Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    Is vidaus neteko matyti.....

    Bet man visada patiko isskirtinumas... Gaila, kad jie tik sviesa sulaiko ir kaip saket i grotas panasus..... Bet siaip tokie langai prabangiuose butuose buna sudeti, plius dar tokio stiliaus ir durys.... Cia klasika..... Zinoma jei patinka modernas.... Arba siu laiku minimalizmas.... tai gal jums ir ne prie sirdies....

    Comment


      zodziu bus kaip numatyta su tais langais

      Comment


        Parašė _Andrius_ Rodyti pranešimą
        Dar tiesa dėl stogo tai tikrai ne Ranilos firmos skarda, nes tas kas mums mūrijo kaminą su tomis skardomis dirba ir mums visą tiesą apie jų melą išdėjo - ant skardos nėra nei tam tikros plėvelės, nei atitinkamo storio, kam įdomu nulėkite į Vilą trečiame aukšte guli skarda prie pat įėjimo, tai galėsite saule pasigrožėti))))
        Na cia idomiai gaunasi su ta skarda, tikiuosi taip nebus, kaip kaimynai sako.
        Is pat pradziu zadejo deti Ranila dabar zinoma kaip Ruukki Classic, savybes
        dengiamas plotis 478 mm
        falco aukštis 32 mm
        lakšto storis 0.5; 0.6 mm
        didžiausias ilgis 9.0 m
        mažiausias ilgis 0.8 m
        padengimas ZN, PURAL, PURAL MATT, PVDF, CU

        Veliau pakete nes siaip pagal projekta turi buti banguota, tad dabar Dalikta deda kazkokia kita, kurios storis kaip CLASSIC'o 0.5mm, anot pardaveju visi ten tie apsauginiai sluoksniai yra.

        Zinau tik tiek kad niekas is paziuros negali pasakyt kokie ir kiek tu apsauginiu sluoksniu yra, storis juk 0.5mm. Ant visu namu bus tokia pati skarda.

        Zodziu tikekimes geriausio - ruoskimes blogiausiam

        Reikia tiketis, kad po lietaus nesigaus taip:


        ****
        Butu gerai suzinoti tikslu pavadinima tos skardos kuria deda, tada butu viskas aisku, kas per skarda ir kokie ten tie apsauginiai sluoksniai yra
        Paskutinis taisė gogelmogel; 2008.04.08, 20:15.

        Comment


          [QUOTE=Viktorija;250262]
          Gediminai tie langai man daug fainesni. Jokiu budu nenoreciau tu tokiu istisiniu..... Man jie tokie isskirtiniai, ne taip kaip visur VITRINAS padaro ir nei vaizdo, nei .... O cia i Dvaro tema isipaiso.... Jei butu super modernas pastatas tada gal ir noretusi tu paprastu langu, o sitam kontekste jie man labai ziurisi...


          Vaida butinai skambinkit Mantui..... Lai jie nejuokauja....


          _Andrius_ tiek daug info cia mums pazeret.... Sakykit, o jus statybose su tais rangovais bendraujat ar i Dalikta vaziuojat....

          Nes kai as buvau statybvietej tai i mane nieks demesio nekreipe.... Vaiksciojau kur norejau kelis statybininkus
          bandziau pakalbint, tai jie ne ka pasake.....

          Labukas
          Andrius -tai mano vyras pagrinde rašau tai aš Aurika))
          Bendrauju tai nuolat ir intensyviai su rangovais, investicijų valdymu ir visais su kuo įmanoma, telefonu elektroniniu paštu labai dažnai susitinkame statybose - jau aš jiem kaip gyvatė miške

          Comment


            nu cia gogelmogel negasdink tokiom foto

            Comment


              [QUOTE=gogelmogel;250804]Na cia idomiai gaunasi su ta skarda, tikiuosi taip nebus, kaip kaimynai sako.
              Is pat pradziu zadejo deti Ranila dabar zinoma kaip Ruukki Classic, savybes
              dengiamas plotis 478 mm
              falco aukštis 32 mm
              lakšto storis 0.5; 0.6 mm
              didžiausias ilgis 9.0 m
              mažiausias ilgis 0.8 m
              padengimas ZN, PURAL, PURAL MATT, PVDF, CU

              Veliau pakete nes siaip pagal projekta turi buti banguota, tad dabar Dalikta deda kazkokia kita, kurios storis kaip CLASSIC'o 0.5mm, anot pardaveju visi ten tie apsauginiai sluoksniai yra.

              Zinau tik tiek kad niekas is paziuros negali pasakyt kokie ir kiek tu apsauginiu sluoksniu yra, storis juk 0.5mm. Ant visu namu bus tokia pati skarda.

              Zodziu tikekimes geriausio - ruoskimes blogiausiam

              Reikia tiketis, kad po lietaus nesigaus taip:


              ****
              Butu gerai suzinoti tikslu pavadinima tos skardos kuria deda, tada butu viskas aisku, kas per skarda ir kokie ten tie apsauginiai sluoksniai yra

              Kad tu žinotum kokį aš čia vėją pakėliau dėl tos skardos, tai va jau manau penktadienį žinosiu viską nuo A iki Z nes susitinku penktadienį su techniku, kuris atsakingas už techninius dalykus. Parašiau laišką į IV Pauliui tai sureagavo super ir manu, kad viskas bus gerai, nes jie tikrai už klientą, o jei Daliktą kažką suka tai jiem nekaip baigsis)) Penktadienį laukite žinių - Dalikta sakė, kad firma "Anticon", bet aš internete randu, kad tai tik plėvelė, bet kai kurios firmos prekiauja ir Ranilos stogais, na bus matyti.

              Comment


                Smagu matyti kad visi aktyvus

                Gal zinot kokiam baigtumo lygi ta vila yra siandien?

                Comment


                  Kad tu žinotum kokį aš čia vėją pakėliau dėl tos skardos, tai va jau manau penktadienį žinosiu viską nuo A iki Z nes susitinku penktadienį su techniku, kuris atsakingas už techninius dalykus. Parašiau laišką į IV Pauliui tai sureagavo super ir manu, kad viskas bus gerai, nes jie tikrai už klientą, o jei Daliktą kažką suka tai jiem nekaip baigsis)) Penktadienį laukite žinių - Dalikta sakė, kad firma "Anticon", bet aš internete randu, kad tai tik plėvelė, bet kai kurios firmos prekiauja ir Ranilos stogais, na bus matyti.
                  Saunuol Aurika, kuo daugiau vejo tuo geriau viskas matysis nepridarys nesamoniu, tiesa man idomu ka jie zada daryt su slapiom sienom ? nes pas mus antram aukste dvi sienos yra ziauriai slapios. net 3 aukste sekmadieni kaip buvom atrodo daug sausesnes nei pas mus
                  Paskutinis taisė 99; 2008.04.08, 21:01.

                  Comment


                    Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                    Ta prasme iskarto pagrindine sutarti siulo pasirasineti? Kad ir koki popiergali duoti pasirasineti, juk matai kas ten parasyta. Siaip tai Hermis moka paspausti zmones, tik as cia is kazkur toks problematiskas atsiradau kaip issireiske vadybininke.
                    Ne problematiškas tu ir super, kad ieškai problemų Matai mano klientas norėjo pirkti butą Jonučiuose, bet kai negavo jokios konkrečios info, net kiek gali pakisti buto kaina dėl kvadratūros ir dar vos ne debilu išvadino tai žmogeliui atpuolė noras pirkti, o žmogelis ne durnas visgi finasų direktorius llaabai stambios firmos

                    Comment


                      gogelmogel, nu kokio baigtumo.....balkonai jau visi langu duru nera, stoga baigia uzdengt

                      Comment


                        Parašė gediminas0817 Rodyti pranešimą
                        gogelmogel, nu kokio baigtumo.....balkonai jau visi langu duru nera, stoga baigia uzdengt
                        na tai jau neblogai, del tu sienu nezinau, kaip siaip naujos statybos namuose buna labai daug dregmes, zmones nuomuojasi kazkokius tai dregmes surinkejus ir pan, bet manau tie visoki dirbtiniai dziovinimai irgi nera gerai, kol langu nera dziovina kol kas... matysim

                        Aurika - tu teisi, ka man pavyko rasti, tai ta Antikon yra kazkokia stiklo pluosto pleve stogams bet ne skarda
                        {The insulation material shall be Glasswool Anticon
                        Roofing Blanket, R1.5, R2.0 or R2.5.}

                        tad cia jie vel kazka buria.

                        Saunu kad yra zmoniu kurie spaudzia, kitaip tuos namus is smelio pastatytu, as irgi kai neaisku kas rasau ir skambinu, vis delto pinigai nemazi.
                        Paskutinis taisė gogelmogel; 2008.04.08, 20:45.

                        Comment


                          Parašė gediminas0817 Rodyti pranešimą
                          Kad tu žinotum kokį aš čia vėją pakėliau dėl tos skardos, tai va jau manau penktadienį žinosiu viską nuo A iki Z nes susitinku penktadienį su techniku, kuris atsakingas už techninius dalykus. Parašiau laišką į IV Pauliui tai sureagavo super ir manu, kad viskas bus gerai, nes jie tikrai už klientą, o jei Daliktą kažką suka tai jiem nekaip baigsis)) Penktadienį laukite žinių - Dalikta sakė, kad firma "Anticon", bet aš internete randu, kad tai tik plėvelė, bet kai kurios firmos prekiauja ir Ranilos stogais, na bus matyti.
                          Saunuol Aurika, kuo daugiau vejo tuo geriau viskas matysis nepridarys nesamoniu, tiesa man idomu ka jie zada daryt su slapiom sienom ? nes pas mus antram aukste dvi sienos yra ziauriai slapios. net 3 aukste sekmadieni kaip buvom atrodo daug sausesnes nei pas mus

                          Jo jau kartais ir bijau kad nebūčiau kaip lavonas, nes siaubas kiek aš jiem problemų pridariau, bet jie jau visis mane žino nes matai einu tiesiai kaip tankas, iš pradžių tai žiūrėjo kaip į blondinę (nors esu juoda), bet kadangi nusimanau tikrai daug tai jie pradėjo viską atsargiau reaguoti, bet jei kas neaišku tai turiu ko paklausti - tai va tokios tokelės))))

                          Comment


                            Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
                            na tai jau neblogai, del tu sienu nezinau, kaip siaip naujos statybos namuose buna labai daug dregmes, zmones nuomuojasi kazkokius tai dregmes surinkejus ir pan, bet manau tie visoki dirbti dziovinimai irgi nera gerai, kol langu nera dziovina kol kas... matysim
                            as ta viska suprantu, nesistebejau kai nebuvo stogo, maniau viskas kiaurai eina, bet dabar kai paziurejau, stogas yra, pas tave bute sienos sausos, o pas mane virtuves ilga, ir miegamo sieos slaputeles, nu duok dieve kad isdziutu iki kol prades tinkavimo darbus

                            Comment


                              Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
                              na tai jau neblogai, del tu sienu nezinau, kaip siaip naujos statybos namuose buna labai daug dregmes, zmones nuomuojasi kazkokius tai dregmes surinkejus ir pan, bet manau tie visoki dirbti dziovinimai irgi nera gerai, kol langu nera dziovina kol kas... matysim

                              Tai va, kad su tom sienom tai tikrai blogai gal vėjukas prapūs - buvau ir aš užbėgusi į antrą aukštą pažiūrėti kaip purškia tinką, tai vietomis nuo lubų laša vanduo ir sienelės ne kokios, bet nėra blogo kas neišeitų į gera
                              Paskutinis taisė 99; 2008.04.08, 21:01.

                              Comment


                                [QUOTE=_Andrius_;250825]
                                Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
                                na tai jau neblogai, del tu sienu nezinau, kaip siaip naujos statybos namuose buna labai daug dregmes, zmones nuomuojasi kazkokius tai dregmes surinkejus ir pan, bet manau tie visoki dirbti dziovinimai irgi nera gerai, kol langu nera dziovina kol kas... matysim


                                Tai va, kad su tom sienom tai tikrai blogai gal vėjukas prapūs - buvau ir aš užbėgusi į antrą aukštą pažiūrėti kaip purškia tinką, tai vietomis nuo lubų laša vanduo ir sienelės ne kokios, bet nėra blogo kas neišeitų į gera
                                patikslinsiu, tinka purske ne pas mus nezinau kodel taip greit ana buta daro, bet man geriau kad pirma idziutu sienos paskui tinkuotu.

                                Comment


                                  Gal kas nors jau sąmatų sulaukėte? Kiek žinau tai kainos nemažos ypač tie kas darosi šildomas grindis kvadratas gali būti 250 ltl/m2 - baisu nes jau geriau tada savo meistriukam pamokėti.

                                  Comment


                                    Parašė _Andrius_ Rodyti pranešimą
                                    Gal kas nors jau sąmatų sulaukėte? Kiek žinau tai kainos nemažos ypač tie kas darosi šildomas grindis kvadratas gali būti 250 ltl/m2 - baisu nes jau geriau tada savo meistriukam pamokėti.
                                    daliktoj mum seniau sake kad sildomos grindys apie 130 lt uz kv m, mes tik vonioj prasem, bet jei kaina bus didesne, nedarysim nes savikaina tokiu grindu yra daugiau nei perpus mazesne

                                    Comment


                                      O kiek jau yra gyventojų Viloje kiek suprantu tai trys butai nupirkti iš 6 gal tu googelmogel žinai ar dar yra laisvų butų ir kas gyvens apskritai?

                                      Comment


                                        cia rasantys yra trys, mes, jus ir gogelmogel. maziau skelbimuose agentura ir dalika parduoda abu pirmo auksto butus, tai manau kad jie laisvi.

                                        Comment


                                          Parašė gediminas0817 Rodyti pranešimą
                                          daliktoj mum seniau sake kad sildomos grindys apie 130 lt uz kv m, mes tik vonioj prasem, bet jei kaina bus didesne, nedarysim nes savikaina tokiu grindu yra daugiau nei perpus mazesne

                                          Ta kaina ką aš žinau tai tik gandai iš pačiųDaliktos vykdytojų tipo jiems taip per susirinkimą sakė, bet mes apsidraudėme ir pasidarysim galbūt patys nes mes irgi tik vonioje tai gal kaip nors)) Tikėkimės neužsiplėš, nes jau visai būtų viršūnė,,,
                                          Paskutinis taisė 99; 2008.04.08, 21:02.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X