Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dangoraižių kvartalas Klaipėdoje!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Hmm.. nėra šitam forume pavydo smile'o? nes dabar labai praverstų

    Comment


      #22
      as irgi to pacio norejau klausti. Nes jei gyvenamieji 36 aukstu, tai sunkiai isivaizduojama Lietuvoje.

      Comment


        #23
        Parašė John
        Beje, man iki galo neaisku, kaip su tais 33 ir 36 aukstu toweriais? tai bus ofisu pastatai ar gyvenamieji?


        Sunku atsakyti. Palauksim, kol bus oficialus puslapys.. Tada viska ir suzinosim

        Comment


          #24
          O kolkas galit skambinti ir rasyti

          Tel.: +3706 460 54514,

          +3706 46 412344,

          +370 612 17073.

          El. pastas: uabplienas@is.lt

          Comment


            #25
            Na tai gal reiktu pradet galvot pavadinima Gandraliskems, nes siaip per ilgas pavadinimas, o ir pries inastransus reiktu pasigirt , o jiems kazkaip manau per sunkiai eis skaityt pavadinima Tikriausiai Vilniaus NCC reiktu pervadint i NCC II , o Gandraliskes i NCC

            Comment


              #26
              Parašė Rokas
              Na tai gal reiktu pradet galvot pavadinima Gandraliskems, nes siaip per ilgas pavadinimas, o ir pries inastransus reiktu pasigirt , o jiems kazkaip manau per sunkiai eis skaityt pavadinima Tikriausiai Vilniaus NCC reiktu pervadint i NCC II , o Gandraliskes i NCC
              Rokai, paskaityk mano komentara, kuri parasiau ssc forume. Kolkas tuscio lauko NCC vadinti nelabai iseina .

              Comment


                #27
                Nerealus projektas, netgi nuotaika labai pakele

                Comment


                  #28
                  Parašė Edd
                  Parašė Rokas
                  Na tai gal reiktu pradet galvot pavadinima Gandraliskems, nes siaip per ilgas pavadinimas, o ir pries inastransus reiktu pasigirt , o jiems kazkaip manau per sunkiai eis skaityt pavadinima Tikriausiai Vilniaus NCC reiktu pervadint i NCC II , o Gandraliskes i NCC
                  Rokai, paskaityk mano komentara, kuri parasiau ssc forume. Kolkas tuscio lauko NCC vadinti nelabai iseina .


                  Na aisku, kad as tik juokavau

                  Comment


                    #29
                    @Rokai: Tai as suprantu,. kad tu juokavai. As irgi juokavau. Nes tokie dalykai kaip kazkas vs kazkas dazniausiai tiek ssc forume tiek ir situ atveju nebuna rimti .



                    Gal kas galit pasiulyti kokiu nors ftp, ar vietos pvz. kad ir tam paciam serveryje, kuriame yra sitas forumas, nes to filmuko taip ir nesulauksim .

                    Comment


                      #30
                      Parašė Edd
                      @Gal kas galit pasiulyti kokiu nors ftp, ar vietos pvz. kad ir tam paciam serveryje, kuriame yra sitas forumas, nes to filmuko taip ir nesulauksim .


                      :cheers: gera mintis nes man tikrai nera kur ji patalpinti

                      Comment


                        #31
                        Neiseina man surasti ftp, kur butu galima 'anonymous' vartotojui siusti savo failus. Gal Mantaz galetu padeti? Citata: "Savininkas sakė, kad jei gerom reimėm, galima naudot iki 5 GB " - cia Mantaz kalba apie vieta, kurioje yra patalpintas forumas.

                        Comment


                          #32
                          Yra toks dalykas kaip p2p :cheers:

                          Pashareinkit kurnors emule ar edonkey ir visi turesim

                          Comment


                            #33
                            O ar toli sis kvartalas nuo kitu Klaipedos dangoraiziu? Tai yra,ar formuosis skyline normalus?

                            Comment


                              #34
                              Parašė dr.Jackal
                              O ar toli sis kvartalas nuo kitu Klaipedos dangoraiziu? Tai yra,ar formuosis skyline normalus?


                              Nuo sio kvartalo iki naujo statomo 27a. pastato - 700m, iki esancio 15a. - 900m. Na o iki naujo 20a. is vis 2km

                              Comment


                                #35
                                nu as tiesiog apakes neturiu zidziu,gal as sapnuoju bet rodos tai realus projektas bet esu zado netekes

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė alexas
                                  nu as tiesiog apakes neturiu zidziu,gal as sapnuoju bet rodos tai realus projektas bet esu zado netekes


                                  nu tai kai pamatysi filmuka, tai ir apkursi

                                  Comment


                                    #37
                                    As tai kazkaip visiskai netikiu sio projekto idile Na nebent uz 10 metu.O kada ruosiasi viska pabaigt ar bent pradet?Nezinau,man is renderiu atrodo,kad nebus daug veiksmo ir gyvybes,siauras gatviu tinklas,be to man rodos tie bokstai irgi nebus tokie,kaip visada musu architektai pagadins reikala..(siandien pesimistiskai nusiteikes)O nezinot tu komibloku aplinkui busima kvartala nesiruosia nugriaut,ar bent rekonstruot?

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė buozgalvis
                                      As tai kazkaip visiskai netikiu sio projekto idile Na nebent uz 10 metu.O kada ruosiasi viska pabaigt ar bent pradet?Nezinau,man is renderiu atrodo,kad nebus daug veiksmo ir gyvybes,siauras gatviu tinklas,be to man rodos tie bokstai irgi nebus tokie,kaip visada musu architektai pagadins reikala..(siandien pesimistiskai nusiteikes)O nezinot tu komibloku aplinkui busima kvartala nesiruosia nugriaut,ar bent rekonstruot?


                                      Statyba prasideda jau geguzes menesi. O visas statybas zada pabaikt po 5-7 metu

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė John
                                        Dar vienas klausimas, kiek is tu zemesniuju toweriu tures 18 aukstu ir kiek 20?


                                        Kaip as supratau jei visi bus skirtingi.. o aukstai nuo 18 iki net 21.. (18,19,20,21).. mazdaug taip

                                        Comment


                                          #40
                                          Dr, Insert, o ar ta 27 aukstu jau pradejo staty minijos ir bijunu gatvej,a?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X