Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Darbas vasarą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Darbas vasarą

    Nors dar tik pavasaris, bet vasara jau artėja. Dabar pats darbų vasarai paieškų įkarštis. Didžiausias sujudimas jaučiamas tarp moksleivių, smarkiai konkuruojančių tarpusavy ir ieškančių darbo vasarai. Žinia, kad Lietuvoje trūksta darbuotojų, bet gal didelis norinčių dirbti moksleivių ir studentų skaičius užpildo trūkstamas darbo vietas..? O gal ne? Taigi padiskutuokime, pasidalinkime įspūdžiais, kaip sekasi darbo paieškos, ar jau pradėjote ieškoti, kur ir kaip ieškote, kokių darbų ir pan. Padėkime jaunimui įsidarbinti
    Paskutinis taisė Ametistas; 2008.04.07, 20:30.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    #2
    Neieškau, bat manau, kad tikrai galėčiau daryti daugiau, nei nešioti laikraščius. Deja, deja, niekas nepasitiki, niekas neleis.

    Comment


      #3
      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
      Neieškau, bat manau, kad tikrai galėčiau daryti daugiau, nei nešioti laikraščius. Deja, deja, niekas nepasitiki, niekas neleis.
      Būtum kaunietis, tai pasiūlyčiau Aš šią vasarą dirbsiu ten pat kaip ir praeitą. Alga šįmet bus didesnė, sąlygos man patinka, šefas nesikabinėja... Per visą savo gyvenimėlį esu dirbęs jau keturiose darbovietėse, pradėjau dirbti prieš dvejus metus, dirbau ir mokslo metų laiku savaitgaliais. Man darbą rasti nebuvo sudėtinga, nes žinojau kur, kaip ir kada tuo užsiimti. Pokalbiuose dėl darbo, žinojau ką pasakyti, ko nesakyti ir pan.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #4
        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Būtum kaunietis, tai pasiūlyčiau Aš šią vasarą dirbsiu ten pat kaip ir praeitą. Alga šįmet bus didesnė, sąlygos man patinka, šefas nesikabinėja... Per visą savo gyvenimėlį esu dirbęs jau keturiose darbovietėse, pradėjau dirbti prieš dvejus metus, dirbau ir mokslo metų laiku savaitgaliais. Man darbą rasti nebuvo sudėtinga, nes žinojau kur, kaip ir kada tuo užsiimti. Pokalbiuose dėl darbo, žinojau ką pasakyti, ko nesakyti ir pan.
        O kur dirbsi? (Jei ne paslaptis).
        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

        Comment


          #5
          Parašė Berliner Rodyti pranešimą
          O kur dirbsi? (Jei ne paslaptis).
          Tiesą sakant nelabai noriu sakyti... Net nenoriu sukonkretinti... Jei konkrečiai tai domina, tada rašyk asmeninę žinutę
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Aga, aš gal irgi noriu
            Kairiarankių klubas - Left.lt

            Comment


              #7
              jau kokias masinas turbut plausi
              visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

              Comment


                #8
                Įdomu ar įmanoma kur nors gauti oficialų webdizainerio darbą ?
                (bet deja man vos 14 metų, tačiau dirbu webdizainerio jau ilgą laiką)
                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  #9
                  Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                  Įdomu ar įmanoma kur nors gauti oficialų webdizainerio darbą ?
                  (bet deja man vos 14 metų, tačiau dirbu webdizainerio jau ilgą laiką)
                  Jei turi ką parodyti ir žmonėms tai patinka, tai kodėl gi ne....
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    #10
                    Pagal autorines sutartis visada galima be problemu dirbti

                    Comment


                      #11
                      Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                      jau kokias masinas turbut plausi
                      Palieku erdvę jūsų, gerbiamasis, minčių penui tekėti...
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        #12
                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Palieku erdvę jūsų, gerbiamasis, minčių penui tekėti...
                        pajuokaut gi galima seip as pats studijuoju dieniniam, plius dar po 200h naktim isdirbu, apie darba daug zinau, vertinu tuos zmones kurie laisvu laiku, ypac moksleiviai, dirba, o ne bimbineja gatvemis ir negerus darbus isdarineja, spaudziu desine ir linkiu uzdirbt daug litu, kad isigytum ka esi suplanaves, juk tam tie pinigai ane?
                        visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                        Comment


                          #13
                          Kas iesko tas randa. Darbo pasirinkimo yra tikrai. Tik nereik bijot ieskot. Nera skelbimuose, ieskok per draugus. Jei nei taip nei taip nerandi. Vadinasi nera noro dirbti.

                          Comment


                            #14
                            Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                            pajuokaut gi galima seip as pats studijuoju dieniniam, plius dar po 200h naktim isdirbu, apie darba daug zinau, vertinu tuos zmones kurie laisvu laiku, ypac moksleiviai, dirba, o ne bimbineja gatvemis ir negerus darbus isdarineja, spaudziu desine ir linkiu uzdirbt daug litu, kad isigytum ka esi suplanaves, juk tam tie pinigai ane?
                            Mano du darbai iš keturių buvo susiję su protiniu darbu, dabar, deja, pastaruoju metu esu dirbęs tik fizinį, nes jie labiau apmokami. Neseniai teko išeit iš paskutinio darbo, kurį dirbau savaitgaliais, nes artėja egzaminai, taigi aukosiu laiką jiems. Jau daugiau nei metai iš tėvų neėmiau nei cento, dabar tik valgau iš jų kišenės. Dirbti ir mokytis tikrai nelengva, tiesą sakant niekam nepatariu, būnant dvyliktoku, dar ir dirbti mokslo metu. Man tai buvo pabandymas ir nebloga patirtis.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              #15
                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Mano du darbai iš keturių buvo susiję su protiniu darbu, dabar, deja, pastaruoju metu esu dirbęs tik fizinį, nes jie labiau apmokami. Neseniai teko išeit iš paskutinio darbo, kurį dirbau savaitgaliais, nes artėja egzaminai, taigi aukosiu laiką jiems. Jau daugiau nei metai iš tėvų neėmiau nei cento, dabar tik valgau iš jų kišenės. Dirbti ir mokytis tikrai nelengva, tiesą sakant niekam nepatariu, būnant dvyliktoku, dar ir dirbti mokslo metu. Man tai buvo pabandymas ir nebloga patirtis.
                              visa patirtis yra gera, bet yra bet, kaip sako protingi mokosi is svetimu klaidu, o kvaili is savu. tikiuos kad tau tai mokslams tikrai nepakenks, nes is savo patirties galiu sakyt, kad mokslas veltui niekad nenueis pats turiu 2 specialybes, mokaus 3-ios, bet tenka dirbt aisku ne pagal ta, kuria noreciau, velgi atlyginimo klausimas ir salygos sudarytos naktim dirbt (double pay)
                              visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                              Comment


                                #16
                                Į uzsienį dirbt. Norvegija pvz. Keliaguba nauda.
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                  Kas iesko tas randa. Darbo pasirinkimo yra tikrai. Tik nereik bijot ieskot. Nera skelbimuose, ieskok per draugus. Jei nei taip nei taip nerandi. Vadinasi nera noro dirbti.
                                  Tiesą sakai, aš pats dabar padedu šefui surast darbuotojų vasarai ir net abu ieškodami, susiduriam su didelėm problemom. Susidaro toks įspūdis:
                                  1. Jaunimas mano, kad kovo ir balandžio mėnesiais dar anksti ieškoti darbą vasarai.
                                  2. Jaunimas tik deda skelbimus, kad ieško darbo, bet darbdavių skelbimų nežiūri.
                                  3. iki 16 m. jaunimas mums netinka, todėl renkamės tik vyresnius, bet jie nori didesnių algų, negu pakanka suaugusiems.
                                  4. Kai kurie labai išlepę ir nori daug pinigų už mažai darbo.
                                  5. Keistas bendravimo suvokimas - tik sms arba tik el. paštas.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                    Į uzsienį dirbt. Norvegija pvz. Keliaguba nauda.
                                    Keleriopa
                                    Paskutinis taisė Ametistas; 2008.04.07, 22:00.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      5. Keistas bendravimo suvokimas - tik sms arba tik el. paštas.
                                      Pastebėjau ir aš tai. Visus reikalus nori sutvarkyti sms ar el.paštu. Pvz, ką nors nori parduoti, tai sulauki sms (net ne vieno), vietoj to, kad paskambintų ir visko išsiklausinėtų. Tiesą pasakius juokinga ir keista, kaip jie darbo reikalus tvarkys nemokėdami bendrauti telefonu tik sms. O darbo ieškant, apriboti bendravimą, galbūt su būsimu darbdaviu, visai nelogiška ir labai nerimta Vis tiek teks persilaužti
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                        Pastebėjau ir aš tai. Visus reikalus nori sutvarkyti sms ar el.paštu. Pvz, ką nors nori parduoti, tai sulauki sms (net ne vieno), vietoj to, kad paskambintų ir visko išsiklausinėtų. Tiesą pasakius juokinga ir keista, kaip jie darbo reikalus tvarkys nemokėdami bendrauti telefonu tik sms. O darbo ieškant, apriboti bendravimą, galbūt su būsimu darbdaviu, visai nelogiška ir labai nerimta Vis tiek teks persilaužti
                                        Kai mes sulaukiam iš atsiliepusio žmogaus sms, į jį neatsakom. Jei po kiek laiko paskambina - mes jau būnam neigiamai nusiteikę ir atsargiai žiūrim į tokį žmogų, jis jau būna susigadinęs reputaciją, nes mūsų darbe beveik svarbiausia mokėti bendrauti. O dėl. el. pašto tai kitaip - jei klausimai smulkūs, o ne dalykiniai, tada el. paštas kaip tik tam. Nors pats visada darbdaviams tik skambinu, nes kol susirašai, tai darbo vieta būna užimta Mano topas buvo, kai praėjo vos para nuo tada, radau skelbimą, iki jau sėdėjau darbo vietoj Tiesiog negaišdamas skambinu.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X