Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pirmyn į tamsą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pirmyn į tamsą



    Nuotrauka senoka, tačiau manau, kad puikiai atitinka konkurso temą.
    Fotografuota Kamppi metro stotelėje Helsinkyje, Suomijoje.
    34
    10
    23,53%
    8
    9
    29,41%
    10
    8
    23,53%
    8
    7
    20,59%
    7
    6
    2,94%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Daugiau mano nuotraukų | Japonija | Neringa | Klaipėda | Makro

    #2
    Trūksta ryškumo fone, mano nuomone. Iš pirmo žvilgsnio tai patiko Ir temą tikrai atitinka.

    Comment


      #3
      Parašė Akela Rodyti pranešimą
      Trūksta ryškumo fone, mano nuomone. Iš pirmo žvilgsnio tai patiko Ir temą tikrai atitinka.
      ne visai taip, gyvenime irgi nematai visų smulkmenų fone, todėl tas ryškumas fone nebūtinas, tačiau priekiniame plane būtinas statinis objektas į kurį būtų galima suvesti ryškumą, ir kuris pabrėžtų metro judesį, pvz žmogus, ar suoliukas, ar šiukšlių dėžė, ar lagaminas ir etc.
      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

      Comment


        #4
        aesde> puiki pastaba ir kritika. vis dėlto, šios nuotraukos mintis yra pabrėžti ir suomišką sterilumą, todėl pašaliniai objektai galėtų ir pakenkti. be abejo, gerai pagalvojus galimą kažką ir pastatyti ir pirmą planą.

        Kalbant apie ryškumą, tai jo trūksta nuotraukoje apskritai. Neturėjau sąlygų kitaip fotografuoti. Iš esmės ryškumo trūkumą lėmė tai, kad foto daryta F22, ir prie tiek jau viskam trūksta sharpness O F22 reikėjo, kad galėčiau daryti ilgą išlaikymą. Būtų buvę daugiau proto tada ar filtras, būčiau gal kitaip daręs. O dabar yra kaip yra
        Daugiau mano nuotraukų | Japonija | Neringa | Klaipėda | Makro

        Comment


          #5
          Kažkokia klaida forume. Man leido balsuot net tris kartus už ta pačią nuotrauką. Jei galima - ištaisykit. Mano įverinimas 6.

          Comment


            #6
            Šiek tiek trūksta ryškumo.

            8.
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              #7
              Klasikinis gan kadras is metro stociu. Siektiek kliuna kompozicija ir kadro formatas, pakirpciau siektiek virsaus ir dapiesciau kaires, ten erdves truksta trupututi. Ir nedapaisant nieko galima nesunkiai pagyvinti kadra, sutvarkyti padegusias lempas virsuje, sharpo protingai ir pasvertai uzmesti. Taip pat aki erzina bendras rausvas overcastas, ji nuemus ir palikus tik raudoni ant traukinio, kurkas labiau butu pabreztas tiek tas sterilumas, tiek ir konkurso tema.

              Comment


                #8
                Pavadinimas toks intriguojantis. Tikėjausi pamatyt kokį valkatėlę, einantį senu ir nenaudojamu kanalizacijos vamzdžiu gilyn į tamsą... O čia...
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #9
                  isivaizduok kad tas traukinys tai valkatele ... ir labai skuba

                  Comment


                    #10
                    Man tiesiog neapsiverčia liežuvis gerai išvaksuotą raudoną traukinį pavadinti valkatėle. Įvertinau šešetu, nes raudona neblogai derinasi su lubų pilkšvai kreminiu atspalviu (bent kažkiek atitinka konkurso temą).
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment

                    Working...
                    X