Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Utenoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jo, šitą kampą turėtų papuošti. Iš kur, beje, gauni šituos vaizdinius?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Radau Utenos savivaldybės tinklalapyje, visai atsitiktinai... Pamaniau, kad gal bus įdomu. Kažkaip mažesnius projektus mažesniuose miestuose mažai kas ir pastebi, o gaila...
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        Iš visų Utenos projektų šis, bent jau man, atrodo labiausiai nepavykęs - kažkaip nesiderina jie vienas su kitu. Šventovė ir prekybcentris.



        Paskutinis taisė enigma; 2008.02.14, 14:59.
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          Na kodėl gi, istoriškai turgus ir bažnyčia dažnai kaimynai būdavo
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
            Na kodėl gi, istoriškai turgus ir bažnyčia dažnai kaimynai būdavo
            Sutinku, bet tai būdavo visai kas kita. Dabar gi vietoj vežimų - maximos vežimėliai, vietoj arkliukų - automobiliai.
            Dar vienas minusas - praktiškai jokio šventoriaus nėra, gali su mašina ir į bažnyčia įvažiuoti...
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Geros naujienos.

              http://bernardinai.lt/index.php?url=articles/58990
              ______________
              The Division Bell

              Comment


                Dėkui už nuorodą
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Šeštadienio nuotraukos. Praėjau pro daugumą Utenos statybviečių, tačiau didžiosiose (Sporto komplekso, daugiabučių kvartalo Aukštakalnyje, Centrinės bibliotekos ir Registrų centro) nieko naujo, tad jų nuotraukų arba nepadariau, arba čia nedėjau.

                  Daugiabutis Aukštakalnio g.


                  Kažkaip nepastebimai atnaujinta aikštelė prie Dauniškio ežero


                  Ruošiamos naujos vietos suoliukams. Akivaizdu, kad netolimoje ateityje visas takas palei ežerą bus išgrįstas.




                  Išėjimas į vieną pagrindinių Aušros gatvę


                  Skulptūra Utenio aikštėje


                  Rinkos aikštė. Anot enigmos neseniai pateikto straipsnio, šiemet ji bus rekonstruota
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Ačiū už foto.Nykiai Utena atrodo pavasario pradžioj.
                    Mano darbai deviantart'e

                    Comment


                      Kažkaip tikėjausi didesnių poslinkių. Gaila, kad nei Registrų centro, nei Sporto arenos projektuose nematyti progreso. Įdomu - ar čia finansavimo, ar statybinių oranizacijų "kaltė" ?..
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        Parašė osiz Rodyti pranešimą
                        Ačiū už foto.Nykiai Utena atrodo pavasario pradžioj.
                        Kaip ir visur mūsų klimato juostoje...
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          Kažkaip tikėjausi didesnių poslinkių. Gaila, kad nei Registrų centro, nei Sporto arenos projektuose nematyti progreso. Įdomu - ar čia finansavimo, ar statybinių oranizacijų "kaltė" ?..
                          Gali būti, kad ir žiema šiek tiek kliudė. Dėl sporto komplekso, tai dar kaip ir neaiškus jo rangovas.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Naujo namo statyba Krašuonoje

                            UAB ''Vilniaus statybų grupė'' pristato naują projektą – daugiabučio namo statybą Krašuonos / V.Kudirkos gatvių sankirtoje, Utenoje. Penkių aukštų su mansarda name bus įrengti 43, daugiausia 2 -3 kambarių butai. Penktame aukšte suprojektuoti dviejų aukštų butai su balkonais. Šiuose butuose jaukumo suteiks židiniai bei terasos, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į parką. Pirmame aukšte bus įrengtos komercinės patalpos.

                            Daugiabutis namas statomas visais atžvilgiais patogioje vietoje, iš kurios pėsčiomis nesunkiai pasiekiamas miesto centras, senamiestis, mokykla, prekybos bei pramogų vietos. Šia ramia bei jaukia vieta bus patenkintos ne tik vaikus auginančios šeimos, bet ir vyresnio amžiaus žmonės, kadangi daugiabutį supa parkas.

                            Tai modernios architektūros statinys, atitinkantis visus šiuolaikiniam pastatui keliamus techninius ir eksploatacinius reikalavimus. Įsigijęs butą šioje vietoje žmogus įgyja ne tik nekilnojamąjį turtą, bet ir tam tikrą gyvenimo stilių, kurį sukuria aplinka. Užbaigus projektą bus sutvarkyta ir apželdinta teritorija, vaikus džiugins įrengta žaidimų aikštelė. Planuojama projekto pabaiga - 2008-ųjų I pusmetis.

                            Plačiau: http://www.vsgstatyba.lt/

                            Pastato vizualizacija:


                            Statybų pradžia:


                            Nuo Krašuonos upelio pusės:
                            Paskutinis taisė s@V@s; 2007.03.17, 16:37.
                            ::Utenos fotogalerija::

                            Comment


                              Geras, labai ačiū už informaciją. Vieta tai ten fantastinė.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Norėčiau aš butuko 5-6 aukšte, bet kainos
                                ::Utenos fotogalerija::

                                Comment


                                  Liftai bus?
                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                    Liftai bus?
                                    Tikriausiai ne
                                    ::Utenos fotogalerija::

                                    Comment


                                      Tai tada 2, 3 aukšte geriau man būtų, nors ir vaizdas nukentėtų.
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Gražioje vietoje įsikurs, beveik kaip kurorte...
                                        Jei neklystu, tai jau bus trečias, naujos statybos, daugiabutis Utenoje.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                          Gražioje vietoje įsikurs, beveik kaip kurorte...
                                          Jei neklystu, tai jau bus trečias, naujos statybos, daugiabutis Utenoje.
                                          Ketvirtas
                                          ::Utenos fotogalerija::

                                          Comment

                                          Working...
                                          X