Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Spaudos kavinė

  Spaudos kavinės archyvą galite rasti šiuo adresu
  http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=878
  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=6112447
  "MG Valda" į biurų pastatą "Victoria" investavo 26 mln.

  Koncernui "MG Baltic" priklausanti turto plėtros bendrovė "MG Valda" į 16 aukštų biurų pastatą "Victoria" investavo 26 mln. litų. Naujasis biurų pastatas sostinės J. Jasinskio gatvėje tapo komplekso "Verslo trikampis" dalimi, pranešė darbus vykdžiusi statybos bendrovė "Constructus".

  Į visą "Verslo trikampio" projektą "MG Valda" investavo daugiau kaip 90 mln. litų.

  Reklama

  "Constructus" generalinis direktorius Virgaudas Juocevičius teigia, kad jau dabar visi statinio aukštai yra išnuomoti.

  Statant 76,3 metrų aukščio ir 6,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatą, buvo naudojamas surenkamasis gelžbetonio denginys. Pagrindinis ir galinis dangoraižio fasadai - iš skaidraus stiklo, šoninė apdaila - iš akmens. Per greičiau nei vienerius metus pastatyto pastato viršuje, 61 metro aukštyje, įrengta apžvalgos aikštelė - 24 metrų ilgio tiltas.

  Statybos bendrovė "Constructus" 2004 metais pasiekė 96,5 mln. litų apyvartą - 57,4 proc. didesnę nei 2003-aisiais (61,3 mln. litų), uždirbta 2,536 mln. litų grynojo pelno. 2003 metais įmonė pelno uždirbo daugiau - 3,4 mln. litų.

  Koncerno "MG Baltic" nekilnojamojo turto investicijų planuose - jau pradėti statybų projektai: gyvenamųjų pastatų kompleksas Antakalnyje bei komercinių ir gyvenamųjų pastatų kompleksas Šiaurės miestelyje.
  ELTA

  #2
  Kiek saldus straipsnelis

  "International Herald Tribune": Vilniaus renesansas
  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...php?id=6177451

  Comment


   #3
   Verslo žinios, 2005 03 07
   Kadangi laikraštis riboja prieigą, įdedu visą straipsnį

   NUODINGI DANGORAIŽIAI
   Violeta Bagdanavičiūtė Rūta Stankevičiūtė Kazimieras Šliužas
   Dygstantys modernūs vadinamieji "A" klasės biurų pastatai ne itin džiugina jų nuomininkus - darbdaviai skundžiasi, jog dėl oro ir drėgmės trūkumo darbuotojai dažniau serga, o tai atneša nuostolių. Tačiau statybininkai tikina paisą visų reikalavimų ir priekaištus atmeta.

   "Kai įsikėlėme į naujas patalpas, nuolat blogai jaučiuosi: sloga, ašaroja akys, peršti gerklę", - VŽ pripažino vienos didelės Lietuvos bendrovės vadas. Minėti savo įmonę jis atsisako, sakydamas, kad nenori pyktis su nuomotoju, o problemą sprendžia paprastai - paprašė pastatyti drėkintuvus.
   "Paprašėme tai padaryti gruodį, o jau kovo pradžia", - neslepia rūpesčio dėl taip ir pasibaigsiančio šildymo sezono be drėkintuvų nuomininkas.
   VŽ tai pat susiduria su šviežio oro ir drėgmės trūkumu. Redakcija nuomoja patalpas iš UAB "MG Valda" Verslo trikampyje, A. Goštauto gatvėje. Biure langai neatsidaro, o šalia langų stovintys konvektoriai (angl. fancoil), pučiantys karštą arba šaltą orą, jį sausina. Pamatavus drėgmę, paaiškėjo, kad biure ji tesiekia 20-25%, o optimali žmogaus organizmui yra 40-60% drėgmė.
   Neseniai VŽ informavo, kad būtent dėl prasto patalpų kondicionavimo "Hanner" biurų pastatą paliko UAB "If draudimas". Tąkart Darius Kamuntavičius, bendrovės generalinis direktorius, pasakojo, kad "geras vaizdas pro langą - tai bemaž ir visas "Hanner" biurų pastato privalumas".
   VŽ duomenimis, naujų patalpų ieško ir daugiau modernių biurų nuomininkų, tačiau kol tai dar tik procesas, jie nenori viešai kalbėti, tačiau būtinai žada informuoti apie įkurtuves.

   Problema visuotinė
   Pasirodo, susirasti Lietuvoje biurą, kuriame būtų įranga ir oro drėkinimo arba sausinimo sistema, labai sudėtinga.
   Šiuo metu vidutinio dydžio biuro ieškanti UAB "Erra ir Ko" konstatuoja, kad atitinkančių elementarias darbo sąlygas biurų Vilniuje yra nedaug.
   Egidijus Pilibavičius, bendrovės Vilniaus padalinio vadovas, pasakoja, kad bendraujant su klientais ir partneriais daugelis skundžiasi tvankumu, oro trūkumu žiemą.
   "Kol kas biurų pastatai konkuruoja išore, o ne galimybe juose patogiai dirbti. Tiksliau - geromis darbo sąlygomis, parkavimu ir nuomos kaina", - pažymi p. Pilibavičius.
   Apie nepakankamą drėgmės kiekį biuruose kalba ir augalus juose prižiūrinti Vilniaus UAB "Fitozona". Šiuo metu bendrovės paslaugomis naudojasi apie 50 klientų. Pasak Dianos Gradauskienės, "Fitozonos" direktorės, jų bendrovės darbuotojai patys patalpose matuoja drėgmę.
   "Ji tesiekia 22-30%. Be to, patalpos sandarios, todėl jose yra didelis oro užterštumas. Keletas bendrovės klientų jau paprašė pastato administratorių pastatyti drėkintuvus", - padėtį komentuoja p. Gradauskienė.
   "Dėl per sauso oro mes klientams, dirbantiems moderniuose pastatuose, siūlome tropinius augalus, kurie, garindami vandenį per savo lapus, didina drėgmės kiekį patalpose. Prie sausros jie sugeba prisitaikyti, todėl išgyvena", – pasakoja p. Gradauskienė.

   Taupo
   Algimantas Nekrašius, statybos AB "IYT Kausta" direktoriaus pavaduotojas, pripažįsta, kad prestižiniais laikomuose sostinės biuruose įrengtos ne pačios geriausios kondicionavimo sistemos.
   "Visi taupo, ypač atidžiai skaičiuojamos tokių didelių biurų statybų sąmatos. O kai yra taupoma, tai visada - kieno nors sąskaita. Šiuo atveju - juose dirbančiųjų sveikatos sąskaita", - patvirtina problemą p. Nekrašius.
   Pasak jo, "IYT Kaustos" statytuose biuruose įrengtos kondicionavimo sistemos pagal užsakovų pageidavimus.
   "Paprastai ieškoma pigiausio varianto, nes biurų nuoma ir taip įmonėms daug atsieina, todėl ypatingų drėkinimo sistemų nepageidauja, tik minimalių, būtiniausių oro vėdinimo įrenginių", - sako statybų įmonės atstovas.
   Anot jo, kokybiškos drėgmės reguliavimo sistemos laikomos prabangos dalyku, nes 100 m2 plote efektyvi drėkinimo sistema kainuotų apie 15.000 Lt.
   "Suskaičiuokite, kiek kainuotų didžiulio pastato oro drėgmės užtikrinimo sistema, už kiek reikėtų jį parduoti, kad atsipirktų, ir kas nuomotų - eksploatavimas ne pats pigiausias, didžiulės elektros energijos sąnaudos", - dėsto p. Nekrašius.
   Pasak jo, tokių kondicionavimo sistemų paprastai pageidauja prestižinių butų savininkai, dažniausiai į jas investuoti žmonės nelinkę. Trijų kambarių bute tokios sistemos įrengimas kainuotų apie 5.000 - 7.000 Lt.
   Pasak Adakro Šeštakausko, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidento, yra įvairių būdų, kaip palaikyti reikiamą drėgmės lygį patalpose - galima pastatyti drėkintuvus, jų pasirinkimas - gana platus ir eksploatacinės išlaidos mažesnės negu modernių drėgmės sistemų.
   Ponas Šeštakauskas pabrėžia, kad ne visi turi galimybių naudotis prabangiomis drėkinimo sistemomis, bet tikrai galima rasti kitų būdų, kaip užtikrinti geras sąlygas darbo vietoje.

   Sprendžia
   Visos kondicionavimo sistemos (su oro drėgmės reguliatoriais), specialistų teigimu, nėra įdiegta nė viename sostinės A klasės biure, net ir prestižiniuose "Europa", "2000", "Omnitel", Vilniaus miesto savivaldybės patalpose.
   Savivaldybės darbuotojai išmatavo, kad oro drėgmės lygis nesiekia rekomenduojamų normų, todėl administracija išdalijo drėkintuvus, kai kurie darbuotojai dar atsinešė patys.
   Nepakankamai komfortiškai kol kas dirba ir sostinės "Verslo trikampyje" įsikūrusios firmos, oro drėgmės lygis šaltuoju metų laiku balansuoja ant ribos arba yra per menkas.
   Raimondas Šilys, "MG Valda" direktorius, sako pastebėjęs, kad kai kuriuose valdomuose biuruose drėgmės lygis nėra pakankamas, bet žada, kad per savaitę ši problema bus išspręsta.
   "Savaitei išdalijome biurams drėkintuvus, stebėjome jų efektyvumą, apskaičiavome, kiek tokių įrenginių reikės, kad užtikrintų komfortą", - pasakoja p. Šilys. Pasak jo, tinkamą oro temperatūrą užtikrina kondicionieriai, kartu patalpas pripildantys švaraus oro. Kas porą mėnesių keičiami filtrai.
   "Verslo trikampio" biurų langai neatsidaro, varstyti galima tik balkonų duris, įrengti darinėjamų langų jau nėra galimybių.
   "Statant pastatus buvo suprojektuota taip, sumontuotos tokios kondicionavimo sistemos, kad langai neatsidarytų", - teigia p. Šilys.
   Anot jo, nė vienas langas neatsidaro ir naujame biurų pastate "Victoria".
   Šiuo metu "MG Valda" valdo 15 įvairios paskirties nekilnojamojo turto objektų Lietuvoje, jų rinkos vertė - apie 250 mln. Lt. "Verslo trikampis" - pagrindinis projektas, bendra jo teritorija - 5,8 ha.

   Ne prasčiau nei Vakaruose
   "Statome tokio pat lygio A klasės biurų pastatus kaip ir Vakarų Europa, diegiame reikalingas sistemas, bet drėgmės reguliatorių - ne, nes jie yra prastos kokybės, neveiksmingi, kol nėra sukurta tobulesnių, mano žiniomis, jų nėra įdiegta nė viename prestižiniame išsivysčiusios valstybės biurų pastate", - tikina Arvydas Avulis, nekilnojamojo turto UAB "Hanner" valdybos pirmininkas.
   Anot jo, "Hanner" nuolat matuoja biurų oro drėgmės lygį ir imasi priemonių, jeigu jis neatitinka normų. Per metus drėgmės lygis mažesnis nei 30% būna tik 5-10 dienų. Dažniausiai taip nutinka, kai oro temperatūra nukrinta iki mažiau nei 10 laipsnių ir laikosi ilgiau nei tris dienas.
   Pasak jo, šaltuoju laikotarpiu patalpose sustatomi oro drėkintuvai, patalpos vėdinamos kondicionavimo sistemomis, kurios pripildo biurą šviežio pašildyto oro. Be to, visuose biuruose langai atsidaro.
   "Drėgmės reguliatoriai statomi tik ten, kur to reikalauja technologiniai procesai, biuruose naudojami paprasčiausi drėkintuvai", - aiškina p. Avulis.
   Verslininkas pabrėžia, kad užsienio nekilnojamojo turto specialistai sostinės "A" klasės biurus vertina labai gerai, jie nenusileidžia Vakarų valstybių biurų patalpoms.
   Ponas Avulis tikina, kad "Hanner" įmonės valdomuose biuruose stengiasi užtikrinti geras darbo sąlygas, jeigu klientai pageidauja, pastatoma papildomai drėkintuvų.
   "Nesuprantu iš viso, kodėl keliamas toks klausimas. Tai - provincialu. Ar tokiais straipsniais bandoma pasakyti, kad A klasės biurai - blogi ir į juos neverta keltis? Mes sunkiai dirbame, kad užtikrintume kokybę, jos siekiame, ir būna labai liūdna, kai kažkas, ypač žiniasklaida, lengva ranka griauna", - sako verslininkas.
   VŽ, nenorėdamos sugriauti "Hanner" įvaizdžio, pakalbino bendrovės "A" klasės biurų patalpų darbuotojus Geležinio Vilko gatvėje.
   Čia esantys nuomininkai patvirtino, kad jų darbuotojai nėra patenkinti darbo sąlygomis.
   "Sėdime patalpose, kuriose, atėję į darbą, įsijungiame konvektorius. Jie žiemą pučia šiltą orą. Po pusvalandžio jau nebėra kuo kvėpuoti, todėl tenka dirbti juos išjungus. O savaitgaliais elektros taupumo sumetimais patalpos iš viso nevėdinamos", - apie darbo sąlygas pasakoja vienos bendrovės darbuotojas.
   Kiti čia dirbantieji pritaria, kad diskomfortą sukelia sausas oras, darbuotojams džiūsta oda.
   O tarptautinio tinklo nekilnojamojo turto agentūra "Colliers International", jau įkūrusi bendrovę ir Lietuvoje, pažymi, kad "A" klasės biure turi būti sumontuota oro kondicionavimo sistema, kuri šildytų, vėsintų ir drėkintų orą. Mikroklimatas jose turi atitikti Europinius HVAC standartus.

   Comment


    #4
    "Verslo žinių" straipsnio (2005 03 07) "Nuodingi dangoraižiai" pabaiga

    Drėgmė kainuoja
    Lietuvoje oro kondicionavimas vis dar įsivaizduojamas kaip oro atvėsinimas. Tačiau kondicionavimo sistema apima ir oro vėsinimą, ir šildymą, ir oro drėgmės reguliavimą (mažinimą arba didinimą). Pastarosios dvi sąlygos, specialistų žiniomis, nevykdomos nė vienose Lietuvos komercinėse patalpose.
    Darbo higienos gydytojai VŽ aiškino, kad yra normuojami šie higieniniai parametrai: oro drėgmė, oro judėjimo greitis, temperatūra, triukšmas. Higienistų teigimu, žmogaus organizmui rekomenduojama patalpų oro drėgmė yra 40–60%.
    Oro drėgmę reguliuoja speciali įranga prie bendros kondicionavimo sistemos. Tokiu atveju kalbame apie visišką kondicionavimo sistemą, o ne apie dalinę, kuri yra įrengta visose naujose komercinėse patalpose.
    Yra įvairių technologijų oro drėgnumui reguliuoti, jos visos puikiai žinomos, tačiau jų diegimą stabdo kaina.
    " Kol pastatų savininkams bus svarbiau galimybė mažinti patalpų nuomos kainas ir taip geriau įsitvirtinti rinkoje, kol darbdaviams labiau rūpės pastato išvaizda, vaizdas pro langą, o ne darbuotojų sveikata, tol visiško kondicionavimo sistemų nebus",– neabejoja Egidijus Šydeikis, UAB "YIT Technika", kuri specializuojasi diegti inžinerines technologijas (tarp jų ir oro kondicionavimo sistemas), rinkodaros direktorius.
    Oro drėgmės reguliavimo įranga išties būtų nemenkas rūpestis ir nuomojamojo pastato savininkams, ir nuomininkams. Specialistų skaičiavimu, tokios įrangos montavimas inžinerinių sistemų diegimo kainą padidintų vidutiniškai 7%. Pavyzdžiui, sumontuoti tokią įrangą statomose 500 m2 biuro patalpose kainuotų 30.000–50.000 Lt. Tokio pat ploto jau pastatytose ir įrengtose patalpose sumontuotą kondicionavimo sistemą papildyti oro drėgmės reguliavimo įranga kainuos jau ne mažiau kaip 40.000–70.000 Lt, jeigu jau įrengtos kondicionavimo sistemos pajėgumai siekia būtiną normą. Jei reikės padidinti pajėgumus, tai kainuos dar brangiau.
    Tačiau netgi montavimo sąnaudos yra niekis, palyginti su tuo, kiek kainuos šios įrangos eksploatavimas.
    Pasak p. Šydeikio, naudojant oro drėgmės reguliavimo sistemą, reikia numatyti, kad už ją reikės mokėti maždaug tiek, kiek už elektros energiją, šildymą ir vandenį kartu. Taigi jei už šias paslaugas komercinių patalpų nuomininkai yra pratę mokėti po 2.000–3.000 Lt/mėn., tai už šias paslaugas kartu su oro drėgmės reguliavimu tektų mokėti 4.000–6.000 Lt. Tokia statistika baido, gal dėl to įrenginėti tokias sistemas ir nepopuliaru. Juk pagerėjusi darbuotojų savijauta, padidėjęs jų darbo našumas šios sumos gali ir nekompensuoti.
    Kiti oro kondicionavimo ekspertai VŽ aiškino, kad problemos, susijusios su oro ar drėgmės trūkumu, atsiranda ir dėl to, kad didžioji dalis į Lietuvą importuojamos kondicionavimo įrangos nėra pritaikyta būtent Lietuvai. Mūsų šalyje, anot jų, yra labai daug pereinamojo laikotarpio, kai oro temperatūra svyruoja +5-+10, o įranga yra pritaikyta karštiems kraštams: Ispanijai, Italijai, Prancūzijai, kur ji dirba apskritus metus visu pajėgumu.
    "Naujuose pastatuose problemų dėl instaliuojamos sistemos gali būti ir todėl, kad kai kurių jų negalima fiziškai įrengti pastatuose, nes architektas nenumatė konstruktyvų. Jose tiesiog netelpa reikiami vamzdžiai arba nėra patalpų tai įrangai sumontuoti", - aiškina jie toliau.
    Be to, pasak ekspertų, konvektorių negalima statyti šalia langų, nes šildymo sistema turi būti atskirai, o kondicionavimas turi vykti iš viršaus.
    "Vėdinimo sistema yra sumontuojama tam, kad žiemą ji užtikrintų pakankamą kiekį šviežio oro, todėl pastatų savininkų pasiteisinimas, kad jų administruojamuose biuruose atsidaro langai, yra nelogiški", - teigia ekspertai.
    Kas gali paneigti galimybę, kad nešališkos "Verslo žinios" bando susimažinti nuomos mokestį "MG Baltic" pastate - kažko per ilgas straipsnis

    Comment


     #5
     Savivaldybė nesivels į architektų ir projektuotojų vidinius konfliktus
     http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=3543

     "Jo teigimu, vakar per televiziją kritikuoto daugiaaukščio pastato Šnipiškių rajone projektas nėra suderintas su savivaldybe, jo statybai nėra duotas leidimas, todėl projektas gali būti vertinamas tik kaip architektų pasiūlymai."

     Apie ka cia kalba?

     Comment


      #6
      Tarptautinis statytojų pripažinimas: lietuviai - rytų ir centrinės Europos nekilnojamojo turto laureatai
      http://www.omni.lt/?i$9359_16017_118641$z_259743

      Laisvės alėjos konkurse tikimasi žvaigždžių
      http://www.omni.lt/?i$9359_16017_118641$z_259739

      “Žalgirio” stadiono duobkasys išplaukė į paviršių
      http://www.omni.lt/?i$9359_16017_118641$z_259736

      Rygos “Akropolio” statybos nukeltos
      http://www.omni.lt/?i$9359_16017_118641$z_259734

      Gandrališkės netrukus šaus aukštyn
      http://www.omni.lt/?i$9359_16017_118641$z_259725

      Comment


       #7
       Tai visgi 34 aukstai

       Comment


        #8
        Namo inžinerijos ir interjero centrą vilniečiai atidaro Kaune
        Plačiau čia
        www.donatas-mazeika.lt

        Comment


         #9
         Va cia tai idomu.
         Statybininkai sulauks prancūzų monstro
         http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=6222144

         Comment


          #10
          Kaip tik norėjau tą pačią nuorodą dėt Geros naujienos, užsienio statybos kompanijų Lietuvoje tikrai nėra daug, galbūt sulauksim kokių įdomių projektų

          Comment


           #11
           Kanuose prasidėjo nekilnojamojo turto paroda

           --------------------------------------------------------------------------------

           Vakar Kanuose atidaryta prestižinė nekilnojamojo turto galimybių paroda MIPIM 2005, kurioje dalyvauja ir penki Lietuvos miestai. Be Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio ir Elektrėnų Kanuose pristatomi ir svarbiausi Kauno investiciniai projektai. Kaunas šioje parodoje dalyvauja jau antrą kartą. MIPIM 2005 palyginus su praėjusiais metais išaugo apie 20 procentų. Visi keturi pagrindinio pastato aukštai užpildyti miestų ekspozicijomis.

           Pasak Kauno delgacijos narės Danguolės Bulavienės, susidomėjimas Lietuvos ir tuo pačiu Kauno stendu šiemetinėje MIPIM parodoje yra itin didelis. Šiemet Lietuvos stendas yra pagrindinėje ekspozicijos salėje. "Vien jau per pirmaja dieną Lietuvos stendą aplankė 30 verslininkų ar potencialių investuotojų", - sakė Danguolė Bulavienė. Pasak jos, labiausiai domimasi pastatais, Kauno sporto rūmais. Stendo lankytojus domina iš kokių fondų bus tikimasi gauti Europos sąjungos paramą sporto rūmams, kokia bendra projekto samata ir panašūs klausimai.

           Vakar stende buvo apsilankęs ir vieno Kanados laikraščio žurnalistas, kuris rinkosi visą informaciją apie parodoje pristatomus Lietuvos ir Kauno investicinius projektus bei kitus svarbius Kauno plėtros reikalus. Be to, pasak D.Bulavienės, šiemet ypatingai juntamas nekilnojamojo turto brokerių susidomėjimas Lietuvos rinka.

           "MIPIM" parodos tikslas - suburti pasaulio miestų savivaldybes ir žymiausius investuotojus, nekilnojamojo turto vystytojus, architektus, statybų vykdytojus ir kitus šios sferos atstovus į vieną vietą, pristatyti strateginės svarbos investicinius projektus, laukiančius investuotojų ir susipažinti su investavimo galimybėmis. Parodos metu dalyviams sudaromos puikios sąlygos susidaryti nuomonę apie pasaulinę nekilnojamojo turto rinką, jos pokyčius bei tendencijas, pristatyti save bei užmegsti kontaktus. Daugiau informacijos apie parodą galima rasti tinklapyje www.mipim.com <http://www.mipim.com> .

           Comment


            #12
            Olandai investuos Lietuvoje
            --------------------------

            Lietuvos radijas

            UAB „Vyrokas“ ir olandų bendrovė „Middle Europe Investment“ Kanuose baigė derybas ir sutarė dėl 500 mln. litų investicijų į naują lietuvių bendrovės projektą „Kvartalas“.

            Iki 2008 m. Vilniuje, Konstitucijos prospekte bus pastatytas novatoriškas, 135 000 kv. m. dydžio verslo, prekybos ir gyvenamasis kompleksas su Bendruomenių rūmais. Bendrovės skelbs konkursą architektūriniam projektui. Olandų investuotojo „Middle Europe Investment“ portfelyje iš viso yra 13 projektų, jo vertė siekia 1,1 mlrd. litų. „Lietuva yra ant bangos. Matome šioje rinkoje geras perspektyvas ir toliau ieškosime įdomių projektų“, - sakė Jan Willem J.van Otterlo, „Middle Europe Investment“ generalinis direktorius.

            Šiandien Kanuose vykstančioje parodoje Lietuvos miestų merai susitiks su užsienio investuotojais ir pristatys svarbiausius savo projektus. Į renginį stende pakviesta daugiau nei 500 žmonių.

            Ši vakarą parodoje „MIPIM Awards 2005“ bus išrinkti geriausi pasaulyje architektūriniai projektai. Pirmą kartą tarp geriausių projektų yra ir Lietuvos bendrovės SBA biurų pastatas, projektuotas bendrovės PLH Architekter.

            Parodoje Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Elektrėnų miestai sulaukė didelio susidomėjimo. Centriniuose Kanų parodos rūmuose „Palais des Festivals“ esantis stendas yra aktyviai lankomas.

            Šiemet MIPIM’05 paroda sulaukė daugiau nei 17 tūkst. dalyvių iš 74 šalių.
            music on my mind.
            FC Žaibai

            Comment


             #13
             Kur cia tas 'Kvartalas', kas nors turi info ?!? Kada turesime mipim filmuka ?
             Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

             Comment


              #14
              Parašė John

              Labai idomu, kazi ka Vyrokas gali ten planuoti, juo labiau uz 500mln. Lt? Idomu, ar vis dar ruosiasi statyti savo antraji dangoraizi, nes apie tai kalbejo patys Vyroko vadovai.
              Už 500 mln. galima antrą Europos kompleksą pastatyti ir dar liktų tikriausiai. Turėtų būti monstriškas projektas. Tikėkimės pakankamai dėmesio skirs architektūrai ir naujoviškiems inžineriniams sprendimams.
              music on my mind.
              FC Žaibai

              Comment


               #15
               Tikrai geros naujienos, tikekimes, kad Vyrokas pasamdys tinkamus architektus ir panaudos normalias medziagas. 500 mln. LT suma tikrai didele, ypatingai uz 135 000 m^2 dydzio pastatus.

               Comment


                #16
                Parašė keen
                Kur cia tas 'Kvartalas', kas nors turi info ?!? Kada turesime mipim filmuka ?
                Kam idomu - mipim filmuka galima parsisiusti is cia - http://www.development.lt/video/Grow_in_Lithuania.mpg .
                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                Comment


                 #17
                 Tikiuosi nepastatys ko nors panasaus i Vyroko Apartmentus.

                 Comment


                  #18
                  Labai nuostabios žinios, net nepatikėjau, kai perskaičiau O už 4000 Lt/m2 turėtų būt kažkas netgi labai neblogo
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                   #19
                   Iki 2008 metų "Vyrokas" sostinės Konstitucijos prospekte numato pastatyti 135 tūkst. kvadratinių metrų dydžio verslo, prekybos ir gyvenamąjį kompleksą su Bendruomenių rūmais. Vieno iš šio komplekso pastatų - lenktos formos statinio - statybos jau pradėtos.

                   O kaip zinau chebra sitas pastatas jums ne prie sirdies
                   Tikekimes, kad situacija pageres.
                   Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                   Comment


                    #20
                    Didžiausia vieta sirgti: universalioji “Siemens” arena Vilniuje džiugina technologijomis, bet ne architektūra
                    Plačiau čia

                    www.donatas-mazeika.lt

                    Comment

                    Working...
                    X