Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TR. Stambulas / İstanbul

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    TR. Stambulas / İstanbul

    Istanbulas, miestas ant dvieju zemynu. Buvo labai idomu apziureti taciau gyventi cia nesinoretu pasidalinsiu keliomis foto:

    Melynoji mecete, bene stambiausia is visu matytu Istanbule.

    Is vidaus:

    Vidinis kiemelis.





    Arbatos pardavejui uz nugaroas Hagia sofija.

    Pro Hagia Sofija langeli matosi melynoji mecete.

    Hagia is vidaus. Dabar cia muziejus.






    Egiptietiskas prieskoniu turgus.



    Aplinkines prieskoniu turgaus gatveles. Pakankamai baisi vietele, panasiai kaip gariunai tik mieste.



    Didziojo turgaus pagrindinis iejimas.


    Dabar didziojo turgaus pagrindinese patalpose pardavinejamos, beveik tik turistines prekes.


    Taciau aplinkui turgu galima rasti visko.


    Bosforo sasiauris, vaizdelis is Vidurzemio juros puses.



    Bosforo pradzia is Juodosios juros puses.


    Ant Bosforo pakrantes.



    Tiltas jungiantis Europa su Azija.

    Bene visoje pakranteje parduodamos keptos strimeles su darzovemis bulkoje.



    Galata bokstas. Jame dabar isikure restoranas, baras, klubas.

    Vaizdeliai is Galata boksto:







    Matosi Leventas, Istanbulo finansinis rajonas.



    Hagija sofija nakti.






    Tiltas tarp dvieju zemynu labai graziai apsviestas, nakti suziba visomis vaivorykstes spalvomis.


    Taksimo tramvajus. Taksimas tai vieta kur koncentruojasi Istanbulo naktinis gyvenimas.







    Melynoji mecete nakti.



    Kapines.

    Istanbulo universiteto centrinis iejimas.



    Pro arkas matosi Levento rajonas.

    Sultanahmed rajono gatvele.Siame rajone sukinejasi didzioji dalis turistu.









    Futbolas Turkijoje labai populiarus.


    Prie uosto lukuriuoja begales laivu.


    Deje is Levento fotofrafiju teturiu vos pora nes pradejo lyti ir teko nezdintis, o antra karta vaziuoti patingejau.



    Vel Taksimo tramvajus.



    Visur kabo agitacines veleveles, arteja rinkimai.





    #2
    Puikios nuotraukos, tik kai kurios vos vos griūna į šoną
    Kaip bebūtų, labai ačiū. Stambulo nuotraukų yra tekę matyti nedaug, tad tikrai įdomu

    Comment


      #3
      Įdomu ir pritariu, tokį miestą tik pamatyt, bet ne gyvent. Ir kodėl jį vadini Istambulu, juk lietuviškai tiesiog Stambulas...

      Comment


        #4
        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
        Įdomu ir pritariu, tokį miestą tik pamatyt, bet ne gyvent. Ir kodėl jį vadini Istambulu, juk lietuviškai tiesiog Stambulas...
        Dar Basanavičius senais laikais rašydavo Istambulas arba Konstantinopolis
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          #5
          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
          Dar Basanavičius senais laikais rašydavo Istambulas arba Konstantinopolis
          Dabar Stambulas
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            #6
            http://foto.terpe.lt/inkelti/20070712/3%20(2).JPG

            Jei atkrepsite dėmesį į šią nuotrauką, apatiniame dešiniame kampe pamatysite juodus, pupas primenančius vaisius. Jų teko nusipirkti Ankaroje. Buvo tokie pigūs (kainavo vos kelis milijonus lyrų, 9-10lt už 1kg), todėl nepasikuklinome Tai po to per visą savaitės viešnagę sostinėje buvau neatsiejamas su tualetu ir "Smecta" Tada tikrai nebuvo juokinga kaip dabar Žodžiu, geriau jau neeksperimentuoti su neaiškios kilmės produktais

            O apie gyvenima, Stambulo tikrai niekada nesirinkčiau. Gražus pamatyti iš turisto puss, tačiau praleisti ten visą gyvenimą - ne. Mano svajonių miestas vis dar išliko Ankara

            Labai ačiū už nuotraukas
            دائما الليتوانيه

            Comment


              #7
              Visai nuo proto nušokot? Turkijoj gyvent Paveizėt aišku nieko, oras geras, bet musulmoniškam krašte gyvent, tai ne ne... dėkuj.

              Comment


                #8
                Parašė rat Rodyti pranešimą
                Visai nuo proto nušokot? Turkijoj gyvent Paveizėt aišku nieko, oras geras, bet musulmoniškam krašte gyvent, tai ne ne... dėkuj.
                O mane būtent tai ir traukia. Man labai patinka jų gyvenimo būdas, aišku nuomonė būtų priešinga jei aš būčiau moteris, bet kadangi nesu...
                دائما الليتوانيه

                Comment


                  #9
                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                  O mane būtent tai ir traukia. Man labai patinka jų gyvenimo būdas, aišku nuomonė būtų priešinga jei aš būčiau moteris, bet kadangi nesu...
                  Ir kas tau ten patinka tame gyvenimo bude?

                  Comment


                    #10
                    Nu gražus miestas- ką čia bepridursi.
                    Ačiū už nuotraukas, Taduk
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #11
                      Kažkodėl labiausiai patiko su pavadinimu "Pro Hagia Sofija langeli matosi melynoji mecete."

                      Tikrai įdomus ir kokybiškas reportažas. Ačiū.

                      IT. Sicilija
                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                      LT. Kaunas 2009.01.04

                      Comment


                        #12
                        Kazkaip keista prisiminti Istanbul Gyvenau jame daugiau nei 5 menesius, visos sios vietos siek tiek kelia man nuostalgija. Taip tiesa, jame gyventi tikrai butu siaubinga, per daug zmoniu, transporto kamsciai ir visa kita. Jei zinociau kaip ikelti cia foto ikelciau ir as
                        Pasiziuriu i sias foto, absoliuciai visos vietos zinomos, kiek ten mano isvaiksciota. Nors prisiminimu turiu neigiamu daugiau nei teigiamu is Turkijos :/
                        Paskutinis taisė TukasLT; 2007.07.13, 15:56.
                        o buvo taip...

                        Comment


                          #13
                          Miestas įspūdingas. Dėkui už puikias nuotraukas.
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            #14
                            Parašė tadux Rodyti pranešimą
                            Ir kas tau ten patinka tame gyvenimo bude?
                            Na nelabai noriu plėstis čia ne į temą, bet tiek to. Man patinka musulmoniška kultūra, jų religija. Žmonės nėra tokie susikaustę, džiaugiasi gyvenimu, visada yra laimingi, laimėje ir nelaimėje. Tas mane ir žavi. Žinau, kad dauguma tam galėtų paprieštarauti, ar pasakyti, kad daugumoje išsivysčiusių šalių yra tokia pati situacija, bet mano nuomonės tai nekeičia. Esu apkeliavęs visą Europą, išskyrus Rusija ir Skandinavijos šalis, ir vienintelė, kuri šitaip stipriai trauktų, yra vienintelė - Turkija, ir sostinė Ankara. Ačiū kad išklausėt
                            دائما الليتوانيه

                            Comment


                              #15
                              Labai didelis dekui uz fotoreportaza! As taipogi pritariu daugumai, kad pasiziureti gal ir nieko butu, bet ten gyventi tai jau jokiais budais!

                              Comment


                                #16
                                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                Na nelabai noriu plėstis čia ne į temą, bet tiek to. Man patinka musulmoniška kultūra, jų religija. Žmonės nėra tokie susikaustę, džiaugiasi gyvenimu, visada yra laimingi, laimėje ir nelaimėje. Tas mane ir žavi. Žinau, kad dauguma tam galėtų paprieštarauti, ar pasakyti, kad daugumoje išsivysčiusių šalių yra tokia pati situacija, bet mano nuomonės tai nekeičia. Esu apkeliavęs visą Europą, išskyrus Rusija ir Skandinavijos šalis, ir vienintelė, kuri šitaip stipriai trauktų, yra vienintelė - Turkija, ir sostinė Ankara. Ačiū kad išklausėt
                                arsiakai,
                                sorry bet nusikalbi iki pat zemes, sorry uz toki posaki, bet durnai skamba, turbut buvai kaio koks turistas ir psio, deginaisi kur nors Antalijos ar Izmiro papludimiuose, ir manai kad apie Islama ir turku kultura zinai daugiau nei bet kuris lietuvis. Atmerk akis ir realiai mastyk.
                                As 6 men gyvenau ten, ne kaip turistas, o kaip paprastas gyventojas, as ten mokiausi, mokiausi religiniame universitete, tarp tikru islamo ispazineju, gyvenau su jais viename barake, kalbedavausi kiekviena diena, vaiksciodavau po Istanbul daznai, ir net naktimis, ir tokiu vaizdeliu maciau... taip kad bus realistas. ok, tau patinka ju kultura, bte sakyti kad jie laimingi, visada issisiepe, Dieve, koks tu naivus, jie tau sypsena parduoda,, ir tu net nejauti kaip krapstai Lyras, ir moki uz daikta, kartu pirkdamas ju nenuosirdzia sypsena... Atsipeikek!!!

                                Sorry, jei is mano uzrasymo matyti pagiezos ir paniekos, turiu priezasciu taip kalbeti apie sia kultura ir sali.
                                Paskutinis taisė TukasLT; 2007.07.16, 14:04.
                                o buvo taip...

                                Comment


                                  #17
                                  pamatyti siuos dalykus tikrai nereikia 6 metu, uztenka ir savaites. Pastovus apsimetinejimas, melavimas ir bandymas apgauti tikrai nera mano svajone

                                  Comment


                                    #18
                                    Ačiū už nuotraukas

                                    Comment


                                      #19
                                      Kylant iš TAV

                                      Comment


                                        #20
                                        Puikios nuotraukos, kelis kartus teko pačiam būt Stambule, tai vaizdas nuotraukose neatspindi tikrovės...
                                        ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                        - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                        Comment

                                        Working...
                                        X