Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dressed in green

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dressed in green

    18
    10
    11,11%
    2
    9
    5,56%
    1
    8
    33,33%
    6
    7
    27,78%
    5
    6
    22,22%
    4
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Gerbiami kolegos, būtų malonu sulaukti komentarų, kad ir kokie jie būtų

    Comment


      #3
      na, jei jau "kad ir kokie jie būtų", tai nėra nuobodi, bet nėra ir tokia, dėl kurios reikėtų aikčioti. bet, aišku, ką aš suprantu apie fotografiją

      Comment


        #4
        Nesu didelis fotografijos ekspertas, tačiau manęs taip pat ši nuotrauka niekuo "neužkabino".
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          #5
          Tokių nuotraukų norėtūsi daugiau, skiltyje Už sienos kokioje nors "Kranininkas Londone" temoje, kadangi tai niekuo neypatinga, bet gana gera turistinė informacinė nuotrauka.

          Comment


            #6
            Atleisk, kad keičiu be atsiklausimo, bet, mano nuomone, taip atrodytų geriau (arba dar nukirpti apačios):

            Comment


              #7
              Dėkui už nuomones. Atsižvelgsiu į patarimus
              >>> astralindy, man asmeniškai ji tiek Tavo siūlomu variantu tiek manuoju miela, gražus prisiminimas Dėkui

              Comment


                #8
                Mano nuomonė.
                Kaip pats, ponaitis, minėjai tai yra nuotrauka su gerais prisiminimais, nuotrauka tinkanti įkišti į fotoalbumą, kurį žiūrės giminaičiai. Nuotrauka į kurią po keliasdešimties metų prisiminsi su ilgesiu... Tačiau aš nematau arba nemoku pamatyti nuotraukos mintį.
                Ir apskritai, vis mažiau jaunų fotografų, moka įžvelgti miesto grožį.
                Tiesiog taip manau
                xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                Comment


                  #9
                  Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                  Mano nuomonė.
                  Kaip pats, ponaitis, minėjai tai yra nuotrauka su gerais prisiminimais, nuotrauka tinkanti įkišti į fotoalbumą, kurį žiūrės giminaičiai. Nuotrauka į kurią po keliasdešimties metų prisiminsi su ilgesiu... Tačiau aš nematau arba nemoku pamatyti nuotraukos mintį.
                  Ir apskritai, vis mažiau jaunų fotografų, moka įžvelgti miesto grožį.
                  Tiesiog taip manau

                  Aš geriausiu atveju fotografas mėgėjas Šios nuotraukos mintis - įspūdis Tai ką išėjęs iš už kampo išvysti, didingą miesto vaizdą. Toks jausmas, kad tu esi tas turistas (nuotraukoje) o kažkas atsitiktinai ar ne, tave įamžino nuotraukoje Nepykit jei per jausmingai

                  Comment


                    #10
                    HDR neblogai turetu atrodyt

                    Comment

                    Working...
                    X