Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Utenoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Projektai Utenoje

    Pateiksiu keletą vykstančių bei jau įvykusių naujų projektų Utenoje.

    Utenio aikštės rekonstrukcija. Nors tai ir Utenos rajono širdis - iki šiol aikštė atrodė gan gėdingai (senesnių nuotraukų, deja, neturiu).

    Nuotrauka, daryta prieš kelis mėnsius. Pastatas - Utenos r. savivaldybė


    Šeštadienį, aikštės prieigos


    Gatvės taip pat išgrįstos trinkelėmis


    Aikštėje kaip niekur kitur Utenoje daug statybų bei rekonstrukcijų. Kai baigs šią pastato rekonstrukciją, beliks tik 1, besiprašantis kokio nors papuošimo


    Šalia - naujos statybos vietinės "Aidetos" orgtechnikos salonas. Patys tolimiausi - buvę biliardinė ir pigių rūbų "salonas". Dabar atnaujinta, tik nepažiūrėjau, kas įsikūrę


    Pietinė aikštės pusė. Atnaujintas pastatas, gretimame sklype dar neseniai stovėjo medinis pastatas. Ką statys, manau netrukus sužinosime.


    Gretimais ką tik pastatyti biurai.


    Jau kelerius metus veikiantys svečių namai.



    ***

    Dauniškio ežero pakrantės sutvarkymas. Pačioje Utenoje yra 2 ežerai, kurie karštomis dienomis sulaukia nemažai lankytojų. Pastarasis ežeras yra miesto centre. Čia jau seniau įrengta maudykla bei vaikų žaidimų aikštelė. Pakrantė buvo gerokai apaugusi, tačiau dabar sutvarkyta bei įrengti šviestuvai.

    Taip pat tvarkomos ežero prieigos nuo Aušros gatvės (už nugaros ties pastarąja gatve neseniai pastatyta nauja kavinė)


    Pakrantė sutvarkyta, įrengtas dar vienas "paplūdimys"


    ***

    A. ir M. Miškinių bibliotekos rekonstrukcija. Atlieka vietinė "Statva". Pastatas simbolizuos sukrautas knygas.



    Vaizdinys iš šios pusės






    Taip atrodė prieš


    Žiemą


    ***

    Maironio ir Kauno gatvių rekonstrukcija

    Kauno gatvė jau rekonstruota turbūt prieš metus, dabar vykdomas besikertančios Maironio gatvės rekonstrukcija.

    Kauno gatvės prieigos pernai pavasarį


    Atnaujintas pastatas šioje gatvėje. Šalia statomas dar vienas.


    Kauno gatvėje kadaise karaliavo žydai


    Dar vienas atnaujintas pastatas, tolumoje - taip pat atnaujintas etnografijos muziejus bei Uteno aikštė (ant kalvos)


    Maironio "gatvė". Salotinis pastatas - kelių policija, morkinis - nuovada


    Kitas gatvės galas nuo Basanavičiaus gatvės


    Taip į Uteną priimami turistai


    Netyla kalbos, kad čia ateityje stūksos viešbutis. Dabar tai jaunimo "su ratais" susitikimo aikštelė


    ***

    "Senukų" prekybos centras ir autobusų stotis.

    "Senukai" jau turėjo didžiausias prekybos patalpas Utenoje, tačiau tai buvo pačiame miesto pakraštyje. Vėliau nusprendė įsikelti į sklypą, kuriame stūksojo gan apibyrėjusi autobusų stotis, tad sąlyga buvo natūrali, pastatyti naują autobusų stotį. Naujoji išdygo gretimais.

    Nuotrauka daryta pernai pavasarį - stoties statyba


    Stotis šiandien, pastebėtina, kad spalvų gama pastatui suteikia pikantiškumo Dėžė šalimais - naujieji "Senukai"


    Fasadas į Basanavičiaus gatvę. PC duris atversiąs š.m. rugsėjo 2-ąją. Viduje taip pat įsikurs kažkokia matinimo įstaiga. Teko girdėti, kad tai bus "Čili", bet kažkaip suabejojau šia galimybe.



    "Senukai" taip pat sutvarkė sankryžą gretimais


    ***

    Jau pagarsėjęs bažnyčios ir VPM sandėris

    Taip atrodė prieš...


    Bažnyčios statybos


    Taip atrodo dabar... (kitu kampu)


    ***

    Prekybos centras ties keliu į Zarasus. Kol kas neaišku, kas ten bus.


    ***

    Dar keletas pyškalų su mažesniais pastatais

    Prieš kurį laiką atnaujintas pastatas.


    Neseniai pasibaigusios didesnio vartotojų kooperatyvo PC statybos turgavietės teritorijoje. Turgavietė tuo pačiu sumažinta, senoji "krautuvė" nugriauta.


    Čia, be abejo, ne visi vystomi projektai Utenoje
    Attached Files
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Smagu, kad visur po truputį (o Utenoj visai rimtai) tvarkomasi
    Labai ačiū už nuotraukas

    Comment


      #3
      Wow, tiek statybu tikrai nesitikejau
      Labai patinka trinkeles ant gatviu ir taku
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #4
        Tai jau tikrai, čia kur tik naujina šaligatvius, visur trinkelėmis. Matyt "kažkas" labai jomis susižavėjęs
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Dar kartą paržiūrėjau ir užkliuvau už paskutinės nuotraukos.
          Gal jau sutvarkytas tas parkingas prie turgaus, kuris buvo kaip kišenė ir dar su su skylėmis (atsiprašau, duobėmis).

          Comment


            #6
            Taip, tai tas pats parkingas (praplėstas senosios krautuvės sąskaita).
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Tubūt ir aš su savo mašinyte tilpsiu

              Comment


                #8


                Labai neblogai
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #9
                  Oho, tikrai nesitikėjau, kad Utena taip sparčiai gražėja
                  Visos forumo temos apie Panevėžį:
                  http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                  Comment


                    #10
                    Gražu. Tik manau Maximos ir bažnyčios tokia artima kaimynystė- absurdas.

                    Comment


                      #11
                      pamate kelis pastatus ir sako jau kad grazi kazkokios rekontrukcijos vyksta paskiau Norfa stato ten kur pilka kaimeliai nuosavi namai nufotografuoti ir pan nu galiu pasakyt kur keli projektai yra tai labai saunu pagrazes Utena cia galiu pasakyt netik Utena plecesi bet ir kiti mazesni miestai kaip Radviliskis,Ukmerge,Marijampole,Alytus
                      :buksvx:

                      Comment


                        #12
                        Pamėgink dėti skyrybos ženklus, nes labai sunku skaityti ir suprasti, ką turi omenyje
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          ok sorry desiu kita karta kaip pradedu rasyti be sustojimo
                          :buksvx:

                          Comment


                            #14
                            O aš jau senojai Utena žavėjausi, kiekvienais metais pravažiuodamas spoksau Man pats miestas labai jaukus

                            Comment


                              #15
                              man patinka kaip miestas utena ,o sakykite kam patinka Zarasai ?

                              Comment


                                #16
                                Pastatai niekuo nėra ypatingi (išskyrus bažnyčią), bet labai gražūs vaizdai (iš visų rajono centrų gal tik Trakai gali prilygti),
                                Labai įdomus miesto radialinis tinklas (ypač žemėlapyje).
                                Ar ten vystosi kokia pramonė?

                                Comment


                                  #17
                                  Pats Utenoj gyvenu bet tik dabar sita tema atradau Siaip visai nieko miestas o kalbant apie statybas tai Kauno-Basanaviciaus g. sankirtoje (kitoje kelio puseje nei Senukai) SNORAS statys 3a. pastata.

                                  >Romas pramone ten labai nesivysto, nauju dideliu imoniu neatsiranda, tik pleciasi ir stipreja senosios (ypac Utenos mesa)

                                  Comment


                                    #18
                                    O, pasirodo šiame forume ir daugiau uteniškių esama Ir aš buvau girdėjęs dėl "Snoro", bet pagalvojau, kad jie statosi prie to namo, kur čia nuotraukoje aptverta. Tai taip išeina, kas statys šioje aikštelėje tiesiai?

                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Beje prisiminiau kad yra projektas statyti 16mln. litu vertes sporto arena su baseinais, dviraciu takais ir dar kazkuo. Viska planuoja igyvendint iki 2009? (tiksliai nepamenu) bet truksta lesu...

                                      Comment


                                        #20
                                        >Mantaz jo toj aikstelej

                                        Comment

                                        Working...
                                        X