Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lidl plėtra Lietuvoje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  "Lidl" yra parduotuvės vargšams - atsisijos klientūra, vieni į vieną gatvės pusę, kiti į kitą ...
  Labai geras pastebėjimas. Jei jie darys taip, kaip daro kitur vakarų EU, tai bus Cento, Pigiau grybo ir Sanitex sandėlio hibridas, su labai ribota pusfabrikačių pasiūla. Kam toks ažiotažas?

  Comment


   „Lidl“ parduotuvėms tinkamų žemės sklypų ieško visoje Lietuvoje. Prognozuojama, kad tai sumažins nedarbą regionuose, nes „Lidl“ domina ir provincija, o vienoje parduotuvėje tinklas sukuria apie 20 darbo vietų.

   BNS skaičiavimais, šiuo metu „Lidl“ Vilniuje planuoja atidaryti 6, Kaune – 4, Klaipėdoje ir Tauragėje – po 2, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Ukmergėje – po 1 parduotuvę.

   http://www.lrytas.lt/-14232143541421...Eos-kainos.htm

   Comment


    Gal iš tiesų LIDLas jau dairosi ir į mažesnius Lietuvos miestelius, nes jų internetiniame puslapyje jau nėra parasyta, kad ieško sklypų ne mažesniuose, nei 20000 gyventojų turinčiuose miestuose?

    Comment


     Parašė ronkele Rodyti pranešimą
     dirbam viename is lidlu tai ir pasnekam su uzsakovais kas ir kaip. pastatys ir uzkonservuos iki atidarymo.
     kaune ar prie kauno dar logistikos centra turi pastatyti.
     kalbos sukasi apie kitu metu balandzio-geguzes menesius.
     „Lidl“ logistikos centras Kauno rajone.....Statybos ketinamos užbaigti 2015 metais, liepos mėnesį.... http://www.kroviniu-transportavimas....-kauno-rajone/

     Comment


      alytuje http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=67161408

      Parduotuvės plotas sieks daugiau nei 2 tūkst. kvadratinių metrų, pastatas bus vieno aukšto su antresole, kurioje įsikurs administracijos darbuotojai.
      Visa prekyba vyks pirmajame aukšte, kur bus sandėliavimo patalpos, automobiliams prie pastato – per šimtą stovėjimo vietų.


      Jeigu bus nuspręsta ateityje tą įvažiavimą įrengti, pėsčiųjų (Sveikatingumo) takas nenutrūks, jis bus rekonstruojamas kaip viadukas virš naujai įrengto įvažiavimo“, - apie galimus pasikeitimus ateityje pasakojo V. Norkūnaitė.
      Paskutinis taisė rroomask; 2015.02.14, 09:45.

      Comment


       „Akropolio“ pašonėje įsikurs „Lidl“?http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...6#.VN906PmG-So

       Comment


        /\ kaip ir Vilniuje IKI šalia būsimo Akropelio. Tiesiog, patogiau užlėkti į mažą parduotuvę, nei brautis pro tą angarą iki tos maximos ir ten kilometrus vaikščioti. Ir šiaip, IKI ir Lidlas turi savo pirkėjų ratą.
        Paskutinis taisė andyour; 2015.02.14, 17:27.

        Comment


         kažkas čia raše kad lidl atidarys tik 2016m pavasari, o negaletu atidaryti dviem etapais? pvz pirmasias parduotuves atidaro šių metu rudeni, o veliau kitas

         Comment


          Parašė rroomask Rodyti pranešimą
          kažkas čia raše kad lidl atidarys tik 2016m pavasari, o negaletu atidaryti dviem etapais? pvz pirmasias parduotuves atidaro šių metu rudeni, o veliau kitas
          Tam kad atidaryti parduotuves turi pilnai paleisti logistikos centro darbą ir daug kitų grandžių. Manau kad jiems dėl dešimties parduotuvių turbūt neapsimoka už kūrinėti visos savo didelės mašinos..

          Comment


           jeigu cia apie ta pati tai trinki http://www.balsas.lt/naujiena/824786...ti-del-pirkeju bet raso atnaujinta

           Comment


            Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
            Tam kad atidaryti parduotuves turi pilnai paleisti logistikos centro darbą ir daug kitų grandžių. Manau kad jiems dėl dešimties parduotuvių turbūt neapsimoka už kūrinėti visos savo didelės mašinos..
            Palyginimui - Suomijoje LIDLas startavo 2002 metais su 10 parduotuvių tinklu; Čekijoje LIDLas startavo 2003 metais su 14 parduotuvių tinklu; Slovakijoje LIDLas startavo 2004 metais taip pat su 14 parduotuvių tinklu; Kroatijoje - 2006 metais su 13 parduotuvių tinklu.

            Panašu, kad ir Lietuvoje startas numatomas panašiai su tokiu kiekiu pastatytų parduotuvių tinklu.

            Lenkijoje LIDLas strartavo 2002 metais. Deja, nepavyko rasti informacijos, su kokiu parduotuvių skaičiumi startavo... Tačiau šiai dienai Lenkijoje veikia net 7 LIDL logistikos (distribucijos) centrai, o LIDL parduotuvių skaičius Lenkijoje artėja prie 550

            Comment


             kretingos lidl;e jau durys idejo, tai jau baige statyt?

             Comment


              kad idejo tai nereiskia kad ant galo deda

              Comment


               ronkele, jei jau dalyvauji LIDLų statybose, tai papasakok ką nors įdomaus apie lietuviškų LIDLų statybas, plėtrą, ko mes nežinome...

               Comment


                dalyvauju šiek tiek Telšių Lidle. Papasakoti galiu tik apie statybas. Pastato viduje kaip ir baigiama viskas įrengti, nes jau pridavimai prasidėjo. Daug nervų kainuojantis darbas rangovams. Nėra vieningo gero projekto, pvz: elektra daroma pagal vokiškas schemas ir paveiksliukus, sunkiai susikalbama tarpusavyje pagrindinę spintą atvežė Emerson`as, jungia lietuvaičiai, programa viskam valdyti ir stebėti atsiuntė vokiečiai. Kondicionavimas 3 mėnesius buvo derinamas, kad būtų galima pradėti montuoti įrangą. Vėdinimas - rekuperatorius nieko sudėtinga, vienam gale paduos, kitame ištrauks. Kanalizacija-vandentiekis įprasta. Šildymas per orinius šildytuvus. Silpnos srovės tai signalizacijos kabeliai iš Vokietijos, stebėjimo įrangą montuosis patys vokiečiai nes tik kabeliai pramesti. Kas liečia apdailą tai nieko įpatingo. Grindų plyteles klijavo savaitę lenkijos firma. Lauko darbai sustoję dėl sklypo(lyg ir afera nebloga prasukta). Anksčiau buvęs autobusų parkas po savimi palikęs ant tiek užterštas gruntas kad dar kasti lauk nemažai reikės. Mažeikių Lidle pagrinde vyksta viskas viduje(komunikacijos, apdaila), išorėje montuojamos apdailinės plokštės.

                Comment


                 kazin kaip kretingos lidl grindim? ar nors pradejo

                 Comment


                  netukus atsidarys, tik idomu kada?

                  Comment


                   Po metų.

                   Comment


                    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                    Po metų.
                    na ir cia reiskia netrukus?

                    Comment


                     Statybos UAB „Mitnija“ ir mažmeninės prekybos „Lidl“ pasirašė sutartį dėl trijų parduotuvių statybos Kaune. Dviejų „Lidl“ parduotuvių statybos darbai prasidės nedelsiant ir bus baigti per 5 mėn. Trečios „Lidl“ parduotuvės statyba prasidės, kai bus įvertintos šiuo metu svarstomos alternatyvos dėl jos vietos.
                     Bendra užsakymo apimtis siekia daugiau nei 7 500 kv. m, rašoma pranešime spaudai.
                     „Mitnijos“ užsakymas iš „Lidl“ dėl trijų parduotuvių statybos – jau antras investuotojo užsakymas „Mitnijai“. Statybos bendrovė šių metų liepą baigs statyti beveik 41 000 kv. m daugiau nei 30 mln. Eur vertės „Lidl“ logistikos ir sandėliavimo centrą Kauno rajone. http://vz.lt/?PublicationId=ff429d78...=powerlinklist

                     Comment

                     Working...
                     X