Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • mantasm
    replied
    Pas uošvienę vieta antram sanmazgui

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Uosvienes kambarys per didelis

    Komentuoti:


  • hobo
    replied
    Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
    Hobo, koks dar 1,5k bendrikas, pasedėjau 2 minutes su ekonominiu išsilavinimu prie paint ir va šiuolaikiškas 3 k. butas gavosi
    As su savo pradiniu nepabaigtu per 7.5 minutes padariau 5 kambariu buta - saliona iskaitant. Click image for larger version  Name:	rolleyes.gif Views:	1 Size:	1,0 kB ID:	1858037
    Tiesa, uosvienes bei vaiko miegamuosiuose langu nedejau - nes vis vien nakti jie miegos, tad kam jiems nakti ta dienos sviesa?
    Click image for larger version

Name:	bendrikas.jpg
Views:	318
Size:	109,1 kB
ID:	1858043
    Paskutinis taisė hobo; 2021.01.27, 15:16.

    Komentuoti:


  • Panevezietis
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Vaizdelis priešais Namai Kintai.

    Click image for larger version

Name:	Priesais Kintus.JPG
Views:	410
Size:	154,8 kB
ID:	1857969
    Panašus į senuosius namus Alpėse, slidinėjimo kurortuose.

    Attached Files

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą
    Pamiršote svetainėje langą dapiešt.
    Pigesnis sprendimas bus Samsung Frame su norimu vaizdu, kad ir į Eifelį.

    Tas postas aišku buvo offtopic su sarkazmu, o šiaip tokiais dalykais forumo nebešukšlinsiu, žmonės ateina sau naudingos informacijos ieškoti.

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
    pasedėjau 2 minutes su ekonominiu išsilavinimu prie paint ir va šiuolaikiškas 3 k. butas gavosi
    Pamiršote svetainėje langą dapiešt.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

    Gi jų pardavimų vadovė giriasi, jog pas ją profesionaliausi vadybininkai dirba, kurie net LinkedIn profilių neturi ir šiaip no name visiški. Daugiau nesiplėsiu
    O tai tas prastas bet populiarus darbuotojų tarpusavio susisiekimo portalas turėtu daryti įtaką pardavimo vadybininko sugebėjimams parduoti? Čia nebent B2B paslaugas siūlai tai ten galima kontaktus užmegzti.

    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Vaizdelis priešais Namai Kintai.
    Istorinio paveldo šedevras. Griauti negalima palikti. (Kablelį pasidėk pats.)

    Komentuoti:


  • _rB_
    replied
    Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
    Kad pardavimo vadybininkas darytų didelę itaką apsisprendimui pirkti ar nepirkti konkretų objektą, šioje vietoje man jo ln profiliai, balso tembras, mokėjimas pristatyti projektą ir bendrauti, apranga ir šukuosena mažai rūpi. Su šiuo vadybininku negyvensi ir į svečius jo nesikviesi. Man labiau svarbu, kad už statybas ir projekto igyvendinimą atsakingi žmonės turėtų kompetenciją tinkamai įgyvendinti suplanuotus sprendimus. O vadybininkas svarbu, kad atsakytų į rūpimus klausimus, pateiktu brėžinius, vizualizacijas ir informuotu apie svarbius niuansus. Aišku kai projekto pozicionavimas ir aprašymas su ultra hipster gairėmis, tai yra minusas renkantis būstą ir suprantant, kad ant tos meškerės užkibs atitinkamas kontingentas, kurie galimai tavo būsimi kaimynai. Citus Link -Ten už pardavimus asakingas žmogus Gabrielė, esant norui susipažinti, manau neapsunkintų surasti FB profilį jeigu ką taip domintų

    Kaip suprantu iš tinklapio iš viso projekto per puse metų aktyvios reklamos (su krūva žvaigždučių skelbimų portaluose) rezervuotas tik vienas butas arba aš neradau kur pažiūrėti arba parduotų tiesiog nerodo.
    Tai vat aš ir parašiau, jog daugiau nesiplėsiu. Forumas juk viešas, LT maža, o Vilnius dar mažesnis.

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    O, ką, neromantika? juk Kintai

    Sakė, kad nupirktas jau kažkokio vystytojo šitas, griaus ir statys kažką į vietą kažkada. Informacija nepatikrinta, NTR išrašo nemačiau, tai už Galio žodžius neatsakysiu.

    Hobo, koks dar 1,5k bendrikas, pasedėjau 2 minutes su ekonominiu išsilavinimu prie paint ir va šiuolaikiškas 3 k. butas gavosi

    Click image for larger version

Name:	Kintai 3k.PNG
Views:	400
Size:	112,7 kB
ID:	1857974
    Paskutinis taisė Andriejus_P; 2021.01.27, 11:59.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Vaizdelis priešais Namai Kintai.

    Click image for larger version

Name:	Priesais Kintus.JPG
Views:	410
Size:	154,8 kB
ID:	1857969

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Kad pardavimo vadybininkas darytų didelę itaką apsisprendimui pirkti ar nepirkti konkretų objektą, šioje vietoje man jo ln profiliai, balso tembras, mokėjimas pristatyti projektą ir bendrauti, apranga ir šukuosena mažai rūpi. Su šiuo vadybininku negyvensi ir į svečius jo nesikviesi. Man labiau svarbu, kad už statybas ir projekto igyvendinimą atsakingi žmonės turėtų kompetenciją tinkamai įgyvendinti suplanuotus sprendimus. O vadybininkas svarbu, kad atsakytų į rūpimus klausimus, pateiktu brėžinius, vizualizacijas ir informuotu apie svarbius niuansus. Aišku kai projekto pozicionavimas ir aprašymas su ultra hipster gairėmis, tai yra minusas renkantis būstą ir suprantant, kad ant tos meškerės užkibs atitinkamas kontingentas, kurie galimai tavo būsimi kaimynai. Citus Link -Ten už pardavimus asakingas žmogus Gabrielė, esant norui susipažinti, manau neapsunkintų surasti FB profilį jeigu ką taip domintų

    Kaip suprantu iš tinklapio iš viso projekto per puse metų aktyvios reklamos (su krūva žvaigždučių skelbimų portaluose) rezervuotas tik vienas butas arba aš neradau kur pažiūrėti arba parduotų tiesiog nerodo.

    Komentuoti:


  • _rB_
    replied
    Parašė intec Rodyti pranešimą

    Galima būtų tikėtis, jog bent reali komunikacija renkantis butą būtų normali ir bent kiek adekvati - deja.
    Gi jų pardavimų vadovė giriasi, jog pas ją profesionaliausi vadybininkai dirba, kurie net LinkedIn profilių neturi ir šiaip no name visiški. Daugiau nesiplėsiu

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Svetainės plotis 2,64 m. Kas yra labai siaura. Užtat gali taborą apgyvendinti, drabužinėse vietos 4 žmonėm užteks
    Paskutinis taisė Andriejus_P; 2021.01.27, 11:53.

    Komentuoti:


  • hobo
    replied
    Namai-kintai siulo pirkti uz 90,000 euru pusantro kambario "patobulinto bendriko"? Click image for larger version  Name:	eek.gif Views:	0 Size:	1,0 kB ID:	1857915

    Click image for larger version  Name:	fetch?id=1856928&d=1611348748.png Views:	1 Size:	64,7 kB ID:	1857918
    Paskutinis taisė hobo; 2021.01.27, 09:01.

    Komentuoti:


  • intec
    replied
    Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

    Mane iš viso paskutiniu metu Citus marketingo sprendimai labai stebina.
    Galima būtų tikėtis, jog bent reali komunikacija renkantis butą būtų normali ir bent kiek adekvati - deja.

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Del pertvaru pastebejau, kad ne visi jas pradejo deti. Is esmes nemazai sutaupo, o pirkejui “daugiau laisves”. Realco Pasilaiciuose lygiai tas pats - net nustebau is pradziu pamates. Gerai pastebeta del kvadraturos - grubiai primetus mano bute 20m pertvaru po 10 cm ir jau gaunam 2 kvadratus dingusius bute.

    o projekto pristatymas tai asmeniskai atstumiantis. Bet cia turbut kaip kam - nelabai man noretusi hipsteriskam projekte gyventi, tarsi studentu bendrabutis aprasytas butu.
    Paskutinis taisė Zygis; 2021.01.26, 20:10.

    Komentuoti:


  • Upper
    replied
    Andriejus_P: ties kokiu projektu apsistojote po paieškų ?

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Nuo Link-ten pradėjau savo būsto paieškas. Radau prie naujų projektų aruode, nusiunčiau savo kontaktus, pakvietė į susitikimą, bet jame taip ir nebuvau (atšaukė citus), tuo metu jie dar ir duobės iškasę nebuvo, tada dar buvo karantininė nežinomybė, prieš kainų pakilimą, tačiau jų kainos buvo ~2300 EUR į kvadratą, man pasirodė per didelės kaip už tokia lokacija.

    O be pertvarų statyti citus mada, ploto gali deklaruoti daugiau, poto pertvaros jį suvalgys (tai realiai kvadratas dar labiau brangsta), čia dar pridėsiu, kad net vonios kambario pertvarų nėra, elektros nevedžioja, rekuperacijos neįrengia, žodžiu laukia daug investicijų, idomu kokį baigtumą siūlo sutartimis?

    Dar dėl terminų, tada man žadėjo 2021 Q4, vėliau mačiau skelbimuose atsirado 2022 Q1, dar vėliau Q2, dabar jau matau 2022 Q4. Jei tada būčiau pasirašęs sutartis jau minimum laukčiau papildomus metus, o kaip dar užtemos neaišku. Paupio sutikčiau tiek laukti, šis projektas netoks stebuklingas, kad išaldyti tiek pinigų avanso pavidalu ir laukti du metus, kad galėtum dar puse metu tarp dvigubo gibso plokšcių sukinėtis. Todėl lyginti su Skansenu per kainą nėra teisinga, nes laikas kainuoja. Tie kas su paskola pirks, tai toks laiko tarpas yra nežinomybė, gali pasikeisti finansavimo sąlygos, asmeninės darbo sąlygos, daug rizikos.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    O dar jie turi mascotą.



    Bet šiaip patys namai visai simpatiški ir vieta nebloga.

    Komentuoti:


  • MartynasT
    replied
    Nu jo..
    Attached Files

    Komentuoti:

Working...
X