Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
    o tau dave shalma uzsideti kai vaikstinejai po statybviete? . Liepe pasirasyti kad isklausei saugaus vaiksciojimo taisykles ir kad jai plyta uzkris ant galvos tau tik pati kalta?
    Prajuokinai, koks salmas koks taisykliu skaitymas.... as kokias 10 min. saukiau tuos statybininkus, nei vienas i mane demesio nekreipe tai lindau kur norejau......

    Comment


      Parašė Viktorija Rodyti pranešimą

      siandien buvau......
      Vis tau sis darbelis uzkraunamas, tai galvoju reikia gi ir paciai pasisukioti.....
      Ten kolkas taip nepatogu prieiti.....
      Koks cia darbelis malonumas cia, musu gi namus stato, jei nesunku gal gali persiusti vilos foto man i email'a,
      adresa parassysiu kaip AŽ

      Comment


        Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
        Koks cia darbelis malonumas cia, musu gi namus stato, jei nesunku gal gali persiusti vilos foto man i email'a,
        adresa parassysiu kaip AŽ
        Iki Vilos nebuvau dabridus tai vidaus foto nepadariau, bet issore kai kur nupleskinau....

        Comment


          Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
          Iki Vilos nebuvau dabridus tai vidaus foto nepadariau, bet issore kai kur nupleskinau....
          As turejau uomenyje tas kurias cia y foruma dejai , tik orginalaus dydzio, nes noriu paziuret kaip ten tos gegnes

          Comment


            Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
            As turejau uomenyje tas kurias cia y foruma dejai , tik orginalaus dydzio, nes noriu paziuret kaip ten tos gegnes
            Pasitikrink pasta.... Pamatysi kaip ten ir kas matosi

            Comment


              Didziai dekingas, uz foto viska isziurejau atidziai viskas kaip ir ok

              Comment


                Saiaip dar galiu pasigirti pas mus name laiptines laiptus betonuoja... jau iki antro auksto galima drasiai pakilt



                O i trecia auksta dar sunkoka butu patekt.....

                Comment


                  Tiesa dar norejau Jusu visu pasiklausti ar butu kvadratura nesumazejo pas jus... Man kazkaip vakar pasirode, kad musu Virtuve su svetaine mazesne nei planuose, bet gal tik pasirode. Reiks kita kart vaziuojant metra pasiimt......

                  Comment


                    kvadratura gali siek tiek sumazet, viskas bus aisku po inventorizacijos.

                    Comment




                      tai, kad siek tiek gali kisti as tikiu ir apie tai buvau informuota, bet man pasirode, kad ne siek tiek....

                      Nu bet pirmiau reikia turbut pamatuot, o po to tik verkslent....
                      Tai kolkas nieko ir nesakau....

                      Comment


                        Sveiki, kaimyneliai,

                        galiu truputi papasakoti apie namuka kuri stato ne DALIKTA. Ten darbus vykdo galima sakyti kaip ir vieno zmogeliuko individuali imone. Tas vadovaujantis asmuo yra statybininku sajungos narys, ir patys jie ten kuria visas STR numatytas normas ir todel viska taip skrupulingai daro. Teko bendrauti versliniais klausimais su siuo asmeniu, tai tikrai labai rimtas ir protingas vyras pasirode. Planuoja deti tarp aukstu perdengimu pries vadinama "steske" toki polistirola EPS T, kuris yra skirtas padidinto smugio ir garso izoliacijai ir atitinkamai brangesnis nei iprastinis grindinis polistirolas. Kad Dalikta toki naudos labai abejoju Zodziu reikia stebeti irkalbeti su statytoju, nes mes ten gyvensime o ne jie.
                        Tai tiek ziniu siam kartui.

                        Comment


                          Arba dar vienas niuansas, jei stebejote statybu eiga, siame name, mano minetas statybines individualios veiklos vykdytojas, po kiekvieno ismurinto auksto liejo monolitini zieda per visa perimetra, kuris sutvirtina pastato sienas, padaro jas atsparesnes jas slegiancio svorio gniuzdymui ir zinoma del to maziau bus sienu judejimo ir trukinejimo. Nei viename kitame kvartalo name nemaciau tokio atvejo. Zinoma tai nereiskia, kad kitiems namams sakes Viskas ok. Bet buvo galima ir labiau pasistengti kad veliau maziau problemu butu tiek gyventojams tiek paciai daliktai.

                          Comment


                            Blemba as tik nesuprantu kodel tokia nelygybe...... Juk mokam tuos pacius pinigus.....
                            Cia galim rekt kiek norim jei atsiprasau uz zodi sudarankiai dirba plius dar stengiasi kiekviena centa sutaupe kisenes prisigrus tai ka mes pakeisim... Nejau priversim kaip ana nama statyt..... Gal reikia su NT valdymu pasikoliot.... Sakyt, kad uz tokia kaina stai kas priklauso o ne atmestinas darbas.... Bet kaip svarbu pastatyt ir priduot......

                            Comment


                              Beje jau visus pinigelius sumokejot? Jei ne tai tikrai lengviau koliotis bus... Jei jau visi sumoketi sunkiau - daugiau nervu kainuos...

                              Comment


                                Nevisi pinigeliai sumoketi, bet taip noretusi be piktumu apsieiti....

                                Comment


                                  prašymelis

                                  Sveiki,norečiau pirkti butą dvare ,taciau liko tik pirmamae aukste.Kadangi siuo metu nesu Kaune , ar galetumete nufotografuoti koks vaizdas pro langus ziurint is dvaro namo is vakaru puses.Man sake,kad ten medziai salia auga, ar neuzstos saules.Labai dekoju, nes siuo metu galimybes atvažiuoti i kauną.

                                  Comment


                                    Laba, laba smagu, kad prisijungei....
                                    O i kuria puse langai tavo butu?? Nes jei i dvaro senojo ir to ten tvenkinuko tai kolkas foto neturiu, o jei i kiemo puse tai gal net ir cia forume tokiu fotkiu galima rasti.....
                                    Beje Dvarponis tam name buta uzsirezervaves tai gal ji reikia pasnekinti.....

                                    Comment


                                      klausimukas vilos gyventojams, na gal ir kitiems.
                                      siandien buvom prie namo, matem kad 1 ir 2 aukste dviejuose butuose isvedziota lyg ir signalizacijos ploni laidai, o pas mus nera. ar papildomai uz tai moket reikia ar cia dar isvedzios ? nes elektra kaip ir baigta.

                                      Comment


                                        Viktorijai

                                        Skambinau i kontorą, ir man sake like laisvi butai dvare pirmame aukste i vakaru puse, t,y. i LŽUU puse.man siuo metu nera galimybes atvažiuoti,nes negyvenu kaune.Dekoju Viktorijai,jeigu butu galimybe nufotografuok, nes man labai aktualu.Aciu Viktorija.

                                        Comment


                                          Siandien buvau noreikiskese ir apziurejau viska, nu darbai vyksta, ypac tam pirmam is triju mazesniuju, jau langai sudeti ir stoga baigineja. Del tu sienu tarp kaimynu ir laiptines , tai is tikruju visuose namuose deda silikatini blokeli 25 cm, o tam 1 gaunasi net apie 40 cm su putplasciu gaunasi . Skambinau i dalikta tai jie sake kad daro pagal projekta ir bus tik tas 25 cm blokelis tarp kaimynu, ir tarp laiptines ir butu. Nors breziniuose aiskiai matosi kad turi kazkokia izoliacine medziaga tose sienose buti,reiks nuvaziuot i ofisa issiaiskinti. gal siame forume yra kas nors kas nupirke buta mazesniuju namu 3 aukste, ta mazesni apie 55 kv? nes as taip pat toki pirkau ir galvoju padaryti dar 1kambari 2 aukste, nes auksciausia buto vieta gaunasi apie 4.8m. Ir maciau kad ta pati kazkas daro tame pirmame name, butu idomu pasiklausineti kaip ten daro.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X