Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvybės kilmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gyvybės kilmė

    Man tereikalingas jūsų atsakymas. Jei pageidaujate, pridėkite ir nuomonę.

    Prieš atsakydami, jei tik norite, galite peržiūrėti šį video. Jis moko mąstyti (ir mokytis reikia mokytis):



    Klausimą keliu, nes, religijos temoje, daugiau nei pusė respondentų priskiria save prie vienos ar kitos pakraipos tikinčiųjų. Tad pažiūrėkime, kaip giliai į neišprusimo gūdumą nueisime.

    Abiogenezė | Kreacionizmas
    34
    Abiogenezė
    82,35%
    28
    Kreacionizmas
    17,65%
    6
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    #2
    Visatą sukūrė Dievas.

    Užuot žiūrėję visokius paistalus, pažiūrėkime čia
    Nuo 0:15

    Comment


      #3
      Štai ir papuolei, John. Seniai įtariau, kad esi vienas tų religinių fanatikų. Deja, drįstu tau prieštarauti. Sklando daugybė išgalvotų pasakų, tačiau tikroji ir vienintelė tiksli istorija, kaip buvo sukurtas pasaulis, yra tokia:
      In the beginning there was only darkness, water, and the great god Bumba. One day Bumba, in pain from a stomach ache, vomited up the sun. The sun dried up some of the water, leaving land. Still in pain, Bumba vomited up the moon, the stars, and then some animals: the leopard, the crocodile, the turtle, and, finally, some men, one of whom, Yoko Lima was white like Bumba.
      Žiūrėti nuo 1:56 iki 3:00.


      Šiais informacijos laikais su savo išgalvota istorija tu jau nieko nebeapkvailinsi.

      Daugiau galite rasti čia.
      Paskutinis taisė ; 2010.03.01, 12:08.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        #4
        ką vartojat? ar šiaip dėmesio trūkumas? ateini paskaityti kažką protingo, o čia rašliavos apie visokius bumbas... :/

        Comment


          #5
          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          ką vartojat? ar šiaip dėmesio trūkumas? ateini paskaityti kažką protingo, o čia rašliavos apie visokius bumbas... :/
          Tai tu pabandyk retkarčiais ateit ir parašyt ką nors protingo, na, o mes pabūsim senais supirdusiais bambekliais

          ---

          Jau "svarstau" naują apklausą. "Kuriuo iš šių teiginių tikite?":
          1. Kad Bumba išvėmė Žemę (Bantu gentis, gyvenanti Centrinėje Afrikoje)
          2. Kad Jona tris paras gyveno banginio pilve (krikščionys)
          Paskutinis taisė ; 2010.03.01, 12:44.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #6
            /\ aš nebumbu, o tik pastebiu, kad tokių temų arba nereikia, arba jose nuo pat pradžių turėtų būti rimta informacija forumo vardan

            Comment


              #7
              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              /\ aš nebumbu, o tik pastebiu, kad tokių temų arba nereikia, arba jose nuo pat pradžių turėtų būti rimta informacija forumo vardan
              Prieš kurdamas temą svarsčiau, kur ją talpinti: "Visuomenėje ir ūkyje" ar "Prospekte". Ne veltui pasirinkau pastarąjį. Mane domina statistinė situacija forume. Tam visiškai pakanka nubalsuoti, o temos komentarai man esmės nesudaro. Ką aš ir nurodžiau pačioje temos pradžioje.

              Tačiau ši tema galėtų virsti ir įdomia diskusija. Tai priklauso nuo to ar forumo nariai jaus tam poreikį. Bet būtent jų pačių komentarai ir nulems, kur link tema pasisuks.

              Tad, jei tu manai, kad ši tema turėtų virsti prasminga diskusija, laukiam tavo protingų komentarų. Galbūt kas nors vėliau prisijungs.

              Bet, jei pats tokios iniciatyvos rodyti nenori, nereikėtų stebėtis, jog kiti neįsipareigoja to daryti ir pasilieka teisę naudoti šią temą kad ir humoro ar kitiems, forumo taisyklių nelaužantiems, tikslams.

              Pasikartosiu, tai yra "Prospektas" ir ši tema visiškai telpa į šios forumo skilties rėžius.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #8
                Dar viena versija, kaip viskas prasidėjo

                Comment


                  #9
                  Abiogenezė ir evoliucija nėra tas pats. Tačiau, dėl savo mokomosios vertės, šis video tikrai nusipelno būti paminėtas:
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    #10


                    Paskutinis taisė LuDux; 2010.03.02, 10:13.

                    Comment


                      #11
                      Kaip aš Bumbą galėjau užmiršt???

                      Comment


                        #12
                        Nepasirinkai nei vieno, nei kito varianto, nes iškilo klausimas, o Dievas priskiriamas prie "gyvųjų" ar ne ? Beje kas yra gyvybė išviso, ar yra gyvybės apiprėžimas, ar čia kaip su elektra, visi žino kad tai yra, bet nėra jos apibrėžimo. Ir beje man rodos, kad niekur neminima, kad gyvybę sukūrė Dievas, jis lygtais tik sukūrė augalus, gyvūnus, žmogų, dar berods įkvėpė gyvybę, bet pagal mane Dievas irgi gyvas, irgi "gyvybė"

                        Comment


                          #13
                          Parašė lietus Rodyti pranešimą
                          <...> Dievas priskiriamas prie "gyvųjų" ar ne?
                          Kuris dievas? Jų priskaičiuojama ~3700.

                          Į klausimą ar tariamas dievas yra jis, ar ji, ar tai, atsakyti negaliu. Čia autoriaus kompetencija, kaip jis savo personažą apibūdina.

                          Beje kas yra gyvybė išviso, ar yra gyvybės apiprėžimas <...>
                          Apibrėžimas yra, nors dėl jo ribų visada galima ginčytis.

                          Konkretumo ir paprastumo vardan, mes naudokime įprastai priimtąjį (Vikipedija):
                          Biologijoje organizmas laikomas gyvu, jeigu jo egzistavimo metu vyksta visi šie reiškiniai:

                          Biologai, tiriantys tik Žemės organizmus dažnai prideda papildomus "gyvo organizmo" požymius:
                          <...> man rodos, kad niekur neminima, kad gyvybę sukūrė Dievas, jis lygtais tik <...> įkvėpė gyvybę <...>
                          Skirtumą matau tik žodžių žaisme.

                          <...> pagal mane Dievas irgi gyvas <...>
                          Priklauso tik nuo tavo gyvybės apibrėžimo.
                          Paskutinis taisė ; 2010.03.02, 16:31.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment

                          Working...
                          X