Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na va kas pas mus atsitinka, kai norima viska „viesai" ir „legaliai" padaryti. Garantuoti nuostoliai, laiko tempimas ir pan.
    Reikia dziaugtis, kad pagaliau kazkas girdeti bent is tos puses.

    Comment


      Pagaliau reikalai juda. Vis tiek reikia kažką daryt su šiuometine sistema ir biurokratizmu x
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Konservatorius nori Žemės ūkio ministerijos Kaune

        Super idėja Tikrai sumažintų atotrūkį tarp įvairių regionų, ir Kaunui tai būtų ne mažesnis postūmis nei nauja arena.

        Comment


          Gal ir neblogai būtų, aišku jei nereiktų valdininkams ir ne tik važinėti iš Kauno į Vilnių ir atvirkščiai.
          Ateity galėtų būti taip:
          Lietuvos sostinė - ~1.6 mln Dipolis (reiktų sugalvoti pavadinimą) Dipolio atskiras dalis - Vilnių ir Kauną sieja ~300 km/h traukinių jungtis su viena tarpine stotele Elektrėnuose. Traukiniai atvykę į Vilnių/Kauną toliau važiuoja tramvajų/metro vėžėmis mažiausiai 70km/h greičiu. Lietuvos sostinė būtų tikras didmiestis, su dviem tikrais miesto centrais, su keliais oro uostais ir t.t.
          Kaip jums tai patinka?

          Comment


            /\ Kolkas kiek utopiškai skamba, bet dar esu jaunas ir tikiuosi su laukti, kada mano mylimas miestas taps tikru didmiesčiu, kuris bus žinomas ne tik Žalgiriu.

            Comment


              Edd > Netgi labai patinka

              Comment


                Parduodamas namas Pasadenoje, California - kaina 52mln. USD - gal kam reikia?
                beg, borrow and steal

                Comment

                Working...
                X