Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristina15 Rodyti pranešimą
    Skambinau i kontorą, ir man sake like laisvi butai dvare pirmame aukste i vakaru puse, t,y. i LŽUU puse.man siuo metu nera galimybes atvažiuoti,nes negyvenu kaune.Dekoju Viktorijai,jeigu butu galimybe nufotografuok, nes man labai aktualu.Aciu Viktorija.
    Kristina negaliu garantuot, kad busiu toj pusej, bet jei gausis nuvaziuot butinai nufotografuosiu, bet siaip yra cia ir dvare uzsisakiusiu buta tai manau, gal jie yra prifotografave tavo ta puse...

    Comment


      Parašė Kristina15 Rodyti pranešimą
      Skambinau i kontorą, ir man sake like laisvi butai dvare pirmame aukste i vakaru puse, t,y. i LŽUU puse.man siuo metu nera galimybes atvažiuoti,nes negyvenu kaune.Dekoju Viktorijai,jeigu butu galimybe nufotografuok, nes man labai aktualu.Aciu Viktorija.
      Laba,\mes kaip tik neperseniausiai apziurinejom tuos butus,deje nuotrauku neturiu. Taciau butai visai nieko, kaip tik ten norejom pirkti, bet paskui persigalvojom ir paemem buta pirmame aukste tik kitame name, tame viduriniame, nes ten kur tau siulo terasa butu i masinu stovejimo aikstele ir aplinkui stovetu masinos, nezinau man toks variantas asmeniskai nelabai patiko. Tai jei ka pasiteirauk kaip ten kas.
      Bet jei pirktum vis delto, butu malonu pabendraut, nes idomu kaip pirmame aukste zmones rengsis, kad ir terasas?

      Comment


        As pirmame aukste bijau pirkti buto,nes kai turėjau nuosavą namą mane labai apvoge.O tai pirmo auksto butai su terasomis?Esu maciusi ,kaip zmones pasidaro tvoreles .bet kai skambinau man nesake del terasų.

        Comment


          /\

          Siaip tas tavo pirmas aukstas gan aukstai...... Kaip pas mus antras aukstas, nes ant zemes tai ten automobiliai, o tada pastoliai ir po to tik aukstas.....

          Comment





            Sitoj nuotraukoj labai gerai matosi, kad Dvaro pirmas aukstas kaip kitu pastatu antras aukstas.....

            Comment


              Taip viloje bus su pozemines stovejimo aikstele kaip as supratau, tai bus kaip antras aukstas, ne taip kaip kitu namu. Zinau kad mazesniuose namuose tikrai bus terasos, o ka darys vijoje tai reiktu tau dar pasitikslinti.
              Tikrai baugu del vagiu, bet ka darysi, reikia viska gerai apsidrausti. Tikiuosi kad gal saugus rajonas bus

              Comment


                /\

                Eglute cia ne Vila, o Dvaras. Vila ta tokia mazesne be pozeminio garazo kur salia stovi......


                Beje kazin kur musu visi vyriskiai dingo.... Ir nejau niekas sia savaite nenuskuodet namo apziuret Kristinai kelias Foto is dvaro kitos puses padare butumet......
                Paskutinis taisė Viktorija; 2008.04.01, 08:22. Priežastis: Dar prirasiau viena minti.... nenorejau per 2 zinutes.... :)

                Comment


                  [QUOTE=Viktorija;248973]/\

                  Eglute cia ne Vila, o Dvaras. Vila ta tokia mazesne be pozeminio garazo kur salia stovi......


                  visai galva susisuko kaip cia koks pastatas vadinasi
                  Aciu uz isaiskinima.
                  Buvau nuvaziavusi statybu apziureti, jau musu bute sienos pastatytos, nors dar pries sventes nieko nebuvo. Bet nors darbai ir juda i prieki, bet labai abejoju, bent jau musu nama, ar priduos geguzes pabaigoje, kaip zadejo apdaila darytis.
                  Kad tik iki rudens nereiktu laukti

                  Comment


                    Atsiprasau Kristina mano fotikas ne Kaune
                    Tad siuo metu nuotrauku tikrai negaliu padaryti, kad ir kaip noreciau.

                    Comment


                      kokios pas jus kainos uz m2? butu gerai kad pirmoj temoj issidetumet www namu adresa del lengvesnio diskutavimo is sveciu puses
                      Paskutinis taisė matroskinas9; 2008.04.01, 15:14.

                      Comment


                        /\

                        nuo 3900-4500lt uz 1kv.


                        O kaip reiktu toj temoj parasyt ir cia bet kuris galim ar butinai tik tas kuris sukure tema....

                        Comment


                          Parašė Viktorija
                          O kaip reiktu toj temoj parasyt ir cia bet kuris galim ar butinai tik tas kuris sukure tema....
                          papildžiau temos pirmą pranešimą nuorodomis
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            /\

                            ACIU malaonu, kad taip greit reaguojat.... O as kazkam ten asmenine zinute issiunciau ups
                            Paskutinis taisė Viktorija; 2008.04.01, 22:03. Priežastis: ai raidele praleidau

                            Comment


                              Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                              /\

                              nuo 3900-4500lt uz 1kv.


                              O kaip reiktu toj temoj parasyt ir cia bet kuris galim ar butinai tik tas kuris sukure tema....
                              galima redaguotitik savo postus nebent esi adminas

                              Comment


                                /\

                                jau su adminais ir susisiekiau.....
                                Paskutinis taisė Viktorija; 2008.04.03, 06:26. Priežastis: Kazkas darosi vis po kokia viena raide praleidziu :)

                                Comment


                                  Parašė Kristina15 Rodyti pranešimą
                                  Sveiki,norečiau pirkti butą dvare ,taciau liko tik pirmamae aukste.Kadangi siuo metu nesu Kaune , ar galetumete nufotografuoti koks vaizdas pro langus ziurint is dvaro namo is vakaru puses.Man sake,kad ten medziai salia auga, ar neuzstos saules.Labai dekoju, nes siuo metu galimybes atvažiuoti i kauną.
                                  ziuriu forumas apmiro

                                  naujos foto neturiu bet gal sita pagelbes, prie pat langu tai nera tu medziu ir siaip ten daugiau antras nei pirmas aukstas.
                                  Upelis ten ciurlena ir langai ne y kaimyno puse tai manau visai nieko

                                  Comment


                                    As jau Kristinai taip ir sakiau, kad ten beveik antras aukstas
                                    O, kad apsnude vis tai matyti
                                    Bet jauciu ne miega, o i gamta, kiema visi isbego orai tai pasakiski, ko prie to kompo sedet...

                                    Comment


                                      Gogelmogel nebuvai prie namu??? Sako viskas ten sparciai juda...
                                      Gal jau kazka daugiau zinot apie pridavima, juk jusu namu neuzkalnu..... Musu namas ir tas kitas mazesnysis kur Dalikta stato tai sake veliau bus priduotas, ne kartu su jumis.....

                                      Comment


                                        Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                        Gogelmogel nebuvai prie namu??? Sako viskas ten sparciai juda...
                                        Gal jau kazka daugiau zinot apie pridavima, juk jusu namu neuzkalnu..... Musu namas ir tas kitas mazesnysis kur Dalikta stato tai sake veliau bus priduotas, ne kartu su jumis.....
                                        Zinau, kad sparciai, pas mus pradeda tinkuot dengia stoga ir deda langus, vyrai dirba is peties - matyt pinigu reikia. Del pridavimo nieko tiksliai nezinau dar, siek tiek atitrukes buvau nuo tu visu reikalu .
                                        Reiks ziureti kas ir kaip, jei ka suzinosiu butinai pranesiu.

                                        Comment


                                          Oi kaip laukiam is taves ziniu....

                                          Ar skaitei kaip Hermio projektai apsisudino(atsiprasau uz si zodi) matroskinas tiek pazeidimu prifotografaves, kad baisu.... Ir nelabai nori taisyti..... Ach tai kai pagalvoji kai tokie gangai taip daro tfu tfu tfu bar bar bar tikekimes mazesnieji nenores savo vardo pacioj darbu pradzioj susigadint

                                          Comment

                                          Working...
                                          X