai žiūrisi. Primena armatūros tinklą ant grindų. Tokios turėtų neblogai atrodyti darant visokius maišytus paviršius, pvz atskiroms juostomis pėstiesiems ir dviratininkams ar tiesiog kartu su didesnėm ar mažesnėm plytelėm/trinkelėm, nei kad vienas vientisas paviršius. Na visvien geriau nei kokios 50x50 cm plytelės, bent jau pasistengė labiau priderinti prie senų pastatų.

      Comment


       Savivaldybių žvyrkelių asfaltavimui papildomai skiriama 10 mln. eurų

       Šiais metais savivaldybių žvyrkelių asfaltavimui papildomai skirta 10 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų. Skiriamą finansavimą savivaldybės galės panaudoti jų valdomų vietinės reikšmės žvyrkelių dulkėtumą mažinančiai dangai įrengti ir kapitaliniams remonto darbams atlikti. Vyriausybė šiemet jau yra skyrusi 99,3 mln. eurų valstybinės reikšmės rajoniniams keliams su žvyro danga asfaltuoti. Toks papildomas finansavimas žvyrkelių asfaltavimui skirtas pirmą kartą.

       „Siekdami kuo efektyviau panaudoti turimas lėšas kelių priežiūrai ir plėtrai, jau anksčiau suteikėme savivaldybėms teisę pačioms spręsti kuriuos vietinės reikšmės kelius, jų manymu, reikia asfaltuoti pirmiausia. Išasfaltuoti vietinės reikšmės keliai ypač prisideda prie regionų stiprinimo, gerina žmonių gyvenimo kokybę“, – sako susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

       Pasak ministro, šiais metais paskirtas papildomas 10 mln. eurų KPPP lėšų finansavimas žvyrkelių asfaltavimui įpareigos ir pačias savivaldybes savo projektų įgyvendinimui prisidėti 50 proc. lėšų t. y. 10 mln. eurų.
       „Kviečiame pasinaudoti savivaldybes šia galimybe ir kreiptis lėšų vietinės reikšmės kelių asfaltavimui ir remontui, taip pat rengti ilgalaikius žvyrkelių asfaltavimo planus ir juos viešinti, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos planuodama valstybinės reikšmės žvyrkelių asfaltavimą atsižvelgtų į juos“, – sako susisiekimo ministras R. Masiulis.

       Susisiekimo ministro teigimu, esant situacijai, kai šalies kelių tinklą prižiūri keli savininkai būtinas konstruktyvus visų bendradarbiavimas. Dar 2017 m. sudaryti ir paviešinti valstybinės reikšmės kelių asfaltavimo planai, sudaryti pagal atrankos kriterijus ir atsižvelgus į visuomenės poreikius, savivaldybių prašymus ir išanalizavus esamą situaciją. Viešai skelbdami informaciją į sprendimų priėmimus įtraukėme ir savivaldybes, kad šios galėtų atitinkamai derinti greta valstybinės reikšmės kelių esančius arba besijungiančius vietinės reikšmės (savivaldybių) kelius.

       KPPP finansavimas galės būti skiriamas savivaldybių valdomiems vietinės reikšmės keliams, jungiantiems rajoninius kelius, gyvenvietes, sąvartynus, taip pat gatvėms gyvenamosiose vietovėse asfaltuoti. Prie asfaltuotinų kelių priskiriami ir keliai į rekreacijos ar lankytinus objektus, kultūros paminklus.

       KPPP finansavimo lėšos savivaldybėms bus paskirstomos pagal kelių su žvyro danga savivaldybėje ilgį – 70 proc. ir pagal savivaldybės nuolatinių gyventojų skaičių – 30 proc.

       Lietuvoje visą kelių tinklą prižiūri keli valdytojai. Valstybinės reikšmės keliais rūpinasi Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (valstybinės reikšmės kelių tinklas – 21,5 tūkst. km), vietinės reikšmės viešaisiais keliais (apie 63 tūkst. km) – savivaldybės.

       https://jp.lt/savivaldybiu-zvyrkeliu...a-10-mln-euru/

       Comment


        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

        Čia gal 15x15cm? Tikrai neįprastai žiūrisi. Primena armatūros tinklą ant grindų. Tokios turėtų neblogai atrodyti darant visokius maišytus paviršius, pvz atskiroms juostomis pėstiesiems ir dviratininkams ar tiesiog kartu su didesnėm ar mažesnėm plytelėm/trinkelėm, nei kad vienas vientisas paviršius. Na visvien geriau nei kokios 50x50 cm plytelės, bent jau pasistengė labiau priderinti prie senų pastatų.
        Nematavau, tiksliai nežinau, gali būti,kad 15x15 cm. Einant čia gatve žiurisi neblogai, bet kodėl nėra pasodintu medeliu, ar atskiromis spalvomis pažymėto dviračiu takelio??? kažko trūksta, labai tokia pilkuma darosi....

        Kita problema mieste yra gatviu pakraščiai, pilna smėlio visur, vaizdelis nekoks, vėjas kai papučia į akis tai buna pilna smėlio,...nevalomi pakraščiai jau erzina trys metus ar daugiau ....nors ir technikos prisipirkome, bet dar niekur neteko matyti jas dirbant ir valant.... Suprantu, kad šiais metais daug kur statybu vyksta, bet yra daug ir kitu gatviu kur reikia valyti, sniego nebebus, tad laikas švarintis.
        Paskutinis taisė Audrys; 2019.04.10, 15:14.

        Comment


         Parašė Audrys Rodyti pranešimą
         gaila, bet labiausiai apleistas ir reikalingiausias kitapus šaligatvis nėra tvarkomas. Greičiausiai numatytas jis su Skaistakalnio parko ir jų prieigų tvarkymo projektu. Kolkas Skaistakalnio parko sutvarkymu nepavyksta laimėti konkursu, tad ar matysime šiais metais ka nors tvarkoma lieka neaišku.
         Taip, kitą pusę tvarkys kartu su Skaistakalnio sutvarkymo projektu. Tilto šaligatviai jaučiu lieka prie Elektronikos g. priegų projekto, kuriam dabar ruošiamas techninis projektas ir rudenį planuojama pradėti viešuosius pirkimus rangos darbams.

         Comment


          Parašė Audrys Rodyti pranešimą
          Tai dabartinėj mokomoj aikštelėj (žiurėti į foto) buvo autobusų stotelė, važiuodavo Ikarus autobusai Nr.6 ir dar kažkoks..
          Važiavo Nr. 1 Stotis - Pajuostės plentas. 6-as (Velžio kelias - Cukraus fabrikas) ten niekada nevažiavo, jis važiavo dabartinėmis Ukmergės, Staniūnų, Vilniaus gatvėmis. Kas nežino, tai Stotis - Geležinkelio stotis
          "I killed the Bank" - Andrew Jackson

          Comment


           Parašė Kosovo Rodyti pranešimą

           Važiavo Nr. 1 Stotis - Pajuostės plentas. 6-as (Velžio kelias - Cukraus fabrikas) ten niekada nevažiavo, jis važiavo dabartinėmis Ukmergės, Staniūnų, Vilniaus gatvėmis. Kas nežino, tai Stotis - Geležinkelio stotis
           Kažkoks dar buvo ar 15A ar 16A , sakau nebeatsimenu, bet tikrai su A buvo dar....Pirmas tikrai buvo ..

           Comment


            GĖDA matyti tai:

            Teko bendrauti daug kartų su kavinės "Prie Uosio" savininku V. Perevičiumi, kaip galima pakeisti ir dar labiau pagyvinti Birutės gatvelę. Jis kreipėsi ne vieną kartą į miesto valdžią dėl gatvelės sutvarkymo (kanalizacija, perklojimas visa gatvelę akmenimis taip, kad nesidarytu po lietaus purvas, šaligatviu padarymas ir kiti infrastrukturos projektai), deje kolkas buvo tuščios kalbos, kaip sako niekas į jo pastabas nereaguoja, niekaip neranda bendros kalbos. Valdžia mato tik asvaltą toj vietoj.

            Su vienu projektu, lygtai bus tvarkoma šios gatvelės Birutės, Š. Mero, Perkūno, Moigio ....bet kaip valdžia mato ta sutvarkymą, išasvaltuoti? Manyčiau būtų blogiausias variantas.

            Click image for larger version

Name:	IMG_5592.JPG
Views:	0
Size:	310,4 kB
ID:	1714058

            Click image for larger version

Name:	IMG_5591.JPG
Views:	0
Size:	236,9 kB
ID:	1714059

            Click image for larger version

Name:	IMG_5588.JPG
Views:	0
Size:	228,5 kB
ID:	1714060

            Click image for larger version

Name:	IMG_5589.JPG
Views:	0
Size:	235,8 kB
ID:	1714061

            Click image for larger version

Name:	IMG_5590.JPG
Views:	0
Size:	238,9 kB
ID:	1714062

            Click image for larger version

Name:	IMG_5587.JPG
Views:	0
Size:	246,1 kB
ID:	1714063

            Comment


             Click image for larger version Name:	AC772C91-2FB9-48C6-B4E8-B702766D53B7.jpeg Views:	1 Size:	155,1 kB ID:	1714175
             Nežinau apie kokį asfaltą čia kalbat. Visose gatvėse, kurios įeina į šį projektą (Vasario 16-osios, Elektros, Respublikos, T.Moigio, Birutės, Panevėžio Bataliono, Š. Mero, A. Kisino, Klaipėdos g. atkarpa nuo A. Smetonos g. iki Laisvės a.) bus keičiama važiuojamosios dalies danga - numatomos tonuoto betono trinkelės tarp šaligatvio ir važiuojamosios dalies bus įterpiami kvadratinių 50x50x50 bazalto trinkelių intarpai. Bortai žeminami iki 3 cm. Šaligatviai grindžiami kvadratinėmis 200x200 granito trinkelėmis. T.Moigio, Birutės, A.Kisino gatvėse numatomi nauji šaligatviai. A.Kisino gatvėje formuojamas naujas šaligatvis pietinėje gatvės dalyje. Keičiamos šviestuvų atramų vietos. Respubikos gatvėje projektuojamas dvipusis apšvietimas, šviestuvus išdėstant vienas priešais kitą. T.Moigio, Birutės, Panevėžio Bataliono, Š.Mero, Perkūno, A.Kisino gatvėse pagal poreikį yra montuojami nauji šviestuvai. Vietose, kur gatvės itin siauros naudojami lynais įtempiami šviestuvai, kurie tvirtinasi prie pastatų fasadų. Čia minima Birutės g. bus tvarkoma II etapu. Finansavimo sutartis bus pasirašyta balandžio 19 d. Tikėkimės, kad darbai prasidės dar rudenį. Nežinau ar paliks išvis tuos akmenis ant gatvės, manau panaudos formuojant mažąją architektūrą. Šitaip atrodys Respublikos g., panašiai atrodys ir visos kitos gatvės.
             Paskutinis taisė PNVŽ; 2019.04.11, 13:09.

             Comment


              Ankščiau čia buvo šnekėta, nes nenorėta kloti akmenimis, kavinės savininkas nori išsaugoti paveldą, o ne naujas dėti, užtat prašė paremontuoti, perkloti naujai......

              Man šitas jūsų variantas nuotraukoj labai patinka ir dar tiek gatviu taip žadoma atnaujinti, SUPER!!! Tik po gatvių atnaujinimo nelabai kai kurie pastatai žiurėsis. Belieka kažkada tikėtis Viešbučio atnaujinimo, Koncervų farbriko, Vasario 16-ios g. visi pastatai ir apleistas nebegyvenamas daugiabutis šalia Kraštotyros muziejaus. Klaipėdos g. pradžioj pastatu ir gyvenamu namu renovacijos, Panevėžio kolegijos ir kitu........ Va tada bus tikrai galima eskursijas Panevėžy organizuoti ir nebebus taip gėda....Dar daug darbų reikia padaryti.

              Nuotraukoj manau panašiai bus kaip Vilniuj, tik nebus žibintu kurie tikrai tokias gatves puošia.

              (Nuotraukos pasisavinta iš www.miestai.net)

              Click image for larger version

Name:	bokšto10-interjeras-17.jpg
Views:	0
Size:	312,3 kB
ID:	1714500

              Click image for larger version

Name:	bokšto10-naktis-8 (1).jpg
Views:	0
Size:	317,0 kB
ID:	1714501

              Comment


               Jau kuris laikas kaip prasidėjo Nevėžio pakrančiu tvarkymas. Šį kartą apie Ekrano mariu rekonstrukcija

               I-as etapas pertvarkoma ne tik krantinės, bus sutvarkytas pėsčiųjų ir dviračių takas palei Nevėžio upe nuo J. Biliūno g. iki Pajuostės pl. Veteranų g. galo (iki Pajuostės autobusu galinės stotelės). Bus kuriami nauji paplūdimiai, tvarkomos krantinės valtims, kateriams, jachtoms ir kitam vandens transportui , atsiras nauja automobiliu aikštelė, kempingo aikštelė. Vasara žada atsirasti vandens batutu parkas (planuose dar) , statys vandenlenčių parką.

               Click image for larger version

Name:	IMG_1567.JPG
Views:	0
Size:	51,9 kB
ID:	1714826

               Click image for larger version

Name:	vandenlentes-docka2.jpg
Views:	0
Size:	83,7 kB
ID:	1714827

               II-etapui pagrindinis paplūdimys, lieptas-tiltas, poilsiavietės ir kiti darbai...

               Click image for larger version

Name:	IMG_5646.JPG
Views:	0
Size:	236,2 kB
ID:	1714828

               Click image for larger version

Name:	IMG_5629.JPG
Views:	0
Size:	381,2 kB
ID:	1714829

               Click image for larger version

Name:	IMG_5630.JPG
Views:	0
Size:	374,5 kB
ID:	1714830

               Click image for larger version

Name:	IMG_5631.JPG
Views:	0
Size:	258,8 kB
ID:	1714831

               Click image for larger version

Name:	IMG_5632.JPG
Views:	0
Size:	241,0 kB
ID:	1714832

               Click image for larger version

Name:	IMG_5633.JPG
Views:	0
Size:	320,5 kB
ID:	1714833

               Click image for larger version

Name:	IMG_5634.JPG
Views:	0
Size:	232,7 kB
ID:	1714834

               Click image for larger version

Name:	IMG_5635.JPG
Views:	0
Size:	220,9 kB
ID:	1714835

               Click image for larger version

Name:	IMG_5636.JPG
Views:	0
Size:	348,2 kB
ID:	1714836

               Click image for larger version

Name:	IMG_5637.JPG
Views:	0
Size:	309,8 kB
ID:	1714837

               Click image for larger version

Name:	IMG_5638.JPG
Views:	0
Size:	345,2 kB
ID:	1714838

               Click image for larger version

Name:	IMG_5639.JPG
Views:	0
Size:	305,2 kB
ID:	1714839

               Click image for larger version

Name:	IMG_5640.JPG
Views:	0
Size:	353,5 kB
ID:	1714840

               Click image for larger version

Name:	IMG_5641.JPG
Views:	0
Size:	356,1 kB
ID:	1714841

               Click image for larger version

Name:	IMG_5643.JPG
Views:	0
Size:	361,5 kB
ID:	1714842

               Click image for larger version

Name:	IMG_5644.JPG
Views:	0
Size:	257,9 kB
ID:	1714843

               Click image for larger version

Name:	IMG_5645.JPG
Views:	0
Size:	234,3 kB
ID:	1714844

               Click image for larger version

Name:	IMG_5648.JPG
Views:	0
Size:	244,0 kB
ID:	1714845

               Click image for larger version

Name:	IMG_5649.JPG
Views:	0
Size:	235,7 kB
ID:	1714846

               Click image for larger version

Name:	IMG_5650.JPG
Views:	0
Size:	234,8 kB
ID:	1714847

               Click image for larger version

Name:	IMG_5854.JPG
Views:	0
Size:	283,8 kB
ID:	1714848

               Click image for larger version

Name:	IMG_5855.JPG
Views:	0
Size:	233,3 kB
ID:	1714849

               Click image for larger version

Name:	IMG_5856.JPG
Views:	0
Size:	314,2 kB
ID:	1714850

               Click image for larger version

Name:	IMG_5857.JPG
Views:	0
Size:	220,3 kB
ID:	1714851

               Comment


                Neradę šermuonėlio, pradės statybas
                Skaitykite daugiau: https://naujienos.alfa.lt/leidinys/s...ades-statybas/

                Žodžiu statybas pradės šiemet, bet už tuos dabar turimus 400 tūkst. ką jie ten labai padarys. Gal pavyks dar šiais metais lėšų iš kažkur paimt, nes kitaip tai nemanau, kad sugebės nutiest atkarpą bent iki Rėklių g., kurią nutiesus atsirastų reali galimybė uždaryt Smėlynės g. jos rekonstrukcijai, kuri numatoma kitais metais.

                Kitais metais nusimato Klaipėdos g. Dariaus ir Girėno g, žiedo statybos, kartu su Pušaloto g. ir Stoties g. žiedo statybomis. Šiais metais abiejų nestato nes arti būsimųjų žiedų yra rekonstruojamos gatvės (A. Jakšto g., Statybininkų + Parko g. dėl parko rekonstrukcijos). Dar planuoja sutvarkyt Venslaviškio–J. Biliūno–Elektronikos ir Tinklų–Elektronikos, Senamiesčio–S. Kerbedžio g. sankryžas.
                Paskutinis taisė PNVŽ; 2019.04.14, 00:20.

                Comment


                 Parašė Audrys Rodyti pranešimą
                 Jau kuris laikas kaip prasidėjo Nevėžio pakrančiu tvarkymas. Šį kartą apie Ekrano mariu rekonstrukcija

                 I-as etapas pertvarkoma ne tik krantinės, bus sutvarkytas pėsčiųjų ir dviračių takas palei Nevėžio upe nuo J. Biliūno g. iki Pajuostės pl. Veteranų g. galo (iki Pajuostės autobusu galinės stotelės). Bus kuriami nauji paplūdimiai, tvarkomos krantinės valtims, kateriams, jachtoms ir kitam vandens transportui , atsiras nauja automobiliu aikštelė, kempingo aikštelė. Vasara žada atsirasti vandens batutu parkas (planuose dar) , statys vandenlenčių parką.
                 Čia iškart abu etapai vykdomi, tik skirtingi rangovai. Kovo 21 d. kaip tik paskelbė konkursą batutų parkui, terminas - balandžio 16 d.

                 Comment


                  Panevėžiečiai po metų turės jaukią poilsio zoną rytinėje miesto dalyje

                  Panevėžiečiai jau kitų metų pabaigoje turės vietą laisvalaikiui – tvarkoma rytinė Panevėžio miesto dalies teritorija, besiribojanti „Ekrano“ mariomis, Pajuostės plentu ir J. Biliūno gatve. Darbai skaldomi į du etapus ir jie turi būti užbaigti iki kitų metų rugsėjo mėnesio pabaigos.

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3741 (1).jpg
Views:	0
Size:	328,6 kB
ID:	1715256

                  Projektu siekiama sutvarkyti ir Panevėžio miesto gyventojų poilsio, laisvalaikio poreikiams pritaikyti šiltuoju sezonu vieną populiariausių viešųjų erdvių.
                  Projekto pirmam etapui įgyvendinti skirta apie 964 tūkst. eurų, antram etapui – per pusantro milijono eurų iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos valstybės biudžeto bei Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto.

                  Tiesia dviračių takus

                  Projekto vadovas Tadas Sanikūnas naujienų portalui JP pasakojo, kaip įgyvendinami projekto du etapai.

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3736.jpg
Views:	0
Size:	318,7 kB
ID:	1715257

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3737.jpg
Views:	0
Size:	293,2 kB
ID:	1715258

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3738.jpg
Views:	0
Size:	309,8 kB
ID:	1715259

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3739.jpg
Views:	0
Size:	277,2 kB
ID:	1715260

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3740.jpg
Views:	0
Size:	311,4 kB
ID:	1715261

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3742.jpg
Views:	0
Size:	302,9 kB
ID:	1715262

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3744.jpg
Views:	0
Size:	296,6 kB
ID:	1715263

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3747.jpg
Views:	0
Size:	326,2 kB
ID:	1715264

                  „Pirmąjį etapą įgyvendina bendrovė „Panevėžio melioracija“. Jis ribojasi su „Ekrano mariomis, Pajuostės plentu ir Panevėžio rajono ribomis. Vietoj seno tako įrengiamas naujas asfaltuotas pėsčiųjų ir dviračių takas. Čia atsiras poilsio aikštelės su suolais, šiukšlių dėžėmis. Tai bus poilsio vietos prie vandens, aikštelės su iškylomis ir laužavietėmis, paplūdimio tinklinio, vaikų žaidimų, lauko treniruoklių ir diskgolfo aikštelės, mediniai takai su pontoniniais tilteliais vandens link. Be to, tvarkomi želdynai – tarp medžių masyvų sodinami šermukšniai“, – pristatė projekto vieną dalį T. Stanikūnas.

                  Tvarko J. Biliūno gatvę

                  Pasak jo, antrojo etapo darbai ribojami „Ekrano“ mariomis, Pajuostės plentų ir J. Biliūno gatve, o juos atlieka bendrovė „JK Ranga“.

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3752.jpg
Views:	0
Size:	311,6 kB
ID:	1715265

                  Click image for larger version

Name:	DSC_3754.jpg
Views:	0
Size:	280,9 kB
ID:	1715266

                  „Naujomis trinkelėmis klojama dalis J. Biliūno gatvės šaligatvio, atnaujinami Pajuostės plento apšvietimo stulpai, stotelės danga, įrengiama automobilių aikštelė. Atsiras naujas 2,5 m pločio asfaltuotas pėsčiųjų ir dviračių takas, kuris jungsis su projekto pirmajame etape suplanuotu taku, atnaujintu J. Biliūno gatvės pėsčiųjų taku. Taip atsiras jungtis su kitoje J. Biliūno gatvės pusėje esančiu Skaistakalnio parku. Darbų atliekama daug ir, kaip bebūtų keista, antras etapas lenkia pirmąjį“, – pasakojo T. Stanikūnas ir pasidžiaugė, kad įgyvendinus projektą panevėžiečiai turės daugiau vietų laisvalaikiui praleisti.

                  https://www.miestai.net/forumas/foru...ojektai/page19

                  Comment


                   Parašė Audrys Rodyti pranešimą

                   Click image for larger version Name:	DSC_3737.jpg Views:	2 Size:	293,2 kB ID:	1715258
                   Vien plytelės... Kodėl nėra normalaus dviračių tako su asfalto

                   Comment


                    Kovo 28 d. pateikta paraiška CPVA dėl Elektronikos g. prieigų sutvarkymo. Nesuprantu kodėl ten taip reikia tų priegų tvarkymo, didesnė būtų nauda jei tankiai gyvenamos teritorijos būtų aptvarkytos, o ne užkampiai.

                    Comment


                     Parašė PNVŽ Rodyti pranešimą

                     Vien plytelės... Kodėl nėra normalaus dviračių tako su asfalto
                     Čia teisingai pasakyta, va klausimas KODĖL? Takas labai platus, platesnis nei buvo, man atrodo..... mes vis kažkur tai labai atsiliekam su mastymu... nejau turėsim tik viena toki normalu dviračiu taką Nemuno gatvėj ir tai tik trumpu atstumu. Labai esam atsilike, nes jei jie mano, kad nereikia jokio žymėjimo ar atskiros kelio dangos, tai jie klysta. Gali būti, kad taip pigiau ir greičiau. Kitas dalykas gal tai nėra tarp dviračių tako projekte nera dviračių važinėjimo zona.

                     Štai jums pavyzdis (žiurėti ne į automobilius, o į pėsčiųjų ir dviračių taką) tik prieš kertant sankryžas dviračio takas turi buti pašiurkštintas, kad butu įspėjama,kad reikia nulipti nuo dviračio ir ji vestis.

                     Click image for larger version

Name:	1429_e1794edd922c6a7ec03fb3caec9f47e0.jpg
Views:	0
Size:	135,1 kB
ID:	1715332
                     Paskutinis taisė Audrys; 2019.04.15, 13:51.

                     Comment

                     Working...
                     X