Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alytaus miesto stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Na manau visi žino, kaip ta ''istorija'' registruojama. Taip kad kartais tikrai 1000 susirenka, nors dažniausiai apie 500-700 Manau nėra ką daugiau diskutuoti. Nors labai smagu, kad yra žmonių, kurie daug geriau viską žino už vietinius

    Comment


      #22
      Parašė miromax Rodyti pranešimą
      Na manau visi žino, kaip ta ''istorija'' registruojama. Taip kad kartais tikrai 1000 susirenka, nors dažniausiai apie 500-700 Manau nėra ką daugiau diskutuoti. Nors labai smagu, kad yra žmonių, kurie daug geriau viską žino už vietinius
      po "Alyčio" ir "Bangos" rungtynių vietiniai taip pat tvirtino, jog stadione buvo 1000 žiūrovų, nors paėmus nuotraukas ir suskaičiavus paaiškėjo, jog nėra ir tų 540, kurie oficialioje statistikoje užfiksuoti. visur (ar tai būtų Marijampolė, ar Gargždai, ar Tauragė) rungtynių inspektoriai dar padaugina žiūrovų skaičių ir Alytus tikrai nėra išimtis. gal kokį kartą iš šimto ir būna užrašoma mažiau nei iš tikrųjų buvo
      GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
      Ką aš manau apie ... - Gargzdas

      Comment


        #23
        Na gerai, bet spręst apie vieninteles rungtynes, kuriose buvai Alytuje, tai irgi negalima Juo labiau, kad į I lygos rungtynes, kur nėra bilietų, dažniausiai stadionas užsipildo tik pirmo kėlinio viduryje. Bet aš nesakau kad visada būna 1000 ar 700 žiūrovų.

        Comment


          #24
          Reportažas apie Alytaus stadiono rekonstrukciją.
          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

          Comment


            #25
            Kam įdomu ir kas nematė, paveizėkite.

            "Alytaus stadione sparčiai kyla nauja tribūna "
            http://www.lff.lt/news.php?news_id=6429

            "Kėdainių futbolo manieže – nauja danga"
            http://www.lff.lt/news.php?news_id=6424

            Comment


              #26
              Na labai džiugu dėl Alytaus, greitai chebra sukasi nepalyginsi su kokia žemke, kur eiline šimtmečio statyba kvepia Tik štai man klausimas pasistojo: o jie planuoja įrengti apšvietimą?
              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

              Comment


                #27
                Naujos nuotraukos iš Alytaus stadiono:










                Viskas tikrai labai gražiai atrodo, ir smagu jog dengta bus visa tribūna
                Paskutinėj foto prastai matosi, bet ant stadiono sienos, yra kažkokie du tamsūs kvadratai. Aš arti nebuvau priėjęs, nemačiau, bet ten arba langai, arba kažkokios reklaminės švieslentės. Gal kas nors tokius matę?
                Paskutinis taisė miromax; 2009.01.05, 18:49.

                Comment


                  #28
                  Įspūdinga.. Nemaniau, kad tokie mastai.

                  Comment


                    #29
                    Na o kaip ydomu bus pats bendras stadiono vaizdas. Minėta ir apie kitą tribūna, kad kažkas yra.
                    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                    Comment


                      #30
                      Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                      Na o kaip ydomu bus pats bendras stadiono vaizdas. Minėta ir apie kitą tribūna, kad kažkas yra.
                      Yra, 1700 vietų, atsiversk kelis puslapius atgal, esu įmetęs.

                      Comment


                        #31
                        tikrai labai neblogai atrodo. gal pagaliau susivoksime kad ant snargliu pastatytos (vetros) tipo stadiono tribunos nereikalingos, juolabiau kad po keletos metu eksplotacijos tragiskai atrodo, nors kita vertus alytuje kitoje puseja butent tokia tribuna ir stukso. Sveikintinas dalykas visiškai dengta tribuna.

                        Comment


                          #32
                          na kolkas labai gražu laukiam tolesniu naujienu dėkui

                          Comment


                            #33
                            Alytus:

























                            Nedaug jau ir liko, iki vasaros baigt turėtų

                            Comment


                              #34
                              tikrai labai šauniai atrodo naujoji tribuna, šaunuoliai Alytus, ko tais primena venstipilio ir jurmalos stadionų pagrindines tribunas

                              Comment


                                #35
                                Šauniai Alytaus stadionas atrodo. Svajoju kad ir Radviliškyje atsirastu kokia piniginga komanda ir kurtu tokią infrastruktūrą ir atnešu daug džiausmo žaidimu Tik ar jis bus futbolo ar ir l. atletikos?
                                RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė doncius Rodyti pranešimą
                                  Šauniai Alytaus stadionas atrodo. Svajoju kad ir Radviliškyje atsirastu kokia piniginga komanda ir kurtu tokią infrastruktūrą ir atnešu daug džiausmo žaidimu Tik ar jis bus futbolo ar ir l. atletikos?
                                  infrastruktūrą tvarko savivaldybė, nes jai priklauso stadionas, o ne kokia tai piniginga komanda. stadionas ne statomas, o rekonstruojamas. beveik visi savivaldybių stadionai, kaip ir tradiciška Lietuvoje, yra universalūs - t.y. ir futbolui, ir lengvajai atletikai.
                                  GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                  Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                  Comment


                                    #37
                                    Vat Alytus man patinka.Ten stadionas geras turėtu būti.Žinoma būtų geriau jei aplink visa aikštė apstatyti tribunoms,bet turbūt pinigų neturi.Gaila.

                                    Comment


                                      #38
                                      O kiek vietu zadama alytuje?

                                      Comment


                                        #39
                                        Pagrindinė tribūna apie 1900.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė miromax Rodyti pranešimą
                                          Alytus:


                                          Atvaizdas




                                          Nedaug jau ir liko, iki vasaros baigt turėtų
                                          Kas ten vidury tribūnos juoda?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X