Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką kolekcionuoji?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ką kolekcionuoji?

    Kilo idėja sukurti temą apie kolekcionavimą. Norėčiau sužinoti ką renkate, kuo domitės ir panašiai.
    Pats asmeniškai kaupiu (renku) monetas ir banknotus (labiausiai vertinu užsienietiškas ir "pagyvenusias). Tad galima sakyti esu numizmatas. Taigi - reikškitės.

    #2
    Na aš tai žemėlapius neseniai pradėjau rinkti Tiesa, jau ir anksčiau daug turėjau nes geografija domiuosi, bet kažkaip anksčiau nepagalvodavau apie kolekcionavimą.
    Ir štai atėjo mintis, kad reikėtų kaupti iš visų įmanomų vietų. Tiesa kolkas daugiausia renku nemokamus žemėlapius ie miestų planus
    Lietuva jau . Bet dar .

    Comment


      #3
      Neseniai pradėjau kolekcionuoti puodelius iš viso pasaulio (kiekvienai šaliai - po vieną)

      Comment


        #4
        Parašė moo Rodyti pranešimą
        Neseniai pradėjau kolekcionuoti puodelius iš viso pasaulio (kiekvienai šaliai - po vieną)
        Panasiai kaip ir as, tik kad as lekstutes

        Anksciau kolekcinavau monetas, bet dabar jau ne.

        Dar renku senu automobiliu nuotraukas, cia kaskaip pries pora metu ant ju taip "uzsikabinau"
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #5
          Kolekciuonuoju bilietus, ten kur apsilankiau ir patiko

          Mano tėtis kolekcionuoja iš visokių medžiagų pagamintis miniatiūrinius dramblius

          Comment


            #6
            Pakabukus ant raktu kokiam mieste apsilankau ten ir nusiperku.

            Comment


              #7
              ....

              Comment


                #8
                Aš kolekcionavau pašto ženklus, senovinius banknotus ir monetas. Savo laiku buvau surinkęs po vieną visų kada nors Vokietijoje išleistų 10 pfeningų monetų. Gaila, kad išsimėtė ta kolekcija- dabar kokiam e-bay apvalią sumelę už ją gaučiau...
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  #9
                  ^ as pasto zenklus ir monetas irgi kolekcionavau.visa kolekcija palikau lt.o monetas pardaviau.neblogu turejau - apie 3 vokiskas antro pasaulinio laiku su svastika ir pora carines rusijos 18??m.

                  Comment


                    #10
                    Tas pats. Seni popieriniai pinigai ir pašto ženklai.
                    Aš turiu kolekciją, bet papildynėti neplanuoju. Kol kas...

                    Comment


                      #11
                      O aš daug ką, seneliai paliko monetų ir banknotų kolekcijų, karts nuo karto papildau, taip pat pašto ženklų ir etikečių nuo degtukų dėžučių, kurių tikrai labai daug... Pašto ženklų ir pats albumą surinkau, dar pats kolekcionuoju taksofonų korteles, pradėjau dar nuo seno modelio, dabar turiu ~200 skirtinkų, tiek LT tiek ir užsienietiškų... Neseniai ir telefonus rinkt pradėjau, visokiu, veikiančius ir nelabai, čia dar nevisi nuotraukoj, reiks perfotografuot... Tad turėkit omeny, jei turit kokių neveikiančių ar neneudojamų senienų... Hmm Kad ko tik nepraleisčiau A dar mama kolekcionuoja firminį cukrų kurį duoda prie kavos kavinėse O daugiau nieko labai rimto... apie nuotraukas kompe net nekalbu...



                      Comment


                        #12
                        Hunte-r, "mobiliakų" kolekcija įspūdinga
                        Po kokių 10 metų kai kurie eksponatai bus ypač egzotiški

                        Comment


                          #13
                          Pinigus

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Labai senai megau daug ka kolekcionuoti: pradedant nuo nuotikiu ir markuciu, baigiant skarbonkemis ir mzikiniais kompaktais. Dabar nebeturiu nei veinos kolekcijos
                            Amerikoje buvau pradejes kolekcionuoti centus (buvau nemazai sukroves), bet kai atvaziavo sesuo, jie buvo is manes konfiskuoti ir nunesti i banka pakeitimui

                            Comment


                              #15
                              Kažkur garaže dar guli pašto ženklų kolekcija. Nemažai buvau surinkus. O dabar bilietėlius kažkaip rinkti pradėjau. Daugiau- nieko.

                              Comment


                                #16
                                Nieko. Visą šlamštą stengiuosi laikyti toliau nuo savo namų
                                O per savo gyvenimą buvau rinkęs "nuotykius" (tokie paveiksliukai arba lipdukai iš kramtomosios gumos pakelių), žiebtuvėlius, po to persimečiau prie apyvartoje esančių pinigų: buvau surinkęs apie 100 Lt po 10 ct (tūrio kažkur pilnas bokalas alaus) ir apie pusę bokalo monetų po 5 Lt
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Dar renkų bilietus. Iš viskur kur buvęs, kelionių imtinai.

                                  Comment


                                    #18
                                    Buvau pradėjęs kolekcionuoti įvairių futbolo klubų bei rinktinių gerbėjų šalikus, bet pabodo...
                                    Vaikystėje rinkau daug ką - "skarbonkes", pašto ženklus, pinigus ir pan.

                                    Dabar iš kiekvienos aplankytos šalies atsivežam suvenyrinį bokalą, kuo toliau aplankyta šalis nuo Lietuvos - tuo didesnį

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                      Norėčiau sužinoti ką renkate
                                      nieko

                                      Comment


                                        #20
                                        Nu kad kaip ir nieko. Prieš porą mėn. išmečiau paskutinius kolekcionuotus daiktus - alaus padėkliukus. Bo labai nedaug turėjau (~50).
                                        P.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X