Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių renovacija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Knope
    replied
    Ar gyventojai patys renkasi kuo namą dengti? Kokiomis plokštėmis ir t.t? Nežinau tų mechanizmų. Ar yra vis dėlto kažkoks defoltinis standartas? Vaikščiojau prieš kelias dienas aplink vieną neseniai renovuotą Kauno mokyklą, tai tikrai, jau kai kur tas gipslartonas atluptas (ten, kur laiptai). Kas bus po 10, 20, 30 metų? Nežinau, man keista, kai prieini prie pastato, pastukseni į sieną - skamba Niekad gyvenime žmonės taip sienų nerentė...

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Renovacija apkarto: pasvaliečiai nenori mokėti už dėmėtą fasadą
    http://verslas.delfi.lt/realestate/r....d?id=51446057

    Komentuoti:


  • randomBoy
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    O nemanai, kad tu taip pat užsipuoli renovuojamų namų gyventojus? Gal tokius medžiagų pasirinkimus lėmė lėšų, laiko trūkumas ar kokios kitos priežastys, o ne gyventojų kvailumas.
    Yra pastatų, kurių fasadų apdailai naudojamos tvirtesnės medžiagos, o ne tinkas. Medžiagų parinkimams visada yra paaiškinimas ir priežastis.

    Tad - kiekvieno iš mūsų noumonė svarbi ir teisėta, tačiau vertinimus reikėtų atlikti atsakingiau
    Kur aš užsimenu apie kvailumą? Panašu, kad bandai atsifudbolint. Juokinga, jeigu nebūtų graudu. Aš išsakiau savo nuomonė, bet TU mane užsipuoliai. Nesvarbu, "vertintojau".

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Parašė randomBoy Rodyti pranešimą
    Paskaityk ką žmogus keliais komentarais aukščiau parašė. Mačiau vieną naują namą (atrodo Plytinės g.), kurio apačia irgi buvo padengta tokiu principu tai vaikai ten su akmenukais skyles padarė. Man nereik renovuoti, bet ačiū, kad kaip tūlas lietuvis, pirmas užsipuoli.
    O nemanai, kad tu taip pat užsipuoli renovuojamų namų gyventojus? Gal tokius medžiagų pasirinkimus lėmė lėšų, laiko trūkumas ar kokios kitos priežastys, o ne gyventojų kvailumas.
    Yra pastatų, kurių fasadų apdailai naudojamos tvirtesnės medžiagos, o ne tinkas. Medžiagų parinkimams visada yra paaiškinimas ir priežastis.

    Tad - kiekvieno iš mūsų noumonė svarbi ir teisėta, tačiau vertinimus reikėtų atlikti atsakingiau

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Parašė Monteq Rodyti pranešimą
    Kuo čia dėta Jonava ir ką ji turi bendro su renovacija Vilniuje?
    Radau temą naudodamas paiešką, nepastebėjau, kad ji yra Vilniaus forume. Mano klaida

    Komentuoti:


  • randomBoy
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    O kodėl turėtų būti skylėta ir atsilupę po metų? Siūlau savo patarimus naudot renovuojant savo daugiabutį
    Paskaityk ką žmogus keliais komentarais aukščiau parašė. Mačiau vieną naują namą (atrodo Plytinės g.), kurio apačia irgi buvo padengta tokiu principu tai vaikai ten su akmenukais skyles padarė. Man nereik renovuoti, bet ačiū, kad kaip tūlas lietuvis, pirmas užsipuoli.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    O kodėl turėtų būti skylėta ir atsilupę po metų? Siūlau savo patarimus naudot renovuojant savo daugiabutį

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė randomBoy Rodyti pranešimą
    Aš taip pat to nelabai suprantu. Juk gyventojams turi rūpėti ilgaamžiškumas. Koks tikslas renovacijos, jeigu vėl po metų viskas bus skylėta ir atsilupę? Pirmi aukštai būtinai turi būti geriau apsaugoti.
    Papildoma apsauga reiškia ir didesnį svorį. O pačio namo nešančios konstrukcijos apskaičiuotos senajam svoriui.

    Komentuoti:


  • randomBoy
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Todėl, kad viskas atsiremia į kainą.
    Aš taip pat to nelabai suprantu. Juk gyventojams turi rūpėti ilgaamžiškumas. Koks tikslas renovacijos, jeigu vėl po metų viskas bus skylėta ir atsilupę? Pirmi aukštai būtinai turi būti geriau apsaugoti.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Todėl, kad viskas atsiremia į kainą.

    Komentuoti:


  • Knope
    replied
    Nelabai kuo dėta. Bet peržiūrėjau Jonavos renovacijas. Įspūdinga... Kai palygini. Visas ubagizmas fasadų dingęs Šiaip tik man kyla klausimas, kodėl renovuojant namai dengiami tuo trapiu gipskartoniu (ar kuo?), kurį gali sunkesniu batu ar kokiu nors plytgaliu pradaužti? Turint galvoje tam tikro mūsų visuomenės sluoksnio mentalitetą. Bent jau pirmas aukštas turėtų būti rimčiau "apšarvuotas". Ką manot?

    Komentuoti:


  • Monteq
    replied
    Kuo čia dėta Jonava ir ką ji turi bendro su renovacija Vilniuje?

    Komentuoti:


  • trilobitas
    replied
    Keli atnaujinti daugiabučiai Jonavoje





    Komentuoti:


  • blitz
    pradėjo temą Daugiabučių renovacija Lietuvoje

    Daugiabučių renovacija Lietuvoje

    Renovuoti daugiabučiai Jonavoje:

    http://vyrud.livejournal.com/127368.html#cutid1
Working...
X