Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AE. Burj Al Arab. Iš vidaus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    AE. Burj Al Arab. Iš vidaus

    Praejo metai nuo mano išvykimo iš Dubajaus. Ta proga įmetu nuotraukas iš Žavingojo Burj Al Arab (Officialiai 5+*, O visaip kitaip - 7*).
    Kadangi tankiausi BAA kelis kartus, tai bus nuotrauku dienos ir nakties metu. Man Naktinis BAA nesulyginamai ispudingesnis nei diena. Šiaip tai del jo 'iščiustijimo' mes vadinom Versace Lounge. Tai va. Pradedam

    Įvažiavimas į višbutį per tiltą:


    Iš apačios


    Vaizdas pasukus galvą į kairę pusę: 'Banga'(The Wave)-Jumeirah Beach Hotel.


    Vaizdas pasukus galvą į dešinę: Madinat Jumeirah viešbutis. Abu priklauso Jumeirah grupei, kuriai priklauso ir bats Burj Al Arba ir kiti viesbučiai Dubajuje


    Vidus. Vaizdas pakelus galva: didžiausias pasualyje atriumas. Nors man regis, kad yra didesniu....


    Vaidas iš antro 'lobby' auksto i burę


    Vaizdas i dešinę


    Vaizdas i kairę


    Ir vaizdas i apačią. Prieš jus- ispūdingi fontanai.


    Praėjimas link liftų. šonuose- kelios parduotvės kąnors prigriebgti pakeliui link kambario


    Vaizdas pro vieną iš kambariu langa. Manes labai maloniai labai moloni darbuotoja papršė nefotografuoti kambariu ir tam tikru patalpų, todėl nenorėdamas užsitraukti viešbučio rūstybes, paklusau.
    Pro langa tolumoje Matosi Jumeirah dalies pabaiga, bei Dubai Marina dangoraižiai.


    Pažvelgus pro langą viršun - Al Muntaha restoranas


    Paėjimas liftų link. Naktį


    Fojė antras aukstas.


    Liftai. Dėja, apvadai- ne auksiniai. Šiaip BAA labai daug aukso imitacijų.


    Anto aukšto fontanas.
    Kas įspūdingo tuose fontanuose, tai kad ju sroves sukiojasi apie ašį ir labai gerai atrodo, kai dvi srovės pradeda turkšti viena į kitą, taip sudarydamos gotikinės arkos forma.


    Tas pats antro auksto foje. Siaip tai pirmame aukšte ir nėra ką labai veki, be grožęjimosi didybe. Viskas prasideda nuo antrojo aukšto


    Burj Al Arab Naktį iš lauko


    Ir kitoks apšvietimas. Jis keičiasi kas kelis kartus per valandą. Man gražiausiai jis atrodo visas baltas


    Ir pabaigai- aš. kiek ne į tą pusę užsižiųrėjęs

    Patarimas:
    Tie, kas būsit Dubajuje, nuvykti i Jumeirah Beach Hotel, pereikeite Foje (Lobby) ir išėję į lauką, molu eikite iki Klubo 360. Pmatysit Durj Al Arab ir Jumeirah Beach Hotel visu gro-iu. Poto patikkite į paį viršų išgerti kokteilio i UpTown kokteilių barą. Nerealus aptarnavimas. Padarys bet ką.

    #2
    Ačiū ! Tikrai labai vertingos nuotraukos, nuostabus viešbutis.
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      #3
      o kodel nera foto is to burj al arab sky baro ?

      Comment


        #4
        /\ Ten irgi neleido fotkinti. Siaip tai ten beveik visur neleidzia to daryti. Pvz, galima fotkinti atriuma is apacios i virsu, taciau negalima is virsaus i apacia. Leido fotkinti tik pro langus.

        Tadien, kaip ir beveik visados Dubajuj matomumas nebuvo labai tolimas. Tolumoje matosi Jumeirah Plame is to skybar- restorano.

        Comment

        Working...
        X