Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz
    samot nuotraukose, tai keistas vazidas - žmones kaip kokie piemenys, atrodo lyg būtų 8-asis pasaulio stebuklas, čiut ne pusė Kauno susirinko i kažkokį nelemtą PC...
    Ka galiu pasakyti, tai pereklamuota ir net labai. Todel susirinko daugiau nei 50 proc. kaunieciu i ta atidaryma.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      Parašė Hunte-r
      As asmeniskai nusivyliau, man irgi akropolis ar Hyper Maxima kaune jaukesni PC, o nemanot kad biski paskubejo atidaryti, net darbu nebaige, nei prekiu uzsiveze, KIKOS parduotuvei dar plyteles buvo klijuotos ryte turbut nes klibejo, o gale takelio ju isvis nebuvo, kazkokio statybinio gruzdo pripilta, manau pasisiukslino as buvau ryte dar niekas nesigrudo, bet kas buvo vakare girdejau per viaduka pusvalandzio reikejo pravaziuot...
      Man asmeniskai, tai kaip cia pasakius. Nei silta, nei salta. Kazkoks viduriukas. Kaip ir Molas, Savas ar Hyper Maxima, jokio skirtumo, isskyrus tai kad Mega turi kina ir boilinga.

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        tikrai tiek nebuvo isivaizduok 200000 zmoniu vienoj vietoj...

        Comment


          Iš tikrujų aišku, kad neįmanoma surinkt pusės Kauno, aš tai gi tik perdėtai pasakiau samot. Aš manau, ten maximaliai galetų teoriškai susirinkt 30 tūkst. žmonių, ne daugiau...

          Comment


            Siaip ten moteriskes prie iejimo kazka zymejosi, gal skaiciavo kiek ateina zmoniu, o po to paviesins skaicius, kiek pritrauke smalsuoliu...
            O viadukas tai man unreal... Vis delto padare ledo arena, bet tik labai trumpa fainai ten paciuozinet

            Comment


              Parašė Hunte-r
              tikrai tiek nebuvo isivaizduok 200000 zmoniu vienoj vietoj...
              Kad manau cia daugiau issireiskimas buvo .

              Comment


                Parašė kaunaz
                Iš tikrujų aišku, kad neįmanoma surinkt pusės Kauno, aš tai gi tik perdėtai pasakiau samot. Aš manau, ten maximaliai galetų teoriškai susirinkt 30 tūkst. žmonių, ne daugiau...
                Na as pasakiau skaicius be svorio Bet is ties diena siandiena ilga buvo, nemazai zmoniu vaziavo
                Bei mano nuostabai vaziavo tokie zmones pvz 1932 gimimo, kurie i parduotuves nevaiksto, bet prisiklause radijos ir tv, tai viskam panoro

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  Didžiausią įspūdį paliko slidžios plytelės Megoj ir slidus viadukas Iš tikro smagu, kad visos parduotuvės ir kinas su boulingu (o biliardas bus, nežinot?) vienoj vietoj netoli namų, nereikės dėl kiekvieno menkniekio į centrą belstis O vidus - pagrindinė aikštė visai neblogą įspūdį paliko, akvariumas fainas, bet tos šoninės 'gatvelės' tai nelabai.. Kažkoks nejaukus ryškus apšvietimas.

                  Comment


                    Na jei ryt busiu Megoi tai bus ir foto , nebusiu tai bus tada kita syk bet seip manau kad ryt vel vaziuosiu
                    :buksvx:

                    Comment


                      Dekui uz foto, auskariuk gan ispudingai atrodo
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        Vos tik atsidarė šis monstras jau teko skaityt labai daug neigiamų nuomonių.Esą labai neptogus ir jame nieko naujo nėra.
                        Manu kitamet atsidarysiantys Akropolis duos į vienus vartus tai megai...

                        Comment


                          Issilaikys ta Mega ir atidarius Akropoli. Prekybos plotas Kaune palyginti dar mazas, kolkas uzteks klientu visiems ir Akropoliui, ir Megai, ir dar kazkam.

                          Comment


                            Gal kas galetu konkreciau pasakyti, kokiu stebuklu tikejosi is Megos ir kas konkreciai nuvyle? Susidaro toks ispudis kad nuo pat pradziu vertinimui palinkus neigiama linkme, dabar kiekvienas bando kazka blogo atrast - perdaug sviesu, slidzios pliteles, issikises laidas ir t.t..

                            P.S. Pats Megoj nebuvau, nors ir visai netoli gyvenu..

                            Comment


                              Na, bendras vaizdas teigiamas, dar koks mėnesis ir ten viskas ok bus, bet sakyk kanor, plytelės slidžios Ir turi pastoviai įsitempęs vaikščiot kad blyno nebūtų

                              Comment


                                Slidumo nepastebejau man nepatiko vienas dalykas tik tai kad vienoi parduotuvei mazoi is sono per siena matosi tokios angos vintileciju gal tai dar sutavrkys atkreipkit demesi ten man rodos spauda uzsema jie .
                                :buksvx:

                                Comment


                                  Bendri ispudziai labai neblogi!
                                  Aizku galima kabinetis prie visko. Realiai, alejose pliteliu sudejimo kokybe galbut tik patenkinama, inzineriniu tinklu vietom net nesistengta paslepti. Daug kas nebaigta ir t.t... Bet tokio centro Lietuva dar nemate. Nera net su kuo palyginti. Kolkas MEGA tikrai labai stipriai lenkia geriausiu Lietuvos PC savo dizaino sprendimais. Garsiosios Chapmano arkos tikrai paliko ispudi. Labai graziai sukomponuotos didziules erdves. Erdvios alejos. Labai liux kad jis pakankamai aukstas. Zodziu mano nuomone apie mega tikrai gera. Reikia laukti kada bus iki galo sutvarkyta visa infrastruktura lauke. Bus super! O vaizdas pravaziuojant nerealus. Nuo Vilniaus puses atvaziavus pritrenkia mazu maziausiai

                                  Comment


                                    Parašė GYARD-P
                                    Bet tokio centro Lietuva dar nemate. Nera net su kuo palyginti. Kolkas MEGA tikrai labai stipriai lenkia geriausiu Lietuvos PC savo dizaino sprendimais.
                                    O mano nuomone, jei lyginam modernius prekybcentrius pagal dizaina, tai toli Megai iki "Europos".

                                    Comment


                                      Antrame aukste. Yra ir stiklinis liftas.


                                      Tusciu sienu arba skariniu lakstu nerasi:


                                      Rimi daug maz galima lyginti su visomos kitomis Pliusas - dideles erdves


                                      Fasadaas nors ir nebaigtas, taciau jau dabar ispudingas. Pravaziuojant plentu, atrodo ispudingai:

                                      Comment


                                        dekui uz foto. Tikrai tikejausi blogesnio rezultato is Megos, o pasirodo tai tikrai labai grazus PPC

                                        kas nors skaitot delfio komentatoriu komentarus ?

                                        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=8150603

                                        biski uzmeciau aki - siaubas. Kas ten per publika renkasi.. tik is pavydo visi ir varo ant Megos ir ant Kauno, ir ant viso pasaulio..
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment



                                          Delfyje visada pjaunasi, kiek pastebejau, nesvarbu kas ir uz ka, bet pjaunasi.
                                          Beje matau si karta is pats isivelei i pjautynes, nieskojau ka rasei, bet is atsakymo orentuotu tau, bandau speti kad kazka su Klaipeda ar kaip minejo zveju kaimeli kelei ar kazkas panasaus Manau nera reikalo ten pjautis

                                          Beje vienas komentaras Delfyje man patiko, kad kazkas sulygino Mola su Mega, kad vienas jau dabar merdi, kitas veliau merdes

                                          Is ties kad ir kaip ten bebutu, bet Mega Kaunui tikrai i nauda, tokiu nebus per daug.

                                          Bet del Molo pyksta toki griozda pastate i Zalgirio stadiona, lyg nebutu tusciu vietu Kaune.

                                          Nauja mano svetaines versija: -
                                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X