Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Arčiau dangaus?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Arčiau dangaus?

    27
    10
    33,33%
    9
    9
    25,93%
    7
    8
    18,52%
    5
    7
    14,81%
    4
    6
    3,70%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    3,70%
    1
    Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

    #2
    viskas būtų tikrai gerai, bet man visgi kliūna tas atvertas langas, kažkaip norisi vis į jį žiūrėti, nors nėra ko...

    Comment


      #3
      Tiesiog tobulai. Tikrai labai aukštos kokybės kadras. 10.

      P.S: Gal kartais turėtum šią nuotrauką 1024x768 dydžio? Užsidėčiau vietoje darbalaukio.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        #4
        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        viskas būtų tikrai gerai, bet man visgi kliūna tas atvertas langas, kažkaip norisi vis į jį žiūrėti, nors nėra ko...
        Tai kad (bent jau mano nuomone) tas langas ir yra pagrindinis nuotraukos akcentas

        Comment


          #5
          /\ žinau, bet man kažkodėl jis kliūna nors tu ką, šiaip nuotrauka tikrai gera, bet va tas langiūkštis...

          Comment


            #6
            Kaip tik tas atvertas langas "pagyvina" nuotrauką. Sėkmės fotografuojant.
            Proud to be LITHUANIAN.

            Comment


              #7
              kompozicija!!!!

              Comment


                #8
                kam tiek daug to mėlyno fono?
                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                Comment


                  #9
                  Parašė aesde Rodyti pranešimą
                  kam tiek daug to mėlyno fono?
                  Manau, kad jį nukirpus nuotrauka taptų kvadratinė. Šiuo metu man tobulas kadras.
                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                    Manau, kad jį nukirpus nuotrauka taptų kvadratinė. Šiuo metu man tobulas kadras.
                    nu ir kas kad kvadratinė? nuotrauka gali būti ir apvali.

                    šiaip skonio reikalas, bet melynės tikrai per daug, arba gerokai per mažai.
                    Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                    Comment


                      #11
                      vėl gi to kadro yra įvairiausiu variantu ir su mėlyne ir be jos su daugiau ir su mažiau ir stačiai ir statmenai skonio reikalas - vienam patinka kitam šlykštu... dėl kompozicijos manau galima kartais ir palaužyti taisykles... "whatsoever"
                      Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                      Comment


                        #12
                        ale kaip koks renderis

                        Comment


                          #13
                          9 para6iau už švarumą bet nepatinka, kad kadras padalintas per pusę. ir dar kairioji pusė tokia plokščia. ir vertikaliai praktiškai per vidutį langas. žodžiu, kompozicija galėtų būti dinamiškesnė.
                          Reikia fotografo?

                          Comment

                          Working...
                          X