Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų svajonių būstas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jūsų svajonių būstas

    Nagi, pasakykit, tai kokio busto jus labiausiai noretumet turet. Ar buto pvz. EA, ar nuosavo namo uz Vilniaus,a?

    #2
    As asmeniskai, tai noreciau nuosavo namo uzmiestyje gal kada ir issipildys mano svajones

    Comment


      #3
      Mano svajoniu bustas Vilniuje - EA virsutiniai aukstai, taip pat ruosiamo Vartu towerio virsutiniai aukstai, ar apskritai kokio naujo pastato 20+ aukstas su langais nuo grindu iki lubu ir vaizdu i miesto centra, senamiesti ir pan. nepamaisytu ir kokia atvira terasa ar kazkas tokio



      Alternatyvus variantas - butas geroje senamiescio vietoje su vaizdais i miesta (kur nors apie Subaciaus g.), galbut Gedimino pr. ar aplinkui.



      O gyventi kazkokioje palapineje uz miesto, tai jau ne

      Comment


        #4
        Ar cia visi tokie neapsisprende ar ka, kad neraso? D

        Comment


          #5
          Aš aišku norėčiau kokio 30-aukščio paskutiniame aukšte gyvent ir matyt gerą vaizdą pro langą
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Norėčiau turėt didelius rūmus su haremu Ir vynuogyną šalia. Ir kad visą tai būtų kurnors 80 aukšte

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Aš aišku norėčiau kokio 30-aukščio paskutiniame aukšte gyvent ir matyt gerą vaizdą pro langą
              tai tau yra nebloga iseitis: statyk palapine ET apzvalgos aiksteleje

              Comment

              Working...
              X