Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nepavykę projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    /\ tai jau jo...kažkaip kraupokai atrodo...šitas "gražuolis", pagal mane, tikrai kol kas lyderis...

    Comment


      #22
      Aš balsuočiau už šį kaip lyderį:


      Tas vyroko komiblokas šimtą kartų geriau atrodo. Nors manau, kad kolkas neįdėti patys šlykščiausi pastatai. Reiktų aiškesnių taisyklių ką čia galima dėti, o ko - ne. Pvz. apleistus pastatus galima dėti ar ne? Nebaigtus stayti pastatus galima dėti ar ne? ir pan.

      Comment


        #23
        Nesutinku, visiškai nesutinku. Gal tu nebuvai prie vyroku "šedevro" nuėjęs. Jis natūroj dar kraupesnis nei foto. O šis pastatas visai pusėtinas, tarsi būtų darželinuko padažytas. Aš šį pastatą net siūlyčiau iš šios kategorijos pretendentų sąrašo išmesti .
        Parašas :)

        Comment


          #24
          Buvau prie vyroko komibloko. Jis man neatrodo toks baisus ir pigus kaip šis "darželinuko padažytas".

          Comment


            #25
            Na nežinau, nežinau, Edd. Prie Kalvarijų Medijos stovintis naujos statybos panašių spalvų komiblokas atrodo ko gero blogiau. Tuo tarpu už Vyroko "mažulį" nieko kraupiau Lietuvoje kolkas neteko matyti (kalbam apie naujus ir renovuotus pastatus)
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #26
              Parašė vytauc
              Na nežinau, nežinau, Edd. Prie Kalvarijų Medijos stovintis naujos statybos panašių spalvų komiblokas atrodo ko gero blogiau. Tuo tarpu už Vyroko "mažulį" nieko kraupiau Lietuvoje kolkas neteko matyti (kalbam apie naujus ir renovuotus pastatus)
              Gali būti, tai įdėk tą naujos statybos komibloką. Čia skonio reikalas, man daug padoriau atrodo vyroko komiblokas, nei ši baidyklė. Vyroko komiblokas palyginti su šiuo gigantu yra mažiukas, spalvos bent jau man daug normalesnės ir tas antstatas nėra pigiai "nutinkuotas ir padažytas" kaip šis pastatas su "susiraukšlėjusia" skardine stogo danga ir skirtingų spalvų langų rėmais. O vidurinė pastato dalis su "vainikuojančiu" langiuku iš vis tragedija. Ir kam ji išvis reikalinga? Tokios vidurinės dalys paprastai atskiria simetriškas pastato dalis, bet šis pastatas visai nesimetriškas. Jei jis stovėtų ten kur dabar stovi vyroko komiblokas būtų daug didesnė tragedija.

              Comment


                #27
                Parašė Edd
                Gali būti, tai įdėk tą naujos statybos komibloką. Čia skonio reikalas, man daug padoriau atrodo vyroko komiblokas, nei ši baidyklė. Vyroko komiblokas palyginti su šiuo gigantu yra mažiukas, spalvos bent jau man daug normalesnės ir tas antstatas nėra pigiai "nutinkuotas ir padažytas" kaip šis pastatas su "susiraukšlėjusia" skardine stogo danga ir skirtingų spalvų langų rėmais. O vidurinė pastato dalis su "vainikuojančiu" langiuku iš vis tragedija. Ir kam ji išvis reikalinga? Tokios vidurinės dalys paprastai atskiria simetriškas pastato dalis, bet šis pastatas visai nesimetriškas. Jei jis stovėtų ten kur dabar stovi vyroko komiblokas būtų daug didesnė tragedija.
                tu nepamiršk kad šis pastatas pastatytas daugiau nei prieš dešimt metų ir taa visos tokiios nesamonės kurias išvardinai buvo madingos
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  #28
                  Parašė spirit
                  tu nepamiršk kad šis pastatas pastatytas daugiau nei prieš dešimt metų ir taa visos tokiios nesamonės kurias išvardinai buvo madingos
                  Tai gerai, bet nuo šio fakto, jis gražesnis nepasidaro.

                  Beje, pamiršau paminėti kvartalą prie savartyno - man jis irgi didesnė tragedija, nei vyroko komiblokas. Jį dedu į lygią gretą su tuo "vaikiškai padažytu", o tarp naujų pastatų turbūt nusipelnė garbingos pirmos vietos.

                  Comment


                    #29
                    jūs nepamirškit kad egzistuoja dar vienas "siaubas" - daugiautis krokuvos gatvėje vilniuje kuris man laaaaaaaaaaabai primena černobilio sarkofaga, "padažytą" ir vyroko "šedevrą"
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #30
                      Nors šis "darželinuko padažytas" gražuolis išties primena Minske stovinčius eksponatus, bet pakeitus normalesnėm spalvom (pvz., balta, šviesiai pilka ar pan.), manau būdų visai nieko. Taip pat reiktų atnaujint. Dėl stiliaus, mano nuomone, nėra labai tragiška (kad ir dvelkianti senove) - juk įvairovė nepakenks.

                      Dešiniąjame nuotraukos kamputyje galima matyti dar "gražesnį" eksponatą, tiksliau - plytų krūvą...

                      Comment


                        #31
                        niu nežinau ko jis jum kliūva. tikrai geriau nei pilkas monolito gabalas miesto centre o ateis laikas, ir neliks ir sito pastato, ir vyroko ir dar kitu. Ir ateities žmonės sakys apie mūsų "Europa" ar kitus naujus gražuolius, kad kas čia per šlykštynės, dvelkiančios senove....

                        Comment


                          #32
                          Parašė tadux
                          mano manymu sis pastatas yra nugaletojas.
                          http://img474.imageshack.us/img474/6039/imgp83005fj.jpg

                          Manau reikejo priderinti paukstinima prie senosios dalies forma, langais ir apdaila, o dabar viskas skirtinga atrodo kaip koks auglys. Baisu ir dar tokioje vietoje
                          Pyksžaisdė

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #33
                            Parašė Ežiukas
                            Pyksžaisdė
                            Viename žodyje sugebėjai įvelti net 3 klaidas

                            Piktžaizdė.
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Parašė Šiaulietis
                              Dešiniąjame nuotraukos kamputyje galima matyti dar "gražesnį" eksponatą, tiksliau - plytų krūvą...
                              Siandien jau nera tos plytu kruvos, viskas pabaigta ir atrodo taip pat, kaip nuotraukoje parodyti pirmieji du namai.

                              Comment


                                #35
                                Na labai noretusi pamatyti dar viena pretendenta is Krokuvos gatves, neissivaizduoju kas ten tokio yra. Is savo puses dar pridesiu Vilniuje uz Sodros raudonu plytu, zaliu langu remu ir fasade issikisusiu dusho kabinu baisuokli. Nerandu dabar po ranka foto, kai turesiu imesiu.
                                gera gyventi gerai

                                Comment


                                  #36
                                  As tai visada vertinu pastata atsizvelgdamas i vieta kurioje jisai yra, butent tai ir nuleme kad Vyroko komiblokas sitoje kategorijoje pirmauja.

                                  Comment


                                    #37
                                    Nepavykę projektai

                                    Siūlau naują temą "Nevykėliai arba Gavosi kaip visuomet", kur galėtume sudėti nevykusių/nepasisekusių projektų ir darbų nuotraukas.



                                    Ir optimistiškai tikėkimės, kad vykdytojas netyčia čia užklys ir nebepakartos tos klaidos kitame objekte

                                    Comment


                                      #38
                                      UAB "Vyroko nekilnojamasis turtas"

                                      Įdomi pastato forma, Vilniuje panašių nėra, graži pradžia:


                                      Tačiau realybėje nieko panašaus. Unikali pastato forma išnyksta, tačiau išryškėja viduje esančios užuolaidos, taburetės ir puodai:
                                      Paskutinis taisė Rimas_OK; 2006.07.21, 19:26.

                                      Comment


                                        #39
                                        man regis, kad panaši tema jau yra sukurta...

                                        Comment


                                          #40
                                          Nevykėliai dažnai būna ir architektai, kurie su savo fantazijom atitolsta nuo realybės

                                          Comment

                                          Working...
                                          X