Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotaika paliekant Torontą...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuotaika paliekant Torontą...

    26
    10
    11,54%
    3
    9
    26,92%
    7
    8
    26,92%
    7
    7
    19,23%
    5
    6
    3,85%
    1
    5
    3,85%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    7,69%
    2

    #2
    Duodu silpna aštuntuka, nes nelabai man patinka pakrypusios nuotraukos ir šiaip nelabai kabinanti. Nepyk
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


      #3
      Nuotrauka neblogai atrodo, tik tie lašai labai dirbtiniai atrodo. 8 duosim.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        #4
        Parašė Rolandas. Rodyti pranešimą
        Duodu silpna aštuntuka, nes nelabai man patinka pakrypusios nuotraukos ir šiaip nelabai kabinanti. Nepyk
        Parašė Tadas Rodyti pranešimą
        Nuotrauka neblogai atrodo, tik tie lašai labai dirbtiniai atrodo. 8 duosim.
        Nera uz ka pykti, kiek manote nuotrauka yra verta, tiek ir duodate. Beje, 8 nera blogai.

        Aciu uz jusu nuomones!

        Comment


          #5
          lasai atrodo labai netikroviskai... nezinau kaip yra istikro zinoma vaizdas musu akims atrodo gana ispudingas, bet jauciu, kad tinkamesniu dienos laiku padarius nuotrauka ji man butu mielesne
          www.tomflagman.com

          Comment


            #6
            Gana neblogai, truputi netikras vaizdas kaip kiti sako, bet siaip kazkuo isskirtinas
            I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

            Comment


              #7
              Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
              Gana neblogai, truputi netikras vaizdas kaip kiti sako, bet siaip kazkuo isskirtinas
              Man nusibodo tuos atvirutines nuotraukos, kur viskas yra lygiai "su matlankiu ismatuota" ir kur viskas turi buti tik is priekio ir tik lygiai, kaip kirviu nukirsta, tad nusprendziau pabandyti kazka naujesnio. Dziugu, kad atsirado tokiu, kuriems visai patiko!

              Comment


                #8
                kažkoks briedas su tais lašais...

                Comment

                Working...
                X