Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viskas apie dažus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viskas apie dažus

    Sveiki. Ieskojau temos apie dazus bet neradau tai gal ir nepasikartosiu. Tarp jusu visu tikrai turetu buti zmoniu kurie uzsiima dazymu, apdaila. Mane domina kokius dazus(gamintojas, blizgumas, akrilinius, alkidinius ir t.t.) naudojate ir kodel. Labai idomu butu suzinoti kitu nuomones.
    www.lisota.lt

    #2
    Nemanau kad šitas forumas yra skirtas kalbėti apie dažus.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      o kodel gi ne, juk cia diskutuojama nuo statybu iki sporto, ar ta prasme tema sita kitur perkelt reiktu?
      www.lisota.lt

      Comment


        #4
        Aš tai nieko prieš, bet forumo valdžia gali pagalvoti kad tokia tema tikrai beprasmė ir užrakinti ją
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #5
          Sakyčiau, kad kaip tik atvirkščiai Diskusijos panašiomis temomis yra sveikintinos ir laukiamos "Būstas ir NT" forume
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            #6
            Statybu medziagos ir technologijos neatsiejamos nuo visu cia aptariamu objektu, tad manau tokios temos sveikintinos.
            Asmeniskai man labiausiai patinka Dekoral dazai, kuo mazesnio blizgumo. Naudojant kai kuriu kitu gamintoju dazus, dazomi pavirsiai turi but paruosti idealiai. Ypac jei dazai blizgus. Ir jei neturi patirties tai labai sunku lygiai nudazyt, nes matosi perejimai.
            .

            Comment

            Working...
            X