Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia dangoskyra Europoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Geriausia dangoskyra Europoje

    londonas vysis varsuva? cia kurioj srity?
    61
    Londonas
    13,11%
    8
    Frankfurtas
    57,38%
    35
    Paryžius
    21,31%
    13
    Varšuva
    1,64%
    1
    Maskva
    3,28%
    2
    Stambulas
    0,00%
    0
    Roterdamas
    1,64%
    1
    Kitas miestas (parašykit koks)
    1,64%
    1

    #2
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    londonas vysis varsuva? cia kurioj srity?
    "Skyline" srity. Ir beje, nieko čia juokingo nematau.

    Beje, Varšuva 2008-ais:

    http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=588

    Comment


      #3
      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      "Skyline" srity. Ir beje, nieko čia juokingo nematau.

      Beje, Varšuva 2008-ais:

      http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=588
      Taip pat kaip ir Londonas 2006 metais.



      Nėr kaip su Varšuva ar Frankfurtu lyginti, Londonas visai kitam lygį... Man asmeniškai juokinga nes visai nesvarbu kiek dangoraižių turi.

      Comment


        #4
        Parašė taimis Rodyti pranešimą
        Taip pat kaip ir Londonas 2006 metais.



        Nėr kaip su Varšuva ar Frankfurtu lyginti, Londonas visai kitam lygį... Man asmeniškai juokinga nes visai nesvarbu kiek dangoraižių turi.
        Tu supranti apie ką kalbam? Mes nelyginam aplamai Varšuvos su Londonu, kuris miestas geresnis ar pan. Mes kalbam tik apie "dangoskyras". Ir jei rašai "Londonas 2006-ais metais", tai dėk nuotrauką, o ne vizualizaciją. Dėl Varšuvos dar galima ginčytis, bet Frankfurtas tikrai lenkia Londoną šioje srityje.

        Comment


          #5
          Buvo vizualija Varšuvos po kelerių metų tai aš įdėjau seną Londono vizualiją kad parodyti kad tos svajonės retai išsipildo. Ir net jeigu lyginam tik pagal dangoraižius mano manymu nėra miesto Europoje kuris šitoj sritį galėtų varžytis su Londonu. Jeigu kas nors paklaustų kuris Varšuvos ar Frankfurto dangoraižis tau labiausiai patinka, abejoju ar dauguma žmonių galėtų atsakyti. O tik retas nežino apie 'agurką' ar apie One Canada Square.

          Comment


            #6
            Tie Varsuvos skyscraperiai nieko gero nera - tiesiog Barrato stiliaus dezutes.60ieji baigesi reiketu kazkokiu kitokiu formu ieskot.
            Gal ten kokia Varsuva ir Frankfurtas tures cool skyline'a bet Londonas tures kokybe kas ir yra svarbiausia.

            Comment


              #7
              ^^



              Comment


                #8
                Parašė John
                deep'ai, ar tu tikrai taip galvoji, ar cia koks piktdziugiskas sarkazmas?
                Aisku, Europos mastu, Londonas turi graziu projektu, bet pasaulio mastu drisciau suabejoti. Netgi palyginus su kazkelintu pagal dydi Kinijos miestu Guangzhou ar tais paciais NYC projektais, Londono projektai ima atrodyti labai kukliai ir vidutiniskai
                Manau pradziai uztektu "iveikti" Frankfurta su Varsuva ir bandyti imtis Paryziaus La Défense (kuris irgi visai neblogu namuku pastatyti planuoja).
                Čia joks piktdžiugiškumas. Galiu išreikšt savo nuomonę. Londonas NR.1.

                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                Tie Varsuvos skyscraperiai nieko gero nera - tiesiog Barrato stiliaus dezutes.60ieji baigesi reiketu kazkokiu kitokiu formu ieskot.
                Gal ten kokia Varsuva ir Frankfurtas tures cool skyline'a bet Londonas tures kokybe kas ir yra svarbiausia.
                Būtent. Lndono planuojami ir jau statomi scraperiai labai stilingi. Willis building nors ir nėra labai aukštas bet man palieka labai didelį įspūdį. Netradicinins, paprastas bet kartu ir toks solidus bei stilingas fasado sprendimas. . Gal kiti ir turi aukštį bei kiekybę, tačiau nieks neturi tokios kokybės. Aš netgi nalabai įsivaizduoju kaip atrodytų toks pastatas kokiam Frankfurte. Manau prie ten vyraujančios architektūros neįsipaišytų.
                Willis Building (51 Lime Street)

                Parašė Sy

                Parašė John
                taimi,
                nemanau, kad daug kas zino 1 Canada Square. Tiesa pasakius, ne visi zino, kas yra ir pats Canary Wharf
                Na o apie agurka zino tik todel, kad jis agurkas ir labai issiskiria is kitu
                Aisku, kokybes poziuriu Londonas tikrai lenkia Varsuva, bet apskritai skyline'o prasme, nemanau, o jei lenkia, tai tikrai nesmarkiai. Varsuvos daugiaauksciai labai gerai isdestyti tinkamo dydzio plote ir sukuria labai stipru ispudi.
                Na o Frankfurtas kokybe tikrai nenusileidzia Londonui, o auksciu ir daugeliu kitu parametru Londona lenkia.

                Vaizdai kalba patys uz save... manes tikrai niekas neitikins, kad Lononas turi kazka, kas bent is tolo tam prilygtu

                vienintele paguoda ta, kad nauji Frankfurto projektai apskritai nejuda is vietos, kai Londone sis tas vyksta. Nors jeigu nebus pastatytas Shard LBT ir Leadenhall 122, Londonas ir toliau netures nieko priespastatyti Frankfurtui ar Paryziaus La Defense. Tiesiog bukim realistai
                Jonai. Frankfurto dangoraižiai niekuo negeresni nei Varšuvos tik aukštesni ir jų daugiau. Asmeniškai man Varšuva paliko didesnį įspūdį nei Frankfurtas. Kai kuriais atvejais net negeresni nei mūsų Helios. Tom pačiom skardom aptaisyti, tik gerai jos suderintos, ir neišsiskiria 2 fasado pusės. Na, o bandyt juos prilygint Londonui. Juokinga ir tiek.
                Visgi Frankfurto bei Varšuvos skyline'ai yra nuobodūs, ko nepasakysi apie Londoną.
                Paskutinis taisė deep'as; 2006.12.20, 07:35.

                Comment


                  #9
                  Nauji projektai ir keli neseniai pastatyti pastatai Londone yra įdomūs ir kokybiški, bet jų per mažai.
                  Kai tie nauji projektai nebebus tik vizualizacijos tada žiūrėsim, o dabar...
                  Pvz. čia, objektai pažymėti rodyklėlėmis man neatrodo labai kokybiški ar įdomūs.


                  Ir mano manymu dangoskyra sekančioje nuotraukoje atrodo žymiai geriau:

                  Comment


                    #10
                    Visgi užvesdamas šią diskusiją kalbėjau apie projektus. T.y. būsimus. Ir visgi Edd tavo pažymėtas tas aukščiausias pastatas yra kur kas geresnis mano nuomonė nei betkuris Frankfurto dangoraižis, galbūt išskyrus Komerzbanką.

                    Comment


                      #11
                      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                      Ir visgi Edd tavo pažymėtas tas aukščiausias pastatas yra kur kas geresnis mano nuomonė nei betkuris Frankfurto dangoraižis, galbūt išskyrus Komerzbanką.
                      Tuomet mūsų nuomonės labai skiriasi, nes tas aukščiausias pastatas mano nuomone yra "šlykštukas", o Frankfurte yra labai daug geresnių pastatų.

                      Comment


                        #12
                        Parašė John
                        Na o apie agurka zino tik todel, kad jis agurkas ir labai issiskiria is kitu
                        John, tą aš ir norėjau pasakyt, kad Londono projektai išsiskiria nuo kitų. Apie Varšuvą nešneku, bet sutinku kad Frankfurto daugiaaukščiai sudėti į vieną krūvą gerai atrodo, bet jeigu į kiekvieną iš jų pažiūrėtum atskirai ir palygintum su Londono, mano atžvilgiu nei vienas Londonui neprilygtų. Frankfurto nėra baisūs, bet ir nėra įdomūs, jie neatsimintini.

                        Londono skyline yra skirtinga, turi St. Paul's kupolą ir bokštus, London Eye, Millenium Dome, kartu su dangoraižiais , kurių gal dabar nėra daug, bet tas turėtų pasikeisti.

                        Deepai, čia tau turėtų patikti, nes matau kad myli naujus Londono projektus .

                        Comment


                          #13
                          Parašė taimis Rodyti pranešimą
                          Buvo vizualija Varšuvos po kelerių metų tai aš įdėjau seną Londono vizualiją kad parodyti kad tos svajonės retai išsipildo. Ir net jeigu lyginam tik pagal dangoraižius mano manymu nėra miesto Europoje kuris šitoj sritį galėtų varžytis su Londonu. Jeigu kas nors paklaustų kuris Varšuvos ar Frankfurto dangoraižis tau labiausiai patinka, abejoju ar dauguma žmonių galėtų atsakyti. O tik retas nežino apie 'agurką' ar apie One Canada Square.
                          Sakyčiau turi gan unikalią nuomonę, nes SSC forume dažniausiai net patys londoniečiai taip nesigiria ir pripažįsta, kad Frankfurtas, o ir kiti Europos miestai tikrai lenkia Londoną. Jau vien pažiūrėjus į pateiktas nuotraukas aišku kas yra kas. Londonas turi vieną labai išskirtinį pastatą - "agurką" ir todėl jis lenkia visus Europos miestus dangoraižių ir dangoskyros srityje? Juokinga.
                          O tai, kad tau trūksta žinių apie Frankfurto dangoraižius, nereiškia, kad tas pats yra ir kitiems (nes pasakymas, kad visi žmonės žino apie sakyčiau niekuo neypatingą "One Canada Square", o iš Frankfurto nei vieno pastato irgi gan juokingas).

                          Parašė taimis Rodyti pranešimą
                          Frankfurto nėra baisūs, bet ir nėra įdomūs, jie neatsimintini.
                          "Atsimintinas" ir visam Pasauly puikiai žinomas One Canada Square:


                          "Neįdomūs ir neatsimintini" Frankfurto pastatai:
                          Commerzbank:


                          Messeturm:


                          Main tower:


                          Westendstrasse:


                          Nuotraukų autorius - John.

                          Čia tik keli pavyzdžiai, bet visi jie bent jau man įdomesni už One Canada Square griozdą. O dabar būtų įdomu, jei tu išvardintum ypatinguosius Londono dangoraižius. "Agurkas", kas dar? Beje, dangoskyra sudaroma iš daug sukoncentruotų dangoraižių, kas yra Frankfurte ir kas dar nelabai yra Londone. Tad ir rezultatas gaunasi toks, kuris kalba už save:
                          http://tinkle.miestai.net/showpost.p...0&postcount=67

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edd Rodyti pranešimą
                            O dabar būtų įdomu, jei tu išvardintum ypatinguosius Londono dangoraižius. "Agurkas", kas dar?
                            Erm T42,St Helens,Lloyds,Willis Building,10 Trinity Square,Broadgate Tower,HSBC,54 Lombard Street,Minster Court etc.Cia tik pastatyti ir tik tie kurie yra unikalus.
                            Galetume dar dadet 122 Leadenhall,Riverside South,LBT kurie pradeda statybas 2007.

                            Beje niekas nesako (na bent jau as) kad Londonas turi geriausia skyline Europoje.Londonas turi kokybe.

                            Comment


                              #15
                              Nesikarščiuokit , aš nesakiau kad visi žmonės žino, ir ką sakiau apie Franfurto dangoraižius yra tik mano nuomonė. Ir mano nuomone Londono skyline man geriau atrodo negu Franfurto. Jeigu kažkas galvoja kitaip, aš tai pilnai suprantu. Kaip John sakė:
                              manes tikrai niekas neitikins
                              taip ir manęs. Visi turim savo nuomonę, jeigu tau Edd pastatas Londone yra šlykštukas tai man gal toks Franfurte yra.

                              Comment


                                #16
                                Lloyds tinka, bet mažiukas; Willis Building dar statomas ir taip pat neaukštas; 54 Lombard Street irgi mažas, ypatingas, bet nesakyčiau, kad gražus; Minster Court - tas pats. Dauguma šių nelabai turi įtakos Londono dangoskyrai. Dėl T42, HSBC ir pan. nematau kuo kokybė skiriasi nuo Frankfurto pastatų, o patys pastatai nuobodžios didelės dėžės. Tad nelabai ką aukšto ir tuo pačiu išskirtinio Londonas be "agurko" ir turi. Dėl to, kad Londonas išsiskiria kokybe irgi tas atkrenta, nes Paryžiaus ar Frankfurto pastatai neatrodo blogesnės kokybės.

                                Comment


                                  #17
                                  Nepavadinčiau Leadenhall Street nuobodžia dežute.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                    Nesikarščiuokit , aš nesakiau kad visi žmonės žino, ir ką sakiau apie Franfurto dangoraižius yra tik mano nuomonė. Ir mano nuomone Londono skyline man geriau atrodo negu Franfurto. Jeigu kažkas galvoja kitaip, aš tai pilnai suprantu. Kaip John sakė: taip ir manęs. Visi turim savo nuomonę, jeigu tau Edd pastatas Londone yra šlykštukas tai man gal toks Franfurte yra.
                                    Nesikarščiuok. Tau Londono skyline...


                                    ...geriau atrodo nei Frankfurto...


                                    ...ir tai manau "unikali" nuomonė, bet niekas tau nedraudžia jos turėti. Tu atsakei į mano nuomonę priešinga, o aš padariau tą patį. Tai tiek.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                      Nepavadinčiau Leadenhall Street nuobodžia dežute.
                                      Gal karščiuoji, nes bent jau aš niekur jo ir nevadinau "nuobodžia dėžute". Beje, jis dar nepastatytas.

                                      Comment


                                        #20
                                        Tai sutarta. Man Londono atrodo geriau....





                                        nei Franfurto.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X