Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Trakuose

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Facebooke, "Kultūros paveldo draugų" forume, diskutuota dėl pastarojo projekto. (Aštriai) keltas klausimas, ar toks statinys yra ne per masyvus Trakams, ar nedarkys kamerinės šio miesto atmosferos. Kaip bebūtų, reikia kuo greičiau šalinti senąją stotį - ji tragiškos būklės.

  Comment


   #22
   Visuomenininkai kviečia gelbėti Trakų senamiestį nuo milžiniško prekybos centro invazijos   http://alkas.lt/2017/03/03/visuomeni...os-nuotraukos/

   Comment


    #23
    Vilniaus g. rekonstrukcija.    Comment


     #24


     Comment


      #25


      Comment


       #26
       N. Puteikis pasipiktino situacija Trakuose: tarnautojai vykdo verslininkų pageidavimus

       Įdomi istorija. Jeigu tai yra tiesa, ką sako Puteikis, tai kvepia tipiniu lietuvišku verslu:

       Parlamentaras prašo kultūros ministrės, Valstybinės kultūros paveldo komisijos ir Seimo Kultūros komiteto išsiaiškinti, kada, kieno iniciatyva, kuo remiantis Kultūros paveldo centras pakeitė Trakų senamiesčio ribą taip, kad sklypo, esančio Vytauto g. 90, dalis, anksčiau buvusi Trakų senamiesčio zonoje, į ją nebepatektų, ir pateikti su tuo susijusius Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos dokumentus.

       „Atkreipiu jūsų dėmesį, kad visas šis statybų planas yra galimai neteisėtas, nes galimybė statyti prekybos centrą autobusų stočiai suformuotame sklype Vytauto g. 90 atsirado po to, kai D. Nedzinsko įmonė mainų sutartimi išmainė sklypą, esantį Vytauto g. 88, į Trakų r. savivaldybės įmonei „Trakų autobusai" priklausiusio autobusų stoties pastato dalį, nors tokie mainai įstatymais yra seniai uždrausti", - rašo parlamentaras.

       „Be to, atkreipiu Jūsų dėmesį, kad Trakų rajono savivaldybė su Nacionaline žemės tarnyba ruošiasi D. Nedzinskui už 0 eurų padovanoti teisę statyti valstybei priklausančiame sklype, nors bet kurioje kitoje Europos Sąjungos valstybėje verslininkai sumokėtų valstybei didžiulius pinigus už teisę statyti tokius objektus, o Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse tokia verslininkų pareiga - nusipirkti iš valstybės teisę statyti nuomojamame sklype - taip pat yra numatyta",- teigia N. Puteikis.
       Gerai užvažiavo ant RIMI:

       „Taip pat nesuprantama, kodėl neskelbiamas konkursas tarp prekybos centrų - gal kiti pasiūlytų statyti prekybos centrą tinkamesnėje vietoje, nežalojant istorinio kraštovaizdžio, o vietoje „Rimi", mokančio savo darbuotojams vienas mažiausių algų tarp prekybos centrų, atsirastų kitas, mokantis keliais šimtais eurų didesnes algas", - teigiama kreipimesi į ministrę.

       Comment


        #27
        Aha, ypač užvažiavimo kokybė pasireiškia, kad jis galvoja, kad tarp prekybos centrų gali būti kelių šimtų eurų skirtumas atlyginimuose

        Comment


         #28
         Puteikio kova su vėjo malūnais vol. n.
         You might surprise yourself.

         Miestai.net FB

         Comment


          #29
          Seimo narys N. Puteikis kreipėsi į kultūros ministrę dėl viceministro R. Augustinavičiaus nušalinimo
          Seimo narys Naglis Puteikis pakartotinai kreipėsi į kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonson (Jonsson), prašydamas nušalinti viceministrą Renaldą Augustinavičių nuo klausimų, susijusių su „Rimi“ statyba Trakų istorinio nacionalinio parko urbanistiniame draustinyje.
          Na, galime turėti įvairias nuomones, bet faktas, kad tas pastatas beprotiškai didelis Trakams, nors stotį būtinai statyti naują. Bet juos atsiras komentatorių apie kovą su vėjo malūnais... paveldo niokojimas yra mūsų mentalo dalis. Kvailėjanti tauta.
          Paskutinis taisė R.D.; 2017.03.16, 13:41.

          Comment


           #30
           Trakuose norintys investuoti verslininkai kyla į kovą su nacionalinio parko direkcija
           Verslininkas Benas Gudelis nenuleidžia rankų dėl savo sklypo Trakuose. Prieš 17 metų įsigijęs prie Galvės ežero esantį jachtklubą, jo iki šiol negali sutvarkyti. Pasak verslininko, Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijos vadovas Gintaras Abaravičius kenkia projektui. Jam pritaria ir kiti verslininkai, kurie kaltina direkciją trukdymu investuoti. Pats G.Abaravičius neigia jam mestus kaltinimus.
           Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena...ija-973-771184

           Comment


            #31
            Verslininkai sukilo prieš kietakaktį šventų karvių piemenį

            Verslininkai priblokšti: ir milijonus eurų verti projektai, ir paprasčiausias prašymas praplatinti durų angą atsimuša į Trakų istorinio nacionalinio parko direktoriaus Gintaro Abaravičiaus kartojamą „ne“. Investicijų stabdys – ne Trakų istorinis nacionalinis parkas (TINP) kaip institucija, o vienas G.Abaravičius. Tokie žodžiai iš verslininkų lūpų vakar daugybę kartų skambėjo Trakų rajono savivaldybėje. Seimo nariams Vytautui Kernagiui, Jonui Liesiui, rajono vadovams verslininkai vienas per kitą pasakojo savo „sėkmės istorijas“ Trakuose.
            Oj... vargšai verslininkai, susidūrė su principingu žmogumi ir negali papirkti visokie Gudeliai... negalės pastatyti prie 2 IKI ir 2 Maximu dar Rimi griozdiškoje autobusų stoyje...
            Aš bijau pagalvoti, ką tie mūsų "verslinyyykai" pastatytų vietoje tos baisios irklavimo bazės.
            Bet kadangi jau pasirodė du užsakyti straipsniai, kuriuose nesinorėta išklausyti Gintaro Abaravičiaus pozicijos ir detalesnių paaiškinimų, todėl šitie pavirkavimai niekiniai.

            Comment


             #32
             Parašė R.D. Rodyti pranešimą
             Verslininkai sukilo prieš kietakaktį šventų karvių piemenį             Oj... vargšai verslininkai, susidūrė su principingu žmogumi ir negali papirkti visokie Gudeliai... negalės pastatyti prie 2 IKI ir 2 Maximu dar Rimi griozdiškoje autobusų stoyje...
             Aš bijau pagalvoti, ką tie mūsų "verslinyyykai" pastatytų vietoje tos baisios irklavimo bazės.
             Bet kadangi jau pasirodė du užsakyti straipsniai, kuriuose nesinorėta išklausyti Gintaro Abaravičiaus pozicijos ir detalesnių paaiškinimų, todėl šitie pavirkavimai niekiniai.
             Kad ir ką pastatytų apleistos irklavimo bazės teritorijoje tai yra geriau už dabartinę būklę.
             Flickr

             Comment


              #33
              Vakar važiavau per Trakus, tai netik palei traukinių stotį kelią tvarko, bet ir visas žiedas prie autobusų stoties išartas.

              Comment


               #34
               /\ Taip ir susidaro nuo Vilniaus pusės milžiniška eilė dėl siauro pravažiavimo.

               Tuo tarpu šiandien važiuojant teko matyti vietomis gulinčius lietaus surinkimo sistemos dangčius, kurie pusiau įeina į šaligatvį, o pusiau į gatvę išlindę. Panašūs į nuotraukoje žemiau, tik labiau į šaligatvį sulindę.

               Comment


                #35
                Teismas sustabdė ginčų kėlusį Trakų autobusų stoties rekonstrukcijos projektą

                Prokurorams siekiant panaikinti valstybės institucijų sprendimus, kuriais atvertos galimybės pradėti prieštaringai vertinamą Trakų autobusų stoties rekonstrukcijos projektą, teismas laikinai sustabdė Kultūros paveldo departamento, Trakų rajono savivaldybės bei Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) sprendimus.

                Pateikti įrodymai leidžia daryti pagrįstą prielaidą, kad dėl priimtų sprendimų gali būti padaryta nepataisoma arba sunkiai pataisoma didelė žala kultūros paveldo kompleksams, aplinkai, kuri negalės būti pašalinta ateityje (....) Būtina imtis prevencinių priemonių ir laikinai sureguliuoti padėtį, kad dėl ginčo sklypų nebūtų priimti kiti administraciniai sprendimai (statybą leidžiantys dokumentai) ir sudaromi sandoriai“, – rašoma VAAT nutaryje.

                Comment


                 #36
                 /\ Dar vienas geras signalas investuotojams Lietuvoje
                 There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                 Comment


                  #37
                  Nesikeikus..Kur ten tas paveldas?? Ar tos žalios bakūžės ant kalvų ir prie kelio, kad net bijaisi, kad ivažiuodamas į Trakus koks nors užsienietis nepamatytų..? Tie kioskai? Sena autobusų stotis? Čia bent jau būtų vaizdą padarę normalesnį, nes žmonės tikrą Trakų paveldą matys po kilometro dviejų gilyn i miestelį, o ne prieigose.

                  Comment


                   #38
                   Atnaujintas daugiabutis (berods) Senkelio g.

                   Comment


                    #39
                    Beje, ar jums nepasirodė (jei teko dar kartą lankytis Trakuose), kad gatvės ir šaligatviai atnaujinami nepaprastai lėtai? Pradėta dirbti kovą, dabar beveik birželis - tik trumpa atkarpa Vilniaus g. išasfaltuota, žiedas išasfaltuotas, borteliai sudėti ir viskas - nesibaigiantis dulkynas. Negi tai toks big dealas?

                    Comment


                     #40
                     Parašė Knope Rodyti pranešimą
                     Beje, ar jums nepasirodė (jei teko dar kartą lankytis Trakuose), kad gatvės ir šaligatviai atnaujinami nepaprastai lėtai? Pradėta dirbti kovą, dabar beveik birželis - tik trumpa atkarpa Vilniaus g. išasfaltuota, žiedas išasfaltuotas, borteliai sudėti ir viskas - nesibaigiantis dulkynas. Negi tai toks big dealas?
                     Ne tas žodis kaip lėtai. Neseniai su vienu forumiečiu juokavom kad Trakai apžiojo per daug ir tai tapo miesto amžiaus projektu
                     You might surprise yourself.

                     Miestai.net FB

                     Comment

                     Working...
                     X