miestai.net Facebook soc. tinkle
» 18 min Tenisas Lettered
» 34 min Donaldo Trumpo administracija Kaimai
» 54 min LT-BY. LDK palikimo dalybos.... Sula
» 1 val Traukiniu iš Vilniaus... Briedis
» 1 val Tauragės apskrities... Briedis

Grįžti   Miestai ir architektūra > Bendrosios Diskusijos > Projektai ir statybų eiga > Vilnius

Atsakyti
 
Įrankiai Ekrano režimai
Senas 2006.03.19, 12:00   #1
deep'as
naujokas
 
Prisijungė: 2005.04.07
Miestas: E5
Pranešimai: 3.614
Foto: Nikon
Vilniaus projektai | žemėlapis

NAUJŲ AUKŠTUMINIŲ PASTATŲ SĄRAŠAS
Auštuminiais pastatais vadiname pastatus turinčius daugiau nei 12 aukštų, bei aukštesnius nei 35 m.
================================================== ======================
I. STATOMI
================================================== ======================


Vyroko apartamentai

AUKŠTIS: ~90 m
AUKŠTAI: 29
TRUKMĖ: 2004 - 2009
ARCHITEKTAS: SĮ "Vilniaus planas"
RAJONAS: NMC (NCC) Šnipiškės

APIE PROJEKTĄ:
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2006.12 | 2007.01|03|05
VIZUALIZACIJOS: [1]
================================================== ======================Registrų centras

AUKŠTIS: 86 m & 60 m
AUKŠTAI: 24 & 16
TRUKMĖ: 2006.04 - 2007.12
ARCHITEKTAS: Leonidas Merkinas, Architektūros paletė
RAJONAS: NMC (NCC) Šnipiškės

APIE PROJEKTĄ: Bendras plotas 62 000 m2, Sąmatinė vertė: 130 mln. Užsakovas: VĮ "Registrų centras", UAB "Nekilnojamo turto gama", Projektuotojas: UAB "NIT projektai", UAB "Architektūros paletė"
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.01 1 2 3 4 | 02 1 2 3 4 | 03 1 2 3 4 | 04 1 2 | 05 1 2 | 06 1 2
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5]
================================================== ======================Hansabankas

AUKŠTIS: 60 m
AUKŠTAI: 16
TRUKMĖ: 2006.07 - 2008.07
ARCHITEKTAS: Audrius Ambrasas www.ambrasas.lt
RAJONAS: NMC (NCC) Šnipiškės

APIE PROJEKTĄ: Architekto Audriaus Ambraso vadovaujamos architektų grupės projektas pripažintas geriausiai atitinkantis konkurso sąlygas. Išoriškai į sparnus panašų pastato projektą sudaro du aukštesni, tarpusavyje sujungti pastatai ir žemas pastatas, atsuktas į upę. Šis projektas pasirinktas todėl, kad bene geriausiai iš visų projektų įsiliejo į aplinką tiek Konstitucijos prospekto, tiek šalia esančių pastatų atžvilgiu, tiek sąlytyje su gamta - Neries vaga ir šalia esančiu šlaitu. Taip pat šis projektas profesionaliai išpildytas ir pasižymi kūrybiškais sprendimais - į pastatų kompleksą kūrybiškai turėtų įsikomponuoti nuo Centrinės universalinės parduotuvės einanti pėsčiųjų alėja.
Į naująjį “Hansabanko” administracinį pastatą turėtų persikelti “Hansabanko” bei antrinių bendrovių administracijų padaliniai, kurie šiuo metu yra išsidėstę net 9 pastatuose skirtingose Vilniaus vietose. Tikimasi, kad naujajame pastate darbuotojai turės daugiau erdvės ir geresnes darbo sąlygas, banko veikla bus organizuota efektyviau, klientai galės tikėtis dar kokybiškesnio aptarnavimo, naujasis pastatas geriau atspindės “Hansabanko”, kaip modernios finansinės institucijos įvaizdį.
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2006.12 | 2007.05
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]================================================== ======================TEO būstinė

AUKŠTIS: ~50 m
AUKŠTAI: 14
TRUKMĖ: 2007.02 - 2008.06
ARCHITEKTAS: Saulius Pamerneckis www.jad.lt
RAJONAS: NMC (NCC) Šnipiškės

APIE PROJEKTĄ: Telekomunikacijų bendrovė TEO LT, AB po dvejų metų ketina įsikelti į naują administracijos pastatą Vilniuje, kurį projektuoja ir statys bendrovė „YIT Kausta“. Dešiniajame Neries krante šalia sostinės savivaldybės Lvovo gatvėje iškils naujas 14 aukštų bendrovės pastatas su antstatu ir požemine automobilių stovėjimo aikštele.
Į naująjį bendrovės pastatą įsikels centrinės būstinės, Vilniaus regiono bei dukterinių bendrovių administracijų padaliniai, kurie šiuo metu yra skirtingose Vilniaus vietose.
„Esame dėkingi pastato projekto autoriams už itin originalų darbą ir viliamės, kad kartu su statybų partneriais pavyks pastatyti unikalų pastatą, praturtinsiantį Vilniaus architektūrą ir prisidėsiantį prie mūsų kaip progresyvios ir patikimos bendrovės įvaizdžio kūrimo,“ – sako Arūnas Šikšta, TEO LT, AB generalinis direktorius. Pasak Arūno Šikštos, „galimybė visiems administracijos padaliniams dirbti po vienu stogu pagerins darbo efektyvumą ir leis sukurti darbuotojams jaukesnę darbinę aplinką.“
Naujasis statinys bus kelių aukštingumo lygių, o jo apdailai bus naudojamas stiklas, metalas ir akmuo. Viena pastato fasado pusė bus lenkta. Pasak „YIT Kausta“ Statybų direktoriaus Valerijaus Saj, lenkta pastato forma tarsi nesąmoningai stiklo atspindžiais Lvovo gatvę įlies į Konstitucijos prospektą. Į bendrą projektuojamo pastato tūrį įkomponuoti esami transformatorinės ir automatinės telefonų stoties pastatai, išlaikant vientisą fasadų sistemą.
„Šis pastatas bus išskirtinis, jis bus dviejų tūrių, skirtingų medžiagų, formų. Skirtingų formų jungtis suteiks solidumo, ekspresijos, pastatas nebus statiškas. Tai bus vienos solidžiausių firmų Lietuvoje pastatas, tad jis turėtų kelti patikimumo, solidumo, verslo saugumo, progresyvumo įspūdį,“ – sako pastatą projektavęs architektas Saulius Pamerneckis.
Maždaug 16 tūkstančių kvadratinių metrų pastate bus įrengti ne tik darbo kabinetai, įrangos eksploatavimo kambariai, bet ir Technikos muziejus bei Klientų aptarnavimo salės. Darbo kabinetai naujoje būstinėje bus išdėstyti pagal išorines stiklines lauko sienas, kad dirbantiesiems patektų kuo daugiau natūralios šviesos. Vidinėje pastato dalyje bus pagalbinės, pasitarimų ir kitos patalpos. Naujajame pastate turėtų dirbti apie 700 TEO darbuotojų.
Naujojo TEO administracijos pastato, kurio vertė sieks 84 milijonus litų, statybą numatoma pradėti kitų metų pradžioje, kai bus pabaigti visi su statybomis susiję formalumai.
TEMA: »
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.02|04|05
VIZUALIZACIJOS: [1] [2]


================================================== ======================Apartamentai Nida

AUKŠTIS: ~38 m
AUKŠTAI: 12
TRUKMĖ: 2006 - 2007
ARCHITEKTAS: Daiva Pauliukonienė, Algimantas Pliučas, Martynas Nagelė. www.vas.lt
RAJONAS: Žirmūnai

APIE PROJEKTĄ:
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.01|02|03|04|05
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4]================================================== ======================
II. PASIŪLYTI
================================================== ======================Projektas kvartalas

AUKŠTIS: 105
AUKŠTAI: 29
TRUKMĖ: 2007 -
ARCHITEKTAS: V. Treinys SĮ Vilniaus planas
RAJONAS: NMC (NCC) Šnipiškės

TEMA:»
APIE PROJEKTĄ:
VIZUALIZACIJOS:
================================================== ======================Ukmergės g-vė 250

AUKŠTIS: 80
AUKŠTAI: 20
TRUKMĖ: 2007 - 2010
ARCHITEKTAS: IĮ "Č. Mazūro architektūros dirbtuvė", UAB "JAD"
RAJONAS: Viršuliškės

TEMA:»
APIE PROJEKTĄ:
VIZUALIZACIJOS:================================================== ======================Merko Viršuliškių g.

AUKŠTIS: 59 & 41
AUKŠTAI: 18 & 11
TRUKMĖ: 2008 -
ARCHITEKTAS: D.Trainauskas, D.Baliukevičius, L.Krūgelis, A.Kepenytė www.4plius.com
RAJONAS: Viršuliškės

TEMA:»
APIE PROJEKTĄ:
VIZUALIZACIJOS: [1]
================================================== ======================SBA bokštas

AUKŠTIS:
AUKŠTAI: 12
TRUKMĖ:
ARCHITEKTAS: PLH Arkitekter www.plh.dk
RAJONAS: Žvėrynas

APIE PROJEKTĄ: Projekto autoriai
Koncernas “SBA” norėdamas rasti patį išraiškingiausią ir šiuolaikiškiausią naujojo biurų pastato projektą pernai organizavo tarptautinį konkursą. Vienbalsiai architektų, urbanistikos specialistų ir užsakovų nuomone pats geriausias ir įspūdingiausias buvo danų architektų bendrovės “PLH arkitekter” pateiktas projektas. Projekto autoriai šiuo metu yra viena didžiausių ir sėkmingiausiai dirbančių Danijos architektų kompanijų, aktyviai dirbanti su įvairiais projektais daugelyje Europos šalių.
“Turėdami 25 metų patirtį, savo klientams ir partneriams siūlome puikiai sustyguotą požiūrį į architektūrinę visumą,” – sako architektų grupės vadovas Steen Enriko Andersen.
Per kelis pastaruosius metus “PLH arkitekter” sukūrė vieną novatoriškiausių biuro pastatų Europoje “Deloitte &Touche” kompanijai Kopenhagoje, naująjį “Ernst & Young” biurą Maskvos centre. Neseniai “PLH arkitekter” laimėjo tarptautinius konkursus projektuoti parodų ir tyrimų centrą GeoCenter “MŲNS KLINT” Kopenhagoje, bei Pasaulio Sveikatos Organizacijos (WHO) biurą Ženevoje.
Danų kompanija yra gavusi daug apdovanojimų už architektūrinius projektus ir dizainą, tarp jų – “Europa Nostra Prize”, įteiktą už išskirtinius restauracijos projektus, taip pat Miesto planavimo apdovanojimą už Kopenhagos Uosto rajono generalinio plano urbanistinį vystymą.
Unikalumas
Mes statome Naują pastatą pačioje Vilniaus širdyje, prie vaizdingo Neries upės vingio šalia žalių Žvėryno plotų ir dinamiškos, visą Vilnių kertančios Geležinio Vilko gatvės.
Šiandien galime pasakyti, jog šis pastatas bus skirtas siekiančioms progreso, veržlioms, šiuolaikinėms kompanijoms. Kompanijoms - verslo idėjų generatoriams, savo veikloje siekiančioms įprasminti sudėtingus projektus ir drąsius iššūkius. Kompanijoms, norinčioms ir siekiančioms pirmauti, turinčioms savo Verslo Filosofiją ir Viziją.
Norime ir siekiame, kad jis atspindėtų čia dirbančių kompanijų dinamiškumą bei stabilumą, jų įvaizdį ir mintis. Pastato, atspindinčio dinamišką viziją, paieškose norėjome išreikšti pasitikėjimą ir stabilumą.
Harmonija
Ši vieta – išskirtinė. Pro naujojo pastato langus galėsime matyti beveik visą miesto panoramą – nuo Gedimino pilies ir Trijų kryžių kalno iki senamiesčio stogų, Nėries vingių ir Lietuvos Respublikos Parlamento. Pats pastatas taip pat puikiai matysis beveik iš visų Vilniaus vietų, o visu savo grožiu išsiskleis vos išvažiavus iš tunelio Geležinio vilko gatvėje. Geresnės reprezentacinės vietos Vilniuje tiesiog nėra.
Tad, suprantama, jog harmoningam pastato ir aplinkos projektavimui kėlėme pačius aukščiausius, Lietuvoje dar neįprastus standartus. Naująjį pastatą lyg ramybės ir harmonijos oazę sups Lietuvoje analogų neturintis parkas, kuriame bus galima ne tik atsipūsti poilsio minutėlę. Tarp retų augalų, krūmų ir medžių bus įrengtos jaukios, individualiai apšviečiamos poilsio vietos, kuriose bus įrengtas netgi internetinis ryšys. Dirbantys naujajame pastate, taip pat studentai, kiti Žvėryno gyventojai galės (nemokamai), įsikūrę parke esančiose poilsio vietose galės savo nešiojamu kompiuteriu pasitikrinti elektroninį paštą ar sužinoti paskutines naujienas internetu. Parke bus saugu tiek dieną, tiek naktį. Rimtį ir ramybę neįkyriai ir nepastebimai saugos pastato saugos tarnyba.
Parkas harmoniškai susijungs su pastato holu ir vizualiai sudarys vieną erdvę. Pastato svečiai, šalia esančio universiteto studentai bei jame įsikūrusių įmonių darbuotojai retais augalais papuoštame hole galės užmiršti kasdienybę ir pasijusti ramybės ir harmonijos oazėje, esančioje dinamiško miesto viduryje.
Architektūra
Naujojo pastato architektūrą urbanistai bei architektai jau dabar vadina nauju žodžiu Baltijos šalių architektūroje. Dauguma naujojo pastato techninių ir architektūrinių sprendimų stebina savo užmojais ir drąsa.
Naujojo pastato holas, restoranas bei per visą pastato aukštį kylantis atriumas sudarys vieną didelę atvirą erdvę, kurioje biurų aukštai su juos supančiu fasadu sudarys vieną visumą. Siekiant išlaikyti vizualinį kontaktą, biurų erdvė nuo atriumo bus atskirta stiklu ir leis pajusti viso pastato erdvės harmoniją.
Viska tai, kas siūloma šiame projekte netelpa į jokius standartinius architektūros rėmus. Tai pastatas – skulptūra, grynas menas, savo buvimu įprasminantis Neries upės vingį ir tapsiantis jo akcentu.
Visi pastato konstrukciniai elementai yra suprojektuoti pagal griežtus Europos Sąjungos priešgaisrinius reikalavimus. Nelaimės atveju neatlaikius ar sugriuvus bet kuriam elementui, visa likusi konstrukcija išlieka saugi.
Darbo aplinka
Projektuojant naująjį pastatą buvo siekiama sukurti maksimaliai ergonomiškas, funkcionalias darbo ir poilsio vietas, sukurti jaukią aplinką. Naujajame pastate biurai bus planuojami ir įrengiami pagal individualius poreikius ir projektus, tad bus galima susikurti savo unikalią darbo atmosferą. Biuruose bus įrengti aukščiausius standartus atitinkančios ryšių sistemos, kompiuteriniai tinklai.
Pastato hole bus jaukus restoranas, tad papietauti ar išgerti puodelį kavos bus galima jaukioje aplinkoje ir neišeinant iš pastato. Čia dažnai skambės tyli gyva muzika.
Klimato kontrolė
Naujajame pastate bus unikali ekologiška vidaus klimato valdymo sistema, leidžianti bet kuriuo metų laiku palaikyti optimalų vidaus klimatą. Žiemą dvigubas fasadas bus uždaromas tam, kad pasiekti optimalią šilumos izoliaciją. Vidaus erdvę šildys pastato perimetre išdėstyti šilumos konvektoriai. Vasarą, siekiant pastato viduje išvengti šilumos pertekliaus dvigubas fasadas bus natūraliai ventiliuojamas iš lauko, tad bus išvengta žmogaus organizmui įtaką darančių oro kondicionierių. Daugiafunkcinis dvigubas fasadas saugos nuo vėjo.
Saulės spindulių kontrolę užtikrins vertikalios pakopinės spalvoto stiklo žaliuzės, sumontuotos tarp abiejų fasado sluoksnių. Automatiškai valdomos saulės, žaliuzės bus išdėstytos priklausomai nuo pastato orientacijos ir bus tankesnės į pietų pusę ( kad vasarą saugotų nuo karščio) ir mažiau tankios į šiaurę. Nakties metu žaliuzės bus apšviestos iš apačios, tad tamsoje pastatas švies tarsi švyturys.
Parkingas
Naujasis pastatas turės originalų šiuolaikinį patogų dviejų aukštų požeminį 188 vietų parkingą, kuris pilnai patenkins dirbančiųjų pastate poreikius. Be to, bus 60 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė pastate įsikūrusių įmonių svečiams. Visos automobilių stovėjimo vietos bus saugomos, o požeminiame parkinge bus įrengta įgarsinimo aparatūra, tad atvykus į darbą Jus jau pasitiks maloni muziką. Iš parkingo pro retais augalais apsodintą baseiną bus galima patekti į liftą, kuris pakels į darbo vietas.
TEMA: »
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5]
================================================== ======================

KITI OBJEKTAI:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ADMINISTRACINIAI PASTATAI
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Verslo centras Skraidenis

AUKŠTAI: 7 - 9
BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2007 - 2008
ARCHITEKTAS:
RAJONAS: Naujamiestis
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.03
VIZUALIZACIJOS:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Indeco verslo centrai

AUKŠTAI: 4 - 5
BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: 2007 - 2008
ARCHITEKTAS: A. Ambrasas www.ambrasas.lt
RAJONAS: Žvėrynas
VIZUALIZACIJOS: [1]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Eikos verslo centras Žalgirio gatvėje

AUKŠTAI:
BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: 2008 - 2009
ARCHITEKTAS: S. Pamerneckis
RAJONAS: Šnipiškės
VIZUALIZACIJOS:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Jin & Jan

AUKŠTAI: 10 & 9
BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2007 - 2008
ARCHITEKTAS:
RAJONAS: Viršuliškės
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MIŠRIOS PASKIRTIES
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Akropolio kvartalas

BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: 2007 - 2015
ARCHITEKTAS:
RAJONAS: Naujamiestis
VIZUALIZACIJOS: [1] [2]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Soho kvartalas

BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: 2007 - 2009
ARCHITEKTAS: Algirdas Kaušpėdas
RAJONAS: Žirmūnai
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Verdispar biurų parkas ir daugiabučių kvartalas

BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: 2007 - 2011
ARCHITEKTAS: Vilniaus Architektūros Studija www.vas.lt
RAJONAS: Pašilaičiai
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5] [6]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Gamyklų konversija Paplaujoje

BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: apie 2011
ARCHITEKTAS:
RAJONAS:
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Faulanos kompleksas Kereivių - Žirmūnų gatvių sankirtoje

BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ:
ARCHITEKTAS:
RAJONAS: Žirmūnai
VIZUALIZACIJOS: [1]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sanvita kompleksas Šeimyniškių gatvėje

BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2007 - 2008.09
ARCHITEKTAS: Tadas Balčiūnas www.jad.lt
RAJONAS: Žirmūnai
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.05
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Daugiafunkcinis kompleksas Jasinskio gatvėje

BŪSENA: Pasiūlytas
TRUKMĖ: 2008.03 - 2010.03
ARCHITEKTAS: R. Palekas www.palekas.lt
RAJONAS: Naujamiestis
VIZUALIZACIJOS:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PREKYBOS CENTRAI
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Panorama

PLOTAS: 65 000 m2
BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2005 - 2008
ARCHITEKTAS: Ter Helenius
RAJONAS : Žvėrynas
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.01|03|04|05
VIZUALIZACIJOS / VIZUALIZATIONS: [1] [2]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ozas

PLOTAS: 62 000 m2
BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2007 - 2009
ARCHITEKTAS: Tauras Paulauskas, www.JAD.lt
RAJONAS: Šeškinė
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3]------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VALSTYBINIAI PROJEKTAI
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Lietuvos prokuratūrų rūmai

AUKŠTAI: 10
BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2006 - 2008
ARCHITEKTAS: K. Lupeikis
RAJONAS: Žirmūnai
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2006.12 | 2007.02|03|04
VIZUALIZACIJOS: [1]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------VGTU mokslo ir studijų centras

AUKŠTAI: 12
BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2006 - 2010
ARCHITEKTAS: S. Kuncevičius http://asa-arch.lt/
RAJONAS: Saulėtekis
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2007.01|03
VIZUALIZACIJOS: [1] [2]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vilniaus Universiteto biblioteka

AUKŠTAI:
BŪSENA: Patvirtintas
TRUKMĖ:
ARCHITEKTAS: R. Palekas www.palekas.lt
RAJONAS: Saulėtekis
VIZUALIZACIJOS: [1] [2] [3] [4] [5] [6]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Nacionalinė dailės galerija

BŪSENA: Statomas
TRUKMĖ: 2005 - 2009
ARCHITEKTAS:
RAJONAS: NMC (NCC) Šnipiškės
TEMA:»
STATYBŲ NUOTRAUKOS: 2006.07 | 2007.02|05
VIZUALIZACIJOS: [1]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Naujosios Vilnios futbolo kompleksas

BŪSENA: Patvirtintas
TRUKMĖ:
ARCHITEKTAS:
RAJONAS: Naujoji Vilnia
VIZUALIZACIJOS:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Nacionalinis stadionas

BŪSENA: Patvirtintas
TRUKMĖ: I Etapas 2007-2009, II Etapas 2009-2011
ARCHITEKTAS: UAB "Viltekta"
RAJONAS: Šeškinė
VIZUALIZACIJOS:Pastabos bei pasiūlymai:
Registruoti forumo nariai PM
Forumo skaitytojai rašykite čia

Paskutinis taisė deep'as (2007.09.27 09:27)
deep'as yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2007.04.07, 16:29   #2
deep'as
naujokas
 
Prisijungė: 2005.04.07
Miestas: E5
Pranešimai: 3.614
Foto: Nikon
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DAUGIABUČIŲ KVARTALAI
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1. Verkiai — taip pat įeina Baltupiai, Jeruzalė, Balsiai, Santariškės, Visoriai2. Antakalnis — taip pat įeina Valakupiai, Turniškės, Dvarčionys3. Pašilaičiai — taip pat įeina Tarandė4. Fabijoniškės — taip pat įeina Bajorai5. Pilaitė6. Justiniškės
7. Viršuliškės 8. Šeškinė
9. Šnipiškės 10. Žirmūnai — taip pat įeina Šiaurės miestelis11. Karoliniškės12. Žvėrynas13. Grigiškės14. Lazdynai15. Vilkpėdė16. Naujamiestis17. Senamiestis (Old Town) — taip pat įeina Užupis18. Naujoji Vilnia — taip pat įeina Pavilnys, Pūčkoriai
19. Paneriai — taip pat įeina Trakų Vokė, Gariūnai 20. Naujininkai — taip pat įeina Kirtimai, Salininkai21. Rasos — taip pat įeina Belmontas, Markučiai
__________________
flickr >>>

Paskutinis taisė deep'as (2007.09.28 11:23)
deep'as yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.04, 19:25   #3
rookie
Naujokas
 
Prisijungė: 2013.10.08
Pranešimai: 9


Sudėjau esamus ir potencialius projektus teritorijoje:
1. Sklypas priklauso "Vilniaus šilumos tinklams". Artimu metu ketinama pardavinėti
2. http://www.litectus.lt/83178/Parduod...g--20-Vilniuje
3. http://www.capital.lt/paupio-g-30-uz...je-966-a-ploto
4. http://www.mgbaltic.lt/lt/naujienos/...i-uzupyje.html - darbai jau vyksta
5. http://www.uzupio-butas.lt/ - darbai jau į pabaigą
6. http://www.yitbustas.lt/yit_bustas/p...cko-g-vilniuje - darbai vyksta
7. http://www.zarasu15.lt/ - darbai prasidėjo, bet sustojo
8. PST pradėjo griovimo darbus, bet iki pabaigos dar labai toli
9. http://vz.lt/?PublicationId=7eecfc12...=powerlinklist - gal pagaliau prasidės?
rookie yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.04, 20:39   #4
nomad
Žinovas
 
nomad avataras
 
Prisijungė: 2013.09.21
Pranešimai: 1.707
Ačiū už sistematizuotą info. Reiktų dar pridėti Alson Polocko 7A projektą šalia MG Valdos, o taip pat Užupio 13, Malūnų 6 (Užupio Citadelės) projektus, o jei jau tą žemėlapį šiek tiek išplėstume logiškai į Vakarus, galėtume dar pažymėti Misionierių Namų (Subačiaus ligoninės konversijos), Misionierių bažnyčios ir vienuolyno konversijos, Subačiaus 19, bei visus Bokšto gatvės projektus. Tada geriau matytusi visos tos vietos regeneracijos apimtis, kuri tikrai įspūdinga.

Paskutinis taisė nomad (2014.12.04 20:43)
nomad yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.07, 16:07   #5
rookie
Naujokas
 
Prisijungė: 2013.10.08
Pranešimai: 9
Papildžiau keliais projektais ir sukėliau į google.maps.
Palikau galimybę redaguoti (prisiregistavus google), tad gal kas norės papildyti ar pataisyti netikslumus:
https://www.google.com/maps/d/edit?m...E.kj625JlewocU

Paskutinis taisė rookie (2014.12.07 16:25)
rookie yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.07, 16:09   #6
Creatium
Nuožmus dalyvis
 
Prisijungė: 2012.06.03
Pranešimai: 6.395
Galima praplėsti iki viso miesto projektų
Creatium yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.07, 16:29   #7
rookie
Naujokas
 
Prisijungė: 2013.10.08
Pranešimai: 9
Geriausiai, jei papildymu susidomėtų MatasM iš NTspekuliantų, kur ir taip visi projektai sudėlioti, beliktų tik įkelti į google.maps (http://www.ntspekuliantai.lt/lt/projektu_suvestine/)
rookie yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.08, 01:25   #8
nomad
Žinovas
 
nomad avataras
 
Prisijungė: 2013.09.21
Pranešimai: 1.707
Citata:
Parašė rookie Rodyti pranešimą
Papildžiau keliais projektais ir sukėliau į google.maps.
Palikau galimybę redaguoti (prisiregistavus google), tad gal kas norės papildyti ar pataisyti netikslumus:
https://www.google.com/maps/d/edit?m...E.kj625JlewocU
Super, nerealus tool'as.
nomad yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.09, 23:36   #9
rookie
Naujokas
 
Prisijungė: 2013.10.08
Pranešimai: 9
Citata:
Parašė feex Rodyti pranešimą
1. Sklypas jau nebepriklauso Šilumos tinklams - buvo parduotas rugsėjo mėn. aukcione.

Prie nr. 6 (YIT) Kreivajame skg. MRS stato.
Gal yra aišku, kas įsigijo šį sklypą?

Beje projektų sąrašas smarkiai pasipildė. Panašu, kad visam mieste veiksmo pilna https://www.google.com/maps/d/viewer...E.kj625JlewocU
rookie yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.09, 23:47   #10
dr-rox
Besidomintis
 
dr-rox avataras
 
Prisijungė: 2014.03.31
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1.223
Foto: Galaxy S5
Užupio / Paupio teritorija kol kas pirmauja visam mieste
dr-rox yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 01:11   #11
Creatium
Nuožmus dalyvis
 
Prisijungė: 2012.06.03
Pranešimai: 6.395
Papildau vis ir aš. Pervadinau į "Vilniaus projektai". Siūlau ir šituos postus iškelti į tinkamą temą (apie bendrus Vilniaus projektus).
Creatium yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 13:10   #12
dondc
Patyręs
 
dondc avataras
 
Prisijungė: 2013.11.08
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 255
Super iniciatyva. Būtų visai tobula, jei projektams suteikti tam tikrą spalvą pagal projekto pobūdį, t. y., kaip Vilniaus interaktyviajame žemėlapyje, tik su mažiau spalvų:

komerciniai projektai (biuras, parduotuvė);
daugiabučiai (arba individualių namų kvartalas);
visuomeninės paskirties (stadionas);
parkai (parkas, sodas);
infrastruktūra (viadukas, aplinkkelis).

O tie projektai, kurie tik planuojami ar, tik išpirkti sklypai, tai teritoriją spalvint brūkšniuotai ar taškuotai, kad išsiskirtų iš aplinkos. Tiesa netikrinau maps'uose galimybių.

Paskutinis taisė dondc (2014.12.10 13:16)
dondc yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 13:25   #13
Creatium
Nuožmus dalyvis
 
Prisijungė: 2012.06.03
Pranešimai: 6.395
Galima būtų. Tik taškuotai ar linijomis berods negalima žymėt. Duoda tik spalvą ir permatomumą nustatyt.

Dar galima būtų kiekvieną iš kategorijų į naujus sluoksnius sudėt, tada galima būtų išjungti pvz. komercinius objektus ir matyti situaciją. Tiesa, tam reikia iš naujo perbraižyti, nes perkelti neleidžia iš vieno į kitą.
Creatium yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 20:03   #14
Creatium
Nuožmus dalyvis
 
Prisijungė: 2012.06.03
Pranešimai: 6.395
Nu va. Žemėlapio autorius sukūrė sluoksnius, tai perkėliau berods visus projektus į jiems skirtas kategorijas. Sistema tokia:

komerciniai projektai (biuras, parduotuvė);
daugiabučiai (arba individualių namų kvartalas);
visuomeninės paskirties (stadionas);
parkai (parkas, sodas);
infrastruktūra (viadukas, aplinkkelis).
parduodami sklypai/projektai (baltai; investiciniai projektai).

Dar papildykit kas galėsit. Trūksta infrastruktūros projektų sužymėjimo.
Creatium yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 21:32   #15
R.A.M.
Ūgtelėjęs
 
Prisijungė: 2012.12.07
Pranešimai: 85
Citata:
Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Papildau vis ir aš. Pervadinau į "Vilniaus projektai". Siūlau ir šituos postus iškelti į tinkamą temą (apie bendrus Vilniaus projektus).
O pačią temą (kaip suprantu naują), kurios pirmame pranešime būtų nuoroda į šį žemėlapį galima būtų prisegti.
R.A.M. yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 21:47   #16
abruo
liberalas
 
abruo avataras
 
Prisijungė: 2012.08.16
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1.028
Manau, būtų labai reikalingas toks žemėlapis, kuriame būtų galima sužymėti tobulintinas infrastruktūros vietas. Kiekvienas mes juk gerai pažįstame savo rajoną ir turim pastebėjimų, kaip patobulinti kokias nors smulkmenas, pvz. pakeisti pagrindinio kelio kryptį, sudėti kokius nors ženklus, perkelti autobusų stotelę ar pan.
abruo yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 21:51   #17
Creatium
Nuožmus dalyvis
 
Prisijungė: 2012.06.03
Pranešimai: 6.395
O ar to negali atstoti interkatyvus Vilniaus žemėlapis su miesto problemomis? Kiek žinau jos rodomos žemėlapyje. Be to, ateityje jie planuoja problemos nežymėti kaip išspręstos tol, kol ji nebus realiai išspręsta.
Creatium yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.10, 21:51   #18
Creatium
Nuožmus dalyvis
 
Prisijungė: 2012.06.03
Pranešimai: 6.395
O ar to negali atstoti interkatyvus Vilniaus žemėlapis su miesto problemomis? Kiek žinau jos rodomos žemėlapyje. Be to, ateityje jie planuoja problemos nežymėti kaip išspręstos tol, kol ji nebus realiai išspręsta.
Creatium yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.11, 00:25   #19
Bartas1
Patyręs
 
Prisijungė: 2007.09.23
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 352
Citata:
Dar papildykit kas galėsit
Šalia Užupio:
http://www.contestus.lt/?page=projek...&projektas=163
http://www.contestus.lt/?page=projek...a&projektas=57
http://group.merko.ee/en/projekt/rah...-spordihall-2/
Citata:
Taip pat bus sutvarkytas ir švietimo, kultūros reikmėms pritaikytas Misionierių bažnyčios ir vienuolyno kompleksas.
Daug dėmesio numatoma skirti sostinės viešųjų erdvių želdynų tvarkymui. Senamiestyje, netoli Maironio gatvės, bus atgaivinti Misionierių sodai
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz3LX3oltE6
Bartas1 yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Senas 2014.12.11, 00:51   #20
Bartas1
Patyręs
 
Prisijungė: 2007.09.23
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 352
Citata:
Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Tas Merko projektas neaiškus. Pati mokykla yra 41 numeriu pažymėta, čia kalba eina apie 14 numerio pastatą.
Klaida Merko tinklapyje.
http://www.contestus.lt/?page=projek...&projektas=157
http://www.vilnius.lt/lit/img/13227/2540945
Bartas1 yra atsijungęs   Placeholder Atsakyti cituojant
Atsakyti

Įrankiai
Ekrano režimai

Siuntimo taisyklės
You may not post new threads
You may not post replies
Negalite naudoti prisegtukų pranešimuose
You may not edit your posts

BB code: įjungta
Veidukai : įjungta
[IMG] kodas: įjungta
HTML kodas: išjungta

Eiti į skiltį

Panašios temos
Tema Kūrėjas Skiltis Atsakymų Paskutinis pranešimas
[VLN] Neįgyvendinti Vilniaus infrastuktūros projektai SPX Keliai, gatvės, autotransportas 265 2017.02.23 02:09
Vilniaus projektai ArTuRAs Vilnius 990 2010.11.25 21:53
Vilniaus "sirdis"- Vilniaus senamiestis taimis Miestai ir architektūra 1 2005.06.03 15:16
Vilniaus projektai prieš Rygos projektus Mantas Vilnius 18 2004.09.26 20:26


Visi laikai yra GMT +3. Šiuo metu yra 11:08.


Powered by vBulletin. Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Iš anglų kalbos vertė Mantas Indrašius ir Darius Bisikirskas.
miestai.net