Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eglute Rodyti pranešimą
    Mes taip ar taip jau pirksim buta Noreikiskese, pasidarem beveik visa remonta, todel apie nepirkima negali buti ir kalbos.
    Mes vakar buvom pas Manta, musu butas jau registruotas registru centre, yra visi ivadai ir pan. Mum tvirtina, kad komunikacijas paleis tik tada kai mums jau nuosavybes teise priklausys butas ir mes eisime sutarciu sudaryt su vandenimis, tinklais ir t.t.
    Vakar issirinkome automobilio stovejimo vieta prie namo, apibreze terasos ribas ir dabar eisime tvarkytis reikalu su banku, o veliau pas notara.
    Kaip Jums smagu, kad nors kiek pajudėjot. O mes va viska turim plyteles garaze su kriauklem ir klozetu padėtus ir vsa kita, o nieko daryt dar negalim

    Comment


      Sveiki,aš irgi kalbėjau su Mantu dėl pirkimo, tik man niekaip neaišku dėl komunikacijų pajungimo ir buto pirkimą darysiu kaip bus pilnai bute komunikacijos, nes dabar visiškos pievos, tai dujų pažymų trūksta, elektros tam kvartalui reikia pastotę statyti???( kur jie buvo anksčiau), o vanduo tai visiška nesamonė, kad sudarys sutartį tik tada, kai nupirksime butą, na man visiškai neaišku, ką jie aiškina, gal kas daugiau ką nors žinot apie komunikacijas?(čia būsima vilos gyventoja)

      Comment


        O mes skambinom tiesiogiai į Kauno vandenis, tai papaiškino, kad paleisti sistemą gali tik tada, kai stovi skaitliukai,o skaitliukų nestato jei dar nėra namas priduotas ir įformintas. Ta prasme turi būti savininkas kiek supratom... Tai va tiek ziniu

        Comment


          Man tie NT kazkokie saraskinai ima darytis... Projektas fainas galetu nesusikt...

          Comment


            Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
            Man tie NT kazkokie saraskinai ima darytis... Projektas fainas galetu nesusikt...
            Taiva ir mums nervas dėl to pačio ima, kai netolies tevu toks neblogas labai panasus projektas statomas O ir kaina panaši, Aleksoto vilos vadinasi. Et dabar jau niekur nedingsim teks su siais saraskinais kovoti...

            Comment


              Parašė Gerimantas Rodyti pranešimą
              Taiva ir mums nervas dėl to pačio ima, kai netolies tevu toks neblogas labai panasus projektas statomas O ir kaina panaši, Aleksoto vilos vadinasi. Et dabar jau niekur nedingsim teks su siais saraskinais kovoti...
              Pataisykit jei klystu, bet Aleksoto Vilos parduodamos zymiai brangiau, nei butai Noreikiskese.

              Comment


                Parašė Smuikelis Rodyti pranešimą
                Pataisykit jei klystu, bet Aleksoto Vilos parduodamos zymiai brangiau, nei butai Noreikiskese.
                Niu, kad ne šiai dienai suma panaši gaunasi, nes tinklapyje pateiktos kainos su pilna apdaila...

                Comment


                  Noreciau pasiteirauti kaimynu, gal kas nors dare perkamo buto turto vertinima?
                  Jei taip, tai butu idomi informacija, ar ivertino buta esamai pirkimo kainai.
                  Dekui labai uz informacija.

                  Comment


                    Parašė Gerimantas Rodyti pranešimą
                    Niu, kad ne šiai dienai suma panaši gaunasi, nes tinklapyje pateiktos kainos su pilna apdaila...
                    Aciu uz info.

                    Beje man iskilo klausimas, kaip priimti pastatyto buto irengimo kokybe, kai net negalesime patikrinti ar tvarkingai veikia vandens padavimas i nama ir juo labiau, kaip remontuotis nezinant ar tvarkingai padaryti vamzdziai? Ar as kazka ne taip supratau, kai man aiskino, kad del vandens turesime tartis kiekvienas atskirai ir jis atsiras tik tada kai iforminsime buto pirkima savo vardu.

                    Comment


                      Parašė Smuikelis Rodyti pranešimą
                      Aciu uz info.

                      Beje man iskilo klausimas, kaip priimti pastatyto buto irengimo kokybe, kai net negalesime patikrinti ar tvarkingai veikia vandens padavimas i nama ir juo labiau, kaip remontuotis nezinant ar tvarkingai padaryti vamzdziai? Ar as kazka ne taip supratau, kai man aiskino, kad del vandens turesime tartis kiekvienas atskirai ir jis atsiras tik tada kai iforminsime buto pirkima savo vardu.
                      Tai kur išeitis, komunkacijų nepajungs kol nebūsim savininkais, remontuotis bijom, nes nežinia kas laukia po tokių neaiškių statybų, paskolos negausim jei nėra 100proc. baigtumo ir kita velniava užburtas ratas...

                      Comment


                        ar jau kas pasirašė buto priėmimi -perdavimo aktą? Ir jei pasirašė tai kada ?
                        Ir ar nors vienas namas jau yra priduotas valstybinei statybų komisijai?
                        Ir ar su žeme ten viskas tvarkoje, kad paskui nebūtų Ups reikia išsipirkti žemę.

                        Comment


                          Sveiki visi,prisijungem ir mes,nes jau matom,kad po viena visu problemu cia neispresim.
                          kaip matau verda cia ivairios diskusijos,daug kas skambinasi,o mes papasakosim kur buvom nuvaziave ir ka mums sake.Is pradziu buvome Kauno vandenyse,ten nuejom,pas abonentu virsininke tai ji paziurejo kompiuteryje,visiems paskambino ka ten liecia ir apie tokia Lokio sutarti niekas nieko nezinojo,jie net neprase jokio vandens projekto.Tada ji mums pasake,kad viska patikrins.Kadangi pazistama viena dirba kauno vandenyse tai parasem,kad paklaustu tos virsininkes kaip ten baigesi tuo klausimu su Lokiu viskas.Tai sake skambinosi ponui Pauliui musu,tas pasake,kad vandeni ims is kazkokio grezinio ir sutartis atseit jie sudare su tuo greziniu.taiva,o daugiau sako ji patikrinti ju ir negali su kuo ir kokias sutartis jie sudare.Kaip nuejom atseit to ju pirkimo pardavimo pasirasyt,jie sako,kad vanduo kauno vandenu dukterines imones,tai kur ta tiesa tada?tegul sutartis parodo.
                          O tas,kad pirma pirkejas nusiperka ,o po to vanduo jam pajungiamas tai cia pievu pievos.Skaitliukas priblkombuojamas jam taip,tada kai sutarti pasiraso,o ka jie ten sako tai...
                          Toliau buvome VST,ponas Paulius mums aiskina,kad kai nusipirksim buta,ta prasme kai mes jau pasirasysim pirkima pardavima,tada bus ir elektra,as taip nemanau,tai kaip man dabar patikrinti kaip veikia visi lizdai ir tt,gal yra statybinio broko kai jau pasirasysiu nuosavybe viskas jau man ,nes sutarti parasyta PRETENZIJU NETURIU,kai galima taip rasytis po tokia sutartim deti parasa.niekas nepatikrinta,jokiu garantiju,kad veiks viskas,cia jei kalbant is praktiskosios puses musu,kurie ten gyvensim.
                          Na tai va apie ta VST,vakar nuvaziavom,jie sako lokys,na taip neskit is ten greiciau kaili,sakau,kad jau mes iklimpe,pasirase sutarti preliuminare,sumoketas avansas ir aisku yra noras ten gyvent,taiva,Loki kaip UABA jie ivardino priblematiska,taip jie turi leidima statybiniam ivadui,bet projekto pastociai jie dar net neturi,tik va siomis dienomis jie vaiksto su popieriais ir prasymais,bet ar dabar laikas,kai jau zmonems pardavimo sutartis kaisioja,o kai klausdavom apie elektra jie pasakydavo,VST mes nepaskubinsim,taip jei nemoka pinigu tai zinoma,kad nepaskubins,sutartis rasinejo Lokys net kelis kartus ta prasme prase vel keite ta sutarti vel kitos prase,tai mums taip pasake VST jei dabar jau tvarkingai jie viska derintu del projekto noreikiskiu tai pastociai ir laiku moketu tai apie pavasari pastotis butu,bet sako kur garantas,kad kai jus sumokesit pinigus,patapsit savininkais nera garanto,kad jie svariai tvarkys viska.Jei griztant prie to,kad musu namams iki pastoties pastatymo jie teiks elektra is to statybinio ivado tai as klausiu pauliaus,kas uz tai mokes,kas mokes uz ta elektra jei mes nebusim abonentais ir tada jei teiksit is pastoties tai atveskit ivadus i butus tada padarykit,kad butu galima jau gyventi ,kad namas butu tinkamas gyventi,kad ir su statybinio ivado elektra,o tada kvieskites zmones pasirasineti sutartis pirkimo,tai jis sako viskas bus bus kita savaite ,nu zodziu,o mokes atseit jie uz ta eleketra kol nebus pastoties,pasakem tai kai buvom VST,sako nu jo,niekas ten paskui nemoka,mokesit jus patys,paskirstys jums,net nezinosit uz ka mokat,nes statybinio ivado net didesni tarifai,nes statybinis skirtas galingiems darbams.Sako va turim kelis cia Kaune jau tokius namus su liudna zmoniu padetim,o ir mes sako nieko padeti negalim.Zodziu ne nuo to jie pradejo,trinkeles kloja,o gyventi ten gi dar nei prie kur,dabar tik projektus sudarineja.gudrus jie,gi zmones netures kur dingti,paskolos reikia isimti,kiti jau issidaze butus, baldus susiveze tai jiems gerai ir sakotis tokiu atveju.nezinau as tai siulau eiti is namo gal po kelis pas juos,nes ta ju dainele jau pabodo,uzduodi klausima jie net neisklause jau rezia vel savo nesamoningas kalbas,patapsit savininkais viskas bus,nu ne taip vyksta viskas tikrai ne taip.
                          Nu ir prirasiau
                          Paskutinis taisė estebanas; 2008.11.07, 09:27. Priežastis: pataisiau

                          Comment


                            Ir gerai, kad parašėt bo kitus taip ir apkvailinti gali... Niu manau nepavyks jiems čia taip galės kitų kvailelių ieškoti... Taip kad neskubėkit prisiiminėti butų
                            Paskutinis taisė Gerimantas; 2008.11.07, 09:40.

                            Comment


                              Sveiki Estebanai,

                              Dekui labai uz informacija. Visiskai pritariu Jusu mintims, apier tai, kad elektra, vanduo ir dujos turi buti ivesti pilnai dar iki buto priemimo perdavimo akto pasirasymo.

                              Idomu butu isgirsti kokia situacija su komunikacijomis Viloje ir Pirmajame name. Kaip suprantu is siu namu jau yra keletas pirkeju pasirasiusiu P.P sutartis, gal galetumete pakomentuoti kaip klostosi tolesne situacija?
                              Dekui labai.

                              Comment


                                Sveiki kaimynėliai... Realiai manau pribrendo laikas susitikimui, nes nemanau, kad taip ka išspresim... Taip pat reikalas tas, kad kiek žinau keli lokio statyti daugiabuciai jau yra parduoti, o elektra vis dar imama iš bendro taško ir iki šiol už ja moka ne savininkai... manau, kad viskas tikrai turi būti sutvarkyta tik aišku svarbiausias dalykas - laikas... Taip pat antram iš mažesniųjų namu nėra jokių įvadų (ir nebus) dėl lauko durų atrakinimo iš buto... (jei yra butu savininkai iš antros laiptines tai butu gerai visiem susisiekti ir nuspręst ką dėl to darom, mano nr 867793440) [/LEFT][/CENTER]

                                Comment


                                  sveiki

                                  buvau as pas juos pries kelias dienas galvojau pradini įnašą atsiimti hm, nes jau senai praėjo tas 200 d. kai jie man turėjo priėmimo perdavimo aktu perduoti tą butą. Tai tas Mantas iš viso tyli kai prisišikęs, o Paulius ten advokatauja, įsikalęs savo trinkeles, kaip nuostabiai tvarkomas gerbūvis aplink pirmą namą. Ir įsivaizduokit jis nemato ten jokio broko ten viskas gerai. Jam kalbi apie dvaro pastatą jis apie trinkeles prie 1 iš mažesnių ir vilos
                                  Man labai įdomu ar tie namai jau galutinai sutvarkyti? Kiek žinau kad priduotų namą turi būti tinkamas gyventi, o kas į tai įeina Mano supratimu visos komunikacijos turi būti tvarkoje. Buto pirkimas gali būti tik tuomet kai priduotas namas nes kitu atveju ragai Po priėmimo perdavimo akto per 60 d. jie turi priduoti namą. Tai ir kyla klausimas ar vila ir tas mažiukas pirmas jau priduoti ar jūs perkate butus nepriduotame name? Matot kiekvienam jie kalba kaip jiems patogu. Užliedžiuose dar vasarą dujų nebuvo nors žmonės jau pusę metų gyvena sakė šildėsi elektra. O pas mus gal nieko nebus pečius reikės statytis? Dar nuotekos mačiau kad vamzdis nutiestas į tvenkinį bet kokia ten valymo įrenginiai pastatyti ar ne gal kas matėte.

                                  Comment


                                    mes ten važiuosi pirmadieni su advokatu ir raštu. Dar galvojau derėtis bet pasiskaičiau tai man iš viso nieko čia nesinori. Jie man sakė kad niekam nepavyko atsiimti pradinio įnašo sakė kad bandė per teismą ir nieko nelaimėjo. Įdomu kiek čia tiesos nes tuo Paulium tai aš visai netikiu. Vienam laikraštyje skaičiau,kad jis išviso centre pardavinėja butus kurių nėra. Penkių aukštų višbutyje net ne daugiabutyje pardavinėje butus aštuntame aukšte. Kažkos durdomas

                                    Comment


                                      Parašė samanta Rodyti pranešimą
                                      buvau as pas juos pries kelias dienas galvojau pradini įnašą atsiimti hm, nes jau senai praėjo tas 200 d. kai jie man turėjo priėmimo perdavimo aktu perduoti tą butą. Tai tas Mantas iš viso tyli kai prisišikęs, o Paulius ten advokatauja, įsikalęs savo trinkeles, kaip nuostabiai tvarkomas gerbūvis aplink pirmą namą. Ir įsivaizduokit jis nemato ten jokio broko ten viskas gerai. Jam kalbi apie dvaro pastatą jis apie trinkeles prie 1 iš mažesnių ir vilos
                                      Man labai įdomu ar tie namai jau galutinai sutvarkyti? Kiek žinau kad priduotų namą turi būti tinkamas gyventi, o kas į tai įeina Mano supratimu visos komunikacijos turi būti tvarkoje. Buto pirkimas gali būti tik tuomet kai priduotas namas nes kitu atveju ragai Po priėmimo perdavimo akto per 60 d. jie turi priduoti namą. Tai ir kyla klausimas ar vila ir tas mažiukas pirmas jau priduoti ar jūs perkate butus nepriduotame name? Matot kiekvienam jie kalba kaip jiems patogu. Užliedžiuose dar vasarą dujų nebuvo nors žmonės jau pusę metų gyvena sakė šildėsi elektra. O pas mus gal nieko nebus pečius reikės statytis? Dar nuotekos mačiau kad vamzdis nutiestas į tvenkinį bet kokia ten valymo įrenginiai pastatyti ar ne gal kas matėte.
                                      Na priduoti kaip 96 proc baigtumas, realiai nieko nepirkau dar tai nzn kas ir kaip, kita savaite viskas manau pasidarys labai aisku.

                                      Tai avansa atidave? Ar buvo konkretus ir aiskus atsakymas kaip ir i visus klausimus: 'KITA SAVAITE".

                                      Comment


                                        Parašė samanta Rodyti pranešimą
                                        mes ten važiuosi pirmadieni su advokatu ir raštu. Dar galvojau derėtis bet pasiskaičiau tai man iš viso nieko čia nesinori. Jie man sakė kad niekam nepavyko atsiimti pradinio įnašo sakė kad bandė per teismą ir nieko nelaimėjo. Įdomu kiek čia tiesos nes tuo Paulium tai aš visai netikiu. Vienam laikraštyje skaičiau,kad jis išviso centre pardavinėja butus kurių nėra. Penkių aukštų višbutyje net ne daugiabutyje pardavinėje butus aštuntame aukšte. Kažkos durdomas
                                        Aisku del avanso, del to namo centre, tai ten Daliktos objektas, po straipsnio Lryte projektas dingo is investiciju valdymo puslapio, nors Dalikta vis dar pardavineja. http://www.dst.lt/index.php?s_id=11&lang=lt

                                        Comment


                                          Na matau vel info gavau tad rasau,tiksliau tikslinu ka dar zinau:
                                          vanduo pajungtas nuo UAB noreikiskiu kaimynai,jie aptarnauja kaikurias noreikiskiu vietas,Kauno vandenyse ta pati direktorius pasake,tik gaila kad si aptarnaujanti firma neteikia apie save jokios info,o Mantas kai paprasiau duoti koordinates man ju nedave,neparode jokiu sutarciu..zinau tik tos Noreikiskiu kaimynai imones direktores varda ir pavarde..

                                          del duju ir elektros:
                                          kas tiesa tai tiesa,skaitliukus galima statyti tik tada,kai esi buto seimininkas..gaila bet taip yra..nes statant skaitliukus reikalinga pirkomo buto sutartis...tik kazkaip neaisku kaip galima issiaiskinti ar atvesta viskas ir pajungta iki namo??pirkti ir pasistatyti skaitliukus juk paprasta yra,tik kur garantijos kad viskas veiks?
                                          del pastoteles:kiek teko girdeti ji pastatoma tada kai visi gyventojai pasistato skaitliukus ir tai trunka kol pastato apie metus ;( ziauru.. del mokejimo uz elektra is laikino ivado:siltanmiu gatvej zmones taip gyveno beveik metus ir nieko nemokejo:nei uz dujas nei uz elektra nei uz vandeni ) ux,nors vienas privalumas ))

                                          Matau is pirmojo mazojo ESTEBANAS prisijunge,gal is 12 namo3 auksto busit???

                                          Comment

                                          Working...
                                          X