Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Jonavoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Kaip buvo taip ir bus. Važiuos pro ten pat, kol nenuties aplinkelio. (Kokie 10 metų minimum)

  Comment


   Slidinėjimo trasa ir vasaros estrada. Foto 2014 06 10


   Comment


    Jonavoje bus didelė Maxima
    Jonaviečiai sako, kad nors Jonavoje yra daug prekybos centrų, tačiau vieno didelio, kuriame būtų didelis prekių pasirinkimas, iki šiol nėra.

    „Todėl kartais tenka važiuoti į Kauną, Kėdainius ar Ukmergę. Šiuose miestuose yra didieji prekybos centrai“, - kalbėjo žmonės.

    Kaip jonavoszinios.lt sakė prekybos tinklo MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė, dviejų „iksų“ MAXIMA Jonavoje bus, ir planai ją statyti niekur nedingo

    “Kol kas Jonavoje veikia trys MAXIMA parduotuvės. Kitais metais Plento gatvėje duris turėtų atverti dar viena nauja “MAXIMA XX” parduotuvė.

    Tikimės, kad ji bus ne tik erdvi ir patogi, bet jonaviškiams ir miesto svečiams pasiūlys ir kur kas platesnį, jų poreikius atitinkantį prekių asortimentą, čia pirkėjai ras geras kainas, paslaugius darbuotojus, įvertins apsipirkimo patogumą. Šiuo metu vyksta parduotuvės projektavimo darbai, tad konkretesnę informaciją galėsime pateikti šiek tiek vėliau. Planuojama, kad parduotuvė pradės veikti kitų metų pabaigoje”, - sake R.Saulytė.

    Comment


     Jonavoje prasidėjo LIDL statybos
     Jonavoje iškils dar vienas prekybos centras. Žemaitės gatvėje buvusioje automobilių stovėjimo aikštelėje (greta degalinės „Žibalas“) jau prasidėjo prekybos centro „Lidl“ statybos darbai.

     Kaip jonavoszinios.lt sakė miesto seniūnas Valerijus Krugliakovas, įmonė statybos darbus žada baigti iki šių metų pabaigos.

     Dėl vykstančių statybų nepatogumų pajus ir vairuotojai, važiuojantys Žemaitės gatve. Bus įrenginėjami papildomi įvažiavimai, į kitą vietą keliama autobusų stotelė.

     Naujasis prekybos centras stipriai konkuruos su vos už kelių žingsnių esančia parduotuve „Norfa“.

     Vokietijos prekybos tinklas „Lidl“, investuodamas Jonavoje, skiria lėšų ir miesto reikmėms. Už įmonės lėšas bus didinama automobilių stovėjimo aikštelė prie pirminės sveikatos priežiūros centro, dar viena automobilių aikštelė bus įrengta ties Lietavos gatvės 7,9 ir 11 namais.

     „Lidl“ mažmeninės prekybos tinklas įvardijamas kaip besiorientuojantis į žemų kainų parduotuves, kurios veikia daugelyje Europos miestų, taip pat už Europos ribų. „Lidl“ parduotuvių skaičius viršija 10 tūkst.

     Lietuvoje įmonė kol kas tik stato prekybos centrus, tačiau kada jie pradės veikti – neskelbiama.

     Comment


      2014.08.21
      Būsimose slidinėjimo trasose jau montuojamas keltuvas. Keltuvą atvežė ir jį stato gaminusios įmonės specialistai, o darbai užtruks kelias dienas.
      Visą projektą ketinama baigti šių metų rudenį. Ant Joninių slėnio šlaito bus ne tik suformuotos slidinėjimo trasos, tačiau įrengta dirbtinio sniego gamybos sistema, slidinėjimo trasų apšvietimo ir garsiakalbių sistemos, taip pat sniego lyginimo mašina.
      Viso Joninių slėnyje ruošiamos trys nusileidimo trasos. Ilgiausia jų - beveik 200 metrų, o mažiausia nusileidimo trasa bus pritaikyta pradedantiesiems slidininkams.
      Pačiame Joninių slėnyje taip pat bus įrengta scena, žiūrovų tribūnos, fontanas, šviestuvai, pėsčiųjų takai.


      ŠALTINIS

      Comment


       Ar gerai pastebėjau, kad dviračių takas yra panaikintas kalno papėdėje?

       Comment


        Teko apsilankyti šiandien Jonavoje. Joninių slėnio nuotraukos:
        Comment


         Kokia slidinėjimo trasų projekto vertė? ES finansuoja?

         Comment


          1 598 515,27 Lt Slidinėjimo trasos.
          5 571 103,81 Lt Viso slėnio projektas(įeina ir slidinėjimo trasa).
          ES finansuoja 4 737 988,23 Lt vertės darbus. Likę pinigai pagrinde iš valstybės biudžeto, o savivaldybė prisideda simboliškai.

          Comment


           Senai praėjau jau pro čia, gražu žiūrėt

           Comment


            Slidinėjimo trasos ir amfiteatras. Slidinėjimo trasa netrukus bus atidaryta, planuojamas simbolinis mokestis.            Comment


             Dėkui už nuotraukas.
             You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

             Comment


              Nauja žiedinė sankryža Jonavoje
              Gruodžio 12d. juostelė perkirpta ties užbaigtu objektu netoli „Lukoil“ degalinės ties magistralinio kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis sankirta su keliu Jonava–Gudžioniai.
              Šaltinis

              Comment


               Laba gal kas galetu nufotografuot Jonavos Lidl statybas pats niekaip nesusiruosiu nueit paziuret...

               Comment


                Jonavoje prie žiedo (atvažiavus nuo Kauno) dešinėje pusėje planuojama statyti Maximą. Gal kas turi žinių, kaip bus organizuojamas eismas iš / į prekybos centrą tokiame judriame kelyje?

                Comment


                 Joninių slėnio tvarkymo darbai juda link pabaigos (balandžio 10 d.)

                 Comment


                  Jau važiavau mačiau už neries aptvėrė sklypą, kuriame planuoja statyt Maximą ir mačiau stendas kabėjo su Maximos planu, kaip atrodys, tik važiavau, nebuvo kaip sustot ir pažiūrėt ir nufotografuot.

                  Comment


                   Comment


                    Jonavoje prasidėjo prekybos centro „Maxima“ statyba
                    Jonavoje, Plento gatvėje jau prasidėjo prekybos centro „Maxima“ statybos darbai. Naujasis prekybos centras bus didžiausias iki šiol buvęs Jonavoje. Kaip pranešė bendrovė, Jonavos parduotuvė bus vidutinio dydžio, lyginant su kitais šio ženklo prekybos centrais, - „Maxima XX“.

                    Į šią parduotuvę bus investuota daugiau nei 900 000 eurų. Daugiausia erdvės naujoje parduotuvėje bus skirta šviežiems produktams – šviežiai mėsai, žuviai, kulinarijos ir konditerijos gaminiams.

                    Bendras plotas, kaip planuojama, sieks beveik 5000 kv. metrų, o prekybinis plotas – kiek daugiau nei 2000 kv. metrų.

                    Parduotuvę Jonavos mieste planuojama atidaryti prieš pat didžiąsias žiemos šventes. Numatyta, kad "Maxima XX parduotuvėje kiek daugiau nei 300 kv. metrų bus skirta nuomininkų patalpoms.

                    „Parduotuvėje įsikurs vaistinė, prieš kasas bus atidarytos 6 naujos parduotuvės, jų sąrašas kol kas dar tikslinamas. Taip pat numatyta išnuomoti komercinės paskirties patalpas, kurių plotas siekia 100 kvadratinių metrų.


                    Statybos vieta

                    šaltinis
                    Paskutinis taisė marivs; 2015.04.16, 13:38.

                    Comment


                     Idomu ar atkelines salia esanti istorini Varsuvos-Peterburgo trakto pastatuka, kur autolauzynas buves.

                     Comment

                     Working...
                     X