Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pašilaičių bažnytelė Vilniuje [konkursas]

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pašilaičių bažnytelė Vilniuje [konkursas]

    kazkodel niekur neradau sios temukes juk visai idomus konkursas ir nemazai darbu buvo pristatyta ????

    #2
    Keista, nieko neteko apie tai girdėt. Gal galėtum dar įdėti nuorodų ir kokios vaizdinės medžiagos?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Eksponuojami Pašilaičių bažnyčios Vilniuje konkurso darbai
      Vilniuje, šv. Juozapo kunigų seminarijoje (Kalvarijų g. 325) nuo gruodžio 14 d. 14 val. eksponuojami Pašilaičių parapinės bažnyčios architektūrinių pasiūlymų konkurso darbai.

      Iš viso konkursui pateikta 20 darbų. Numatoma, kad vertinimo komisijos posėdis vyks gruodžio 22 d.
      http://www.architektusajunga.lt/LT.p...7f0bfc4a3e6c5e

      Comment


        #4
        Kiek žinau ji turėtų būti kažkur čia:

        Comment


          #5
          Parašė music
          Be galo keistai toje vietoje ji atrodytų.

          Esi tikras, kad tikrai ten? Kodėl ne laukuose aplink Rimi?
          Na kažkur ten, visiškai tiksliai nežinau.

          Comment


            #6
            Kažkur ten gal ant kalniuko už Iki Gera vieta būtų - matoma.

            Comment


              #7
              O nėra planuojama kokia nors gyventojų apklausa? Aš tikrai nelabai apsidžiaugčiau jei 200m atsumu nuo mano namo stovėtų bažnyčia. Kyla klausimas ar iš viso Vilniuje trūksta bažnyčių? Juk tikinčiųjų gretos kasmet mažėja ir ne tik dėl neigiamo gyventojų "prieaugio"...

              Comment


                #8
                Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
                O nėra planuojama kokia nors gyventojų apklausa? Aš tikrai nelabai apsidžiaugčiau jei 200m atsumu nuo mano namo stovėtų bažnyčia. Kyla klausimas ar iš viso Vilniuje trūksta bažnyčių? Juk tikinčiųjų gretos kasmet mažėja ir ne tik dėl neigiamo gyventojų "prieaugio"...
                O kuo ta bažnytėlė gali trukdyti? Vis geriau, jei tuščias sklypas užstatomas ne kartoniniu daugiabučiu ar prekybcentrio dėžute. Žmonių bus tik savaitgaliais, niekas pro langus nešūkaus ir nespoksos - ideali kaimynystė. Nebent kokius labai garsius varpus įsitaisys ir rytais gros jais

                Comment


                  #9
                  Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                  O kuo ta bažnytėlė gali trukdyti? Vis geriau, jei tuščias sklypas užstatomas ne kartoniniu daugiabučiu ar prekybcentrio dėžute. Žmonių bus tik savaitgaliais, niekas pro langus nešūkaus ir nespoksos - ideali kaimynystė. Nebent kokius labai garsius varpus įsitaisys ir rytais gros jais
                  Tiesiog nesu įsitikinęs, kad sklypas bus panaudotas prasmingai. Mano nuomone sklypas, ant kurio yra daugiabutis suteikiantis prieglobstį 30 šeimų, yra prasmingiau už bažnyčią, suteikiančia prieglobstį 10 bobučių sekmadieniais... Juk Viršuliškių bažnyčia yra vos 5min kelio troleibusu... Nežinau, ar reikalinga tokia bažnyčių koncentracija...

                  Comment


                    #10
                    Na jei jau yra susidomėjusių, prašom vizualinės medžiagos. kaip visad persiprašau dėl nuotraukų kokybės. Iš foto kodinių numeriukų iššifruoti deja neišeina, todėl dedu šiaip eilės tvarka.

                    1.




                    2.




                    3.




                    4.


                    5.




                    6.




                    7.




                    8.




                    9.




                    10.




                    11.






                    12.




                    13.




                    14.










                    15.




                    16.




                    17.




                    18.




                    19.




                    20.






                    enjoy.

                    Comment


                      #11
                      Parašė valbax
                      tomai o ka man dabar reiks idet jeigu tu visaka sumeteij
                      na, Valdukai, tai iškart reikejo ir dėt, o tu užuominom
                      šiaip jei turi labiau pavykusių foto, gali papildyt ar galim net į bendrą krūvą sukompiliuot.

                      Parašė ilestmort
                      tomai - geriausias darbas juk nr 16.
                      forumo teroriste neraliuotas, dar čia tavęs betrūko

                      Comment


                        #12
                        Daug įdomių variantų siūloma. Man tai labiausiai imponuoja 16 ir 20 variantai, na dar 1 dėl labiau klasikinių formų

                        Comment


                          #13
                          Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                          O kuo ta bažnytėlė gali trukdyti? <..> Nebent kokius labai garsius varpus įsitaisys ir rytais gros jais
                          Pats atsakei į savo klausimą..
                          Gyvenu pustrečio kilometro nuo Viršuliškių bažnyčios ir vis tiek girdžiu ją skambinant varpais ! Beto juk yra ir Jeruzalės bažnyčia netoli.
                          Ir būtų labai idomu sužinoti iš kieno lėšų ji bus statoma?

                          Comment


                            #14
                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            Kažkur ten gal ant kalniuko už Iki Gera vieta būtų - matoma.
                            Kokios dar Iki? Ir tas laukas lygtais lygus

                            Comment


                              #15
                              Parašė NoBoDyX Rodyti pranešimą
                              Kokios dar Iki? Ir tas laukas lygtais lygus
                              Ta parduotuvytė, kuri yra tarp Žemynos ir Medeinos žiedų - bus IKI. Tiesa, "ant dienų" atidarymas.
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                #16
                                Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                Ta parduotuvytė, kuri yra tarp Žemynos ir Medeinos žiedų - bus IKI. Tiesa, "ant dienų" atidarymas.
                                Tai jau kaiminyste bažnyčiai bus: IKI, kioskai ir šiaurinė gatvė . Ji visiškai ne vietoje.

                                Comment


                                  #17
                                  O man labiausiai patinka Nr. 14. Manau, jis ir laimės...
                                  O dėl skambančių varpų, - tai yra nuostabu. Dar puikiai pamenu, kai gyvenau Senamiesstyje, netoli Šv. Dvasios cerkvės ir vienuolyno. Tai ten kiekvienos dienos rytą ir vakarą skambino varpais. Ir ką? Nenumiriau. Pasakyčiau, tai sukurią fantastišką atmosferą ir įkvepia. Tai humanizuoja aplinką ir erdvę.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Goodoo Rodyti pranešimą
                                    O man labiausiai patinka Nr. 14. Manau, jis ir laimės...
                                    14 tiktų laidojimo namams, kokio nors balzamuoto politiko užkonservavimui. Ir taip visi tie namai laiptuoti, norėtųsi ko nors nekampuoto, arba kas išsiskirtų savo formomis. Tarkim numeris 10.

                                    Tiesa, o čia katalikų bažnyčią statys? Ar kokiai sektai namelis? Nes projektai gan futuristiniai

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Goodoo Rodyti pranešimą
                                      O man labiausiai patinka Nr. 14. Manau, jis ir laimės...
                                      O dėl skambančių varpų, - tai yra nuostabu. Dar puikiai pamenu, kai gyvenau Senamiesstyje, netoli Šv. Dvasios cerkvės ir vienuolyno. Tai ten kiekvienos dienos rytą ir vakarą skambino varpais. Ir ką? Nenumiriau. Pasakyčiau, tai sukurią fantastišką atmosferą ir įkvepia. Tai humanizuoja aplinką ir erdvę.
                                      Čia turbūt kaip gyventi prie bėgių: Svečias negali pakesti, o šeimininkai net mėgsta tą garsą
                                      O 14 variantas visiška dėžė labai negražus projektas mano manymu

                                      Comment


                                        #20
                                        Bet, žmonės! Jūs pastebėjot, kad interjerų mažokai rodoma. Bent jau iš nuotraukų jų nematyti... O gal tik aš jų neįžiūriu?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X